דוח מוצא ביקוש מואץ לתארים בעסקים למוסמכים ב-2021

דרוג:

רסטון, וירג'יניה, 30 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

העניין בתוכניות של לימודי ניהול למוסמכים (GME) ב-2021 ממשיך לגדול בקרב סטודנטים פוטנציאליים, מגמה שחופפת לדעיכה של החששות לגבי ההשפעה של קוביד-19, לפי דוח חדש שפורסם היום על ידי המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™).

דוח mba.com על הסקר של סטודנטים פוטנציאליים לשנת 2021 של המועצה מוצא שאחוז המשיבים שמדווחים שהם חוששים באופן קיצוני או מאוד חוששים בגלל קוביד-19 ירד מ-41 ל-31 אחוז בתקופת הסקר. בנוסף, שלושה מתוך ארבעה (73%) מועמדים בינ"ל שמתכננים ללמוד לתואר MBA מחוץ למדינת האזרחות שלהם לא משנים את התוכניות המקוריות שלהם למרות המגיפה.

ממצאים חשובים

מועמדות נשים יותר פתוחות ללמידה מרחוק מאשר גברים 

למרות שמחקרים הראו שההשפעה של קוביד-19 חמורה במיוחד על נשים כי הן נושאות ביותר אחריות של חינוך ועבודה מרחוק, הדוח של GMAC מצא שמועמדות נשים רבות עדיין לא נרתעות ומוכנות להתאים את התוכניות שלהן להשכלה גבוהה. ספציפית, מועמדות סביר יותר שיחפשו את הגמישות של למידה מרחוק מאשר גברים. הן מוכנות לקבל שאחוז גדול יותר של התואר שלהן יושלם באופן מקוון וסביר יותר שיסכימו שאפשרויות קריירה שהושגו על ידי תואר בעסקים למוסמכים בקמפוס הן כמו אלה שהושגו על ידי תואר מקוון.

"כשהחיסונים הופכים ליותר ויותר זמינים, סטודנטים פוטנציאליים ברחבי העולם רואים אור בקצה המנהרה בנוגע למגיפה הגלובלית", אמר סנגיט צ'אופלה, נשיא ומנכ"ל GMAC.  "מעודד במיוחד למצוא מועמדות שרוצות תארים מתקדמים בעסקים כדי להשיג יתרונות בקריירה למרות האתגרים והחסמים הייחודיים שניצבים בפניהן בגלל קוביד-19".

יותר מועמדים שוקלים GME כדי לשדרג מיומנויות בסביבה הלא ודאית של קוביד-19.

יותר ממחצית מהמועמדים הפוטנציאליים (58%) אישרו שהם "תמיד מתכננים להשיג תואר בעסקים למוסמכים בשלב זה", ואילו יותר משליש מהמועמדים הפוטנציאליים (37%) דיווחו שהם רוצים GME עכשיו כי הם "רוצים להגיש מועמדות למשרה אבל אין להם את המיומנויות ו/או התואר הדרושים כדי להיות תחרותיים". הביקוש המואץ ל-GME הוא אולי בגלל העובדה שיותר מועמדים מכירים בצורך לצאת מכלכלה לא יציבה כשהם יותר מוכנים לקריירה.

"קוביד-19 שיבשה באופן יסודי את העתיד של העבודה ואת המיומנויות שנחוצות להצלחה עתידית", אמר סוג'ין קוון, מנהל כללי, קבלת תלמידים ותוכנית MBA בהיקף מלא בבית הספר למינהל עסקים רוס של האוניברסיטה של מישיגן וחבר במועצת המנהלים של GMAC. "זה משהו שבתי ספר למינהל עסקים מודעים לחלוטין אליו ומתאימים את עצמם לכך כי מועמדים רוצים לשפר את המיומנויות המקצועיות והניהוליות שלהם כדי לעמוד בדרישות של מקום העבודה המשתנה במהירות".

מועמדים בינ"ל עדיין מעדיפים ניידות על פני לימודים מקוונים

יותר מ-40 אחוז מהמועמדים הבינ"ל -- אלה שרוצים ללמוד מחוץ למדינת האזרחות שלהם -- שנסקרו מציינים את העבודה מחוץ למדינת האזרחות שלהם כמוטיבציה העיקרית לגבי הקריירה. ההזדמנויות לחיות ולעבוד בחו"ל מסבירות מדוע מועמדים בינ"ל (70%) סביר יותר שידווחו שהם לא משנים את התוכניות המקוריות שלהם בהשוואה למועמדים מקומיים (52%) בסביבה של מגיפה כלל עולמית. רוב המועמדים הבינ"ל ממשיכים לכן לתת חשיבות לניידות ולא מעדיפים להחליף חוויה אישית פיזית בלמידה מקוונת.

ארצות הברית ובריטניה הן עדיין היעדים הכי מועדפים אצל סטודנטים בינ"ל

מועמדים בינ"ל ממשיכים לציין את ארה"ב כאחת משלוש העדיפויות הכי מבוקשות שלהם ללימוד עסקים בחו"ל. סטודנטים פוטנציאליים מהודו מדרגים את ארה"ב כעדיפות הראשונה, לפני המדינה שלהם, ואילו אלה מקנדה ובריטניה בוחרים בארה"ב כיעד הבינ"ל הראשון שלהם. מועמדים פוטנציאליים מסין רבתי מזהים את בריטניה (27%) כיעד הלימודים המועדף שלהם, ואחריה ארצות הברית (21%) וסינגפור (12%). המתיחות העולה בין ארה"ב וסין בשנים האחרונות אולי הרתיעה סטודנטים סיניים פוטנציאליים לבוא לאמריקה בשביל התארים המתקדמים שלהם, יחד עם הגידול בתוכניות באיכות גבוהה של בתי ספר למינהל עסקים בסין ואזור אסיה פסיפיק. 

עוד על סדרת הסקרים של GMAC

דוח mba.com על הסקר של סטודנטים פוטנציאליים נערך על סמך נתונים שנאספו על בסיס חודשי בין יולי ודצמבר 2020 מ-2,515 אנשים בסך הכל מכל העולם שציינו תוכניות להירשם לתוכנית GME ב-2021. יותר מ-7 מיליון מועמדים במסע שלהם לתואר שני במינהל עסקים או MBA ביקרו באתר mba.com בשנה שעברה כדי לבדוק אפשרויות של בתי ספר למינהל עסקים, להתכונן ולהירשם לבחינות ולקבל ייעוץ על תהליך הקבלה.

סקר המגמות בבקשות ההרשמה של GMAC לשנת 2020, שפורסם בנובמבר 2020, אסף וניתח תשובות מיותר מאלף תוכניות עסקים למוסמכים בכל העולם ומצא שבקשות הרשמה לתוכניות של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים עלו, עם שינויים בשיעורי הגידול לפי אזורים ותוכניות בגלל למידה מקוונת, נסיעות ובעיות אשרה. דוח זה ומחקרים נוספים על מגמות גלובליות בלימודי ניהול למוסמכים אפשר למצוא באתר של GMAC כאן.

אודות GMAC

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™) היא ארגון מכוון משימה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. GMAC שנוסד ב-1953 יוצר פתרונות וחוויות שמאפשרים לבתי ספר למינהל עסקים ולמועמדים לגלות, להעריך ולהתחבר אלה עם אלה טוב יותר.

GMAC™ מספקת מחקר ברמה עולמית, כנסים של הענף, כלי גיוס והערכות לענף לימודי הניהול למוסמכים, וגם  כלים, משאבים, אירועים ושירותים שעוזרים להדריך מועמדים במסע ההשכלה הגבוהה שלהם. הבחינה Graduate Management Admission Test™ (GMAT™) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה לבתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שנעשה בה השימוש הרחב ביותר. בבעלות וניהול GMAC גם הבחינה NMAT by GMAC™ (NMAT™) וההערכה לבכירים (EA). BusinessBecause ו-The MBA Tour הן חברות בנות של GMAC™, ארגון גלובלי עם משרדים בסין, הודו, בריטניה וארצות הברית.

למידע נוסף על העבודה שלנו, בקרו באתר www.gmac.com.

קשרי מדיה:

Teresa Hsu
Sr. Manager, Media Relations
202-390-4180 (mobile)
thsu@gmac.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

EIG חותמת על עסקת תשתיות של 12.4 מיליארד דולר עם ארמקו קונסורציום בהובלת EIG ירכוש החזקת מניות של 49% בחב
Nyxoah מדווחת על תוצאות השנה המלאה 2020 Nyxoah SA Euronext, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקד
לקוח Libertex קיבל חוויה מיוחדת במינה ב-25 במרץ, חובב מסחר באינטרנט קיבל מתנה לא צפויה מ
ולוסיטי גלובל רוכשת את iWorkGlobal Velocity Global, הספקית המובילה של פתרונות התרחבות
יוניפור מגייסת 140 מיליון דולר בסבב מימון רביעי Uniphore, מובילה מוקדמת באוטומציה של שירותים שיחתי
DraftKings Inc רוכשת את Blue Ribbon Software DraftKings Inc הודיעה כי רכשה את בלו ריבן סופטוויר
Nyxoah תדחה את פרסום הרווח שלה בשנת 2020 המלאה עד 9 באפריל 2021 Nyxoah SA Euronext, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקד
Allied Universal מעסיקה מנהל מיזוגים ורכישות ראשי ומנהל משותף של אסטרטגיות וקשרי משקיעים Allied Universal®, חברה מובילה של שירותי אבטחה ואמ
Al Tamimi & Company פותחת משרד בפורט סעיד, מצרים Al Tamimi & Company, חברת עורכי הדין המובילה במזרח
הוכרזו בני הנוער פותרי הבעיות מהעולם שזכו באתגר אליפות העולם בחדשנות של NFTE Mary Kay Inc., חברה תומכת מובילה בהעצמה ויזמות של
סיעור מוחות בנושא צוואה הדדית כאשר מדובר בבני זוג עם ילדים זוהי צוואה הדדית שהיא
אתיו לייף ו-General Insurance S.C אתיופיה יבצעו שינוי דיגיטלי אתיו לייף ו-General Insurance S.C, (ELiG), חברת בי
חברת הבת הישראלית של Kaya Holdings מקבלת אישור ראשוני לרישיון גידול ועיבוד קנאביס Kaya Holdings, Inc החברה הציבורית האמריקנית הראשונ
אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות במרכז אסיה עם חברת עו"ד מקירגיזסטן Andersen Global מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת
בומברדייה מציינת את אבן הדרך של המסירה ה-50 של המטוס Global 7500 אבן הדרך במסירות הושגה כשהייצור של מטוס הדגל של הת
אנדרסן גלובל מחזקת נוכחות בקנדה Andersen Globa מאחדת את הפלטפורמה שלה בצפון אמריקה
אנדרסן גלובל מרחיבה את הכיסוי עם אחת מחברות עורכי הדין הגדולות בטורקיה אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את הפלטפורמה שלה במרכז אס
טומי הילפיגר ממנה את אלגרה אוהייר למנהלת שיווק ראשית גלובלית חברת טומי הילפיגר שמחה להודיע על המינוי של אלגרה א
קריאה להירשם לפרסי סטיבי למעסיקים נהדרים לשנת 2021 פרסי סטיבי פרסמו קריאה להרשמות לפרסי סטיבי למעסיקי
אנדרסן גלובל נכנסת לליכטנשטיין; מרחיבה את הפלטפורמה באירופה כשהיא מרחיבה את הפלטפורמה הקיימת שלה באזור האירופי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)