Humanity 2.0 משיקה פלטפורמת שלומות גלובלית ליישום חידושים מדעיים במגזר האמונה

דרוג:

ניו יורק, 3 במרץ 2020, (ACCESSWIRE):

Humanity 2.0, הקרן החלוצית שקשורה לוותיקן, השיקה זרוע חדשה ליישום של מדעי החיים ושלומות, Humanity 2.0 Well-Being (HWB). הפלטפורמה תרתום את המומנטום של אחד מהענפים שצומחים הכי מהר בעולם, שלומות, שמכון השלומות העולמי העריך אותו ב-4.5 טריליון דולר והוא גדל במהירות כפולה מזאת של הכלכלה העולמית - עם הפלטפורמה המוחשית הגדולה ביותר בעולם, הכנסייה הקתולית. האינטגרציה המשולבת היא הפלטפורמה הייעודית הראשונה מסוגה בעולם ותהיה לה השפעה גדולה על הבריאות והשלומות של האדם.

HWB משתפת פעולה עם הארגונים המדעיים המובילים בעולם כדי להגדיל פתרונות מובילים של שלומות בסיבתית והריון באמצעות מגזר האמונה כדי לזרז אימוץ גלובלי. הכנסייה הקתולית נוכחת ב-196 מדינות (1.4 מיליארד אנשים), מנהלת 26% ממתקני הטיפול הרפואי בעולם ו-150,000 בתי ספר. היא גם שותפת הפלטפורמה הגדולה עולם לפרויקטים חדשים של שלומות. פרויקט יישום השלומות הראשון של HWB מתוכנן לאפריל 2020 בקריית הוותיקן.

 

"HWB פותחה כדי לרתום את הכוח העצום של שינוי הפרדיגמות שמשפיע על האקולוגיה שלנו, הבריאות שלנו והשלומות לתוך פתרונות קוהזיים, מוחשיים", אמר מוראד פאריד, מנכ"ל HWB. "ניישם פרויקטים רבים במהלך 2020 - בקריית הוותיקן ובמרכזים אקדמיים מובילים בארה"ב - כדי להדגים חידושים  מובילים בשלומות סביבתית ואימהות, לבנות שווקים לאימוץ שלהם ולספק תוצאות מוחשיות בחיים של אנשים. זה כבוד רב להיות מסוגל לעבוד עם עמיתים כל כך מחויבים שעוזרים להגדיר מחדש ולשפר את השלומות האנושות".

חדשן חברתי וחלוץ בשלומות, פאריד הוא מייסד שותף של Humanity 2.0 וגם מייסד שותף של דלוס, חברת הסביבות הבריאות המובילה בעולם. כמייסד שותף של דלוס, פאריד עזר לתכנן את פלטפורמת מדעי ופתרונות השלומות המובילה של דלוס מהקמת החברה ועד לבשלות, שכוללת את תקן הבנייה WELL ומעבדת החיים הטובים במאיו קליניק, ותרם לצמיחה של ענף נדלן השלומות ™ מ-$0 ב-2010 ל-197 מיליארד דולר ב-2020. הנוכחות הגלובלית של דלוס משתרעת עכשיו על יותר מ-500 מיליון רגל רבוע ב-4,200 פרויקטים ב-58 מדינות.

הזרז לפרויקט Humanity 2.0 הוא הקול הקורא Laudato Si של האפיפיור פרנציסקוס ב-2015. במכתב האפיפיורי שלו שקבע תקדים, האפיפיור פרנציסקוס קורא ליותר התרכזות ומחויבות באתגרים המשותפים של ימינו, שמתרכזים בעיקר בסביבה ובאקולוגיה האנושית.  מאז שהתפרסם וההקמה כתוצאה מכך של הדיקסטריה לפיתוח אנושי אינטגרלי ב-2017, שבראשה הקרדינל פיטר טרקסון, היו מקור בלתי נדלה של יוזמות כדי להגדיר מחדש מודלים עסקיים ולקדם שיתופי פעולה גלובליים סביב קיימות ושלומות. במקביל, הייתה עלייה בלתי רגילה בהשקעה במימשל חברתי סביבתי (ESG), שמוערכת עכשיו ב-30 טריליון דולר וחזויה להגיע עד כדי 50 טריליון דולר בעשרים השנים הבאות. השטף הגדול הזה של הון השקעות יכניס עידן חדש של צמיחה ויישום מהירים בתחום השלומות הגלובלי.

"אנחנו מאוד גאים לנקוט בצעד קדימה הממשי הזה על ידי ההצגה של Humanity 2.0 Well-Being בעת הקריטית זאת - 5 שנים מאז Ladauto Si של האפיפיור פרנציסקוס - אנחנו רואים רבים מהכוחות גלובליים מתכנסים כדי לקדם את השגשוג האנושי - במיוחד בתחומים של הסביבה, שלומות אימהית ושינויים לעבר בריאות מניעתית", אמר האב פיליפ לארי, ראש הקתדרה ללוגיקה באוניברסיטה הלטראנית האפיפיורית בקריית הוותיקן ויו"ר Humanity 2.0. "העבודה שלנו עד היום ב-Humanity 2.0 גדלה והצטברה לרגע הזה, ואנחנו מוכנים עכשיו ליישם את כל המדע והשותפויות שקידמנו באמצעי ההשפעה החדש הזה".

האב דייוויד נזאר, הרקטור של המכון האוריינטלי האפיפיורי, הביע עידוד. "Laudato Si הוא מסמך חשוב שמספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו עלינו לגשת לקידום השגשוג האנושי, אמר האב נזאר. "HWB הוא אמצעי חדש ומבטיח לתרגום המשימה הגלובלית של הכנסייה הקתולית ושל האפיפיור פרנציסקוס להתערבויות ממשיות שישפרו את בריאות ושלומות האדם. אני מצפה לשתף פעולה עם HWB ולתרום להכנסת עתיד בריא יותר לאנושות".

בנוסף לעבודתו בעבר בפיתוח חידושים בסביבות בריאות, מנכ"ל HWB פאריד הוביל עבודה על חידושים בבריאות של אימהות, שתהיה מיקוד מפתח של הפלטפורמה החדשה HWB. פאריד הוא המייסד והמנכ"ל של Square Roots, ארגון של בריאות ומדע אימהיים שהוקם ב-2015 כדי לפתח מרכזי טרום לידה חינם, לממן מחקר מדעי ולתמוך במרפאות בשכונות מוחלשות בארה"ב. פאריד גם יצר את הקרן הראשונה למלגות אימהות בבית הספר לבריאות הציבור הרווארד צ'אן שמתמקדת בסטודנטים ממוצא פלסטיני.

"שיפור תוצאות הבריאות והגברת הביצועים האנושיים זה יותר מאשר רק לקדם "שלומות". זה באותה מידה גם לתכנן ולהכריז סביב מה תרבות "אנושית" עתידית צריכה להיבנות", אמר מתיו הארווי סנדרס, מנכ"ל קרן Humanity 2.0. "HWB עבור הקהילה הגלובלית שלנו ב-Humanity 2.0 היא דרך לשנות את הכיוון של הזן שלנו מקיבעון לא בריא על הגדלת הערך הכלכלי אל המיקוד היותר הגיוני של האצת השגשוג האנושי".

אודות Humanity 2.0

Humanity 2.0 היא ארגון ייחודי - אולי אין דומה לו בעולם - שנוצר כדי לאפשר מיזמים של שיתוף פעולה בין המגזר הציבורי, הפרטי והמבוסס על אמונה שהיסטורית הם איים מבודדים. הקרן Humanity 2.0 שהוקמה ב-2018 בשיתוף פעולה עם הדיקסטריה לפיתוח אנושי אינטגרלי בכס הקדוש (הוותיקן) בראשות הוד רוממותו הקרדינל פיטר טרקסון, הפכה כוח גלובלי ייחודי ביכולת החדשה שלה לזהות יוזמות גלובליות חשובות, ליצור שותפויות ולהציג פתרונות מדעיים עם השפעה גלובלית. אחרי שנתיים של היוועדות בקריית הוותיקן עם מאורות גלובליים בתחומי האתיקה, המדע, הבריאות והטכנולוגיה, Humanity 2.0 Well Being פותחה כדי להתמקד באופן יותר מוחשי ביישום פתרונות הסביבה והשלומות האימהית המובילים בעולם ברחבי מגזר האמונה ומעבר לו.

איש קשר: matt@midtownwestmedia.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה חברה וקהילה

היתרונות שבחגיגת אירועים בפאב מחפשים לערוך אירוע עסקי באולם? חדל חיפושים. את האי
איך לבחור צעצוע לילד? קונים צעצוע לילד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיש לקחת
חברת CTV יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת ל.א. לאלימות לקראת יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים,
הפקת אירועים עסקיים - למה זה כ"כ חשוב? אירוע עסקי מהווה את המעמד האולטימטיבי למתג את החבר
הפקת אירוע יח"צ - זה טוב לכיס שלכם כל היתרונות שבהפקת אירוע יחצ. למה זה כדאי, איפה טמ
פרוקטר & גמבל, נשיונל ג'יאוגרפיק וגלובל סיטיזן משיקות סדרה פורצת דרך הסדרה התיעודית עם 6 פרקים מפנה את תשומת הלב לבעיות
כך תבחרו טיולון מושלם לטיסה בחו"ל למה חשוב טיולון כשיוצאים לטיול? מה היתרונות של טיו
P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+ P&G בשותפות עם Great Big Story, שחררה להפצה את Out
מטלייף משתפת פעולה עם ספיישל אולימפיקס ו-Habitat for Humanity מטלייף הודיעה שחידשה את שיתוף הפעולה שלה עם ספיישל
למה כדאי לכם לערוך כנסים באביב? לתזמון השפעה על ההצלחה של הכנס, כשחשוב לקיים את הכ
P&G משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביבתית והפרנסה של חקלאים פרוקטר & גמבל משתפת פעולה כדי לשפר את ההשפעה הסביב
מותגים מובילים של P&G מרחיבים את ההובלה בצריכה אחראית חברת פרוקטר & גמבל פירטה את מפת הדרכים והפעולות שב
בירת ארמניה תארח קונצרט בהמשך לחגיגות ה-70 לישראל בחודש מרץ יתקיים קונצרט גאלה ישראלי-ארמני-צרפתי ל
בדצמבר הקרוב תתקיים בירושלים ועידת ישראל לחקלאות הוועידה מפגישה בין מקבלי ההחלטות ומובילי דעה בחברה
גיוס משקיעים באמצעות אירוע ייעודי ואפקטיבי איך יוצרים אירוע ייחודי לגיוס כספים? איך מפיקים אי
הגירת ישראלים לארה"ב סיקור מיוחד בנושא הגירה לארה"ב - הוצאת ויזה, הגרלת
גריינדר ו-MOSAIC מפרסמות דוח סקר חדש שלוכד את ההתנסויות של קהילת הלהטב"ק Grindr בשותפות עם MOSAIC פרסמו דוח סקר חדש "הפרנס
אקדמיה מתוקשבת גלובלית בחינם הושקה כדי לתמוך בקידום נשים האקדמיה המתוקשבת בדירי, אקדמיה מקוונת רב לשונית גל
DigitalTown, Inc משיקה את תוכנית השגרירים הצעירים הגלובלית החברה הודיעה על השקת תוכנית השגרירים הצעירים הגלוב
מעצבים אלבום? טרנדים בעיצוב אלבום דיגיטלי המערכות ליצירת אלבומים דיגיטליים לא מפסיקות להתחדש
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)