קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD

דרוג:

קוויבק סיטי, 25 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית רמה 1-5, גאה שנבחרה על ידי MILLA Group כספקית של חיישן לידאר הפקעת שלה. קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD.

Leddar Pixell הוא לידאר המצב המוצק הכי חסון בשוק. החיישן הזה מספק שדה ראייה אופקי של 180 מעלות ויכול לאפשר כיסוי של 360 מעלות של רכב כשמשתמשים בארבעה מודולים. Leddar Pixell מציע עמידות בפני זעזועים ותנודות הטובה מסוגה שעומדת בדרישות של ISO 16750-3 ותואמת לתקן SAE J1455 לחדירת אבק כבד, וזה מאפשר שימוש ב-Leddar Pixell בשוקי הרכב התעשייתי שדורשים חוסן ועמידות. וגם, ל-Leddar Pixell יש אישור IP67 והוא מספק זמן ממוצע בין תקלות של יותר מ-148,000 שעות, ששווה לפי עשרה מהזמן של פתרונות סריקה. Leddar Pixell אידיאלי לשאטלים, רובוטקסים, ADVs ורכבי שטח אחרים שמשתמשים בהם ביישומי בנייה, חקלאות וכרייה.

"מילה התקשרה עם לידרטק בעניין Leddar Pixell החסון בשביל MILLA POD שלנו. POD הוא שאטל אוטונומי חדשני שהוכנס לשימוש באירופה וצפון אמריקה", אמר אריק ז'נדרם, המנהל הכללי של קבוצת מילה. "השינויים הרדיקליים שביצענו ב-POD בקשר לתכנון מתאימים היטב ל-Leddar Pixell. הלידאר הזה מאפשר לנו שדה ראייה של 180 מעלות, שמגביר את הבטיחות והאמינות הכוללת של השאטל האוטונומי שלנו". מר ז'נדרם המשיך: MILLA POD, המצויד ב-Leddar Pixell יחד עם רכיבי הטכנולוגיה האוטונומית האחרים שמרכיבים את מערכות ההפעלה שלנו, הוגש ל-RATP Group, מפעילת תחבורה ציבורית בבעלות המדינה שפועלת ב-13 מדינות בארבע יבשות, שמשימתה להעריך ולהעניק כשירות לרכב אוטונומי שמשמש לתחבורה ציבורית. RATP דיווחה שמערכות ההפעלה ב-MILLA POD, שכללו את Leddar Pixell, עומדות בדרישות הכשירות המחמירות" סיכם מר ז'נדרם.

"לכבוד הוא לנו להיבחר כספקים של קבוצת מילה בזכות טכנולוגיית החישה שלנו", אמר פרנץ סאינטלמי, נשיא ומנהל התפעול של לידרטק. "קבוצת מילה היא ארגון שחושב קדימה ומתמודד עם הטכנולוגיה של שאטלים אוטונומיים בגישה חדשה וחדשנית. אנחנו גאים ש-Leddar Pixell שלנו תרם לכשירות הטכנית שמילה קיבלה מ-RATP Group", סיכם מר סאינטלמי.

אודות קבוצת מילה

קבוצת מילה MILLA Group היא חברת מהנדסים צרפתית עצמאית מובילה שמתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור וניסוי של מוצרי ושירותי ניידות חדשים. תפיסת התנועה החדשה של מילה היא לספק שירות הסעה בר קיימא, מודולרי, מדרגי וניתן להתאמה שנגיש לכולם. מאז 2019 השאטלים של מילה נעים כל יום בכבישים פתוחים במהירות של 30 קמ"ש במצב אוטונומי, שירותי ייחודי בעולם. כיום מילה היא ספקית הניידות היחידה שמציעה פתרונות הובלה לפי דרישה ורב אמצעיים (של אנשים וסחורות) לאזורים כפריים ובפאתי העיר. לטכנולוגיות שקבוצת מילה מיישמת יש השפעות רבות גם על תעשיית הרכב. חברות גדולות ומובילות בעולם משתמשות בשירותים של מילה, כמו רובוטיזציה ואוטומציה של כלי רכב וניסויים בהם בכבישים פתוחים.

איש קשר:
Éric Gendarme at
eric.g@milla.net

אודות לידרטק

לידרטק LeddarTech היא מובילה בפלטפורמות חישה סביבתית לרכב אוטונומי ומערכות עזר מתקדמות לנהג. לידרטק שהוקמה ב-2007 התפתחה לחברת חישה סביבתית מקצה לקצה מקיפה על ידי שהיא מאפשרת ללקוחות לפתור אתגרי חישה ותפיסה קריטיים לאורך כל שרשרת הערך של מגזרי השוק של הרכב והניידות. באמצעות פלטפורמת היתוך החיישנים והתפיסה שלה LeddarVision™ ופתרון פיתוח הלידארים המשתלם, מדרגי ורב תכליתי שלה ללידארים מצב מוצק ברמת רכב המבוסס על LeddarEngine™, לידרטק מאפשרת למשלבי מערכות רכב רמה 1-2 פתרונות חישה עם מחסנית שלמה לרמות אוטונומיה 1-5. הפתרונות האלה מותקנים באופן פעיל ביישומים של שאטלים, משאיות, אוטובוסים, רכב משלוחים, ערים/ מפעלים חכמים ורובוטקסי אוטונומיים. החברה אחראית לכמה חידושים בפתרונות חישה מרחוק בחזית הקידמה ברכב וניידות, עם יותר מ-95 טכנולוגיות עם פטנטים (שהוענקו או תלויים ועומדים) שמחזקים את היכולות של מערכות עזר מתקדמות לנהג ונהיגה אוטונומית.

למידע נוסף על לידרטק, בקרו בבקשה באתר www.leddartech.com וגם: LinkedIn, Twitter, Facebook, YouTube..

אנשי קשר

Daniel Aitken, Vice-President, Global Marketing, Communications and Product Management, LeddarTech Inc.
Tel.: + 1-418-653-9000 ext. 232

daniel.aitken@leddartech.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה רכב ותחבורה

JETEX נבחרה להיות המפעילה הרשמית של תערוכת התעופה דובאי 2021 Jetex ג'טקס, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה, זו
NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות
כמה יעלה לנו להחליף מצבר?
Hatch LTK מציינת 100 שנים לקיומה HatchLTK, מעצמה עולמית בהנדסת תחבורה עם מומחיות מי
קורקינט חשמלי – דווקא עכשיו בימי קורונה! בימים בהם פחות מומלץ לנסוע בתחבורה ציבורית, כיצד ה
אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה EV Electra Limited מבקשת להציג ביצועים, מחיר וסגנו
זינגה מציינת יום הולדת 110 לבוגאטי עם סדרה של אירועי CSR Racing 2 מיוחדים סדרת האירועים, לציון יום הולדת 110 לבוגאטי, תיתן ל
יוטונג, מצטיינת ב-Busworld בלגיה, מובילה את המגמה החדשה באוטובוסים עם רעיון העיצוב החדשני וגם העיצוב החזותי המעודן וי
אקסון מוביל משיקה את היצע המוצרים Mobil EV™ עבור רכב חשמלי מונע מצבר אקסון מוביל ExxonMobil הודיעה על ההשקה הגלובלית של
אקסונמוביל ופורשה מרחיבות את השותפות הטכנולוגית בספורט המוטורי לפורמולה E אקסונמוביל ExxonMobil מרחיבה את השותפות העסקית והט
תרמיל ההייפרלופ פורץ הדרך יוצא לדרכים ברחבי אמריקה VHO השיקה מסע חשיפה הראשון מסוגו בארה"ב כדי להביא
פורסייט זכתה בזהב בפרסי אדיסון לשנת 2019 חברת פורסייט הודיעה כי QuadSight, מערכת הראייה הממ
פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים וסימני המס
סוני ודוקומו ינסו רכב קונספט ללא נהג באמצעות ניסוי של רשת G5 בגואם חברת סוני ו-NTT DOCOMO, INC. הודיעו שינסו ביחד את
איי-נט מובייל השלימה בהצלחה ניסוי נוסף מערכת ה-V2X למניעת תאונות דרכים המבוססת תקשורת סלו
פורסייט משלימה מכירה נוספת של אבטיפוס לQuadSight™ פורסייט אוטונומס הולדינגס הודיעה על מכירה נוספת של
אין כבר מה לעשות עם הרכב הישן? שלחו לפירוק! נתקעם עם רכב ישן? למה להשאיר אותו עומד ולהסתכן בקנ
פורסייט הגיעה לגמר בפרס אדיסון היוקרתי לשנת 2019 החברה הודיעה כי מערכת הראייה הממוחשבת שלה QuadSigh
בומברדייה משיקה מטוס חדשני חדש עם 50 מושבים בומברדייה מטוסים מסחריים שמחה להשיק רשמית את המטוס
בומברדייה מוכרת תשעה מטוסי CRJ900 ל-Chorus Aviation בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה שחברת בת של Chorus
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)