טילריי מייצאת את המשלוח המסחרי הראשון אי פעם של קנאביס רפואי שהותר להכניס לישראל

דרוג:

ננאימו, קולמביה הבריטית, 2 בינואר 2020, BUSINESS WIRE:

Tilray, Inc. (NASDAQ:TLRY), חלוצה גלובלית במחקר, גידול, ייצור והפצה של קנאביס, הודיעה היום שהתקשרה בהסכם אסטרטגי עם Canndoc Ltd. ("קנדוק"), חברה בת בבעלות מלאה של אינטרקיור בע"מ (TASE: INCR), באמצעות החברה הבת בבעלות מלאה שלה Tilray Portugal Unipessoal Lda. ("טילריי פורטוגל"), לייצא משלוח סיטונאי של 2.5 טונות של קנאביס רפואי מפורטוגל לישראל. המשלוח, שיגיע בתחילת החודש הזה, הוא היבוא הראשון של קנאביס רפואי שהותר לישראל.

"שיתוף הפעולה בין קנדוק, חלוצת קנאביס בישראל וטילריי, חלוצת קנאביס גלובלית, הוא פריצת דרך משמעותית לקנדוק ולכל השוק הישראלי", אמר אהוד ברק, לשעבר ראש ממשלת ישראל ויו"ר מועצת המנהלים של קנדוק. "זה מאפשר לשתי החברות להציע מגוון רחב של מוצרים לחולים בישראל ולחולים בכל העולם בעתיד הקרוב. זה ציון דרך חשוב באסטרטגיית הצמיחה של קנדוק".

ברנדן קנדי, מנהל העסקים הראשי של טילריי, אמר: "האפשרות לייבא קנאביס רפואי לישראל עבור חולים שצריכים אותו היא רגע באמת היסטורי לא רק לטילריי אלא לכל הענף". הוא המשיך: "לכבוד רב הוא לנו לשתף פעולה עם קנדוק כדי לעזור להגדיל את הנגישות של החולים בישראל ולהיות הראשונים ששולחים קנאביס רפואי למדינה לשימוש מסחרי. ישראל היא מדינת היצוא החמש עשרה שלנו והמשלוח השני מקמפוס האיחוד האירופי שלנו בקנטניידה, פורטוגל".

קנדוק שהוקמה ב-2008 בהרצליה, ישראל, היא בעלת היתר מהיחידה לקנאביס רפואי בישראל לייצור קנאביס רפואי בישראל והיא החברה הציבורית הראשונה במדינה בתחום. טילריי פעילה כבר יותר מעשר שנים במחקר, גידול, ייצור ושיווק של קנאביס רפואי לאלפי חולים במסגרת מגוון רחב של התוויות רפואיות שאושרו על ידי משרד הבריאות הישראלי.

לטילריי יש היסטוריה חלוצית כחברה שמחויבת להנגשת מוצרי קנאביס רפואי באיכות של תרופה לחולים שצריכים אותם ברחבי העולם. טילריי הייתה היצרנית המורשית הראשונה של קנאביס רפואי שייצאה בהצלחה קנאביס רפואי מצפון אמריקה וייבאה מוצרי קנאביס רפואי לאיחוד האירופי ב-2016.

בנוסף להסכם האספקה לישראל בין טילריי וקנדוק וכדי לתמוך עוד בהגדלת שוק הקנאביס הרפואי בישראל, טילריי גם הסכימה לרכוש עד 5 טונות של פרחים שלמים עם אישור GMP מקנדוק החל מאמצע 2020. אם התקנות הישראליות העתידיות יאפשרו, הפרחים השלמים יישלחו למפעל של טילריי פורטוגל ויהפכו למוצר מוגמר עם אישור GMP שיופץ ברחבי אירופה. אם לא, הפרחים השלמים יפותחו לקנאביס רפואי מוגמר ויופצו כמוצר מוגמר עם אישור GMP שממותג טילריי- קנדוק בישראל כדי לתמוך עוד בצורכי האספקה המקומיים.

אודות  Tilray®

טילריי היא חלוצה גלובלית במחקר, גידול, ייצור והפצה של קנאביס וקנבידיולים שמשרתת עכשיו עשרות אלפי חולים וצרכנים ב-15 מדינות בחמש יבשות.

אודות אינטרקיור וקנדוק

אינטרקיור היא החברה הציבורית הראשונה בבורסה לניירות ערך בתל אביב שמחזיקה ברישיון תקף וקבוע לכל שרשרת הערך של הקנאביס הרפואי באמצעות 100% הבעלות שלה בקנדוק. קנדוק היא יצרנית ישראלית של קנאביס רפואי, עם רישיון ממשרד הבריאות בישראלי מאז 2008. קנדוק היא חלוצה מובילה  במחקר, גידול, עיבוד והפצה של מוצרים מבוססי קנאביס באיכות של תרופה לחולים עם רישיון, בתי חולים, רופאים, מחקר וארגונים ממשלתיים.

מידע צופה פני עתיד

הודעה לעיתונות זאת מכילה "מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו ב-Private Securities Litigation Reform Act of 1995 של ארה"ב ו"מידע צופה פני עתיד" כמשמעותו בחוקי ניירות הערך הקנדיים, או ביחד, מידע צופה פני עתיד. אפשר לזהות מידע צופה פני עתיד בהודעה לעיתונות זאת על ידי השימוש במילים כגון עשויה, יכולה, כנראה, מצפה, צופה, מאמינה, מתכוונת, מתכננת, חוזה, מעריכה, תחזית וביטויים דומים ושימוש בלשון עתיד. מידע צופה פני עתיד אינו ערובה לביצועים עתידיים והוא מבוסס על מספר הערכות והנחות של ההנהלה לאור הניסיון של ההנהלה וההבנה של מגמות, התנאים הנוכחיים והתפתחויות צפויות, וגם גורמים אחרים שלדעת ההנהלה רלבנטיים וסבירים בנסיבות, כולל הנחות לגבי תנאי השוק העכשוויים והעתידיים, הסביבה הרגולטורית העכשווית והעתידית ואישורים והיתרים עתידיים. התוצאות, הביצועים או ההישגים בפועל יכולים להיות שונים משמעותית מאלה שמובעים במפורש או במשתמע בכל מידע צופה פני עתיד שבהודעה לעיתונות זאת, ובהתאם, אין לבטוח בביטחון מופרז באף מידע צופה פני עתיד כי הוא לא ערובה לתוצאות עתידיות. פנו בבקשה לכותרת "גורמי סיכון" בדוח הרבעוני של טילריי על גבי טופס 10-Q, שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך ב-13 בנובמבר 2019, לדיון בגורמי הסיכון החשובים שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות מהותית מהמידע צופה פני עתיד. טילריי לא מתחייבת לעדכן כל מידע צופה פני עתיד שכלול בזאת, חוץ מבהתאם לחוקי ניירות ערך שחלים.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הס
אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Cen
בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה המכירה התבססה על שווי פעילות של 8.4 מיליארד דולר (
CTI מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקר
5 סיטואציות נפוצות בהן מנעולן יכול לעזור לך-  מנעולן מומלץ בקריות נתקעת מחוץ לדירה או מחוץ לרכב? עברת דירה ואין מפתח
SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue SL Green, המשכירה הגדולה ביותר של משרדים במנהטן, י
אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עו
אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות באוסטרליה אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות לאוסטרליה באמצעות הסכם
AIG ממנה את כריס ראש למנכ"ל טלבוט חיתום AIG הודיעה כי כריס רש מונה למנכ"ל של טלבוט חיתום ב
אנטרה ביו תציג בכנס ההשקעות העולמי השנתי ה-22 של H.C. Wainwright Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
אנדרסן גלובל מודיעה על שת"פ עם חברת עו"ד המובילה של מולדובה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במזרח אירופה על
אנדרסן גלובל נכנסת להאיטי אנדרסן גלובל ממשיכה להאריך את טווח ההגעה שלה באמצע
RLS רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב Radioisotope Life Sciences רכשה את רשת בתי המרקחת
[INVNT GROUP]™ ממנה מנכ"לית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה החברה גייסה מנהלת כללית חדשה לאירופה, המזרח התיכון
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה בבורונדי אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח
אנדרסן גלובל נכנסת לסודן כשההתרחבות באפריקה נשארת בעדיפות גבוהה אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עור
אנדרסן מאחדת את הפלטפורמה באמריקה הלטינית חברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל באמריקה הלטינית
אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב 2 של EB613 באוסטאופורוזיס אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב
The Open Group משיקה את פורום טביעת הרגל הפתוח ההשקה הראשונית תתמקד בנתונים של פליטת גזי חממה. הפ
רוסל טכסיס מקבלת את התואר ספקית השנה הגלובלית של בואינג לשנת 2019 Rossell Techsys זכתה בתואר ספקית השנה הגלובלית על
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)