אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה

דרוג:

סן פרנסיסקו, 9 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

ההודעה הזאת מגיעה אחרי שהחברה החברה האמריקנית שינתה את שם המותג שלה מ-Andersen Tax לאנדרסן בשנה שעברה. בסך הכל, חברות חברות ב-12 מדינות אירופיות -- קפריסין, גרמניה, יוון, הונגריה, אירלנד, איטליה, לוכסמבורג, פולין, פורטוגל, ספרד, שווייץ ובריטניה -- יאמצו את המותג אנדרסן. השינוי של OrienTax ו-Szabo Keleman & Partners מציין את הופעת בכורה של המותג אנדרסן בהונגריה. בנוסף, B.A. Tax Accountants תאמץ את המותג כשהיא מצטרפת לצוות בלוכסמבורג.

 באירופה, לאנדרסן גלובל יש נוכחות גם באוסטריה, בוסניה והרצגובינה, בולגריה, קרואטיה, קזחסטן, מולדובה, הולנד, מקדוניה הצפונית, הרפובליקה של קוסובו, רומניה, סרביה, סלובקיה, סלובניה ואוקראינה באמצעות חברות שיתוף הפעולה שלה ויש לה תוכניות לעתיד להרחיב את הנוכחות האזורית שלה במרכז ומזרח אירופה, ובסקנדינביה. האימוץ של המותג אנדרסן באירופה מייצג באופן הטוב ביותר את החבילה המלאה של שירותים גלובליים שהארגון מציע ללקוחות שלו בעולם כולל שירותים משפטיים ב-86 מדינות ש-23 מהן באירופה.

"המותג המשותף שלנו, אנדרסן, משקף את תרבות ה"חברה אחת" שלנו וכולל את כל מה שאנו עושים כארגון גלובלי. הוא מסמל את היכולת שלנו לספק שירות הטוב מסוגו והמחויבות העמוקה שלנו להשקיע באנשים שלנו", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "כל אחת החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שהן חלק מהארגון שלנו מקדמות אחריות ושומרות על שקיפות. המניע של ההתרחבות הגלובלית שלנו ממשיך להיות צורכי הלקוחות וההכרה שאנחנו יכולים לשרת את הלקוחות באופן הטוב ביותר באמצעות שירותים עצמאיים וסינרגטיים".

השינוי למותג אנדרסן באירופה הוא ציון דרך עבור הארגון הגלובלי, שהתחיל ב-2002 כש-23 שותפי מיסים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המיסים בלבד WTAS. ב-2014 הקבוצה אימצה את המותג Andersen Tax כי הוא ייצג באופן הטוב ביותר את הערכים של החברה, התרבות של הלקוחות תחילה, אחריות ושקיפות. הארגון גדל מאוד באירופה מאז שהוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) על ידי החברה החברה האמריקנית המייסדת Andersen Tax LLC ב-2013. האזור האירופי התחיל אם רק שני מקומות ב-2013 ומאז התרחב ליותר מ-50 מקומות, קרוב ל-2,000 אנשי מקצוע בתחומי המיסים והמשפטים ויותר מ-300 שותפים כיום.

"מדינות רבות באזור, כגון בריטניה, לוחצות על חברות לראיית חשבון להפריד את פרקטיקות הביקורת והמיסים שלהן כדי להבטיח יושרה אי תלות", אמר פאולו מונדיה, מנהל כללי אזורי משותף באירופה. "יש לנו את היתרון התחרותי בשוק האירופי שבו ההספקה של שירותי מיסים ומשפטים משולבים באופן בלתי תלוי הוא היוצא מהכלל, והלקוחות שלנו מאוד פתוחים למודל הזה".

אנדראה דה וצ'י, מנהל כללי אזורי משותף באירופה, הוסיף: "על ידי כך שאנו מספקים גם שירותי מיסים וגם שירותים משפטיים, הצלחנו להרחיב את הנוכחות האזורית והגלובלית שלנו, לשפר את היצע השירותים שלנו ולהביא את היתרונות והמשאבים של חברה גלובלית ללקוחות שלנו באופן חלק".

במהלך 2020, חברות חברות ברחבי העולם יאמצו את המותג אנדרסן, ואילו הארגון הגלובלי ימשיך להוסיף עומק בשווקים קריטיים, כולל המזרח התיכון ואפריקה. החזון הוא פיתוח של מודל יעיל של שירותים מקצועיים שמספק שירותים הטובים מסוגם ברחבי העולם.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-5,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-177  מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

ליצירת קשר: 

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique  בבורקינה פאסו אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות
זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020 Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את התוצאות ה
בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר בומברדייה (TSX: BBD.B) פרסמה היום את התוצאות הכספי
JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020 החברה סיפקה ביצועים חזקים במחצית הראשונה של 2020,
אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שי
בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני ב-6 באוגוסט, 2020 תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפי
אנדרסן ממשיכה בהתרחבות עם הוספת חברת מסים ועריכת דין בבנין אנדרסן גלובל מודיעה על כניסה שלה לקוטונו, בנין, עם
הנציבות האירופית מאשרת את הרכישה של Bombardier על ידי אלסטום בומברדיה ואלסטום מקדמות בברכה את ההחלטה של הנציבות
MRC שוכרת את בריאן צ'ייז כמנהל תפעול ראשי Madison Realty Capital הודיעה שמינתה את בריאן צ'יי
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות ברבעון השני ב-6 באוגוסט 2020 בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות
תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 2020 תרו מפרסמת את תוצאות הרבעון שהסתיים ב-30 ביוני 202
אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במערב אפריקה: הופעת בכורה בטוגו אנדרסן גלובל מודיעה על הופעת הבכורה שלה בטוגו באמצ
Ozow סוללת את הדרך לבנקאות פתוחה בדרום אפריקה אוזו, שמוסיפה יותר מ-100,000 משתמשים חדשים בחודש ב
תרו משיגה יישוב גלובלי של החקירות נגד הגבלים עסקיים של משרד המשפטים TARO הודיעה שחברת הבת בבעלות מלאה שלה, Taro Pharma
איליין צ'או חושפת מסמך הנחיות לרגולציה של הייפרלופ חודשים לפני המועד המתוכנן וקובעת זכאות למימון פרויקטים שרת התחבורה של ארה"ב איליין צ'או והמועצה לטכנולוגי
בומברדייה מדווחת על שימוש במזומנים טוב מהמצופה ברבעון השני חברת בומברדייה מדווחת על שימוש במזומנים טוב מהמצופ
אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות באמריקה הלטינית אנדרסן גלובל מגבירה את הנוכחות שלה באמריקה הלטינית
Virgin Hyperloop ממנה את רג'ה נאראיאנן למנהל הכספים הראשי Virgin Hyperloop הודיעה על המינוי של רג'ה נאראיאנן
באיזה מקרים מטפל עורך דין לענייני כספים מתי נעשה שימוש בעורך דין לענייני כספים, ואיך הוא י
תרו תפרסם את תוצאות הרבעון הראשון ב-29 ביולי 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שבכוונתה לפרסם את הת
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)