MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה

דרוג:

טורונטו, 18 בספטמבר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

MDBriefCase Group Inc. ("MDBC" או "החברה"), מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים, ד"ר דייוויד סטריין, מרצה קליני בכיר באוניברסיטה של אקסטר (לונדון, בריטניה) וד"ר מוחמד פרגלי, פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי (דובאי, איחוד האמירויות).

שיתופי הפעולה האלה ימשיכו לתמוך במעמד של MDBC כאחת הספקיות החשובות ביותר של התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת בקנדה, אוסטרליה, בריטניה, אירופה והמזרח התיכון. 
שיתופי הפעולה החדשים המרגשים האלה מגיעים בתקופה של שינוי בהיסטוריה של החברה כמובילה גלובלית בהשכלה רפואית מקוונת, כי הם קורים יחד עם ההשקה של הנוכחות הדיגיטלית המשופרת של MDBC כולל פלטפורמת למידה חדשה שמיישמת עיצוב הוראה בחזית הקידמה בכל המוצרים והשירותים הגלובליים של MDBC.

"ההזדמנות לעבוד עם ד"ר סטריין וד"ר פרגלי כיועצים מומחים של החברה נותנת ל-MDBriefCase גישה למובילי מחשבה מאוד מוערכים עם תובנות קליניות וענפיות עמוקות", אומר ג'ייסון פלאוורדיי, מנכ"ל MDBC. "הכניסה שלנו, וההאצה של ההשכלה הרפואית המקוונת ברמה העולמית של MDBC, לבריטניה, אירופה והמזרח התיכון היא עדיפות ארגונית שתחוזק משמעותית על ידי שיתופי הפעולה עם המומחים המפורסמים האלה. ההשקה בזמן הנכון של פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית מחוללת השינוי שלנו עם המוצרים והשירותים המשופרים שלה תומכת עוד בעדיפות של החברה להתעלות על הצרכים של החברים והספונסרים שלנו".

למידע נוסף על MDBriefCase Group Inc., בקרו בבקשה באתר www.mdbriefcase.com
 

אודות ד"ר דייוויד סטריין

 ד"ר דייוויד סטריין, MB, ChB, BSc (Hons) MD, FRCP הוא המנהל הקליני במרכז למחקר סוכרת וכלי דם, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה של אקסטר בבריטניה, וגם המנהל האקדמי של המחלקה לשירותי בריאות עבור זקנים בבית החולים המלכותי דבון ואקסטר ויו"ר ועדת הסגל האקדמי של ההסתדרות הרפואית הבריטית. הוא מתמקד בלוודא שהחולה הנכון יקבל את התרופה הנכונה. זה כולל פרויקטים שחוקרים את המנגנונים של היתרונות של חומרים שונים בטיפול בסוכרת, שבץ ומחלות לב וכלי דם. הוא ביצע כמה מהניתוחים הכלכליים של הבריאות שסיפקו מידע לקווים המנחים של NICE ותרם לבדיקה הפרלמנטרית על אופן הבדיקה וההכנסה לשימוש של תרופות בשירות הבריאות הלאומי.

הוא היה המחבר המוביל של ההנחיות הבריטיות להערכה וניהול של זקנים עם סוכרת ותשישות, שהובילו לאחרונה לשינוי בחוזה הטיפול הראשוני בבריטניה, ומחבר בכיר בהצהרת העמדה הבריטית על הניהול של מחלות לב וכלי דם אצל אנשים עם סוכרת. הוא מפתח עכשיו את הכלים להערכת סיכונים ופרוגנוזה אחרי שבץ. מבחינה קלינית, הוא מנהל מרפאה קהילתית לזקנים עם סוכרת ומחלות לב וכלי דם ועובד באחת מהיחידות הגדולות ביותר בבריטניה לטיפול בשבץ חריף מאוד.

אודות ד"ר מוחמד פרגלי

ד"ר מוחמד פרגלי, FRCGP(UK), MRCGP, DMSc (UK), DIH(Ireland), MBCHB (ALEX) הוא פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי, יועץ בחברת הביטוח הרפואי של דובאי (DHIC), מנהל הרגולציה הרפואית של הביטוח ומורה באוניברסיטת קרדיף, בריטניה. ד"ר פרגלי הוא גם ראש הוועדה המדעית FM(EMS), חבר בוועדה הטכנית הלאומית לסוכרת של איחוד האמירויות, חבר בוועדות הסרטן וה-HCV הלאומיות של איחוד האמירויות, חבר בוועדת הסוכרת של DHA, מאמן מוסמך ברפואת משפחה על ידי האגודה המלכותית של רופאים כלליים בבריטניה, וחוקר מוסמך של המזכיר הכללי של MRCGP (INT) WONCA EMR.
 

אודות MDBriefCase Group Inc.

MDBriefCase Group Inc. מתמחה בפיתוח התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת מוסמכת לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. החברה מתקשרת עם אגודות רפואיות ושותפי הסמכה אזוריים ובינ"ל יוקרתיים כדי לפתח תוכניות השכלה חדשניות שמשקפות את ההתנסויות המקומיות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם. התוכניות שלה, הנתמכות על ידי מענקי השכלה מתעשיית התרופות, ממשלות, בתי חולים מהמעלה הראשונה וארגונים ללא כוונות רווח, עוברות ביקורת עמיתים על ידי מומחים קליניים כדי להבטיח איזון וישימות בפרקטיקות הקליניות ברחבי העולם. ליותר מ-250,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות ביותר מ-20 מדינות יש גישה חופשית לתוכניות של MDBC שמשקפות את המידע והקווים המנחים מבוססי הראיות הכי עדכניים כדי לשפר את הטיפול המקומי בחולים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.mdbriefcasegroup.com.

למידע נוסף: אשת קשר למדיה:
 
Angela Dosis, VP Operations MDBriefCase Group Inc.,  T: 416-488-5500 x245
E: adosis@mdbriefcase.com

 

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

טומי הילפיגר ממנה את מייקל שיינר למנהל השיווק הראשי הגלובלי חברת טומי הילפיגר, שבבעלות PVH Corp. [NYSE:PVH], ש
Galimedix Therapeutics, Inc. ממנה את ותיק הענף המוכר אלכסנדר גבאוור, M.D., Ph.D., ליו"ר פעיל Galimedix Therapeutics, Inc., מובילה עולה בפיתוח ש
אנדרסן גלובל מתרחבת בהודו עם החברות של Nangia Andersen LLP אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה במזרח ומ
מחקר חדש מגלה שוני בציפיות במודעות ל-PSD2 בין הקמעונאים והקונים באירופה הספקית המובילה של פתרונות מסחר אלקטרוני Riskified
אנדרסן גלובל נכנסת לקמרון, המדינה ה-18 באפריקה אנדרסן גלובל נרגשת להודיע שחתמה על הסכם לשיתוף פעו
CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST CIM Group רוכשת 2,468,390 מניות של CIM Commercial
אנדרסן גלובל נכנסת לנמיביה - ממשיכה להרחיב את הנוכחות באפריקה הנוכחות של אנדרסן גלובל באפריקה הדרומית גדלה משמעו
המכון לניהול פרויקטים מודיע על מועצת המנהלים של 2020 המכון לניהול פרויקטים (PMI) האיגוד המוביל בעולם למ
Andersen Tax & Legal מוסיפה מקום בפולין אנדרסן גלובל הודיעה ש-Andersen Tax & Legal בפולין
WeWork תבטל את הצהרת הרישום S-1 WeWork תגיש בקשה לבטל את הצהרת הרישום על גבי טופס
אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב במזרח התיכון אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הנוכחות שלה במזרח התיכ
Madison Realty Capital מספקת מימון של 76 מיליון דולר לנכס MRC סיפקה חבילת מימון של 76 מיליון דולר כדי לממן א
ונדאבו מודיעה על פשרה בתביעה על קניין רוחני Vendavo הודיעה על התקשרותה בהסכם פשרה מקיף עם חברת
המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של FLEX מ-Net Objectives המכון לניהול פרויקטים (PMI), ארגון החברות ללא כוונ
מועצת המנהלים של WeWork מודיעה על שינויים בהנהלה מועצת המנהלים של WeWork הודיעה על השינויים הבאים ב
ביטהארפ מתחילה להפיץ מכונות לכריית מטבעות קריפטו עתירות ביצועים BitHarp שמחה להודיע על ההשקה של שתי מכונות כרייה ע
RVBR משלימה את הרכישה של KFGL Markray Corporation השלימה את הרכישה של Keshe Foun
אנדרסן גלובל מרחיבה את ההגעה בלונדון אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבות שלה בבריטניה כאשר מיי
InnovaHealth Partners משקיעה בקואליס, מובילה באבחון וטיפול בסרטן הערמונית Koelis SAS ו-InnovaHealth Partners הודיעו במשותף י
אנדרסן גלובל מתרחבת ברואנדה אנדרסן גלובל הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה עם MRB At
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)