המסקנה ממחקרים חדשים היא ש-Xlear הורג ו/או מנטרל SARS-CoV-2

דרוג:

מיאמי, 30 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

המסקנה ממחקרים חדשים במבחנה, שנוהלו על ידי אוטוריטה מפורסמת במחלות נשימתיות, היא שהתרסיס לאף Xlear הוא "אמצעי יעיל... וניתן להעתקה לניטרול SARS-CoV-2... לכמות בלתי ניתנת לגילוי של נגיף מדבק". המסקנה הזאת "מאומתת על ידי שתי סדרות בלתי תלויות של ניסויים, שבוצעו על ידי מעבדות שונות, בזנים שונים של הנגיף"... מחקרי קטילת הנגיפים מומנו באופן בלתי תלוי.

"מחקרי קטילת הנגיפים מפנים את תשומת הלב לתפקיד ש-Xlear יכול למלא בעזרה למלחמה במגיפת קוביד-19", אמר ד"ר גוסטבו פרר, שמנהל את קבוצת המחקר.

מצב המחקר המדעי:

תרסיסים לאף, כמו Xlear, מפחיתים את העומס הנגיפי באף, וזה חיוני במלחמה בקוביד-19. מחקרים מראים שקוביד-19 מדביק ומתפשט בעיקר דרך מערכת הנשימה העליונה. על ידי הפחתת העומס הנגיפי באף, תרסיסים לאף עוזרים להגביל את החומרה וההעברה של SARS-CoV-2 (קוביד-19). https://jamanetwork.com/journals/jamaotolaryngology/fullarticle/2768627.

המרכיבים של Xlear הם נוגדי נגיפים -- הם חוסמים את היצמדות הנגיפים באף. ראו, לדוגמה, https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.08.19.225854v1.full.pdf. המסקנה של המחקר הזה של האוניברסיטה של טנסי על SARS-CoV-2: "תרסיסים נוגדי נגיפים לאף... תורמים מפחיתים... עומס נגיפי... מאיטים את התקדמות המחלה... וההעברה".

חקרי מקרים שעברו ביקורת עמיתים מצביעים על כך ש-Xlear עוזר בטיפול בקוביד-19: בניסוי ממבט ראשון בבית החולים הקהילתי לרקין (מיאמי) נקבע: "חולי קוביד-19 עם סימפטומים, שטופלו באמצעות [Xlear], כתוספת... [לטיפול הסטנדרטי]", הראו "שיפור קליני מהיר וזמן מקוצר" לצליחת בדיקות PCR לגילוי קוביד-19. https://www.cureus.com/articles/43909-potential-role-of-xylitol-plus-grapefruit-seed-extract-nasal-spray-solution-in-covid-19-case-series.

מיליוני אנשים בכל העולם משתמשים ב-Xlear כבר יותר מעשרים שנה מבלי שדווח אפילו אירוע שלילי משמעותי אחד.

"על סמך הנתונים הקיימים,  מחקרי קטילת הנגיפים האלה מראים ש-Xlear הוא לא רק נוגד נגיפים, הוא גם קוטל נגיפים (הורג/ מנטרל את SARS-CoV-2). השילוב הזה של יכולות נגד נגיפים וקטילת נגיפים הוא מכת אגרוף כפולה במלחמה בנגיף", אמר נייתן ג'ונס, מנכ"ל Xlear. "כשהמגיפה משתוללת בכל העולם, עלינו להשתמש בכל כלי שאנו יכולים כדי להילחם בה. אם  לא נעשה זאת נסכן ללא צורך את חייהם של מיליונים. אם נשקול את היסטוריית הבטיחות של עשרים שנה שיש לנו מול הסיכונים של הנגיף הקטלני הזה, ברור שיש לעשות שימוש נרחב ב-Xlear", סיכם ג'ונס.

המחקר המלא: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.11.23.394114v1.full

אודות ד"ר גוסטבו פרר

ד"ר פרר, MD FCCP, הוא פרופסור חבר לרפואה והמייסד של המרפאה של קליבלנד, המרפאה למחלות ריאה בין רקמתיות של פלורידה ואגודת הריאות והטיפול הנמרץ של בית החולים אוונטורה. הוא משמש כיום כנשיא המומחים לטיפול נמרץ/ מכון הריאות של אוונטורה ובעבר שימש כמנהל המחקר הנשימתי באוניברסיטה של האו"ם, ונצואלה.

אנשי קשר

Jeff Gulko
617.304.7339
jeff@thegulkogroup.com

מקור:  Xlear

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה טיפוח, בריאות וספורט

השתלות שיניים בתקופת הקורונה בתקופה מאתגרת שכזו, חשוב לעשות טיפולי שיניים במרפא
Nyxoah מכריזה על ייעוד מכשיר פריצת דרך של ה-FDA האמריקני שהוענק למערכתGenio®  לדום נשימה בשינה חסימתית וקריסת קונצנטרית מלאה Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah"
Adagio Therapeutics מודיעה על הרחבת אוכלוסיית המטופלים בניסוי קליני שלב 2/3 גלובלי של ADG20 למניעת COVID-19 Adagio Therapeutics, Inc, חברה ביו-פרמה בשלב קליני
®Kinesio מכריזה על שחרורה של מדבקה רפואית Kinesio® למבוגרים Kinesio Tape מכריזה על התמקדות חדשה במדבקה רפואית
Rhythm Pharmaceuticals  ו- Medison Pharma חוברות למסחור ™ IMCIVREE (setmelanotide) בישראל Rhythm Pharmaceuticals, Inc (Nasdaq: RYTM), חברת ב
חברת Blue California ממסחרת ניקוטמיד מונונוקלאוטיי חברת Blue California , תשתף פעולה עםConagen חברת
מחקר של קבוצת קונברט מעלה כי הקורונה הובילה ליותר מ-2.7 מיליארד ביקורים גלובליים בבתי מרקחת מקוונים ב-96 מדינות ברבעון הראשון של 2021 באופן גלובלי צרכנים וחולים פנו לפלטפורמות דיגיטליו
Entera Bio קיבלה אישור לפטנט בסיסי באיחוד האירופי על ה-PTH האוראלי Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח תרופות המתבססות על מ
מדענים ומומחי מדיניות חיסונים קוראים לשנות את הדרך בה פועלת תעשיית החיסונים בעוד ברחבי העולם עדיין מנסים לעכל את ההשלכות המשמע
שיתוף פעולה חדש בין SNOMED International ו-ICH SNOMED International והמועצה הבינ"ל לתיאום הדרישו
Taconic Biosciences משיקה מודל עכבר חדש לקורונה Taconic Biosciences, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות
חשיבותו של מזון עשיר בברזל אמנם אנשים שאוכלים בשר נהנים מאספקה סדירה של ברזל,
Entera Bio מודיעה על נתוני ביניים חיוביים של סמנים ביולוגיים מניסוי שלב 2 ב-EB613 הניסוי של החברה השיג את נקודת הסיום הראשונית של גי
נתונים קליניים חיוביים ראשונים בחולה OSA שסובל מקריסה קונצנטרית מוחלטת Nyxoah הודיעה על הפרסום של מאמר שמציג את המקרה הרא
Nyxoah תציג מצגת בכנס הבריאות ה-31 של אופנהיימר Nyxoah, חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסח
Conagen מפתחת חומרים בני קיימא של ניחוחות לקטונים מקרוציקליים של מושק Conagen הכריזה על התפתחות פורצת דרך בייצור המסחרי
Mary Kay ממשיכה לתמוך בחדשנות מדעית והוראה Mary Kay ממשיכה לתמוך בחדשנות מדעית והוראה באמצעות
דיאדיק מודיעה על שיתוף פעולה עם Jiangsu Hengrui Medicine Dyadic International, Inc מודיעה על שיתוף פעולה עם
Mary Kay נמנה על המותגים המובילים ב-Purpose Power Index™ Purpose Power Index™, מחקר על מה הצרכנים באמת חושב
ציפוי שיניים קומפוזיט - איך זה עובד? כל אחד רוצה לדאוג לחיוך מושלם ולעתים אף תיקון של ה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)