Mary Kay Inc תורמת קרוב ל-10 מיליון דולר לתמיכה גלובלית בקוביד-19

דרוג:

דאלאס, 29 באפריל 2020, (BUSINESS WIRE):

 במאמץ לעזור להאט את ההתפשטות של מגיפת קוביד-19 ולתמוך בעובדים בחזית, Mary Kay Inc. תרמה קרוב ל-10 מיליון דולר בתרומות כספיות, תרומות של מוצרים ותמיכה בהפצה במדינות בהן היא פועלת ובקהילות במצוקה קריטית ברחבי העולם.

"ייתכן שיעבור זמן עד שנדע באמת את ההשפעה הנרחבת של המגיפה הזאת על הכלכלות, האוכלוסייה והעולם בכללותו", אמר דייוויד הול, היו"ר והמנהל הכללי של Mary Kay Inc.. "אבל בזה אנחנו בטחים כבר עכשיו: אנשים סובלים, ובמשבר ללא תקדים צריכים את התמיכה של כולם. זאת האחריות שלנו לתמוך במי שנפגעו מהנגיף -- בין אם ישירות, כמו עובדי החזית שלנו, או בעקיפין, כמו נשים וילדים שנפגעו מהעלייה המדאיגה במקרים של אלימות במשפחה".

במענה למגיפת קוביד-19 העולמית, Mary Kay Inc., החברות הבנות שלה ברחבי העולם ויחד עם ארבע הקרנות שלה שבחסות החברה בקנדה, ברזיל, סין וארצות הברית, נקטו בפעולות הבאות שמטרתן לתמוך בפעולות הסיוע הגלובליות והמדינתיות:

תמיכה בחזית:

 • שינוי מיקוד בפעילות הייצור הגלובלית לייצור ותרומות של מוצרים חיוניים בלבד, כולל מוצרי טיפוח והיגיינה אישיים, וגם מחטא ידיים שנתרם לקרוב ל-20 מערכות בריאות, 1,000 בתי חולים ו-1.5 מיליון נותני מענה, רופאים ואנשי צוות בחזית ביחד ברחבי העולם.
 • במאמץ לתמוך ברשת ההתרעה והמענה הגלובלית למגיפות (GOARN), Mary Kay תרמה מחטא ידיים לארגון הבריאות הפן אמריקני, המשרד האזורי של האמריקות של ארגון הבריאות העולמי (PAHO/WHO). התרומה תתמוך במדינות באמריקות במענה לקוביד-19.
 • תרומה של מחטא ידיים ל-CARE (גוף הומניטרי בינ"ל) כדי לתמוך בפעילות המענה לקוביד-19 הנחוצה באופן קריטי שלו ב-63 מדינות מתפתחות באזורי אסיה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה שנלחמות במשבר עם משאבים מוגבלים.
 • הצטרפות לפלטפורמת הפעולה של קוביד-19 החדשה של הפורום הכלכלי העולמי שנוצרה עם תמיכה של ארגון הבריאות העולמי. מטרת הפלטפורמה הגלובלית, הראשונה מסוגה, היא לכנס את הקהילה העסקית לפעולה קולקטיבית, להגן על הפרנסה של אנשים ולאפשר רציפות עסקית, ולגייס תמיכה למענה לקוביד-19. הפלטפורמה תתמוך במנגנונים לתרומות של מחטא ידיים למענה של בריאות הציבור באזורים ברחבי העולם שבהם אספקה חיונית שמאוד נחוצה לא נגישה בקלות.
 • תיאום עם המועצה למוצרי טיפוח אישי (PCPC) ו-Feeding America לגבי תרומות של מחטא ידיים לארגונים שצריכים אותו.
 • תרומות של מחטא ידיים למערכות הבריאות ובתי חולים בעשר הערים בארצות הברית שנפגעו הכי קשה.
 • תמיכה מקומית באזורים שסביב המטה ומתקן הייצור הגלובליים של Mary Kay:

ליד המטה הגלובלי של Mary Kay Inc. (דאלאס, טקסס), הספקת מחטא ידיים ואספקה אחרת למוסדות האלה:

Dallas County First Responders, Addison Police Department, Tenet Healthcare, Baylor Scott & White Health, UT Southwestern Medical Center, Steward Health Care, HCA Hospital Network, Christus Health, Medical City Dallas, Parkland Health and Hospital,  Kay Bailey Hutchison Convention Center Pop-Up Hospital

 • בלואיסביל, טקסס, שם נמצא מתקן היצור הגלובלי של החברה, Mary Kay Inc. סיפקה מחטא ידיים ל-Lewisville Police Department and First Responders.
 • Mary Kay Inc. סיפקה מחטא ידיים ל-Tarrant County First Responders השכן וצורכי בריאות הציבור.

תמיכה בצרכים של מניעת אלימות במשפחה ומענה:

 •  The Mary Kay Foundation (ארצות הברית) הודיעה על פתיחת הגשת בקשות למענקי סיוע של קוביד-19, המציעים מענקים כספיים לא מוגבלים למקלטים מאלימות במשפחה נזקקים. שלושה מקלטים מאלימות במשפחה מקומיים בדאלאס או בסביבתה (Denton County Friends of the Family, The Family Place ו-Hope’s Door New Beginning Center) קיבלו $25,000 כל אחד כדי לתמוך בשירותי מקלטי החירום ותוכניות ההשפעה שלהם. הקרן גם תרמה $75,000 ל‑Genesis Women’s Shelter & Support ולפעילות הכנס על פשעים נגד נשים (CCAW) שלה בשיתוף פעולה עם משטרת דאלאס, לתמיכה במשימה לשים קץ לכל האלימות נגד נשים.
 • The Mary Kay Foundation (ארצות הברית), מנהלי המכירות עצמאיים הכלל ארציים של Mary Kay ומנהלי המכירות עצמאיים הכלל ארציים של Mary Kay בדימוס תרמו מחטא ידיים לקרוב ל-500 מקלטים מפני אלימות במשפחה ברחבי ארצות הברית כדי להבטיח סביבה בריאה ובטוחה לנשים וילדים שמחפשים מקלט מפני הוראות סגר שלוכדות אותם במצבים של התעללות. אותם קרוב ל-500 מקלטים מפני אלימות במשפחה תומכים ביותר מ-1.5 מיליון נשים וילדים בשנה בארצות הברית.
 • מוקדם יותר השנה, קרן הצדקה על שם מרי קיי אש (קנדה) העניקה מענקי אלימות במשפחה בסך $100,000 לעשרה מקלטים מפני אלימות במשפחה. כדי להמשיך בפעולות הסיוע, קרן הצדקה תעניק תרומות קטנות יותר לקרוב ל-40 מקלטים נוספים ותספק למקלטים, כמעט 50 בסך הכל, מחטא ידיים.
 • Instituto Mary Kay (ברזיל) תרם לארגון ללא כוונת רווח Fala Mulher כדי שהארגון יוכל לקנות ציוד מניעה (כמו מחטא ידיים, כפפות ומסיכות) כדי להבטיח את המשיך הטיפול בשורדי אלימות במשפחה.

תמיכה בפעילויות אחרות:

 • קרן הצדקה של Mary Kay סין תרמה לקרן הידידות (ארגון חברתי סיני עצמאי המוקדש לבריאות הציבור, רווחה חברתית, סיוע באסונות ומשימות צדקה אחרות), ותרמה תרומות מוקדמות לפעילות הסיוע שקשורות לקוביד-19 בווהאן, סין. Mary Kay סין גם תרמה מוצרי תזונה, טיפוח העור והגנה על הידיים לעובדות ומתנדבות בחזית מערכת הבריאות.
 • Mary Kay ברזיל ו-Instituto Mary Kay תרמו ל-FIOCRUZ - קרן אוסוולדו קרוז כדי לעזור לייצר 5,000 בדיקות קוביד-19 מודרניות עבור בתי חולים; תרמו לקרן של מדינת סאו פאולו כדי לעזור במאמצים לרכוש מכונות הנשמה; ותרמו למשרד הבריאות של המדינה כדי לתמוך בסינורי הגנה מיוחדים לעובדים במחלקות טיפול נמרץ בבתי חולים ציבוריים.
 • Mary Kay מכסיקו תתרום יחידות של מחטאי ידיים כדי לתמוך בקהילות מהמעמד הכלכלי הנמוך: Bancos de Alimentos de Mexico (רשת בנקי המזון של מכסיקו), Unidas Contigo Monterrey (מודעות לסרטן השד) ו-Fondo Semillas Mexico (מניעת אלימות במשפחה).
 • Mary Kay רוסיה תרמה מוצרי היגיינה לעובדי החזית במכון המחקר המדעי לעזרה ראשונה נ.ו. סקליפוסובסקי ולחדר המיון א.ס. פוצ'קוב של מחלקת הבריאות של מוסקבה.
 • יש עוד הרבה פעילויות שמתרחשות ברחבי העולם במדינות בהן Mary Kay פועלת כדי לתמוך בפעילויות סיוע מקומיות שקשורות לקוביד-19.

ציטוטים משותפים/ תמיכה בחזית:

ד"ר סירו אוגרטה, מנהל מצבי החירום הבריאותיים של PAHO

"אנחנו מודים לתרומה הנדיבה של מחטא ידיים ש-Mary Kay תרמה לארגון הבריאות הפן אמריקני, המשרד האזורי של האמריקות של ארגון הבריאות העולמי (PAHO/WHO). התרומה הזאת תתמוך במענה של הארגון למגיפת קוביד-19, ותעזור למדינות באמריקות להאט את התפשטות הנגיף בסביבות של מתקני בריאות ולהגן על עובדי בריאות שבחזית המענה למגיפה הזאת".

מישל נן, נשיאה ומנכ"לית של CARE

"CARE פועל כל יום בקהילות פגיעות ברחבי העולם שם מערכות הבריאות הכי חלשות. בתקופות של מגיפות, החיים נעשים מסכנים אפילו יותר בקהילות האלה. מחטאי ידיים הם משאב חשוב בעצירת ההתפשטות של קוביד-19, במיוחד במקומות עם גישה מוגבלת למים וסניטציה, ושבהם ריחוק חברתי מהווה אתגר להישרדות. לכן אנחנו אסירי תודה על התרומה הנדיבה של Mary Kay כדי לעזור שהקהילות יישארו בטוחות".

פט דרורי, המנהל מטעם ארגון הבריאות העולמי, רשת ההתרעה והמענה הגלובלית למגיפות (GOARN)

"המשימה של רשת ההתרעה והמענה הגלובלית למגיפות (GOARN), שפועלת בשיתוף פעולה עם ארגון הבריאות העולמי, היא לספק משאבים בינ"ל של בריאות הציבור כדי לשלוט במגיפות ומצבי חירום של בריאות הציבור ברחבי העולם. הרשת מחברת מוסדות חברים לקבלת תוצאות בריאות טובות יותר ומרשתת משאבים בינ"ל של בריאות הציבור כדי לתמוך בקהילות, ולהציל חיים בזמנים של מגפות גדולות ומצבי חירום של בריאות הציבור. כשאנו מציינים עשרים שנה לקיומנו באמצע מגיפת קוביד-19, המשימה שלנו יוצרת תהודה עכשיו, יותר מאי פעם. בשם אלה שייהנו במידה הרבה ביותר מהנדיבות הזאת, אנחנו מודים ל-Mary Kay על התרומה הזאת".

זארה אינגיליזיאן, מנהלת תעשיות מוצרי הצריכה ופלטפורמת העתיד של הצריכה, הפורום הכלכלי העולמי

"הפורום הכלכלי העולמי, בשותפות עם ארגון הבריאות בעולמי, מגייס את כל בעלי העניין כדי להגן על חיים ומחיה באמצעות פלטפורמות פעולות קוביד-19 שלו. ההתפשטות של המחלה הזאת מחייבת שיתוף פעולה גלובלי בין ממשלות, ארגונים בינ"ל והקהילה העסקית. חברות מתעשיית מוצרי הצריכה, כמו Mary Kay, והתרומה שלה של מוצרי סניטציה מצילי חיים ממלאות תפקיד חיוני בהגנה על הבריאות והשלומות של עובדים, אנשי בריאות וצרכנים".

ציטוטים משותפים/ תמיכה בצרכים של מניעת אלימות במשפחה ומענה:

מישל נן, נשיאה ומנכ"לית של CARE

"כשהיא משולבת במדינות שחוות מלחמה, עוני ואי יציבות, קוביד-19 יוצרת סערת גורמים מושלמת שתחמיר קשיים קיימים שנשים ונערות רבות בסביבות האלה חוות, כולל אלימות על בסיס מגדר. עלינו להבטיח שמענה החירום לקוביד-19 לא ישכח את האנשים הכי פגיעים  בחברה ושהכי נדחקו לשוליים. התרומה הנדיבה של קרן Mary Kay תעזור לשמור על נשים ונערות מאלימות על בסיס מגדר ואיומים אחרים בתקופת משבר זאת".

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת לחקר המדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, בשמים ותוספי תזונה בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד את הילדים שלנו ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אודות The Mary Kay Foundation

The Mary Kay Foundation, שמנחה אותה החלום של מרי קיי אש להעשיר את חייהן של נשים בכל מקום, מגייסת ומחלקת כספים כדי להשקיע במחקרי סרטן פורצי דרך כדי למצוא מרפא לסוגי סרטן שקשורים לנשים, וכדי למגר אלימות במשפחה נגד נשים. מאז 1996, The Mary Kay Foundation תרמה יותר מ-80 מיליון דולר לארגונים שמתאימים למשימה הכפולה שלה. בנוסף, הקרן תומכת ביוזמות של מודעות, תוכניות שיחור קהילתיות וחקיקה שתבטיח את הבריאות והביטחון של נשים. יחד נוכל לעשות את העולם לטוב יותר עבור נשים. למידע נוסף על איך להשכיל, לתמוך, להתנדב ולתרום, ולהצטרף לפעילות מצילת חיים כדי לתמוך ולהעצים נשים, בקרו באתר marykayfoundation.org, תמצאו אותנו בפייסבוק ואינסטגרם או עקבו אחרינו ב-Twitter

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-
בומברדייה מאשרת את תמיכתה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום בומברדייה אישרה את תמיכתה בהתחייבויות של אלסטום לט
OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים חברת OwnBackup, המספקת פלטפורמה מובילה של המשכיות
אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה
Narkasa תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו חברת נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונ
INVNT מושקת עם שירותים ב-4 תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים ברחבי העולם [INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחו
דול מכריזה על הבטחותיה ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ Dole תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פ
אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעו
Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה שיתוף הפעולה יעזור לגבש את אב הטיפוס של ההייפרלופ
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק חשוב בגמביה אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה בא
הזוכים בפרס Stevie® הגדול הוכרזו בפרסי Stevie של המזרח התיכון 2020 פרסי Stevie הודיעו על הזוכים בפרס Stevie הגדול בפר
הדוח השנתי של תרו זמין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שהדוח השנתי שלה על ג
בומברדייה מודיעה על הבחירה של מועצת המנהלים בומברדייה הודיעה שכל המועמדים בחוזר ייפויי הכוח של
Retail Pro® מגבירה את השירותים בזמן קוביד-19 Retail Pro International השלימה את החלק השלישי של
בומברדייה מודיעה על אסיפה שנתית וירטואלית של בעלי המניות  בומברדייה תערוך את האסיפה השנתית של בעלי המניות של
קבוצת בורן מרחיבה גלובלית את השותפות עם אקיניאו BORN Group, סוכנות דיגיטלית מובילה לניהול חוויית ה
VerifyMe וטקינד יוצרות קשר אסטרטגי כדי לטפל באימות מוצרים והגנה על מותגים בשוק התרופות של הודו VerifyMe שמחה להודיע על התקשרותה בקשר אסטרטגי עם T
אנדרסן גלובל נכנסת לאסוואטיני ומרחיבה את הנוכחות באפריקה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה באפריקה הדרומית
חברת אינפינידום שעוסקת באבטחת GPS סוגרת סיבוב סיד חברת ההזנק הישראלית infiniDome שעוסקת באבטחת GPS ס
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה ראשון בצ'אד אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם Kreich A
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)