ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM

דרוג:

פורטלנד, אורגון, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE): 

ניוסקייל פאוור NuScale Power הודיע היום שבאמצעות פעילות הנדסית מוסיפת ערך, תוך שימוש בכלי בדיקה ומידול מתקדמים, ניוסקייל ניתחה והגיעה למסקנה ש-NuScale Power Module™ (NPM) יכול לייצר 25% יותר חשמל למודול ובסך הכל 77 MWe למודול (ברוטו), כלומר בערך 924 MWe בתחנת הכוח המובילה עם 12 מודולים. בנוסף, ניוסקייל מודיעה על אפשרויות של פתרונות של תחנות כוח קטנות יותר בגדלים של ארבעה מודולים (בערך 308 MWe) ושישה מודולים (בערך 462 MWe).

"מבלי להשפיע על הבטיחות ללא מקבילים של התכנון שלנו, המהנדסים שלנו הוכיחו שוב שהטכנולוגיה של ניוסקייל היא מהמעלה הראשונה, ויכולה להציע חיסכון משמעותי בעלויות והתאמה ספציפית ברמה שעוד לא נראתה בשוק האנרגיה הגרעינית", אמר היו"ר והמנהל הכללי של ניוסקייל פאוור ג'ון הופקינס. "עם ההתפתחות הזאת, ניוסקייל ממשיכה להוכיח שהיא המובילה הגלובלית במירוץ למסחור כורים מודולריים קטנים".

הגדלת כושר ייצור החשמל של תחנת כוח עם כור מודולרי קטן (SMR) של ניוסקייל עם 12 מודולים ב-25 אחוזים נוספים מורידה את עלות ההון בן לילה של המתקן על בסיס פר קילו-ואט מעלות צפויה של $3,600 לבערך $2,850. יתר על כן, הגודל של תחנת הכוח המדרגית עם 12 מודולים יתקרב עכשיו לגודל שיהפוך אותה למתחרה אמיתית בשוק הגודל של גיגה-ואט. תפוקת החשמל המוגדלת מגיעה ללא שינויים גדולים כלשהם בטכנולוגיית ה-NPMהפתרונות של תחנות כוח קטנות יותר נותן ללקוחות של ניוסקייל יותר אפשרויות מבחינת גודל, תפוקת חשמל, גמישות תפעולית ועלות. תהיה להם גם טביעת רגל קטנה יותר וחדשנית עם דגש על פישוט הבנייה, קיצור משך הבנייה (לו"ז) והפחתת עלויות. הפתרון החדש מאפשר לניוסקייל לתמוך בחתך גדול יותר של צורכי לקוחות כולל חשמל לרשתות קטנות כמו מדינות איים, קהילות מרוחקות שלא מחוברות לרשת, מתקנים תעשייתיים וממשלתיים ותחליפים לייצור חשמל פחמי שמצרכים פחות אנרגיה ועוזרים ללקוחות לעמוד בחוקים של אוויר נקי.

התהליך הרגולטורי של הגדלת הרמה של הספק הכורים המירבי שבו תחנת כוח גרעינית יכולה לפעול נקרא שדרוג הספק. הגדלת ההספק תיבחן על ידי הוועדה להסדרת פעילות הגרעין של ארה"ב כחלק מהבקשה לאישור תכנון סטנדרטי (SDA) של ניוסקייל, ש-ניוסקייל תגיש ב-2022. המוצרים החדשים הראשונים של ניוסקייל יהיו פתרון של תחנת כוח עם ארבעה ושישה מודולים, למרות שתצורות אחרות אפשריות. הפתרונות האלה של תחנות כוח קטנות תחרותיים מבחינה כלכלית ונתמכים על ידי וממנפים את טכנולוגיית ה-NPM המובילה בענף ומסמך הבטיחות שכבר אושרו על ידי הוועדה להסדרת פעילות הגרעין של ארה"ב. כמו תחנת הכוח המובילה של ניוסקייל, התצורות הקטנות יותר האלה ישמרו על היכולת לספק פתרונות מדרגיים של תחנות כוח עם תכונות, יכולת וביצועים שלא נמצאים בכורים קטנים מודולריים אחרים. ניוסקייל תוכל לספק את המודול הראשון שלה ללקוח ב-2027.

אודות ניוסקייל פאוור

ניוסקייל פאוור NuScale Power פיתחה תחנת כוח גרעינית עם כור מים קלים מודולרי חדש כדי לספק אנרגיה לייצור חשמל, חימום אזורי, התפלה ויישומים אחרים של תהליכי חום. התכנון של הכור המודולרי הקטן (SMR) פורץ הדרך הזה כולל את NuScale Power Module™ שמיוצר במלואו במפעל ויכול לייצר 77 MW של חשמל באמצעות גרסה בטוחה יותר, קטנה יותר ומדרגית של טכנולוגיית כורי מי ליחוץ. התכנון המדרגי של ניוסקייל - בתחנת כוח יש מקום לעד 12 מודולי אנרגיה פרטניים - מציע את היתרונות של אנרגיה ללא פחמן ומפחית את ההתחייבויות הכספיות שקשורות במתקנים גרעיניים בגודל של גיגה-ואטים. משקיעת הרוב בניוסקייל היא Fluor Corporation, חברת הנדסה, רכש, ובנייה גלובלית עם היסטוריה של 60 שנה באנרגיה גרעינית מסחרית.

המטה של ניוסקייל נמצא בפורטלנד, אורגון ויש לה משרדים בקורבאליס, אורגון, רוקביל, מרילנד, שרלוט, קרוליינה הצפונית, ריצ'לנד, וושינגטון, ולונדון, בריטניה. עקבו אחרינו בטוויטר: @NuScale_Power, פייסבוק: NuScale Power, LLC לינקדאין: NuScale-Power ואינסטגרם: nuscale_power.

אנשי קשר

אשת קשר למדיה:
Diane Hughes, Vice President, Marketing & Communications, NuScale Power
dhughes@nuscalepower.com
(C) 503-270-9329

מקור:  NuScale Power

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

זינגה משיקה את Harry Potter: Puzzles & Spells בדרום קוריאה Zynga Inc. (Nasdaq:ZNGA), מובילה גלובלית בבידור א
Taconic Biosciences מרחיבה את התיק של מודלים של בעלי חיים באימונו אונקולוגיה Taconic Biosciences, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות
המהדורה האחרונה של Cyber Observer מספקת ראות חדשה על מצב סיכוני אבטחת הסייבר Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות)
פתרונות Rhotex משלבים טכנולוגיות חומרה ותוכנה מהרמה העליונה Rhotex Inc, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות
F5 מציגה פתרון מבוסס AI שחוסם הונאות שטכנולוגיות קיימות החמיצו חברת F5 הציגה את Shape AI Fraud Engine, פתרון SaaS
Pacific Green חותמת על מזכר הבנות עם SEG Pacific Green Technologies, Inc מודיעה על חתימה על
מכון סייבין מממן מחקרים כדי לחקור מידע שגוי על קוביד-19 מכון סייבין לחיסונים הודיע שהעניק מענקים לצוותי מח
ThetaRay מינתה את ריצ'ארד פרי למנהל מסחרי ראשי ThetaRay, ספקית מובילה בפתרונות Big Data מבוססי AI
אנדוספן מגייסת את החולה הראשון במחקר ה-IDE TRIOMPHE Endospan מודיעה על ההשתלה הראשונה של מערכת הסטנט ג
רוטקס משיקה אפשרויות בריאות לסביבה לכריית מטבעות קריפטו Rhotex Inc השיקה רשמית שלושה מארזי מכונות כרייה שמ
איטוצ'ו מודיעה על מסר ב-21 שפות שמאחל אושר לאנשים ברחבי העולם ITOCHU Corporation מציגה תמונות בהקרנת מיפוי על הק
Appear תשיק סמארטפון דור 5 הקל משקל בעולם חברת אפיר Appear Inc הודיעה על ההשקה של סמארטפון ה
BfArM של גרמניה מצטרף ל-SNOMED International לשימוש כלל ארצי ב-SNOMED CT המכון הפדרלי לתרופות ומכשירים רפואיים (BfArM) של ג
Rhotex מציגה תפיסה חדשה ידידותית לסביבה לכריית מטבעות קריפטו Rhotex Inc, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות
Paradox רוכשת את הצ'אטבוט הישראלי Spetz.io פרדוקס רוכשת את הצ'אטבוט הישראלי Spetz.io, חברת הז
איך להשוות בין חברות השמה להייטק? מחפשים עבודה בהייטק? מועסקים אך מחפשים חברה שתוכל
i2c תפעיל את TAG - הסופר אפליקציה הפיננסית הדיגיטלית i2c Inc., ספקית מובילה של טכנולוגיות תשלומים ובנקא
לידרטק מודיעה על השתתפות ב-CES 2021 עם שני מקומות וירטואליים LeddarTech®, מובילה בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר
השתלה ראשונה בחולה האמריקני במחקר ה-IDE הפיבוטלי DREAM השתלה ראשונה בחולה האמריקני במחקר ה-IDE הפיבוטלי D
OKEx מודיעה על ההשקה של הרשת הראשית של OKExChain OKEx, בורסה מובילה בעולם לספוט ונגזרים של מטבעות ק
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)