סקר US AIRWAYS לקראת פסח הקרוב:

דרוג:

הכנסת מכונות הנפקת כרטיסים אוטומטיות תקצר בחצי שעה את זמן העלייה למטוס


בפסח הזה הנוסעים לארצות הברית יוכלו לבלות חצי שעה נוספת בדיוטי-פרי, כך עולה מסקר שערכה חברת התעופה US AIRWAYS, המפעילה בנתב"ג מזה כחצי שנה "קיוסקים" - מכונות אוטומטיות להנפקת כרטיסי עלייה למטוס באופן עצמאי ע"י הנוסעים.

 

הקיוסקים האוטומטיים הוכנסו לשימוש בחודשים האחרונים ועל פי בדיקות של החברה,  40 אחוז מנוסעי הטיסות של חברת US AIRWAYS השתמשו במכונות. התוצאה: תהליך קבלת הנוסעים לטיסה אורך כשעה וחצי בלבד במקום ממוצע השעתיים שלקח קודם.

 

"משמעות הדבר היא קיצור זמן העליה למטוס, שגם כך הינו משימה לא קטנה במיוחד בטיסות ארוכות", אומר ניר צדיקוביץ, מנהל השדה בחברת US AIRWAYS. "כאשר תהליך ה- check‪-in מתקצר לשתי דקות עבור נוסע, כולל פעולות נוספות כגון שדרוג מחלקה ותשלום על המזוודות, הדבר מורגש בסופו של דבר באופן מערכתי ומייעל את תהליך קבלת הנוסעים".

 

מכונות הנפקת הכרטיסים האוטומטיות מאפשרות לנוסעים אשר כבר עברו את הבידוק הבטחוני, להנפיק באופן עצמאי כרטיס עלייה למטוס ולחסוך את זמן ההמתנה מול דלפקי חברות התעופה.

 

"הנפקה עצמאית של כרטיסי טיסה, בחירת מקומות ישיבה או שדרוג מחלקה, נחשבת כבר כיום לחלק מ"חווית הטיסה" עבור מיליוני נוסעים ברחבי העולם", אומר אמיר מיטווך, מנהל פרוייקטים בחברת י.א. מטווך ובניו, המפיצה של תאגיד NCR בישראל ומי שמספקת את שירותי התמיכה והתחזוקה למכונות הכרטיסים האוטומטיות, שהוצבו בנתב"ג.

 

"NCR הינה בין החברות המובילות בעולם במתן פתרונות בתחום השירות העצמי בכלל ובשדות תעופה בפרט. לתאגיד יותר מ- 7,000 עמדות עצמאיות להנפקת כרטיסי עלייה למטוס בלמעלה מ- 300 שדות תעופה הפרוסים ברחבי העולם", אומר מיטווך. "בין הלקוחות בתחום השירות העצמי נמנות חמשת חברות התעופה הגדולות בעולם. שילובן של מכונות להפקת כרטיסים עצמאיות בישראל  מיישר קו עם הסטנדרטים הבינ"ל; מוריד את זמני ההמתנה בתורים באופן משמעותי, מאפשר הגעה לנמל התעופה קרוב יותר למועד הטיסה ובסופו של דבר מקל על נוסעים רבים", אומר מיטווך.

 

לדברי אסתר קסטיאל, מנכ"לית חברת US AIRWAYS, כיום רק הנוסעים של US AIRWAYS נהנים מתורים קצרים משמעותית בעמדת הכרטיסים, אולם התעניינות משמעותית כבר נרשמה בקרב כל הנוסעים בשדה. "הנוסעים הישראלים בסה"כ מאד פרו-טכנולוגיה, במיוחד כשמדובר בעמדות הפועלות בקצב ובאופן רציף בקיצור משמעותי של התורים בטיסות מלאות", אומרת קסטיאל. "התלהבות מיוחדת נראתה בעיקר בקרב הלקוחות העסקיים של החברה, שנסיעות היא מנת חלקם בעבודה היום יומית וכבר במהלך חמש השנים האחרונות נעזרו ב"קיוסקים" כאלו בשדות התעופה בחו"ל".

 

מיטווך, חברת טכנולוגיית המידע הוותיקה ביותר בארץ, היא המפיצה הבלעדית של התאגידים NCR ו-Teradata בישראל. החברה מתמחה בפתרונות מיחשוב יעודיים וכלליים, בפתרונות לשירות עצמי, בפתרונות מחסני נתונים ובפתרונות תקשורת - על מרכיביהם השונים. לחברה מסורת רבת שנים של מחוייבות לאיכות ומצויינות ועל לקוחותיה נימנים אירגונים וחברות רבים, ביניהם מהגדולים והמובילים בכלכלה הישראלית: בבנקאות, בתחומים פיננסיים אחרים, בתקשורת, בקמעונאות ועוד.


דוניצה תקשורת -- www.donitza.co.il --- donitza@donitza.co.il -- 03-5167336
תגיות של המאמר: מיטווך |

כתבות נוספות בקטגוריה תיירות ונופש

חופשה עם חייזרים בוקינג בחנה יותר מ-28 מיליון יחידות אירוח בלמעלה מ
הכינו את הסלפי: הבריכות הכי יפות בעולם ענקית התיירות בוקינג התעמקה בהיצע של מעל 28 מיליון
מהן תצפיות הכוכבים הטובות בעולם? ענקית התיירות Booking.com יצרה רשימה של תצפיות הכו
לישון בתוך אבוקדו: בית האבוקדו הראשון בעולם לכבוד יום האבוקדו הבינלאומי שהתקיים בשבוע שעבר ב-3
 Booking.com: אלו העדפות החופשה של משפחות ישראליות מחקר חדש שביצעה חברת מדגם עבור Booking.com מספק תו
המלצות המאחר מסייעות לחמוק ממלכודות תיירים ישנו מגוון רחבה של מקומות אירוח בעולם, כאשר אלו הפ
בוקינג: 3 מיליארד הזמנות אורחים - מתוכם 750 מיליון במקומות אירוח אלטרניטיביים ענקית התיירות, Booking.com, הודיעה כי יותר מ-3 מיל
טסים באינסטגרם: מה הם הרגלי הנופש של דור ה-Z חברת Booking.com ערכה מחקר גלובלי בקרב כמעט 22,000
מועדון החופשות של Anantara מוסיף את נתיבי האוויר של כוויית כחברת התעופה השותפה בהמרת נקודות האחרונה שלו מועדון החופשות של Anantara, תוכנית הבעלות של חופשו
המטסים הטובים ביותר בעולם Booking.com המובילה הגלובלית בחיבור מטיילים עם המב
לחוות את אירועי שבוע האופנה ביעד מעבר לים Booking יצרה רשימה של יעדים שיתאימו לנוסעים אופנתי
חופשה בחו"ל: כך תשיגו דיל מעכשיו לעכשיו! אספנו עבורכם כמה טיפים שימושיים שיסייעו לך במשימה
6 המקומות עם חווית הכדורגל הטובה ביותר בצרפת ענקית התיירות Booking.com מציגה שישה מקומות אירוח
הסוף לאפצ'י: שישה יעדי חופשה לרגישים לאלרגיה הסוף לאף המנוזל והגירודים בעיניים יכול להתחיל כבר
7 יעדים מהממים לחתונה על החוף תתארו לכם חתונה באמצע יום יפה, שמיים מעליכם, האהבה
Booking.com חגגה 10 שנים בישראל באירוע מיוחד באירוע חשפה החברה את תוכניותיה לשנים הקרובות, את ה
אם יש לך חלום, אל תיתן לו ללכת אם גם אתם נמנים עם 45% מהמטיילים ברחבי העולם המתכנ
השירים, המשחקים - איפה הם עכשיו? אם אתם בין 42% המטיילים מרחבי העולם המתכננים לבקר
בילוי בחופשה כמו הסוכן M Booking.com מציעה מקומות אירוח במקומות ברחבי העולם
בוקינג מכריזה על אירוח במטה של "גברים בשחור" לרגל יציאתו של הסרט הרביעי בסדרת גברים בשחור, חברת
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)