קרן ויינברג בוחרת נאמן חדש

דרוג:

בולטימור, מרילנד, 1 באוגוסט 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מהקרנות הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, שמחה להודיע על בחירת הנאמן החדש שלה, מר נמרוד גור. מר גור הוא הנאמן הישראלי הראשון בתולדות קרן ויינברג.

המינוי שלו אושר פה אחד על ידי חבר הנאמנים ב-29 ביולי 2019. מר גור יתחיל את כהונתו מייד. חבר הנאמנים של הקרן כולל חמישה אנשים מצוינים, שארבעה מהם מונו מאז 2016: השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין שהתחילה את כהונתה במאי 2016, פולה ב. פריטלאו שהתחילה את כהונתה בינואר 2018, גורדון ברלין שהתחיל את כהונתו בינואר 2019 ועכשיו נמרוד גור שזה עתה התחיל את כהונתו. רוברט ט. קלי הבן משמש כיו"ר חבר הנאמנים.

"הבחירה במר גור כנאמן היא שיאו של תהליך שנמשך 13 שנים של העברת מבנה המימשל של הקרן למבנה שמנוהל על ידי נאמנים בלתי תלויים", אמר רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים של קרן ויינברג. "המינוי של מר גור לא רק משלים את הרכב חבר הנאמנים מבחינת גיוון ג"ג, הוא גם מאשר את המחויבות ארוכת הטווח של הקרן לישראל".

 הקרן תחלק מענקים בסכום של 125 מיליון דולר ב-2019, כולל 12 מיליון דולר בישראל, שממוקדים בשלוש עדיפויות: לאפשר לקשישים להזדקן בקהילות שלהם עם עצמאות ואיכות חיים, לעזור לאנשים להשיג עבודות איכותיות ולענות על הצרכים של נשים וילדים בסיכון. ישראל הייתה ותמשיך להיות קהילה עם עדיפות עבור קרן ויינברג. קהילות עם עדיפות הן ערים עם קשר אישי לחיים ולמורשת של הארי ויינברג, וגם ערים שבהם הנאמנים הנוכחיים גרים ומשמשים כמנהיגים. הערים האלה הן בולטימור, מרילנד, שבה נמצא המטה של הקרן, הונולולו, הוואי, שבה הקרן מנהלת תיק נדלן, צפון מזרח פנסילבניה, שיקאגו, סן פרנסיסקו, ניו יורק וקהילות כפריות.

"אני נרגש ולכבוד הוא לי להצטרף לחבר הנאמנים של קרן ויינברג", אמר מר גור. "התרשמתי מאוד מהאיכות של חבר הנאמנים ואנשי המקצוע בקרן. בביקורי האחרון בבולטימור, התרשמתי במיוחד מהמחויבות של הקרן לסייע לאנשים ומשפחות מעוטי הכנסה ומוחלשים בארה"ב וישראל. תהיה זאת זכות לתרום למשימה כל כך משמעותית ומשפיעה".

 חמשת הנאמנים של קרן ויינברג אחראים לקביעת המדיניות שמנחה את תוכניות הענקת המענקים וההשקעות של הקרן. מר גור הוא שותף מייסד בהליוס השקעות אנרגיה, קרן ההשקעות הפרטיות הגדולה ביותר בישראל שמתמחה בייצור חשמל מאנרגיות מתחדשות באירופה וישראל.

 "נמרוד גור יוסיף עומק רב לוועדת ההשקעות שלנו, והניסיון הנרחב שלו בפילנתרופיה בארצות הברית ובישראל ישלים את אסטרטגיות המענקים של הקרן", אמרה רייצ'ל גרבאו מונרו, הנשיאה והמנכ"לית של קרן ויינברג. "המינוי שלו מדגיש את המחויבות של הקרן להשיג אנשים מוכשרים יוצאי דופן בחבר הנאמנים ובדרג המקצועי. עם המינוי של נמרוד, חבר הנאמנים יכול עכשיו לתת לקרן שנים רבות של מנהיגות חזקה והמשכיות".

לפני הליוס, מר גור היה שותף ב-Precede Technologies, שהשקיעה במגזר הטכנולוגיות הנקיות. הוא מילא תפקידים ניהוליים רבים בחברות טכנולוגיה ותעופה שונות בארה"ב ובישראל, בכללן Model N (“MODN” NYSE), מדסים הדמיה רפואית ו-Banner Aerospace (“BAR” NYSE). בנוסף לפעילות העסקית שלו, מר גור פעיל בארגונים שונים שלא למטרות רווח בארה"ב ובישראל, בכללם הפדרציה של סן פרנסיסקו, אייפאק ובית הספר היומי האוזנר של הקהילה היהודית בפאלו אלטו, קליפורניה. הוא משמש עכשיו כיו"ר עמותת גוונים בשדרות, ישראל, וגם בוועד המנהל של מכון שלום הרטמן. הוא גם חבר בוועדת ההיגוי של The American Jewish Joint Distribution’s Lay Leadership Center in Israel.  מר גור שירת שבע שנים בחיל האוויר הישראלי כטייס קרב. יש לו תואר בוגר במדעים בהנדסה מאוניברסיטת תל אביב ו-California Coast, וגם MBA מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד. מר גור הוא בוגר של תוכנית המורשת של ווקסנר מסן פרנסיסקו. הוא ואשתו, דורותי גור, הורים לשלושה ילדים.

אודות קרן הארי וג'נט ויינברג

קרן הארי וג'נט ויינברג, אחת מ-50 מקרנות הצדקה הפרטיות הגדולות ביותר בארצות הברית, מוקדשת למילוי הצרכים הבסיסיים של אנשים ומשפחות מוחלשים שחווים עוני. ב-2019 הקרן תעניק מעניקים בסכום של בערך 125 מיליון דולר לארגונים ללא מטרת רווח שמספקים שירותים ישירים בתחומים של דיור, בריאות, משרות, השכלה ושירותים קהילתיים. הקהילות עם עדיפות של הקרן הן בולטימור, שיקאגו, הוואי, העיר ניו יורק, צפון מזרח פנסילבניה, סן פרנסיסקו, וקהילות כפריות (בעיקר אזורים כפריים שקרובים לקהילות עם עדיפות). חבר הנאמנים של הקרן כולל את רוברט ט. קלי הבן, יו"ר חבר הנאמנים, השגרירה (בדימוס) פיי הרטוג-לוין, פולה ב. פריטלאו, גורדון ברלין ונמרוד גור. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.hjweinbergfoundation.org.

Megan Franey
The Harry and Jeanette Weinberg Foundation
4102944366
mfraney@hjweinberg.org
 
תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

PMI עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50 המכון לניהול פרויקטים גאה להודיע שהכפיל את יעד הה
The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור The We Company הודיעה שהגישה הצהרת רישום על גבי טו
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ הודיעה על התוצאות הכספיות
אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה החברה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המס
Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת מועצת המנהלים מקבלת בשמחה לחברה שני אנשי אליטות מו
המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של Disciplined Agile המכון לניהול פרויקטים (PMI), ארגון החברות המקצועית
סול-ג'ל מודיעה על התמחור של ההנפקה של המניות הרגילות סול-ג'ל טכנולוגיות הודיעה על התמחור של ההנפקה שלה
תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2019 תרו תעשייה רוקחית בע"מ מסרה תוצאות כספיות לא מבוקר
שיסיידו וטורי ברץ' מודיעות על הסכם שותפות ארוך טווח בקוסמטיקה Shiseido Company, Limited ו-Tory Burch LLC הודיעו
קטרה ממנה את פאאל קיבסגאארד כמנהל תפעול ראשי Katerra, חברת טכנולוגיות שמגדירה מחדש את ענף הבניי
מועצת המנהלים של Great Bay Bio מקדמת בברכה חבר חדש Great Bay Bio, חברת ביוטק מובילה שעוסקת ב-CMC של ת
זינגה מודיעה על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 החברה פרסמה את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השני שהס
תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון של 2019 ב-9 באוגוסט תרו תעשייה רוקחית הודיעה שבכוונתה לפרסם את התוצאות
S BLOCK בכנס הבלוקצ'יין של אסיה פסיפיק 2019 באוסטרליה במהדורה השלישית שלו, אירוע הבלוקצ'יין הכי גדול באו
Mary Kay בין המעסיקים עם המוניטין הטוב בעולם במחקר מקומות העבודה לשנת 2019 Mary Kay Inc. גאה לקבל הכרה במחקר 100 מקומות העבוד
סול-ג'ל טכנולוגיות מארחת יום אנליסטים ומשקיעים במפגש החברה תסקור את הנתונים החיוביים של EPSOLAY®
Alibaba.com פותחת את הפלטפורמה כדי לאפשר לעסקים קטנים אמריקנים למכור לעולם Alibaba.com פתחה את הפלטפורמה שלה כדי לאפשר לעסקים
אנדרסן גלובל מתרחבת לגאנה חברת עורכי הדין מגאנה Sam Okudzeto & Associates חת
חברת פלוק רוכשת את המובילה באמינות תעשייתית PRÜFTECHNIK חברת פלוק, המובילה הגלובלית במכשירי בדיקה ומדידה,
אנדרסן גלובל נכנסת לסנגל ומרחיבה את הנוכחות באפריקה אנדרסן גלובל גאה להודיע על הסכם לשיתוף פעולה עם Ca
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)