OwnBackup מגייסת השקעה בסך 23.25 מיליון דולר

דרוג:

לונדון, בריטניה, פורט לי, ניו ג'רזי ותל אביב, 30 במאי 2019 (GLOBENEWS WIRE):

 OwnBackup, ספקית מובילה של שירותי של גיבוי ושחזור נתונים מענן לענן, הודיעה היום על סגירה של סבב גיוס הון שלישי בשווי 23.25 מיליון דולר שאותו הובילו Insight Venture Partners ו-Vertex Ventures. השתתפו בסבב גיוס ההון גם משקיעים שכבר השקיעו בחברה, Innovation Endeavors, Oryzn Capital ו-Salesforce Ventures . החברה גם הודיעה על הרחבה משמעותית של צוות הניהול הבינלאומי שלה ועל זמינות כללית של OwnBackup Archiver, כלי ארכוב המאפשר לעסקים לעמוד ביעילות בדרישות של נוהלי ציות פנימיים וחיצוניים עבור נתוני תוכנה כשירות (SaaS).

"בזכות הגיבוי המלא שנותנים לנו השותפים המסורים שמשקיעים בנו, נוכל להמשיך להרחיב את הפעילות שלנו, על מנת לעמוד בביקוש הגובר לפתרונות שלנו בשוק, כאשר החברות מתחילות להפנים את הצורך להשתלט על הסוגיות הקשורות לאבטחת נתונים בענן ולהבטיח בצורה פרו-אקטיבית שהנתונים שלהם תמיד מוגנים ונגישים," ציין מנכ"ל OwnBackup סם גוטמן. "אנחנו קובעים את הרף בנושא של הגנת נתונים בענן, ונמשיך להתמקד בהרחבת הצוות ובהובלה על פני המתחרים בכל הקשור לחידושים בתחום של הגנת נתונים בענן."

שליטה על גיבוי בענן של נתונים המאוחסנים בענן

OwnBackup עוזרת ליותר מ-1000 עסקים מכל רחבי העולם להגן על נתונים חיוניים שמאוחסנים בענן כשהיא מאבטחת טריליוני רשומות של נתוני תוכנה כשירות ופלטפורמה כשירות (SaaS ו-PaaS), במטרה למנוע השחתה/אובדן של נתונים, להבטיח המשכיות עסקית, לצמצם הפרעות תפעוליות ולעמוד בדרישות של נוהלי ציות. גידול ההכנסות של OwnBackup מהפלטפורמה זוכת הפרסים להגנת נתונים בענן מגיע ל-100 אחוזים, שנה אחר שנה. החברה תשתמש בהשקעה כדי לנצל את המומנטום העצום שלה במערכת האקולוגית של Salesforce. OwnBackup מתכננת להעמיק את רשת השותפים שלה ולהכפיל גם את צוות ההנדסה וגם את הצוות האירופאי שלה. החברה תרחיב את נוכחותה בכל רחבי העולם ואת היצע המוצרים שלה, במטרה לתמוך במגוון רחב של צרכים הקשורים לאחסון נתונים בענן.

 

"יש לפתרונות של OwnBackup ערך מוכח עבור לקוחות ושותפי Salesforce," ציין מייק וולף, סגן נשיא בכיר לשותפים גלובליים-ספקי תוכנה עצמאיים ב-Salesforce. "פתרונות הגנת הנתונים של OwnBackup הם תוספת מבורכת ל-Salesforce AppExchange, ואנו מתרשמים מהמחויבות המתמשכת של החברה לקהילת Salesforce."

נוסף למימון, OwnBackup הודיעה על זמינות כללית של כלי הארכוב OwnBackup Archiver, מוצר לו ציפו בכיליון עיניים, אשר נותן מענה לצורכי ציות לדרישות האסדרה ובתוך כך ממטב את ביצועי המשתמשים בפלטפורמות של תוכנה כשירות (SaaS). כלי הארכוב החזק הזה מארכב באופן אוטומטי נתונים ונספחים שאינם נדרשים יותר בתהליך העבודה כאשר הוא שומר על שלמותם, על נגישות הנתונים ועל אבטחתם, כדי לאפשר ציות למגוון רחב של תקנות ונהלים.

התרחבות מקצועית

כדי לקדם צמיחה בכל רחבי אירופה, OwnBackup גם מינתה את גארת' מוריס, איש מכירות מנוסה בתחום הטכנולוגיה, לסגן נשיא למכירות במדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. מוריס מביא אתו כמעט עשרים שנה של ניסיון ניהולי וניסיון במכירות תוכנה ארגונית, והוא יתמקד בהרחבת נוכחותה של החברה באירופה. מוריס יעבוד במשרדי OwnBackup בלונדון, והוא יצמיח וינהל את צוות המכירות למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

לפני הצטרפותו ל-OwnBackup מוריס מילא תפקידים שונים שבהם הוא הצמיח וניהל צוותי מכירות עתירי הישגים בכל רחבי אירופה. בעבר הוא שימש בתור סגנן נשיא ומנהל כללי למדינות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-Model N, סגן נשיא אזורי לבריטניה ב-Salesforce ומנהל מכירות טכנולוגיה ב-Oracle. כיום הוא גם משמש בתור חבר המועצה המייעצת ב-TheSearchBaseגם ניקיטס קוטופס מ-Insight Venture Partners, הרפינגר סינג מ- Innovation Endeavors ובוב דה-סנטיס, נשיא ומנהל תפעול ראשי של Conga, הצטרפו למועצת OwnBackup כדי לחזק את צוות המומחים שלה ולעזור לחברה לנווט בין הזדמנויות השוק.

 "צוות הניהול בעל החזון של OwnBackup והמוצרים החדשניים שלה הביאו לצמיחה יוצאת מן הכלל בשנים האחרונות. ככל שגובר הצורך בהגנה על נתונים בענן, OwnBackup תמשיך להיות המובילה בשוק," הוסיף קוטופס. "OwnBackup מאפשרת לארגונים לאמץ את הענן בבטחה ולדעת בוודאות שהנתונים הקריטיים שלהם מוגנים ובטוחים. לקוחות OwnBackup מסתמכים על מוצריה כדי לנהל תהליכי שיקום מאסון ולהבטיח גישה מיידית לגיבויים המקיפים הנדרשים כדי לשחזר נתונים במהירות ולהוכיח ציות לדרישות."

אודות OwnBackup

OwnBackup, ספקית מובילה של שירותי גיבוי ושחזור מענן לענן, מספקת גיבוי יומיומי, אוטומטי ומאובטח של נתוני SaaS ו-PaaS (תוכנה כשירות ופלטפורמה כשירות), כמו גם כלים מתוחכמים להשוואה ושחזור נתונים לצורך שיקום מאסון. השירותים של OwnBackup מכסים אובדן והשחתת נתונים כתוצאה מטעויות אנוש, כוונה זדונית, שגיאות בהטמעה ויישומים זדוניים. OwnBackup נועדה לספק אבטחה ופרטיות, והיא עולה על דרישות האסדרה הכללית להגנה על מידע (GDPR) לגיבוי נתונים. חברת OwnBackup, שנוסדה על-ידי מומחים בעלי ניסיון בתחומים של שחזור והגנת נתונים ואבטחת מידע, היא ספקית עצמאית מובילה של תוכנות לגיבוי ושחזור ב-Salesforce AppExchange. חברת גרטנר הכתירה אותה כ"ספקית מדליקה" בתחום של שיקום מאסון והמשכיות עסקית בטכנולוגיות מידע. המטה של OwnBackup נמצא בפורט לי, ניו ג'רזי, כאשר משרדי מחקר ופיתוח, תמיכה ואספקת שירותים אחרים נמצאים בתל אביב ובלונדון. חברת OwnBackup היא הספקית המועדפת על כמה מהמשתמשים הגדולים בעולם של יישומי תוכנה כשירות (SaaS).

Salesforce Ventures

Salesforce היא חברת התוכנה הארגונית עם הצמיחה הגבוהה ביותר מבין חמש החברות המובילות בתחום זה, וספקית מספר 1 של פתרונות לניהול קשרי לקוחות (CRM). Salesforce Venturesקבוצת ההשקעות העסקיות של החברה משקיעה בטכנולוגיות עסקיות של הדור הבא שמרחיבות את עוצמתה של הפלטפורמה Salesforce Customer Success ועוזרות לחברות לתקשר עם לקוחותיהן בדרכים חדשות לגמרי. החברות שנכללות בתיק ההשקעות של הקבוצה מקבלות מימון וגם גישה לסביבת הענן הגדולה ביותר בעולם, לצד הנחייה של החדשנים והמנהלים מ-Salesforce. Salesforce Ventures גם מאפשרת לחברות שנכללות בתיק ההשקעות שלה למנף את הניסיון של Salesforce בנדבנות, על-ידי הצטרפות למפעל Pledge 1%, כדי להפוך את התרומה לקהילה לחלק מהמודל העסקי שלהן. משנת 2009, Salesforce Ventures השקיעה ביותר מ-300 חברות סטארט-אפ שעוסקות בשירותי ענן לעסקים מ-20 מדינות שונות. למידע נוסף בקרו באתר www.salesforce.com/ventures.

# # #

אשת קשר לתקשורת:

אריקה קמילו

Connexa Communications עבור OwnBackup

C: 610.639.5644

Erica@connexacommunications.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה MDBriefCase Group הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יו
RVBR משלימה את הרכישה של KFGL Markray Corporation השלימה את הרכישה של Keshe Foun
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות שלה בבריטניה כאשר מיי
InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners הודיעו במשותף י
אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB At
הודעה מ-The We Company The We Company פרסמה: "החברה מצפה להנפקה הראשונה ש
Endospan נכנסת לשותפות הפצה אסטרטגית עם CryoLife במסגרת ההסכם, CryoLife תחזיק בזכויות הפצה בלעדיות
בורסת סן חואן זמינה כעת באמצעות Deltix CryptoCortex Deltix הכריזה כי פלטפורמת הנכסים הדיגיטליים CyptoC
Advanced Energy משלימה את הרכישה של Artesyn Embedded Power החברה הודיעה על השלמת הרכישה שנמסר עליה בעבר של Ar
בקסטר מודיעה על הרכישה של צ'יטה מדיקל כדי להרחיב את תיק המוצרים המיוחדים לניטור חולים Baxter International Inc, חברת מוצרים רפואיים גלוב
חברת עו"ד הגדולה ביותר בכוויית חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן גלובל אנדרסן גלובל הודיעה שהיא חתמה על הסכם לשיתוף פעולה
Andersen Tax היא עכשיו אנדרסן! בהיותה קשובה למורשת ולערכים של השם אנדרסן, Anderse
Uni-Bio Science Group Limited: תוצאות ביניים של 2019 בהשוואה למדדי הביצועים הליבתיים במחצית הראשונה של
אנדרסן גלובל מתרחבת למדינה ה-15 באפריקה אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה
Great Bay Bio מקדמת בברכה עוד מצטרף חדש Great Bay Bio שמחה להודיע שבעקבות ההקמה המוצלחת של
אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם שת"פ עם Taxture ההולנדית אנדרסן גלובל והחברה מאמסטרדם Taxture הגיעו להסכם ל
הפסגה הכמותנית 1000 Pax Interstellar של S BLOCK התכנסה בבנגקוק הפסגה הכמותנית Interstellar של S BLOCK התכנסה רשמי
Mary Kay ממנה את קתרין וונג למנהלת הכללית בסין Mary Kay Inc., תומכת תאגידית מובילה בהעצמה ויזמות
מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו Mori Building Co., Ltd התחילה לבנות את "פרויקט הפי
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בקולומביה אנדרסן גלובל גאה להודיע על הסכם לשיתוף פעולה עם חב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)