OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים

דרוג:

תל אביב, 7 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

חברת OwnBackup, המספקת פלטפורמה מובילה של המשכיות עסקית בענן, הכריזה היום על השלמת סבב גיוס חדש בסך 50 מיליון דולר בהובלת קרן Insight Partners ובהשתתפותן של Salesforce Ventures ו-Vertex Ventures, פחות משנה לאחר שהשלימה סבב גיוס C.

המשקיעה הקיימת,
Innovation Endeavors, השתתפה אף היא בסבב הגיוס הנוסף, שמעלה את סכום המימון הכולל שגייסה החברה ליותר מ-100 מיליון דולר. ההון הנוסף ישמש להאצת מחזורי הפיתוח של המוצר באמצעות הכפלת צוות המהנדסים של OwnBackup בישראל, במטרה לענות על הביקוש לפתרונות גיבוי ושחזור.

"כחלק מהחזון שלנו לסייע לארגונים הגדולים בעולם להגן על הנתונים הקריטיים שלהם בענן ולנהל אותם, עלינו לספק את היכולת לשמור באופן אוטומטי עותק של כל שינוי שבוצע בנתונים ובמטה-נתונים, ולוודא שהלקוחות יוכלו לשחזר אותם במהירות אם משהו ישתבש", הצהיר אריאל ברקמן, המייסד השותף ומנהל הטכנולוגיות הראשי ב-OwnBackup. "אנו שמחים להרחיב את צוות הפיתוח המוכשר שלנו, שמתמודד עם אתגרים לא פשוטים בתחום הנדסת התוכנה, במסגרת הצמיחה המהירה שלנו".

כמה מההישגים האחרונים של OwnBackup, שתורמים להובלה שלה בשוק

  צוות המחקר והפיתוח גדל ב-250% בשנתיים האחרונות, וכיום מועסקים בו 70 מהנדסים מקומיים

  לצוות המנהלים בישראל הצטרף לאחרונה רועי דובר, סמנכ"ל מחקר ופיתוח, שמביא עמו ניסיון רב-ערך בהובלת צוות של 400 מהנדסים, אשר סייע בהפיכת ורוניס לחברה מובילה ומרובת מוצרים בתחום אבטחת הסייבר

  גידול שנתי של כ-100% בהכנסות, מזה שנתיים ברציפות

  בסיס הלקוחות התרחב וכולל כיום יותר מ-2000 מותגים עולמיים, וביניהם Adecco, AECOM, Cargill, Caterpillar ו-UDG Healthcare

  הספקת הגנה על נתונים בנפח של 123 פטה-בתים של נתונים בענן, ואבטחה של 60 טריליון רשומות ב-SaaS וב-PaaS

  הובלה בקטגוריה של Salesforce AppExchange, עם דירוג של 5 כוכבים ב-98% מחוות הדעת

"מנהלי טכנולוגיות ראשיים (CIO) שניחנים בחשיבה אסטרטגית בחרו ב-OwnBackup כשותפת ההמשכיות העסקית שלהם, והחברה הגיעה להישגים מדהימים מבחינת הצמיחה שלה ובתחום ה-customer success (הצלחת הלקוח) בחמש שנות קיומה", ציין ניקיטאס קוטופס, מנכ"ל Insight Partners. "שוק גיבוי ושחזור הנתונים צפוי לעבור את סף ה-18 מיליארד דולר עד שנת 2026{C}[1]{C}, ולכן קיים פוטנציאל עצום לא ממומש עבור צוות הכוכבים של OwnBackup והפתרונות המוכחים שלה. אנחנו מאמינים שהביקוש למוצרי החברה ימשיך להרקיע שחקים, הן בתוך Salesforce והן מחוץ לה".

מסוף בקרה מאוחד (single pane of glass) עבור נתונים קריטיים באפליקציות SaaS

OwnBackup שואפת לאפשר ללקוחותיה 'ראש שקט' באמצעות מסוף בקרה מאוחד, single pane of glass, לכל נתוני ה-SaaS שלהם, שחשיבותם הולכת וגדלה.  פתרונות שחזור הנתונים עטורי הפרסים של החברה מאפשרים לגבות נתונים, מטה-נתונים וקבצים מצורפים המאוחסנים ב-Salesforce בקלות וללא טרחה. הפלטפורמה מסייעת לארגונים לצמצם השחתה ואובדן של נתונים באמצעות התראות בזמן אמת שמאפשרות להם לשחזר נתונים מהר יותר, וכך הם יכולים לשמור על המשכיות עסקית, להאיץ את התפעול ולעמוד בדרישות הרגולטוריות. במסגרת משבר ה-COVID-19, ממשלות ועסקים נדרשים לנהל מסדי נתונים שעשויים להציל חיים, כולל מעקב אחר נדבקים, בדיקות רפואיות, מחקר רפואי ופרטים על התנהלות המגיפה - שעל כולם נדרשת ההגנה המקסימלית. הודות לכספים שגויסו היום, OwnBackup תוכל לעמוד בדרישה זו ולהרחיב את שירותי הגיבוי, השחזור, הארכוב וההעברה לארגזי חול (Sandbox Seeding), וכן לעבור לפתרון 'הגדר ושכח' עבור כל הנתונים בארגון, באפליקציות SaaS השונות.

"OwnBackup ממש מצילה חיים, כיוון שהיא לא רק מעניקה לנו 'ראש שקט' הודות למסוף בקרה מאוחד לנתוני ה-SaaS החשובים שלנו, אלא גם מאפשרת לצוות להיכנס מהר יותר לפרויקטים חדשים, כיוון שאנחנו יודעים שתמיד נוכל לחזור לגרסאות קודמות במקרה הצורך", מציין מת'יו מקגארי, טכנולוג Salesforce ראשי בכיר בחברת Medtronic. "אנחנו הולכים והופכים למתוחכמים יותר באופן שבו אנו ממנפים את סביבות ה-Salesforce שלנו ונבנים עליהן, ו-OwnBackup מאפשרת לנו להקטין את הסיכון של אובדן נתונים, מצמצמת את עלויות האחסון, פותרת בעיות הנוגעות לעמידה בדרישות רגולטוריות, ומספקת כלים לפיקוח הולם על כל הנתונים הקריטיים בארגון". 

אודות OwnBackup

OwnBackup, הספקית המובילה לגיבוי ושחזור בענן, מספקת גיבויים יומיומיים מאובטחים ואוטומטיים של נתוני SaaS (תוכנה כשירות) ו-PaaS (פלטפורמה כשירות), וכן כלים מתוחכמים להשוואה ושחזור של נתונים לצורך התאוששות מאסון. OwnBackup, המסייעת ליותר מ-2,000 עסקים ברחבי העולם להגן על נתונים קריטיים בענן, מספקת פתרונות לאובדן והשחתת נתונים שנגרמים בעקבות שגיאות אנוש, כוונת זדון, שגיאות אינטגרציה ואפליקציות זדוניות. פתרון האבטחה והפרטיות של OwnBackup אף עולה על הדרישות של תקנות הגנת המידע הכלליות (GDPR) בנוגע לגיבוי נתונים. OwnBackup, שנוסדה במשותף על ידי מומחים מנוסים מתחום שחזור הנתונים, ההגנה על הנתונים ואבטחת המידע, היא ISV (יצרנית תוכנה עצמאית) מובילה לגיבוי ושחזור נתונים ב-Salesforce AppExchange וזכתה בפרס Appy Award של Salesforce לשנת 2018. OwnBackup מדורגת כמס' 25 ברשימת החברות בעלות הצמיחה המהירה ביותר של Financial Times Americas לשנת 2020, וכמס' 102 ברשימת Inc. 5000 לשנת 2019. חברת OwnBackup, שמשרדיה הראשיים נמצאים ב-Englewood Cliffs, ניו-ג'רזי, עם מחלקות מו"פ, תמיכה ופונקציות נוספות בתל-אביב ובלונדון, היא הספקית הנבחרת של כמה מהמשתמשות הגדולות בעולם ביישומי SaaS (תוכנה כשירות).

אודות Vertex Ventures

Vertex Ventures היא קרן הון סיכון גלובלית מובילה, שמסייעת ליזמים לממש את הרעיונות החדשניים שלהם, לצמוח גלובלית ולבנות חברות מצליחות. עם התחייבות השקעה מצטברת של למעלה מ-2.5 מיליארד דולר, Vertex Ventures משקיעה בחברות IT ושירותי בריאות בשלבים המוקדמים בעמק הסיליקון, סין, הודו, ישראל ודרום-מזרח אסיה. Vertex Ventures גאה בשותפויות שיצרה, החל משנת 1988, עם המייסדים של חברות גלובליות מובילות כגון Waze, 91, Grab, IGG, CyberArk, Reebonz, SolarEdge, Force10, FirstCry, Yatra ו-Changba. Vertex Ventures ישראל היא אחד מעמודי התווך ברשת הקרנות העולמית של Vertex, ומתמקדת בהשקעה בחברות בשלבים המוקדמים בענף טכנולוגיית המידע בישראל. למידע נוסף, ראו כאן.

Salesforce, Service Cloud ואחרים הם סימני מסחר של salesforce.com, inc.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Joe Gerace
Antenna | Spaces
201-465-8028
joe.gerace@antennagroup.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique  בבורקינה פאסו אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות
זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020 Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות ה
בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר בומברדייה (TSX: BBD.B) פרסמה היום את התוצאות הכספי
JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020 החברה סיפקה ביצועים חזקים במחצית הראשונה של 2020,
אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שי
בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני ב-6 באוגוסט, 2020 תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפי
אנדרסן ממשיכה בהתרחבות עם הוספת חברת מסים ועריכת דין בבנין אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם
הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של Bombardier על ידי אלסטום בומברדיה ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות
MRC שוכרת את בריאן צ'ייז כמנהל תפעול ראשי Madison Realty Capital הודיעה שמינתה את בריאן צ'יי
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות ברבעון השני ב-6 באוגוסט 2020 בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות
תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020 תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 202
אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה: הופעת בכורה בטוגו אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצ
Ozow סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש ב
תרו משיגה יישוב גלובלי של החקירות נגד הגבלים עסקיים של משרד המשפטים TARO הודיעה שחברת הבת בבעלות מלאה שלה, Taro Pharma
איליין צ'או חושפת מסמך הנחיות לרגולציה של הייפרלופ חודשים לפני המועד המתוכנן וקובעת זכאות למימון פרויקטים שרת התחבורה של ארה"ב איליין צ'או והמועצה לטכנולוגי
בומברדייה מדווחת על שימוש במזומנים טוב מהמצופה ברבעון השני חברת בומברדייה מדווחת על שימוש במזומנים טוב מהמצופ
אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות באמריקה הלטינית אנדרסן גלובל מגבירה את הנוכחות שלה באמריקה הלטינית
Virgin Hyperloop ממנה את רג'ה נאראיאנן למנהל הכספים הראשי Virgin Hyperloop הודיעה על המינוי של רג'ה נאראיאנן
באיזה מקרים מטפל עורך דין לענייני כספים מתי נעשה שימוש בעורך דין לענייני כספים, ואיך הוא י
תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון ב-29 ביולי 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שבכוונתה לפרסם את הת
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)