Virgin Hyperloop ממנה את רג'ה נאראיאנן למנהל הכספים הראשי

דרוג:

לוס אנג'לס, 22 ביולי 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

Virgin Hyperloop הודיעה היום על המינוי של רג'ה נאראיאנן למנהל הכספים הראשי. רג'ה יהיה אחראי על כל פונקציות הכספים והפיתוח העסקי של Virgin Hyperloop כשהחברה מניעה את טכנולוגיית ההייפרלופ למסחור.

"לרג'ה יש רקע ללא תקדים ביצירת ערך בהזדמנויות תחבורה משבשות והתחלת פעילות של פרויקטים תעשייתיים בקנה מידה גדול", אמר ג'יי וולדר, מנכ"ל Virgin Hyperloop. "אנחנו נרגשים שהוא מצטרף ל-Virgin Hyperloop בעיתוי החשוב הזה כשהעולם מסתגל לנורמלי החדש ומבין שאנחנו צריכים פתרונות כמו הייפרלופ שמאפשרים לנו לא רק לבנות מחדש אלא גם להתפתח".

"בניתי את הקריירה שלי סביב דברים שטסים ודברים שנעים", אמר רג'ה נאראיאנן, מנהל הכספים של Virgin Hyperloop. "לפרק הבא, אני נרגש להצטרף ל-Virgin Hyperloop, החברה שהיא החלוצה האמיתית בתחבורת המונים אוטונומית. אני מאמין בערך של ההייפרלופ לשחרר צמיחה עצומה ולהשפיע על מיליונים בדורות שיבואו על ידי יצירת אמצעי תחבורה בטוח ובר קיימא".

הענף החדש הזה ומערכת הגומלין של שותפויות כבר מתחילים להתממש. ביוני Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems, אחת מהיצרניות הגדולות ביותר בעולם בתחום התעופה, הודיעו על הסכם לשיתוף פעולה. במסגרת שיתוף הפעולה המהנדסים, היצרנים, הבונים, שרשרת האספקה ומומחי האישורים והטכנאים של Spirit AeroSystems יעזרו לקרב יותר את ההייפרלופ למסחור בארצות הברית. שותפים מובילים בענף אחרים הם, בין היתר:

 Virgin, DP World, KPMG, Foster + Partners, Systra, BIG, SNCF, GE, Deutsche Bahn, Black & Veatch, McKinsey, Deloitte, Jacobs, Turner & Townsend, ARUP, Steer

לפני שהצטרף ל-Virgin Hyperloop, רג'ה היה בתפקידו האחרון סגן נשיא בכיר במיזם הנהיגה האוטונומית המשותף של יונדאי ואפטיב, והתמקד במסחור של טכנולוגיית נהיגה אוטונומית רמה 4. הוא היה חלק מצוות הנהלה רחב יותר באפטיב שהוביל ליצירה של המיזם המשותף ששוויו הוערך ב-4 מיליארד דולר. במיזם המשותף הוא היה אחראי על הפיתוח, הטיפוח והתחזוקה של קבוצה רחבה של שותפויות כולל מקסום הערך המסחרי שנכנס לסביבת התוכנית.

לפני זה, רג'ה היה מעורב ב-OneWeb, שם הוביל את היצירה של מוצר משכנע מבחינה פיננסית לתעופה המסחרית. כסגן נשיא בפנסוניק, הוא הוביל את התוכנית האסטרטגית ואת שינוי הרווח וההפסד של היחידה העסקית של מכשירי חשמל לאוטומציה שמבוססת על האינטרנט של הדברים. בתפקיד קודם, הוא היה אחראי לביצוע הדמיון מחדש של הארכיטקטורה העסקית והטכנולוגית של הפלטפורמה בזמן הטיסה לתעופה מסחרית.

לרג'ה יש תואר שני במדעי המחשב מהאוניברסיטה של לואיזיאנה, לפאייט, ושני תארים ראשונים בהנדסה ובפיזיקה ממכון המדע ההודי בבנגלור, הודו והאוניברסיטה של מדרס, הודו, בהתאמה. הוא גם מחבר משותף של שישה פטנטים של רשתות אלחוטיות שהוענקו על ידי משרד הפטנטים של ארה"ב.

אודות Virgin Hyperloop One

Virgin Hyperloop One היא החברה הראשונה בעולם שניסתה בהצלחה את טכנולוגיית ההייפרלופ שלה בקנה מידה גדול, והשיקה את אמצעי תחבורת ההמונים החדש הראשון מזה יותר ממאה שנים. החברה הפעילה בהצלחה רכב הייפרלופ בקנה מידה מלא באמצעות הנעה חשמלית וריחוף אלקטרומגנטי בתנאים של כמעט ריק, ומימשה אמצעי תחבורה חדש מיסודו שהוא יותר מהיר, בטוח, זול ובר קיימא מאשר האמצעים הקיימים. מידע נוסף על הטכנולוגיה, החזון והפרויקטים המתבצעים של Virgin Hyperloop One כאן.

קשרי מדיה:

Ryan Kelly
Vice President of Marketing and Communications
press@virginhyperloop.com
+1 (610) 442-1896

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הס
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקר
בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום שהיא חתמה על הס
אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות אמריקן אקספרס (NYSE: AXP) הודיעה היום על תוכניות ל
5 סיטואציות נפוצות בהן מנעולן יכול לעזור לך-  מנעולן מומלץ בקריות נתקעת מחוץ לדירה או מחוץ לרכב? עברת דירה ואין מפתח
SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue SL Green, המשכירה הגדולה ביותר של משרדים במנהטן, י
אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עו
אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות באוסטרליה אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות לאוסטרליה באמצעות הסכם
AIG ממנה את כריס ראש למנכ"ל טלבוט חיתום AIG הודיעה כי כריס רש מונה למנכ"ל של טלבוט חיתום ב
אנטרה ביו תציג בכנס ההשקעות העולמי השנתי ה-22 של H.C. Wainwright Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
אנדרסן גלובל מודיעה על שת"פ עם חברת עו"ד המובילה של מולדובה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במזרח אירופה על
אנדרסן גלובל נכנסת להאיטי אנדרסן גלובל ממשיכה להאריך את טווח ההגעה שלה באמצע
RLS רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב Radioisotope Life Sciences רכשה את רשת בתי המרקחת
[INVNT GROUP]™ ממנה מנכ"לית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה החברה גייסה מנהלת כללית חדשה לאירופה, המזרח התיכון
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה בבורונדי אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח
אנדרסן גלובל נכנסת לסודן כשההתרחבות באפריקה נשארת בעדיפות גבוהה אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עור
אנדרסן מאחדת את הפלטפורמה באמריקה הלטינית חברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל באמריקה הלטינית
אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב 2 של EB613 באוסטאופורוזיס אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב
The Open Group משיקה את פורום טביעת הרגל הפתוח ההשקה הראשונית תתמקד בנתונים של פליטת גזי חממה. הפ
רוסל טכסיס מקבלת את התואר ספקית השנה הגלובלית של בואינג לשנת 2019 Rossell Techsys זכתה בתואר ספקית השנה הגלובלית על
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)