בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020

דרוג:

מונטריאול, 6 באוגוסט 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה (TSX: BBD.B) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השני של 2020 ומסרה עדכון על הפעולות שהחברה נוקטת כדי לנהל את העסק בזמן מגיפת קוביד-19. בומברדייה מסרה עדכון גם על המצב של מכירות הנכסים שנמסר עליהן בעבר שנעשות כדי לעצב מחדש את מבנה ההון של החברה.

"בומברדייה ממשיכה לנקוט בפעולות הנכונות כדי להתמודד עם ההשפעה של משבר בריאות הציבור המתמשך תוך הגנה על העסק לטווח הארוך", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, Bombardier Inc.. "אנחנו מתחילים את המחצית השנייה של השנה כשהפעילות הגלובלית שלנו התחדשה באופן בטוח ובהצלחה וקצבי הייצור וכוח העבודה שלנו ערוכים מחדש לתנאי השוק הנוכחיים ולדרישות של הלקוחות. גם שיפרנו את מצב הנזילות שלנו באמצעות ניהול מזומנים איתן, פעולות להפחתת עלויות ואמצעי אשראי מובטח חדש, שמספק גמישות נוספת כשאנו פועלים לטפל באתגרי המאזן שלנו ולסגור את המכירה של בומברדייה תחבורה ואת העסק של מבני תעופה".

ב-31 ביולי 2020 הנציבות האירופית נתנה אישור מותנה למכירה של בומברדייה תחבורה לאלסטום, אבן דרך משמעותית בהשגת האישורים הרגולטוריים הדרושים להשלמת העסקה. בומברדייה ואלסטום ממשיכות לפעול ביחד להשגת האישורים הנותרים ולהשלים את ההתייעצויות עם מועצות עובדים שנחוצות לפני החתימה על הסכם המכירה והקנייה הסופי. בומברדייה צופה שהמכירה של עסק מבני התעופה שלה ל-Spirit AeroSystems Holdings, Inc. תיסגר בסתיו הזה. (1)

בומברדייה התחילה את הרבעון השלישי עם נזילות פרו-פורמה(2) של בערך 3.5 מיליארד דולר. זה כולל מזומנים בקופה של בערך 1.7 מיליארד דולר, גישה לסכום שלא נמשך של 738 מיליון דולר באמצעי האשראי המתגלגל של התחבורה נכון ל-30 ביוני 2020 ואמצעי האשראי המובטח העדיף החדש של 1.0 דולר שנמסר עליו ב-22 ביולי 2020 וצפוי להיסגר ברבעון השלישי. (1) ההכנסות של 2.7 מיליארד דולר ברבעון השני משקפות רמה נמוכה יותר של פעילות ייצור ומסירות ברבעון כי הפעילות באתרי תעופה ותחבורה חשובים בצפון אמריקה ואירופה הושעתה זמנית במשך כמה שבועות בגלל מגיפת קוביד-19 הגלובלית.

הפסד ה-EBITDA המתואם(3) והפסד ה-EBIT המתואם היו 319 מיליון דולר ו-427 מיליון דולר, בהתאמה, ברבעון. התוצאות האלה משקפות הוצאה נוספת של 435 מיליון דולר בתחבורה, שקשורה בעיקר לעלויות נוספות של הנדסה, אישורים ושיפורים שקשורות לכמה פרויקטים בשלבים המאוחרים בעיקר בבריטניה וגרמניה. בתעופה הרווח היה נמוך יותר לעומת השנה הקודמת בעיקר כתוצאה של שיבושים בגלל מגיפת קוביד-19 הגלובלית. ה-EBIT המדווח היה 26 מיליון דולר ברבעון ומשקף את הרווח החשבונאי של 496 מיליון דולר מהמכירה של תוכנית ה-CRJ ל-Mitsubishi Heavy Industries, Ltd. שנסגרה ב-1 ביוני 2020.

השימוש בתזרים מזומנים חופשי והשימוש במזומנים מפעילות תפעולית היה 1.0 מיליארד דולר ברבעון. זה היה טוב יותר מהצפוי כי החברה חידשה את הפעילות מהר יותר מהצפוי ונקטה בפעולות נוספות להפחית את מלוא ההשפעה של קוביד-19. כתוצאה מהפעולות האלה מספר המסירות ללקוחות היה גבוה מהצפוי גם בתעופה וגם בתחבורה, הייתה פחות קליטה למלאי כשקצבי הייצור נערכו מחדש לתנאי השוק וירדה ההוצאה לפי שיקול דעת בכל העסק. ההשפעה של מגיפת קוביד-19 על תזרים המזומנים החופשי ברבעון מוערכת ב-700 עד 900 מיליון דולר.

אנחנו רואים כמה מגמות מעודדות מוקדמות בשוקי הקצה שלנו, כולל עניין חדש בטיסות פרטיות והבטיחות המשופרת שהן מאפשרות, אבל אי הוודאות שנמשכת לגבי משך המגיפה והצורה של התאוששות ממשיכה למנוע מאיתנו מלמסור צפי פיננסי כעת.(4) אולם, על סמך צברי ההזמנות שלנו ותחזית הייצור והמסירות לטווח הקרוב, אנחנו צופים עכשיו שהפעילות העסקית תתאושש בהדרגה במחצית השנייה של השנה עם שיפור בשימוש במזומנים ברבעון השלישי והשחרור העונתי של הון חוזר ברבעון הרביעי.(1)

בומברדייה גם הודיעה שגברת ביטריס וודר די מאורו הביעה את כוונתה להתפטר ממועצת המנהלים של החברה מסיבות אישיות. מועצת המנהלים קיבל את ההתפטרות של גברת וודר די מאורו והודתה לה על ארבע שנות השירות המסור שלה ועל התובנות והחוכמה שהביאה לבומברדייה בזמן כהונתה.

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות. לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או עקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

בומברדייה ו- Global 7500  הם שמות מסחריים של בומברדייה בע"מ.

למידע נוסף:

 Jessica McDonald
 Advisor, Media Relations
 Bombardier Inc.
 +1 514 861 9481

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות שיתוף פעולה בג'מייקה אנדרסן גלובל מגדילה את הנוכחות בקריביים באמצעות הס
CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ מודיע על הרכישה של קלינארט שפועלת במזרח התיכון וצפון אפריקה CTI שירותי ניסויים קליניים וייעוץ (CTI), חברת מחקר
בומברדייה ואלסטום חותמות על הסכם סופי למכירת עסקי התחבורה בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום שהיא חתמה על הס
אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion® בשני שדות תעופה גדולים בארה"ב ומתכוננת לקדם את פני הנוסעים עם פרקטיקות בטיחות וגהות חדשות אמריקן אקספרס (NYSE: AXP) הודיעה היום על תוכניות ל
5 סיטואציות נפוצות בהן מנעולן יכול לעזור לך-  מנעולן מומלץ בקריות נתקעת מחוץ לדירה או מחוץ לרכב? עברת דירה ואין מפתח
SL Green מציינת את הפתיחה ההיסטורית של One Vanderbilt Avenue SL Green, המשכירה הגדולה ביותר של משרדים במנהטן, י
אנדרסן גלובל מתרחבת לסנט קיטס ונוויס אנדרסן גלובל חותמת על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עו
אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות באוסטרליה אנדרסן גלובל יוזמת התרחבות לאוסטרליה באמצעות הסכם
AIG ממנה את כריס ראש למנכ"ל טלבוט חיתום AIG הודיעה כי כריס רש מונה למנכ"ל של טלבוט חיתום ב
אנטרה ביו תציג בכנס ההשקעות העולמי השנתי ה-22 של H.C. Wainwright Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
אנדרסן גלובל מודיעה על שת"פ עם חברת עו"ד המובילה של מולדובה אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במזרח אירופה על
אנדרסן גלובל נכנסת להאיטי אנדרסן גלובל ממשיכה להאריך את טווח ההגעה שלה באמצע
RLS רוכשת את רשת בתי המרקחת הגרעיניים של GE Healthcare בארה"ב Radioisotope Life Sciences רכשה את רשת בתי המרקחת
[INVNT GROUP]™ ממנה מנכ"לית באירופה, המזרח התיכון ואפריקה החברה גייסה מנהלת כללית חדשה לאירופה, המזרח התיכון
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה בבורונדי אנדרסן גלובל ממשיכה להרחיב את הפלטפורמה שלה במזרח
אנדרסן גלובל נכנסת לסודן כשההתרחבות באפריקה נשארת בעדיפות גבוהה אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עור
אנדרסן מאחדת את הפלטפורמה באמריקה הלטינית חברות שיתוף הפעולה של אנדרסן גלובל באמריקה הלטינית
אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב 2 של EB613 באוסטאופורוזיס אנטרה ביו מכריזה על נתוני ביניים מניסוי קליני שלב
The Open Group משיקה את פורום טביעת הרגל הפתוח ההשקה הראשונית תתמקד בנתונים של פליטת גזי חממה. הפ
רוסל טכסיס מקבלת את התואר ספקית השנה הגלובלית של בואינג לשנת 2019 Rossell Techsys זכתה בתואר ספקית השנה הגלובלית על
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)