Humanity 2.0 משיקה פלטפורמת שלומות גלובלית ליישום חידושים מדעיים במגזר האמונה

דרוג:

ניו יורק, 3 במרץ 2020, (ACCESSWIRE):

Humanity 2.0, הקרן החלוצית שקשורה לוותיקן, השיקה זרוע חדשה ליישום של מדעי החיים ושלומות, Humanity 2.0 Well-Being (HWB). הפלטפורמה תרתום את המומנטום של אחד מהענפים שצומחים הכי מהר בעולם, שלומות, שמכון השלומות העולמי העריך אותו ב-4.5 טריליון דולר והוא גדל במהירות כפולה מזאת של הכלכלה העולמית - עם הפלטפורמה המוחשית הגדולה ביותר בעולם, הכנסייה הקתולית. האינטגרציה המשולבת היא הפלטפורמה הייעודית הראשונה מסוגה בעולם ותהיה לה השפעה גדולה על הבריאות והשלומות של האדם.

HWB משתפת פעולה עם הארגונים המדעיים המובילים בעולם כדי להגדיל פתרונות מובילים של שלומות בסיבתית והריון באמצעות מגזר האמונה כדי לזרז אימוץ גלובלי. הכנסייה הקתולית נוכחת ב-196 מדינות (1.4 מיליארד אנשים), מנהלת 26% ממתקני הטיפול הרפואי בעולם ו-150,000 בתי ספר. היא גם שותפת הפלטפורמה הגדולה עולם לפרויקטים חדשים של שלומות. פרויקט יישום השלומות הראשון של HWB מתוכנן לאפריל 2020 בקריית הוותיקן.

 

"HWB פותחה כדי לרתום את הכוח העצום של שינוי הפרדיגמות שמשפיע על האקולוגיה שלנו, הבריאות שלנו והשלומות לתוך פתרונות קוהזיים, מוחשיים", אמר מוראד פאריד, מנכ"ל HWB. "ניישם פרויקטים רבים במהלך 2020 - בקריית הוותיקן ובמרכזים אקדמיים מובילים בארה"ב - כדי להדגים חידושים  מובילים בשלומות סביבתית ואימהות, לבנות שווקים לאימוץ שלהם ולספק תוצאות מוחשיות בחיים של אנשים. זה כבוד רב להיות מסוגל לעבוד עם עמיתים כל כך מחויבים שעוזרים להגדיר מחדש ולשפר את השלומות האנושות".

חדשן חברתי וחלוץ בשלומות, פאריד הוא מייסד שותף של Humanity 2.0 וגם מייסד שותף של דלוס, חברת הסביבות הבריאות המובילה בעולם. כמייסד שותף של דלוס, פאריד עזר לתכנן את פלטפורמת מדעי ופתרונות השלומות המובילה של דלוס מהקמת החברה ועד לבשלות, שכוללת את תקן הבנייה WELL ומעבדת החיים הטובים במאיו קליניק, ותרם לצמיחה של ענף נדלן השלומות ™ מ-$0 ב-2010 ל-197 מיליארד דולר ב-2020. הנוכחות הגלובלית של דלוס משתרעת עכשיו על יותר מ-500 מיליון רגל רבוע ב-4,200 פרויקטים ב-58 מדינות.

הזרז לפרויקט Humanity 2.0 הוא הקול הקורא Laudato Si של האפיפיור פרנציסקוס ב-2015. במכתב האפיפיורי שלו שקבע תקדים, האפיפיור פרנציסקוס קורא ליותר התרכזות ומחויבות באתגרים המשותפים של ימינו, שמתרכזים בעיקר בסביבה ובאקולוגיה האנושית.  מאז שהתפרסם וההקמה כתוצאה מכך של הדיקסטריה לפיתוח אנושי אינטגרלי ב-2017, שבראשה הקרדינל פיטר טרקסון, היו מקור בלתי נדלה של יוזמות כדי להגדיר מחדש מודלים עסקיים ולקדם שיתופי פעולה גלובליים סביב קיימות ושלומות. במקביל, הייתה עלייה בלתי רגילה בהשקעה במימשל חברתי סביבתי (ESG), שמוערכת עכשיו ב-30 טריליון דולר וחזויה להגיע עד כדי 50 טריליון דולר בעשרים השנים הבאות. השטף הגדול הזה של הון השקעות יכניס עידן חדש של צמיחה ויישום מהירים בתחום השלומות הגלובלי.

"אנחנו מאוד גאים לנקוט בצעד קדימה הממשי הזה על ידי ההצגה של Humanity 2.0 Well-Being בעת הקריטית זאת - 5 שנים מאז Ladauto Si של האפיפיור פרנציסקוס - אנחנו רואים רבים מהכוחות גלובליים מתכנסים כדי לקדם את השגשוג האנושי - במיוחד בתחומים של הסביבה, שלומות אימהית ושינויים לעבר בריאות מניעתית", אמר האב פיליפ לארי, ראש הקתדרה ללוגיקה באוניברסיטה הלטראנית האפיפיורית בקריית הוותיקן ויו"ר Humanity 2.0. "העבודה שלנו עד היום ב-Humanity 2.0 גדלה והצטברה לרגע הזה, ואנחנו מוכנים עכשיו ליישם את כל המדע והשותפויות שקידמנו באמצעי ההשפעה החדש הזה".

האב דייוויד נזאר, הרקטור של המכון האוריינטלי האפיפיורי, הביע עידוד. "Laudato Si הוא מסמך חשוב שמספק תובנות חשובות לגבי האופן שבו עלינו לגשת לקידום השגשוג האנושי, אמר האב נזאר. "HWB הוא אמצעי חדש ומבטיח לתרגום המשימה הגלובלית של הכנסייה הקתולית ושל האפיפיור פרנציסקוס להתערבויות ממשיות שישפרו את בריאות ושלומות האדם. אני מצפה לשתף פעולה עם HWB ולתרום להכנסת עתיד בריא יותר לאנושות".

בנוסף לעבודתו בעבר בפיתוח חידושים בסביבות בריאות, מנכ"ל HWB פאריד הוביל עבודה על חידושים בבריאות של אימהות, שתהיה מיקוד מפתח של הפלטפורמה החדשה HWB. פאריד הוא המייסד והמנכ"ל של Square Roots, ארגון של בריאות ומדע אימהיים שהוקם ב-2015 כדי לפתח מרכזי טרום לידה חינם, לממן מחקר מדעי ולתמוך במרפאות בשכונות מוחלשות בארה"ב. פאריד גם יצר את הקרן הראשונה למלגות אימהות בבית הספר לבריאות הציבור הרווארד צ'אן שמתמקדת בסטודנטים ממוצא פלסטיני.

"שיפור תוצאות הבריאות והגברת הביצועים האנושיים זה יותר מאשר רק לקדם "שלומות". זה באותה מידה גם לתכנן ולהכריז סביב מה תרבות "אנושית" עתידית צריכה להיבנות", אמר מתיו הארווי סנדרס, מנכ"ל קרן Humanity 2.0. "HWB עבור הקהילה הגלובלית שלנו ב-Humanity 2.0 היא דרך לשנות את הכיוון של הזן שלנו מקיבעון לא בריא על הגדלת הערך הכלכלי אל המיקוד היותר הגיוני של האצת השגשוג האנושי".

אודות Humanity 2.0

Humanity 2.0 היא ארגון ייחודי - אולי אין דומה לו בעולם - שנוצר כדי לאפשר מיזמים של שיתוף פעולה בין המגזר הציבורי, הפרטי והמבוסס על אמונה שהיסטורית הם איים מבודדים. הקרן Humanity 2.0 שהוקמה ב-2018 בשיתוף פעולה עם הדיקסטריה לפיתוח אנושי אינטגרלי בכס הקדוש (הוותיקן) בראשות הוד רוממותו הקרדינל פיטר טרקסון, הפכה כוח גלובלי ייחודי ביכולת החדשה שלה לזהות יוזמות גלובליות חשובות, ליצור שותפויות ולהציג פתרונות מדעיים עם השפעה גלובלית. אחרי שנתיים של היוועדות בקריית הוותיקן עם מאורות גלובליים בתחומי האתיקה, המדע, הבריאות והטכנולוגיה, Humanity 2.0 Well Being פותחה כדי להתמקד באופן יותר מוחשי ביישום פתרונות הסביבה והשלומות האימהית המובילים בעולם ברחבי מגזר האמונה ומעבר לו.

איש קשר: matt@midtownwestmedia.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה חברה וקהילה

Hisense תורמת מכשירים איכותיים מובילים לקרן התרומות של פריז סן ז'רמן, והופכת את העולם למקום טוב יותר באמצעות צדקה הייסנס (Hisense), מפעל טכנולוגיה מוביל בעולם, הפכה
על נחשים המאמר ידבר על איך להתנהג בזמן הכשת נחש
מה גרם לליאור דיין לנפץ מחשב במשרדי פרסום בתל אביב העיתונאי ואיש התקשורת, ליאור דיין, הגיע למשרדי אימ
מרי קיי וקרן מרי קיי אש מחזקות את מחויבותן למניעת ולמיגור אלימות מבוססת-מגדר ברחבי העולם כהכרה ביום מיגור האלימות נגד נשים הקרב ובא, אשר יפ
מה חשוב לדעת לפני בחירת עורך דין צבאי חיילים שמסתבכים בצה"ל, מומלץ שיקבלו ייעוץ בנוגע לז
הפרשן הבטחוני של מבצע "שומר חומות" בספר חדש הפרשן הבטחוני של מבצע "שומר חומות" בספר חדש לקראת
אולפני G& P ו"קשה יותר מכפי שאתה חושב" מטפחים שינוי הגדרות משחק באמצעות סדרת הסכתים בנושא : "שווים גם כן: השגת שוויון לבעלי מוגבלויות" אולפני G&P וצוות "Harder Than You Think" משיקים הי
התכנית להאצת יזמות נשים הצטרפה לפורום השוויון הבין-דורי לטובת הפאנל למען רגישות מגדרית ומתחייבת לקואליציות פעולה התוכנית להאצת יזמות נשים (WEA), כוח מניע בולט להגב
Mary Kay Inc מצטרפת ל- CEO Water Mandate Mary Kay Inc, המפיקה בפועל של "שומרי המפרץ" עטור ה
איך לבחור תקליטן לחתונה מתחתנים? כאב ראש אדיר להתנהל מול כל הספקים. ניסינו
"ארגון יתומי צהל - החיים כדרך" יוצא לדרך ערב יום הזכרון תשפ"א משיקים יתומי ויתומות צה"ל את
מחסור במעונות יום לילדים עם צרכים מיוחדים בישראל יש כמעט 60 מעונות יום לילדים בעלי צרכים מיו
הצהרה לציון יום האישה הבינ"ל 2021 מאת ג'וליה סיימון להלן הצהרה מיוחדת של ג'וליה סיימון, היועצת המשפטית
המדריך לגיטריסט המתחיל – כיצד ללמוד גיטרה? מעוניינים להתחיל ללמוד גיטרה? הגיע הזמן! אבל רגע,
פיתוח עסקי בחברה - כך תעשו זאת נכון כל חברה מוקמת כדי ליצור הכנסות נכבדות עם התנהלות נ
השירות הצבאי שאי אפשר לשכוח... לקראת יום ההולדת העגול של סבא, הילדים והנכדים מחפש
היתרונות שבחגיגת אירועים בפאב מחפשים לערוך אירוע עסקי באולם? חדל חיפושים. את האי
איך ליצור תקשורת וחיבור עם אנשים ללא מאמץ? יש אנשים שמתחברים אל אנשים בקלות ויש כאלה שלא - הע
איך לבחור צעצוע לילד? קונים צעצוע לילד? הכנו עבורכם מספר טיפים שיש לקחת
פרופ' מריאן פרקש וסיגל וקס בכנס מקוון של מרכז יה"ל פרופ' מריאן פרקש מאוניברסיטת בוסטון, וסיגל וקס, מח
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)