Interactive Brokers Group הכריזה על קידום המכירות BET, Learn, Win

דרוג:

גרינוויץ', קונטיקט, 1 ביולי 2019, :(BUSINESS WIRE)

Interactive Brokers Group (IEX:IBKR) תעניק זכיות בקרדיטים של עד ל- 1,000 דולר למיליון לקוחות חדשים, בהם ניתן יהיה להשתמש בחשבונות IBKR שלהם. המשתתפים בקידום מכירות זה יוכלו לקבל את הקרדטים האלה, על ידי המרת הזכיות שלהם בסימולטור של בורסת הימורי הספורט של IBKR (Simulated Sports Betting Exchange).

הבורסה ממוקמת ב- sports.ibkr.com או שהיא זמינה דרך האפליקציה לניידים "IBKR Sports". הבורסה היא זירת peer-to-peer בה המשתתפים יכולים לרכוש, למכור ולסחור בחוזי הימורים על אירועי ספורט אמיתיים, כולל טניס, כדורגל, בייסבול ובהמשך גם ענפים נוספים. "אנו צופים כי קידום המכירות הזה ימשוך לקוחות שאינם מכירים את פלטפורמת Interactive Brokers, ואשר מחוברים היטב לצפייה בספורט יותר מאשר לשווקים פיננסים", אמר תומס פיטרפי, יו"ר Interactive Brokers.

"הכוונה שלנו היא להמחיש לאנשים את האופי ההסתברותי של שווקים, מסחר והשקעות. אנו מדגימים זאת באמצעות סימולטור של בורסת הימורים, בה כל כל הימור זוכה משלם 100. שחקן אשר מעריך כי הסיכויים של קבוצה לזכות עומדים על נניח 40%, עלול לרצות לרכוש הימור בפחות מ- 40 או למכור אותו ביותר מ- 40. ככל שיותר מידע נאסף, וכאשר האירוע יוצא לדרך, הסיכויים ישתנו והמחירים של ההימור יתחילו לנוע, באופן דומה למחירים של מניה בבורסה", אמר פיטרפי.

"באמצעות אימוץ של קידום המכירות הזה, השחקנים שלנו ילמדו אודות הפלטפורמה שלנו, כיצד לסחור  ולבצע השקעות, וכיצד לשמור על הכספים שלהם, וכל זאת במסגרת פעילות מהנה. אנו מהמרים כי רבים מהמשתתפים גם ינסו את חשבון ההדגמה החינמי שלנו, ובסופו של דבר רבים יהפכו ללקוחות פעילים של Interactive Brokers".

כך פועלים ההימורים של סימולציות ספורט של Interactive Brokers:

2.2 מיליון המשתתפים הראשונים שיפתחו חשבון ב- Simulated Betting יזכו למאזן חשבון של "1000$" במטבע דולר וירטואלי (או שווה ערך במטבעות יורו, פאונד או דולר קנדי וירטואליים). המשתתפים יוכלו להשתמש במטבע הוירטואלי כדי לרכוש, למכור, או לסחור בסימולציות של חוזי הימורים.

כל סימולציה של חוזה זוכה תעניק 100 דולר וירטואליים (או מטבע שווה ערך). בדיוק כמו במסחר במניות, אגרות חוב, אופציות או חוזים עתידיים, ב- Simulated Sports Betting Exchange המשתתפים יכולים לקנות ולמכור הימורים אחד של השני באמצעות מתן הצעות עבור תוצאה מסוימת. הצעות תקפות ינועו בין 0.05 ל- 99.95 במטבע וירטואלי, כאשר הן משקפות את ההערכה של המהמר לגבי הסבירות של התוצאה. חשבונות סימולטור ההימורים יזוכו עבור כל זכיה וירטואלית או יחויבו בכל הפסד וירטואלי. עמלה וירטואלית עבור כל חוזה תנוכה בסכום הנמוך בין 1% מהיקף ההימור (100 – סכום ההימור בסימולציה). משתתפים לא יוכלו להחזיק יותר מ- 3 חוזי הימורים פתוחים במקביל עבור אירוע בודד, אבל ניתן יהיה לסגור הימורים פתוחים וניתן לרכוש ולמכור חוזים חדשים באופן שוטף. ניתן יהיה להמיר זכיות בחשבונות של סימולטור הימורי הספורט עד לסך קרדיטים ב- 1,000$ (ה- PRIZE) לצורך שימוש בחשבונות הסחר של Interactive Brokers. המרה שכזו יכולה להיעשות רק בפעם אחת, ולא ניתן להעביר או למשוך קרדיטים של עמלות. כל קרדיט שלא יהיה בשימוש יפוג ללא ערך לאחר 5 שנים. משתתפים לא יכולים לבצע הפקדות או משיכות מחשבונות סימולטור ההימורים.

כל הכסף בחשבונות סימולטור ההימורים הוא וירטואלי, לא ניתן להעברה, והוא חסר ערך כספי. אם המאזן של חשבון וירטואלי מגיע ל- 0, הוא ייסגר, ולא ניתן יהיה לפתוח חשבון סימולטור הימורים אחר על ידי אותו השחקן. פתיחת חשבון הסחר כפוף לדרישות הזכאות של Interactive Brokers ולתנאי ומגבלות החברה. קידום מכירות זה זמין למשתתפים בגיל 21 ומעלה, הנמצאים בשטח שיפוטי מורשה. אין צורך ולא נדרש אך תשלום או רכישה, והמשתתפים לא יכולים להמר, לזכות או להפסיד כסף אמיתי. אנשים המחזיקים בחשבונות סחר ב- Interactive Brokers בכל זמן בין ה- 1 בינואר ל- 30 ביוני, 2019, אינם זכאים להמרת הזכיות שלהם לקרדיטים. קידום המכירות מסתיים ב- 31 לדצמבר, 2020, או כאשר יחולקו כל הפרסים, הראשון מבין השניים. החוקים הרשמיים מתפרסמים ב- https://sports.ibkr.com/ibg/#/ext/rules

אנו פותחים כרגע 1,000 חשבונות של סימולטור הימורים לאנשים אשר ניסו בעבר הלא רחוק את חשבון הדמו החנמי כקבוצת מבחן. אנו צופים כי עד רבע הגמר של ווימבלדון, כל מי שרשאי להשתתף, יהיה מסוגל לפתוח חשבון סימולטור הימורים.

אודות Interactive Brokers Group:

Interactive Brokers Group מספקת הפעלה של סחר אוטומטי, ומשמורת על בטחונות, סחורות ומטבעות, מסביב לשעון, ביותר מ- 125 שווקים במספר גדול של מדינות ומטבעות, החל מחשבון השקעות משולב של IBKR ועד ללקוחות ברחבי העולם. אנו מספקים מענה למשקיעים בודדים, קרנות גידור, קבוצות סחר עצמאיות, יועצים פיננסים וברוקרים. 4 עשורים של מיקוד בטכנולוגיה ואוטומציה אפשרו לנו לצייד את הלקוחות שלנו בפלטפורמה ייחודית ומתוחכמת לניהול פורטפוליו ההשקעות שלהם, ובמחיר הנמוך ביותר (על פי סקירה של ברון: Best Online Brokers, מה- 25 בפבראור, 2019). אנו שואפים לספק ללקוחותינו יתרון ממשי במחירים ובסחר, בכלים לניהול סיכון ופורטפוליו, ביחידות מחקר ומוצרי השקעה, במחיר נמוך או ללא עלות, כשאנו מקדמים אותם להשגת החזר עודף על ההשקעה.

For Interactive Brokers Group, Inc. Investors: Nancy Stuebe, 203-618-4070 or Media: Kalen Holliday, media@ibkr.com or 203-913-1369.

מקור: Interactive Brokers Group, Inc.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

מינויים חשובים של מנהלים תומכים בהמשך ההשקעה והמחויבות של סינג'נטה בעסקי הזרעים באירופה חברת Syngenta הודיעה על שלושה מינויים אסטרטגיים של
קואנטס מגישה בקשה לשדרג את הרישום לנאסד"ק Cuentas, ספקית פינטק של פתרונות בנקאות ותשלומים סל
Entera Bio מודיעה על נתוני ביניים של הסמנים הביולוגיים מהניסוי הקליני שלב 2 של EB613 החברה הודיעה על נתוני ביניים מוגבלים של סמנים ביול
Andersen Global מוסיפה עומק לנוכחות במקסיקו אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה על ידי הסכם לשי
TARO מפרסמת את התוצאות בשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ מסרה תוצאות כספיות לא מבוקר
IBKR משיקה את זירת המסחר הגדולה ביותר של קרנות נאמנות ללא שיעור הוספה Interactive Brokers הודיעה על ההשקה של זירת המסחר
MHPS תופסת שוב את ההובלה בנתח שוק בשוק טורבינות הגז הגלובלי Mitsubishi Hitachi Power Systems מדורגת ראשונה בנת
אנדרסן גלובל מוסיפה עומק לנוכחות האפריקנית אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה במזרח אפריקה על
EIG מגייסת 1.1 מיליארד דולר עבור Global Project Fund V EIG הודיעה על הסגירה הסופית המוצלחת של EIG Global
BHSI משיקה כיסוי לפי חוק הבסיסים הצבאיים בכל העולם באמצעות צוות ייעודי בדובאי Berkshire Hathaway Specialty Insurance הודיעה שהיא
TARO תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-19 במאי 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שבכוונתה לפרסם את הת
סמיתס מדיקל רוכשת את העסקים של Access Scientific, LLC, מרחיבה את היצע מוצרי הגישה לכלי הדם Smiths Medical סמיתס מדיקל, יצרנית גלובלית מובילה
הופעת בכורה של אנדרסן גלובל במאוריטניה אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות האפריקנית שלה כשחב
וולטון מודיעה ש-21.3 מיליון דולר קנדי אושרו לחלוקה למשקיעים וולטון, חברה להשקעות בנדלן וניהול נכסי קרקעות, נרג
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במזרח אירופה Andersen Global מודיעה על כניסה לאוקראינה באמצעות
אנטרה ביו תדווח על נתוני ביניים מהניסוי שלב 2 של EB613 ותוצאות כספיות Entera Bio תדווח על נתוני ביניים מהניסוי שלב 2 של
זינגה מפרסמת את התוצאות הכספיות ברבעון הראשון של 2020 Zynga Inc פרסמה את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הראש
רוני גרושקה מצטרף למועצת המנהלים של קפיטוליס קפיטוליס, חברת הפינטק חדשנית שמדמיינת מחדש את האופ
Mary Kay Inc תורמת קרוב ל-10 מיליון דולר לתמיכה גלובלית בקוביד-19 במאמץ לעזור להאט את ההתפשטות של מגיפת קוביד-19 ולת
Well Living Lab, דלוס, Cushman & Wakefield והיינז מתאחדים כדי לקדם הנחיות לחזרה למקום העבודה בתגובה למגיפת קוביד-19 Well Living Lab תעריך שיטות ותקבע הנחיות להפחתת הע
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)