MDBriefCase מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה

דרוג:

טורונטו, 18 בספטמבר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

MDBriefCase Group Inc. ("MDBC" או "החברה"), מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים, ד"ר דייוויד סטריין, מרצה קליני בכיר באוניברסיטה של אקסטר (לונדון, בריטניה) וד"ר מוחמד פרגלי, פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי (דובאי, איחוד האמירויות).

שיתופי הפעולה האלה ימשיכו לתמוך במעמד של MDBC כאחת הספקיות החשובות ביותר של התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת בקנדה, אוסטרליה, בריטניה, אירופה והמזרח התיכון. 
שיתופי הפעולה החדשים המרגשים האלה מגיעים בתקופה של שינוי בהיסטוריה של החברה כמובילה גלובלית בהשכלה רפואית מקוונת, כי הם קורים יחד עם ההשקה של הנוכחות הדיגיטלית המשופרת של MDBC כולל פלטפורמת למידה חדשה שמיישמת עיצוב הוראה בחזית הקידמה בכל המוצרים והשירותים הגלובליים של MDBC.

"ההזדמנות לעבוד עם ד"ר סטריין וד"ר פרגלי כיועצים מומחים של החברה נותנת ל-MDBriefCase גישה למובילי מחשבה מאוד מוערכים עם תובנות קליניות וענפיות עמוקות", אומר ג'ייסון פלאוורדיי, מנכ"ל MDBC. "הכניסה שלנו, וההאצה של ההשכלה הרפואית המקוונת ברמה העולמית של MDBC, לבריטניה, אירופה והמזרח התיכון היא עדיפות ארגונית שתחוזק משמעותית על ידי שיתופי הפעולה עם המומחים המפורסמים האלה. ההשקה בזמן הנכון של פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית מחוללת השינוי שלנו עם המוצרים והשירותים המשופרים שלה תומכת עוד בעדיפות של החברה להתעלות על הצרכים של החברים והספונסרים שלנו".

למידע נוסף על MDBriefCase Group Inc., בקרו בבקשה באתר www.mdbriefcase.com
 

אודות ד"ר דייוויד סטריין

 ד"ר דייוויד סטריין, MB, ChB, BSc (Hons) MD, FRCP הוא המנהל הקליני במרכז למחקר סוכרת וכלי דם, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה של אקסטר בבריטניה, וגם המנהל האקדמי של המחלקה לשירותי בריאות עבור זקנים בבית החולים המלכותי דבון ואקסטר ויו"ר ועדת הסגל האקדמי של ההסתדרות הרפואית הבריטית. הוא מתמקד בלוודא שהחולה הנכון יקבל את התרופה הנכונה. זה כולל פרויקטים שחוקרים את המנגנונים של היתרונות של חומרים שונים בטיפול בסוכרת, שבץ ומחלות לב וכלי דם. הוא ביצע כמה מהניתוחים הכלכליים של הבריאות שסיפקו מידע לקווים המנחים של NICE ותרם לבדיקה הפרלמנטרית על אופן הבדיקה וההכנסה לשימוש של תרופות בשירות הבריאות הלאומי.

הוא היה המחבר המוביל של ההנחיות הבריטיות להערכה וניהול של זקנים עם סוכרת ותשישות, שהובילו לאחרונה לשינוי בחוזה הטיפול הראשוני בבריטניה, ומחבר בכיר בהצהרת העמדה הבריטית על הניהול של מחלות לב וכלי דם אצל אנשים עם סוכרת. הוא מפתח עכשיו את הכלים להערכת סיכונים ופרוגנוזה אחרי שבץ. מבחינה קלינית, הוא מנהל מרפאה קהילתית לזקנים עם סוכרת ומחלות לב וכלי דם ועובד באחת מהיחידות הגדולות ביותר בבריטניה לטיפול בשבץ חריף מאוד.

אודות ד"ר מוחמד פרגלי

ד"ר מוחמד פרגלי, FRCGP(UK), MRCGP, DMSc (UK), DIH(Ireland), MBCHB (ALEX) הוא פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי, יועץ בחברת הביטוח הרפואי של דובאי (DHIC), מנהל הרגולציה הרפואית של הביטוח ומורה באוניברסיטת קרדיף, בריטניה. ד"ר פרגלי הוא גם ראש הוועדה המדעית FM(EMS), חבר בוועדה הטכנית הלאומית לסוכרת של איחוד האמירויות, חבר בוועדות הסרטן וה-HCV הלאומיות של איחוד האמירויות, חבר בוועדת הסוכרת של DHA, מאמן מוסמך ברפואת משפחה על ידי האגודה המלכותית של רופאים כלליים בבריטניה, וחוקר מוסמך של המזכיר הכללי של MRCGP (INT) WONCA EMR.
 

אודות MDBriefCase Group Inc.

MDBriefCase Group Inc. מתמחה בפיתוח התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת מוסמכת לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. החברה מתקשרת עם אגודות רפואיות ושותפי הסמכה אזוריים ובינ"ל יוקרתיים כדי לפתח תוכניות השכלה חדשניות שמשקפות את ההתנסויות המקומיות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם. התוכניות שלה, הנתמכות על ידי מענקי השכלה מתעשיית התרופות, ממשלות, בתי חולים מהמעלה הראשונה וארגונים ללא כוונות רווח, עוברות ביקורת עמיתים על ידי מומחים קליניים כדי להבטיח איזון וישימות בפרקטיקות הקליניות ברחבי העולם. ליותר מ-250,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות ביותר מ-20 מדינות יש גישה חופשית לתוכניות של MDBC שמשקפות את המידע והקווים המנחים מבוססי הראיות הכי עדכניים כדי לשפר את הטיפול המקומי בחולים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.mdbriefcasegroup.com.

למידע נוסף: אשת קשר למדיה:
 
Angela Dosis, VP Operations MDBriefCase Group Inc.,  T: 416-488-5500 x245
E: adosis@mdbriefcase.com

 

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

תרו תפרסם את תוצאות הרבעון השלישי ב-3 בפברואר 2020 תרו תעשייה רוקחית הודיעה שבכוונתה לפרסם את התוצאות
אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם ליפא מאיר ושות' אנדרסן גלובל התקשרה בשיתוף פעולה עם ליפא מאיר ושות
מאירה פרימס מונתה למנהלת השיווק הראשית של סיקסגיל Sixgill, חברת איומי מודיעין סייבר מובילה, מינתה את
אנדרסן גלובל מתרחבת במזרח התיכון: הופעת בכורה ברשות הפלשתינית אנדרסן גלובל הודיעה שהתקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם
רשת xx מודיעה על התמיכה של המממנים הראשונים במכירה של המטבע xx רשת xx הודיעה על התמיכה של חלוצי קריפטו, כולל כריס
בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הרביעי של 2019 והשנה המלאה בומברדייה מוסרת תוצאות כספיות מקדמיות של הרבעון הר
MRC סוגרת מתן הלוואות ורכישת אג"ח ביותר מ-2 מיליארד דולר Madison Realty Capital Closes הודיעה שסגרה מימון ו
מייקל רד מצטרף לקרן טכנולוגיות הספורט Advantage החבר לשעבר בנבחרת האולסטאר של ה-NBA מייקל רד, שפרס
אנדרסן גלובל ממשיכה להתרחב באפריקה עם הופעת בכורה של חברת שיתוף פעולה תוניסאית בהרחיבה עוד את הנוכחות שלה באפריקה, אנדרסן גלובל ה
טילריי מייצאת את המשלוח המסחרי הראשון אי פעם של קנאביס רפואי שהותר להכניס לישראל החברה חותמת על הסכם שותפות אסטרטגי של 2.5 טון עם ק
Mary Kay Inc זוכה ביותר מ-20 פרסים יוקרתיים במהלך שנת 2019 כהכרה בהישגים של Mary Kay במהלך השנה, המותג גרף יו
EV Growth סוגרת קרן של 250 מיליון דולר EV Growth, חברת הון סיכון שהמטה שלה בסינגפור, הגיע
Mary Kay Inc סוגרת שנה של מתן תוקף מדעי במפגש ה-73 של אגודת הכימאים הקוסמטיים בשנת 2019 Mary Kay Inc המשיכה במחויבות בת עשרות שנ
TARO מודיעה על התוצאות הסופיות של הצעת הרכש שלה תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה על התוצאות הסופיות ש
תרו מודיעה על התוצאות המקדמיות של הצעת הרכש שלה תרו תעשייה רוקחית הודיעה על התוצאות המקדמיות של הצ
הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בניז'ר אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת מסי
MRC נתנה הלוואת בנייה של 210 מיליון דולר למלון ארבע העונות ובתי מגורים Madison Realty Capital נתנה הלוואת בנייה של 210 מי
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בניגריה באמצעות The New Practice אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עור
MoEngage מקבלת מעמד של כשירות חוויה קמעונאית של Amazon MoEngage Inc, פלטפורמה חכמה למעורבות לקוחות, הודיע
OKEx תשיק מסחר באופציות OKEx, הבורסה הגדולה ביותר בעולם לפי נפח מסחר לנכסי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)