פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020

דרוג:

קולמביה, מרילנד, 19 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

הדוח של גרטנר כולל פרופילים של "ספקים מתפתחים שמנהלי אבטחה וניהול סיכונים צריכים לשקול כשהם מעריכים איומים מתפתחים שמצריכים את הטכנולוגיות הכי חדשות בפעילות אבטחה". גרטנר כותבת: "מנהלי אבטחה וניהול סיכונים מחפשים פתרונות שייתנו להם ראות טובה יותר על סביבות המחשוב שלהם כדי לעזור להם לחזק את מצב האבטחה שלהם, וגם לתעדף פערים בבקרת האבטחה ופעולות תיקון על סמך הסיכון העסקי". היא גם מציינת: "ארגונים מתקשים להפחית נקודות תורפה בגלל אי היכולת לתעדף אותן בגלל היעדר הקשר לגבי הנכסים וסביבת האיומים החיצוניים"*.

היעדר הראות הזאת על איומים פעילים ומתפתחים מציבה אתגר גדול לאבטחת הסייבר הארגונית, והיא המיקוד העיקרי של פריבייליון. באמצעות קונסטלציה גלובלית של חיישנים חשאיים, פריבייליון מנטרת באופן פעיל אלפי התקפות סייבר בזמן אמת, כולל מיליארדי תקשורות של נוזקות, ומספקת רמה חסרת תקדים של מודיעין על יריבים שחברות יכולות להשתמש בו כדי להגן על הרשתות שלהן.

"לכבוד הוא לנו להיבחר על ידי גרטנר, ולדעתנו זה נותן תוקף לטכנולוגיית הליבה שמאחורי הפלטפורמה שלנו ולעבודה הקשה והמסירות של הצוות שלנו", אמר קארים היג'אז, מייסד ומנכ"ל פריבייליון. "בפריבייליון, אנחנו משרטטים נתיב חדש בתחום של מודיעין איומים, על ידי העצמת חברות באמצעות יותר ראות על גורמי האיומים שמתמקדים ברשתות שלהן והרשתות של השותפים הכי קרובים שלהן. על ידי התחקות אחרי התשתית של התוקפים, אנחנו יכולים לתת לחברות תובנות ללא תקדים על הפעילות הזדונית ורשימת המטרות של האקרים שהם פושעים ומדינות. זה מאפשר לצוותי האבטחה של החברה לתעדף טוב יותר איומים, על ידי התמקדות מיידית בהתקפות מאומתות במקום להסתמך על התראות אבטחה רועשות ונוטות לטעויות או כרטיסי ניקוד לא ברורים של סיכונים".

תובנות בלעדיות על פעילות איומי הסייבר

פריבייליון Prevailion עוקבת כעת אחרי 28,000 ארגונים שחשופים לסכנה ברחבי העולם, מחברת ציבוריות והשותפים שלהן בשרשרת האספקה ועד לממשלות, אוניברסיטאות, ארגונים לא ממשלתיים ועוד. רבות מסכנות הסייבר שפריבייליון הבחינה בהן לא מזוהות או לא מדווחות על ידי הארגונים שנפגעו. לפי המודיעין הבלעדי של פריבייליון, 22% מחברות Fortune 500 מראות פעילות סכנות פעילה או מהזמן האחרון על ידי האקרים שהם פושעים או משויכים למדינות. זה כולל 79% מחברות התוכנה ו-64% מחברות התרופות, שהן הענפים שמהווים את המטרה הכי גדולה, על סמך פעילות הסייבר מהזמן האחרון.

יכולת מודיעין הסייבר הייחודית של פריבייליון מאפשרת לה לזהות סכנה פעילה בתוך רשתות של חברה שלא מצריכה כל גישה או אישור מהחברה שנפגעה. כדי לעשות זאת, צוות המודיעין של פריבייליון מתמקד ברשתות של פושעים כדי ליירט תקשורת בין שרתי "הפיקוד ובקרה" של ההאקרים והנוזקה שהם מתקינים. היכולת הזאת לצותת לפעילות של הפושעים נותנת לפריבייליון תובנות משופרות משמעותית על פעילות האקינג בזמן אמת שמתבצעת בכל העולם. היא גם מאפשרת לה לחזות התקפות חדשות לפני התרחשותן. הפלטפורמה APEX של פריבייליון היא מקור מהימן של מידע על אלפי פריצות מידע לא מדווחות אצל חברות, והיא מספקת מודיעין מסביב לשעון על סכנות חדשות, הסלמה בפעילות הפריצות ופעילות התיקון של החברות.

*Gartner “Cool Vendors in Security Operations and Threat Intelligence,” Mitchell Schneider, Ruggero Contu, John Watts, Craig Lawson, October 13, 2020.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות פריבייליון

פריבייליון Prevailion היא חברת מודיעין סכנות, שמשנה את האופן שבו ארגונים ניגשים להפחתת סיכונים וקבלת החלטות עסקיות. באמצעות מודיעין תפור אישית מהרמה הבאה ופלטפורמה עם אפס מגע, פריבייליון מספקת מבט מלא על "הוכחות לסכנה" מאומתות ללקוחות ולסביבות השותפים שלהם. למידע נוסף על פריבייליון, בקרו בבקשה באתר www.prevailion.com.

אנשי קשר

Michael Sias
inquiry@firm19.com
954-361-3963

מקור:  Prevailion

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)