בומברדייה מדווחת על שימוש במזומנים טוב מהמצופה ברבעון השני

דרוג:

מונטריאול, 22 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה (TSX: BBD.B) דיווחה שהשימוש שלה במזומנים ברבעון השני היה טוב יותר בכ-500 מיליון דולר ממה שציפתה קודם והיא השיגה התחייבות מקרנות וחשבונות השקעות שמנוהלים על ידי HPS Investment Partners, LLC לספק הלוואה לזמן קצוב מובטחת עדיפה לשלוש שנים ("האמצעי") של עד 1.0 מיליארד דולר.

ביחד, הפעולות אלה מספקות לבומברדייה נזילות נוספת להפעיל את העסקים שלה בזמן מגיפת קוביד-19 כשהיא פועלת לסגור את מכירות הנכסים שנמסר עליהן בעבר שנטלה על עצמה כדי לעצב מחדש את מבנה ההון של בומברדייה. 
ביום ה-30 ביוני 2020, המזומנים בקופה היו בערך 1.7 מיליארד דולר והנזילות(1) 2.4 מיליארד דולר. עם האמצעי החדש, בומברדייה מצפה לנזילות פרו פורמה(2) ברבעון השני של 2020 של בערך 3.4 מיליארד דולר, שמשקפת שימוש של בערך 1.0 מיליארד דולר בתזרים המזומנים החופשי ברבעון השני(3).

האמצעי צפוי להיות במקומו ברבעון השלישי של 2020 ולספק נזילות נוספת להון החוזר ולמטרות כלליות של החברה כשבומברדייה תתאים מחדש את קצבי הייצור לתנאי השוק הנוכחיים. לאמצעי יהיה ניצול מינימלי של 750 מיליון דולר ותקופה של שלוש שנים. לבומברדייה תהיה הזכות לפרוע מרצון את הסכום של האמצעי שלא נפרע. בנוסף, המכירה של בומברדייה תחבורה תגרום לפירעון חובה של 50% מסכום הקרן של האמצעי שיהיה לפירעון באותו זמן. המשיכות מהאמצעי יישאו ריבית במרווח מוסכם משיעור הייחוס של הליבור ויובטחו על ידי זכות ביטחון במלאי תעופתי מסוים וחשבונות חייבים קשורים. אין אמות מידה פיננסיות במסגרת האמצעי. האמצעי כפוף למשא ומתן וחתימה על הסכם אשראי סופי ומסמכי ביטחון, וגם המילוי של תנאי סגירה וגריעה מקובלים אחרים. ברגע שיהיה במקומו, האמצעי יהיה אמצעי האשראי היחידי של החברה שיהיה זמין למגזר התעופה, כי אמצעי אשראי קודמים מסוימים של החברה הסתיימו בדצמבר 2019, כפי שנמסר בעבר. בומברדייה תמסור פרטים נוספים על הנזילות והשימוש בתזרים המזומנים החופשי כשתדווח על התוצאות הכספיות שלה ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט 2020.

בומברדייה השאירה את National Bank Financial Inc. ואת Citigroup Global Markets Inc. כיועצים הפיננסיים שלה ואת Norton Rose Fulbright כיועצים המשפטיים המובילים שלה. Latham & Watkins LLP שמשו כיועצים המשפטיים המובילים של HPS Investment Partners, LLC.

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או עקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה הוא שם מסחרי של בומברדייה בע"מ.

למידע נוסף:

Jessica McDonald

Advisor, Media Relations

Bombardier Inc.

+514 861 9481

jessica.mcdonald@bombardier.com

Patrick Ghoche

Vice President, Corporate Strategy and Investor Relations

Bombardier Inc.

+514 861 5727

(1) הנזילות מוגדרת כמזומנים ושווי ערך מזומנים של 1.7 מיליארד דולר בערך בתוספת הסכום שלא נמשך במסגרת אמצעי האשראי המתגלגל הלא מובטח בסך 1,154 מיליון אירו של התחבורה שהיה 700 מיליון דולר.

(2) הנזילות פרו פורמה מוגדרת כנזילות ביום 30 ביוני 2020 בתוספת האמצעי החדש.

(3) מדד פיננסי NON-GAAP. מוגדר כתזרימי מזומנים מפעילויות תפעוליות בניכוי תוספות נטו לרכוש, מתקנים וציוד ונכסים בלתי מוחשיים. ברבעון השני של 2020 תזרימי מזומנים מפעילויות תפעוליות היו שימוש של 960 מיליון דולר בערך ותוספות נטו לרכוש, מתקנים וציוד ונכסים בלתי מוחשיים היו בערך 80 מיליון דולר.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הס
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקר
בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום שהיא חתמה על הס
אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות אמריקן אקספרס (NYSE: AXP) הודיעה היום על תוכניות ל
5 סיטואציות נפוצות בהן מנעולן יכול לעזור לך-  מנעולן מומלץ בקריות נתקעת מחוץ לדירה או מחוץ לרכב? עברת דירה ואין מפתח
SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue SL Green, המשכירה הגדולה ביותר של משרדים במנהטן, י
אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עו
אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות באוסטרליה אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות לאוסטרליה באמצעות הסכם
AIG ממנה את כריס ראש למנכ"ל טלבוט חיתום AIG הודיעה כי כריס רש מונה למנכ"ל של טלבוט חיתום ב
אנטרה ביו תציג בכנס ההשקעות העולמי השנתי ה-22 של H.C. Wainwright Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
אנדרסן גלובל מודיעה על שת"פ עם חברת עו"ד המובילה של מולדובה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במזרח אירופה על
אנדרסן גלובל נכנסת להאיטי אנדרסן גלובל ממשיכה להאריך את טווח ההגעה שלה באמצע
RLS רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב Radioisotope Life Sciences רכשה את רשת בתי המרקחת
[INVNT GROUP]™ ממנה מנכ"לית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה החברה גייסה מנהלת כללית חדשה לאירופה, המזרח התיכון
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה בבורונדי אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח
אנדרסן גלובל נכנסת לסודן כשההתרחבות באפריקה נשארת בעדיפות גבוהה אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עור
אנדרסן מאחדת את הפלטפורמה באמריקה הלטינית חברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל באמריקה הלטינית
אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב 2 של EB613 באוסטאופורוזיס אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב
The Open Group משיקה את פורום טביעת הרגל הפתוח ההשקה הראשונית תתמקד בנתונים של פליטת גזי חממה. הפ
רוסל טכסיס מקבלת את התואר ספקית השנה הגלובלית של בואינג לשנת 2019 Rossell Techsys זכתה בתואר ספקית השנה הגלובלית על
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)