אמריקן אקספרס מודיעה על תוכניות להרחיב טרקליני Centurion®

דרוג:

ניו יורק, 16 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

אמריקן אקספרס (NYSE: AXP) הודיעה היום על תוכניות להרחיב שניים מטרקליני סנטוריון הייחודיים שלה ולהנהיג את "ההתחייבות של טרקליני סנטוריון", סדרה חדשה של פרוטוקולים ופרקטיקות בטיחות וגהות, שייושמו בכל טרקליני סנטוריון כשייפתחו מחדש (חלק מהם החל בתחילת אוקטובר). טרקלין סנטוריון בשדה התעופה לה-גרדיה בניו יורק (LGA) יעבור למקום גדול יותר בטרמינל B החדש, וכפי שכבר נמסר, טרקלין סנטוריון הקיים בשדה התעופה הבינ"ל מקארן בלאס וגאס (LAS) יורחב ויעוצב חדש. 

"הבריאות, הבטיחות והנוחות של מחזיקי הכרטיסים והעמיתים שלנו נשארת בראש סדר העדיפויות שלנו כשברצוננו להרחיב ולפתוח חדש את טרקליני סנטוריון האיקוניים שלנו ברחבי העולם", אמר אלכסנדר לי, סגן נשיא לחוויות והטבות בנסיעות. "אנחנו מאמינים שנסיעות ליבתיות לאורח החיים של מחזיקי הכרטיסים שלנו, וכמותם, אנו מצפים ליום שבו נוכל לנסוע בעולם שוב - אנחנו נרגשים לקבל את פניהם בחזרה בטרקליני סנטוריון שלנו בקרוב".

 

שדרוג החוויה של טרקליני סנטוריון ב-LAS ו-LGA:

החידוש של טרקליני סנטוריון בשדה התעופה לה-גרדיה בניו יורק ובשדה התעופה הבינ"ל מקארן בלאס וגאס יושלם ב-2021. הטרקלינים המורחבים יכללו סדרה של שירותים שמחזיקי הכרטיסים יוכלו ליהנות מהם כשיחדשו את הנסיעות.

  • טרקלין סנטוריון ב-LGA יכפיל את הגודל שלו ויעבור למקום אחרי הביטחון בטרמינל B החדש המשוכלל של שדה התעופה. בטרקלין החדש יהיו חדר משפחה, שטחי עבודה נוספים, חדרי טלפונים פרטיים ונוף של קו הרקיע של העיר ניו יורק.
  • השטח של טרקלין סנטוריון הראשון אי פעם, שנפתח ב-LAS ב-2013, יורחב מקרוב ל-9,000 רגל רבוע ליותר מ-13,400 רגל רבוע. הטרקלין שעוצב מחדש יכלול אזורים רב תכליתיים נוספים, חדרי טלפונים פרטיים חדשים, קבלה ושטחי עבודה שעוצבו מחדש ועוד.

אמריקן אקספרס גם עובדת על הפתיחה של הטרקלינים שלה במקומות חדשים בהמשך השנה הזאת בשדה התעופה JFK בניו יורק, שדה התעופה היתרו בלונדון ושדה התעופה הבינ"ל דנוור.

יצירת סביבה בריאה ובטוחה באמצעות ההתחייבות של טרקליני סנטוריון:

בזמן שטרקליני סנטוריון שלנו ממשיכים להיות סגורים בגלל קוביד-19, אמריקן אקספרס מנהיגה את ההתחייבות של טרקליני סנטוריון כדי להמשיך ולתמוך בבטיחות וגהות של מחזיקי הכרטיסים והעמיתים שלנו כשהטרקלינים ייפתחו שוב. לפי *Amex Trendex, דוח מגמות של אמריקן אקספרס, קרוב לשניים משלושה לקוחות אומרים שמדיניות ונוהלי הבטיחות וגהות (39) או גמישות (25%) הכי חשובים כשהם רוצים להזמין נסיעות עתידיות. מחזיקי הכרטיסים יחוו נוהלי בטיחות וגהות חדשים כגון הושבה עם ריחוק חברתי, קיבולת מופחתת, הגברת תדירות הניקוי, דרישה לחבוש כיסוי פנים כשנכנסים לטרקלין, מזון מוגש במקום מזנון, ועוד. לחוויית צ'ק-אין ללא מגע, מחזיקי הכרטיסים יכולים להוריד את American Express® App ולהשתמש בפונקציית הצ'ק-אין דרך הסלולר. הפרקטיקות האלה יוערכו מחדש באופן שוטף כדי להביא בחשבון את הצרכים של מחזיקי הכרטיסים והדרישות של מדינות ושלטון מקומי ורשויות הבריאות. מידע נוסף כאן: thecenturionlounge.com/reopening

חלק מהאנשים לא מוכנים לנסוע היום, אבל ב-Amex Trendex* נמצא שיותר ממחצית (56%) מהצרכנים שבדרך כלל נוסעים בתוך ארה"ב צופים שירגישו בנוח לנסוע ליעד מקומי בתוך שישה חודשים. אמריקן אקספרס מבצעת הערכה מתי לפתוח מחדש את טרקליני סנטוריון שלה במקומות השונים על סמך כמה גורמים, כולל השכיחות המקומית של מקרי קוביד-19, ותנקוט גישה של שלבים, כל מקום לגופו. החברה מצפה לפתוח מחדש את טרקליני סנטוריון בשדה התעופה סיאטל- טקומה ובשדה התעופה הבינ"ל פילדלפיה ב-5 באוקטובר 2020, ועוד מקומות ייפתחו אחריהם.

*המתודולוגיה של Amex Trendex:

הסקר המקוון הזה נערך על ידי Morning Consult בין 18-20 באוגוסט 2020 בקרב מידגם כלל ארצי של 2,000 נוסעים מכלל האוכלוסייה עם הכנסה של לפחות $70,000 למשק בית, ומוגדרים כמבוגרים (18+) שטסו לפחות פעם אחת ב-2019. מרווח הטעות של תוצאות הסקר הוא פלוס או מינוס שתי נקודות אחוז.

אודות אמריקן אקספרס

אמריקן אקספרס היא חברת תשלומים משולבת באופן גלובלי, המספקת ללקוחות גישה למוצרים, תובנות וחוויות שמעשירים את החיים ובונים הצלחה עסקית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר americanexpress.com והתחברו איתנו: facebook.com/americanexpress, instagram.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress, youtube.com/americanexpress.

אודות טרקליני סנטוריון

טרקליני סנטוריון היא תוכנית הטרקלינים הייחודית בתוך אוסף הטרקלינים הגלובליים הרחב יותר של אמריקן אקספרס, שכוללת גישה לטרקליני סנטוריון של אמריקן אקספרס, הטרקלינים הבינ"ל של אמריקן אקספרס, Delta Sky Club® למחזיקי כרטיסים שטסים עם דלתא, טרקלינים נבחרים Priority PassTM עם ההרשמה, טרקליני Airspace, טרקליני MAG U.S. Escape וטרקליני Plaza Premium -- בסך הכל יותר מ-1,300 טרקלינים ב-140 מדינות. הגישה לטרקליני סנטוריון היא חינם ובלעדית למחזיקי כרטיסי פלטינה, חברי סנטוריון ומחזיקי כרטיסי Delta SkyMiles® Reserve. מחזיקי כרטיסי פלטינה רשאים להיכנס עם עד שני נלווים לנסיעה ללא תשלום נוסף. חברי סנטוריון רשאים להיכנס עם קרובים מדרגה ראשונה או עם עד שני נלווים לנסיעה. מחזיקי כרטיסי פלטינה וחברי סנטוריון רשאים לרכוש כניסה לטרקליני סנטוריון לאורחים נוספים תמורת $50 לכל אורח. מחזיקי כרטיסי Delta SkyMiles® Reserve יכולים להביא עד שני אורחים במחיר של $50 לאדם לביקור, למקום.

אנשי קשר

AMERICAN EXPRESS
Margot Leeds
Margot.Leeds@aexp.com

מקור: American Express Company

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

אנדרסן גלובל מוסיפה את Chancery Chambers לפלטפורמת הקריביים בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הק
TARO תפרסם את תוצאות הרבעון השני ב-28 באוקטובר 2020 תרו תעשייה רוקחית בע"מ הודיעה שבכוונתה לפרסם את הת
אנדרסן גלובל חותמת על הסכם עם חברת עורכי הדין הגדולה בבלארוס אנדרסן גלובל מגדילה את הפלטפורמה שלה במזרח אירופה
נקסקו פלסטיקס חותמת על הסכם הפצה באירופה עם קינגפה Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה
גולדמן זקס יוצרת שותפות עם צוות הנהלה מוביל בתשתיות נתונים חטיבת הבנקאות המסחרית של Goldman Sachs יוצרת שותפו
נתונים מטרידים: זינוק במספר פשיטות הרגל בחודשים יולי-אוגוסט משבר הקורונה ממשיך לתת את אותותיו ומחולל טלטלה בשו
Brand New Galaxy פותחת משרד אזורי חדש בדובאי ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונ
BHSI מציגה פוליסות של אחריות דירקטורים ונושאי משרה ואחריות מקצועית בדובאי Berkshire Hathaway Specialty Insurance הודיעה כי נ
אנדרסן גלובל מוסיפה כיסוי במזרח אפריקה עם חברת שיתוף פעולה בג'יבוטי בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח
LM Industries מודיעה על מימון של 15 מיליון דולר מ-SPARX Group LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית
מטלייף מודיעה על שינויים בהנהלה הבכירה MetLife, Inc הודיעה על כמה שינויים בהנהלה הבכירה ש
קראיון מרחיבה את השותפות האסטרטגית עם וורקפלייס של פייסבוק Crayon, מובילה גלובלית בשינוי דיגיטלי, הודיעה שהיא
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בקריביים עם מקום בסנט לוסיה בעקבות ההתרחבות שלה לאחרונה במרכז הקריביים, אנדרסן
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות באיי הבתולה של ארצות הברית כחלק מההתרחבות הקריבית שלה, אנדרסן גלובל הודיעה על
OKEx מוסיפה דשבורד את'ר בזמן אמת לפלטפורמת נתוני נגזרי הקריפטו של סקיו ETH היא הבורסה הראשונה שמשיקה דשבורד ניתוחים בזמן
Meggitt Training Systems מודיעה על שינוי שם החברה ל-InVeris Training Solutions Meggitt Training Systems, המובילה הגלובלית בפתרונו
זינגה סוגרת את הרכישה של Rollic מאיסטנבול Zynga Inc ו-Rollic הודיעו שהחברות סגרו את העסקה של
בומברדייה מודיעה על ארגון מחדש של ההנהלה הבכירה בומברדייה הודיעה שהתחילה בתהליך ייעול ההנהלה הבכיר
MDBriefcase רוכשת את OncologyEducation כדי לקדם משמעותית את פלטפורמת האונקולוגיה שלה MDBriefcase Group Inc נרגשת להודיע על הרכישה של On
אנדרסן גלובל מוסיפה את SAGIS LP לפלטפורמה הקריבית שלה אנדרסן גלובל מחזקת את הפלטפורמה הקריבית שלה באמצעו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)