Analog Devices מודיעה על שילוב עם Maxim Integrated

דרוג:

נורווד, מסצ'וסטס וסן חוזה, קליפורניה, 13 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

Analog Devices, Inc. (Nasdaq: ADI) ו-Maxim Integrated Products, Inc. (Nasdaq: MXIM) הודיעו היום שהן התקשרו בהסכם סופי שלפיו ADI תרכוש את מקסים בעסקה שכולה מניות שקובעת את השווי של החברה המשולבת ליותר מ-68 מיליארד דולר2.

העסקה, שאושרה פה אחד על ידי מועצות המנהלים של שתי החברות, תחזק את ADI כמובילה בשבבים אנלוגיים עם יותר רוחב וגודל בשוקי קצה אטרקטיביים רבים. 
לפי תנאי ההסכם, בעלי המניות של מקסים יקבלו 0.630 של מניה רגילה של ADI לכל מניה רגילה של מקסים שתהיה להם בסגירת העסקה. אחרי הסגירה, לבעלי המניות הנוכחיים של ADI יהיו בערך 69% בעלות בחברה המשולבת, ואילו לבעלי המניות של מקסים יהיו בערך 31% בעלות. הכוונה היא שהעסקה תעמוד בתנאים של ארגון מחדש פטור ממס למטרות מס ההכנסה הפדרלי בארה"ב.

"ההודעה המרגשת של היום עם מקסים היא השלב הבא בחזון של ADI לגשר בין העולם הפיזי והעולם הדיגיטלי. ADI ומקסים שותפות ללהט לפתור את הבעיות הכי מורכבות של הלקוחות שלנו, ועם תוספת הרוחב והעומק של הטכנולוגיה והכישרון שלנו, נוכל לפתח פתרונות יותר שלמים ,פורצי דרך", אמר וינסנט רוש, נשיא ומנכ"ל ADI. "מקסים היא עסק מכובד של עיבוד אותות וניהול הספק עם תיק של טכנולוגיות מוכחות והיסטוריה מרשימה של חדשנות מעצימה בתכנון. ביחד, אנחנו ממוצבים היטב לממש את הגל הבא של צמיחה בשבבים, תוך תכנון עתיד יותר בריא, בטוח ובר קיימא לכולנו".

"במשך יותר משלושה עשורים, ביססנו את מקסים על הנחת יסוד אחת פשוטה - לחדש כל הזמן ולפתח מוצרי שבבים עתירי ביצועים שמעצימים את הלקוחות שלנו להמציא. אני נרגש לגבי הפרק הבא הזה בהמשיכנו לדחוק את הגבולות של מה שאפשרי, יחד עם ADI. לשתי החברות יש ידע הנדסי וטכנולוגי חזק  ותרבויות של חדשנות. כשנעבוד יחד, ניצור מובילה חזקה, שתפיק תועלת יוצאת דופן ללקוחות, לעובדים ולבעלי המניות שלנו", אמר טונס דולוקה, נשיא ומנכ"ל Maxim Integrated.

אחרי הסגירה, שני דירקטורים של מקסים יצטרפו למועצת המנהלים של ADI, כולל נשיא ומנכ"ל מקסים טונס דולוקה.

נימוקים אסטרטגיים ופיננסיים משכנעים

  • מובילה בתעשייה עם יותר גודל גלובלי: השילוב מחזק את עמדת ההובלה של ADI בשבבים אנלוגיים עם הכנסות צפויות של 8.2 מיליארד דולר1 ותזרים מזומנים חופשי של 2.7 מיליארד דולר1 על בסיס פרו פורמה. החוזק של מקסים בשוקי הרכב ומרכזי הנתונים, יחד עם החוזק של ADI בשווקים הרחבים של התעשייה, תקשורת ובריאות דיגיטלית מאוד משלימים ועולים בקנה אחד עם מגמות צמיחה מתמשכות חשובות. לגבי ניהול הספק, היצע המוצרים המתמקדים ביישומים של מקסים משלימים את קטלוג המוצרים לשוק הרחב של ADI.
  • מומחיות ויכולות משופרות בתחום: השילוב של טכנולוגיות הטובות מסוגן ישפר את העומק של המומחיות והיכולות ההנדסיות של ADI בתחום מ-DC ל-100 gigahertz, מ-nanowatts ל-kilowatts ומחיישנים לענן, עם יותר מ-50,000 מוצרים. זה יאפשר לחברה המשולבת להציע פתרונות יותר שלמים, לשרת יותר מ-125,000 לקוחות וללכוד נתח גדול יותר משוק פוטנציאלי כולל של 60 מיליארד דולר3.
  • להט משותף לצמיחה שמובילה אותה חדשנות: השילוב מפגיש תרבויות דומות שמתמקדות בכישרון, חדשנות ומצוינות הנדסית עם יותר מ-10,000 מהנדסים והשקעה שנתית של בערך 1.5 מיליארד דולר1 במחקר ופיתוח. החברה המשולבת תמשיך להיות יעד למהנדסים הכי מוכשרים בתחומים רבים.
  • הוספה לרווח וחיסכון בעלויות: העסקה צפויה להוסיף לרווח המתואם למניה תוך 18 חודשים אחרי הסגירה עם סינרגיות בעלויות של 275 מיליון דולר עד סוף השנה השנייה, בעיקר בגלל הוצאות תפעוליות נמוכות יותר וקיטון בעלות המכר. סינרגיות נוספות בעלויות בגלל מיטוב הייצור צפויות להתממש עד סוף השנה השלישית אחרי הסגירה.
  • מצב פיננסי חזק ויצירת תזרים מזומנים: ADI מצפה שהחברה המשולבת תניב מאזן חזק יותר, עם יחס מינוף נטו פרו פורמה של בערך 41.2x. העסקה הזאת צפויה גם להוסיף לתזרים המזומנים החופשי בסגירה, וזה יאפשר תשואות נוספות לבעלי המניות.

עיתוי ואישורים

העסקה צפויה להיסגר בקיץ 2021, בכפוף למילוי תנאי סגירה מקובלים, כולל קבלת אישורים רגולטוריים אמריקנים וכמה לא אמריקנים, ואישור של בעלי המניות של שתי החברות.

יועצים

Morgan Stanley שימשו כיועצים הפיננסיים המובילים של ADI. גם BofA Securities שמשו כיועצים פיננסיים. Wachtell, Lipton, Rosen & Katz שימשו כיועצים המשפטיים.

J.P. Morgan שימשו כיועצים הפיננסיים הבלעדיים של מקסים, ו-Weil, Gotshal & Manges LLP שימשו כיועצים המשפטיים.

מידע על שיחת ועידה ושידור אינטרנט

ADI תארח שיחת ועידה לדיון על העסקה היום, החל בשעה 08:30 שעון החוף המזרחי. משקיעים יכולים להצטרף דרך שידור אינטרנט, שנגיש בחלק של קשרי משקיעים באתר של ADI בכתובת investor.analog.com. משקיעים יכולים גם להצטרף בטלפון (חייגו (800) 859-9560, או (706) 634-7193 לשיחות בינ"ל) עשר דקות לפני התחלת השיחה ותמסרו את הסיסמה "ADI").

השמעה חוזרת של שיחת הוועידה תהיה זמינה בערך שעתיים אחרי סיום השיחה ואפשר יהיה לגשת אליה במשך שבועיים, על ידי חיוג 855-859-2056 והזנת קוד הוועידה: 3573127.

אודות Analog Devices

Analog Devices (Nasdaq: ADI) היא חברת טכנולוגיות אנלוגיות עתירות ביצועים גלובלית מובילה שמוקדשת לפתירת האתגרים ההנדסיים הכי קשים. אנחנו מאפשרים ללקוחות שלנו לפרש את העולם שסביבנו על ידי גישור חכם בין הפיזי והדיגיטלי באמצעות טכנולוגיות ללא משתווים שחשות, מודדות, מניעות, מחברות ומפרשות. בקרו באתר www.analog.com

אודות Maxim Integrated

Maxim Integrated מפתחת מוצרים וטכנולוגיות חדשניים אנלוגיים ושל אותות מעורבים כדי להפוך מערכות ליותר קטנות ויותר חכמות, עם אבטחה מוגברת ויעילות אנרגטית מוגדלת. אנחנו מאפשרים חדשנות בתכנון ללקוחות שלנו בתחומי הרכב, תעשייה, בריאות, צרכני מובייל ומרכזי נתונים בענן כדי לספק פתרונות מובילים בענף שעוזרים לשנות את העולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר maximintegrated.com

לא הצעה או שכנוע

ההודעה לעיתונות הזאת לא מיועדת להיות ולא תהווה הצעה לקנות או למכור או שידול להצעה לקנות או למכור ניירות ערך כלשהם, או שידול של הצבעה או אישור כלשהם, ולא תהיה כל מכירה של ניירות הערך בכל תחום שיפוט שבו הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותו תחום שיפוט. שום הצעה של ניירות ערך לא תיעשה אלא באמצעות תשקיף שעונה על הדרישות של סעיף 10 של חוק ניירות ערך 1933, כפי שתוקן.

מידע נוסף על המיזוג והיכן למצוא אותו

בקשר לעסקה המוצעת, ADI מתכוונת להגיש ל-SEC הודעת הרישום על גבי טופס 4-S שתכלול מסמך מידע משותף של ADI ומקסים ושגם תהווה תשקיף של ADI. ADI ומקסים עשויות כל אחת מהן להגיש מסכים רלבנטיים אחרים ל-SEC בנוגע לעסקה המוצעת. מסמך זה אינו תחליף למסמך המידע/ התשקיף המשותף או להודעת הרישום או לכל מסמך אחר ש-ADI או מקסים עשויות להגיש ל-SEC. מסמך המידע/ התשקיף המשותף הסופי (אם וכשיהיה זמין) יישלח לבעלי המניות של ADI ומקסים. משקיעים ובעלי ניירות ערך מתבקשים לקרוא את הודעת הרישום, מסמך המידע/ התשקיף המשותף וכל מסמך רלוונטי אחר שעשוי להיות מוגש ל-SEC, וגם תיקונים או תוספות למסמכים אלה, בקפידה ובשלמותם אם וכאשר הם נעשים זמינים כי הם מכילים או יכילו מידע חשוב על העסקה המוצעת. משקיעים ובעלי ניירות ערך יוכלו לקבל ללא תשלום את מסמך המידע/ התשקיף המשותף והודעת הרישום (אם וכאשר יהיו זמינים) ומסמכים אחרים הכוללים מידע חשוב על ADI, מקסים והעסקה המוצעת, אחרי שמסמכים אלה יוגשו ל-SEC דרך האתר ש-SEC מחזיקה בכתובת http://www.sec.gov. העתקים של המסמכים ש-ADI מגישה ל-SEC יהיו זמינים ללא תשלום באתר של ADI בכתובת http://www.analog.com או על ידי יצירת קשר עם מחלקת קשרי משקיעים של ADI בטלפון 781-461-3282. העתקים של המסמכים שמקסים מגישה ל-SEC יהיו זמינים ללא תשלום באתר של מקסים בכתובת investor.maximintegrated.com או על ידי יצירת קשר עם מחלקת קשרי משקיעים של מקסים בטלפון 408-601-5697.

משתתפים בשידול

ADI, מקסים ודירקטורים ונושאי משרה בכירים מסוימים של כל אחת מהן עשויים להיחשב כמשתתפים בשידול להשגת הצבעות בקשר לעסקה המוצעת. מידע על דירקטורים ונושאי משרה בכירים של ADI, כולל תיאור של האינטרסים הישירים או העקיפים שלהם, על ידי בעלות על מניות או באופן אחר, מפורסם במסמך המידע של ADI עבור אסיפת בעלי המניות השנתית שלה ב-2020, שהוגש ל-AEC ב-24 בינואר 2020, ובדוח השנתי של ADI על גבי טופס K-10 עבור שנת הכספים שהסתיימה ב-2 בנובמבר 2019, שהוגש ל-SEC ב-26 בנובמבר 2019. מידע על דירקטורים ונושאי משרה בכירים של מקסים, כולל תיאור של האינטרסים הישירים או העקיפים שלהם, על ידי בעלות על מניות או באופן אחר, מפורסם במסמך המידע של מקסים עבור אסיפת בעלי המניות השנתית שלה ב-2019, שהוגש ל-SEC ב-27 בספטמבר 2019, ובדוח השנתי של מקסים על גבי טופס K-10 עבור שנת הכספים שהסתיימה ב-29 ביוני 2019, שהוגש ל-SEC ב-21 באוגוסט 2021. מידע אחר לגבי המשתתפים בשידול להשגת הצבעות ותיאור של האינטרסים הישירים או העקיפים שלהם, על ידי בעלות על מניות או באופן אחר, ייכלל במסמך המידע/ התשקיף המשותף וחומר רלוונטי אחר שיוגש ל-SEC בנוגע לעסקה המוצעת כשאותו חומר יהיה זמין. על המשקיעים לקרוא את מסמך המידע/ התשקיף המשותף בקפידה כשיהיה זמין לפני שהם מקבלים כל החלטה על הצבעה או השקעה. אפשר להשיג עותקים חינם של מסמכים אלה מ-ADI או מקסים באמצעות המקורות שצוינו לעיל.

1 מבוסס על הנתונים הפיננסיים המדווחים של שנת הכספים 2019 לגבי ADI ו-12 החודשים שהסתיימו ב-28 בספטמבר 2019 לגבי מקסים.

2 מבוסס על מחיר המניות ב-10 ביולי 2020 מניות מדוללות במלואן והחוב הנקי האחרון שדווח.

3 מקור: WSTS Semiconductor Forecast for Analog in 2023

4 כפי שדווח מסוף הרבעון האחרון: ADI, 2 במאי 2020, מקסים 28 במרץ 2020. 

אנשי קשר

אנשי קשר של ADI

איש קשר למשקיעים:
Analog Devices, Inc.
Mr. Michael Lucarelli
Sr. Director of Investor Relations
781-461-3282
investor.relations@analog.com


איש קשר למדיה:
Teneo
Ms. Andrea Calise
917-826-3804
andrea.calise@teneo.com

Teneo
Ms. Andrea Duffy
646-984-0240
andrea.duffy@teneo.com

 

איש קשר של מקסים:
איש קשר למשקיעים:

Maxim
Ms. Kathy Ta
Vice President, Investor Relations

408-601-5697

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

תרופה פוטנציאלית חדשה תקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19 NanoViricides, מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מא
מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020 Neustar, Inc פרסמה את דו"ח איומי הסייבר והטרנדים ה
Guardian External Workforce זמינה לרכישה במרכז היישומים של SAP® AlertEnterprise הודיעה ש-Guardian External Workfor
Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב-Peer39 חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ThreatConnect רוכשת את חלוצת כימות סיכוני סייבר Nehemiah Security ThreatConnect, Inc.®, הספקית של פתרונות פעילות האב
קפיצת ענק לרובוטי חיטוי בכל העולם UVD Robots היצרנית המובילה בעולם של רובוטי חיטוי,
ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת על פי דוח מצב שירותי היישומים לשנת 2020, 60% מהארג
DiaSorin ו-MeMed הישראלית חתמו על שיתוף פעולה אסטרטגי יצרנית המכשור הרפואי הבינלאומית DiaSorin דיאסורין
נער עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בהודו נער מצ'נאי עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בה
אדני מדורגת כבעלת ייצור החשמל הסולרי הגדולה ביותר בעולם הדירוג האחרון של חברות סולריות גלובליות על ידי מרק
תעשיות מסוכנות מוכנות לזינוק ענק לסיכון דינמי ועם הדמיה ספרה, Sphera, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה, נת
ArrowSphere נבחרה על ידי טלנור כפלטפורמת תיווך עננים אסטרטגית מרובת רמות ספקית הטכנולוגיה הגלובלית Arrow Electronics, Inc ה
גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של  F5 חברת גילת טלקום בחרה בתשתית ניהול התעבורה של F5 ומ
ניוסקייל פאוור עושה היסטוריה עם הכור המודולרי הקטן הראשון NuScale Power הודיעה שהוועדה להסדרת פעילות הגרעין
DCG נכנסת לכריית ביטקוין באמצעות החברה הבת האחרונה: פאונדרי Digital Currency Group, חברה בינלאומית שבונה, קונה
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכו
למה גם למומחים כדאי לעבוד עם חברות השמה בהייטק? בהייטק יש פלח מסוים של עובדים, עובדים מומחים. מדוב
מיצובישי מקבלת רישיון לפטנטים של טכנולוגיה היברידית מפייס פייס, חלוצה בטכנולוגיות של רכב חשמלי היברידי, הודי
אולסקריפטס והמרכז הרפואי שיבא משיקים שותפות Allscripts והמרכז הרפואי שיבא בישראל יצרו שותפות כ
ריטש אגרוואל נכנס לסביבת ההזנקים של Bharat עם Venture Catalysts מתוך כוונה לתמוך בסביבת ההזנקים הצומחת של הודו, רי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)