יחידת הייעוץ של Munich Re מחזקת את יכולות התמחור שלה

דרוג:

פריס, 20 באפריל 2021,  (BUSINESS WIRE):

Akur8 שמחה להודיע על ההסכם לשיתוף פעולה גלובלי שלה עם Munich Re כדי לחזק את יכולות התמחור של Munich Re ביחידת הייעוץ הגלובלי1. שלה. לפי ההסכם הזה, Munich Re תקבל גישה לפתרון מידול תעריפים חדש בחזית הקידמה ו-Akur8 תחזק את  דריסת הרגל שלה על ידי שיתוף פעולה עם אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוח, ביטוחי משנה ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח. שיתוף הפעולה הלא בלעדי הזה הוא גלובלי, עם משתמשים באזורים ג"ג מרובים שבהם Munich Re פועלת. כל הגופים והלקוחות של Munich Re יכולים להרוויח מהגישה המשותפת ולהתחבר לפתרון הזה.

הפתרון של Akur8 שפותח ספציפית בשביל ביטוח משפר את תהליכי התמחור של חברות ביטוח על ידי אוטומציה של המידול של הסיכון והביקוש, תוך שימוש בטכנולוגיית בינה מלאכותית קניינית שקופה. היתרונות הליבתיים עבור חברות ביטוח הם הפחתת זמן המידול שיקצר את זמן ההגעה לשוק, יגביר את יכולת החיזוי וישמור על שקיפות מלאה ובקרה על המודלים שנוצרים. יחידת הייעוץ הגלובלי של Munich Re מחוללת שינוי טרנספורמטיבי בתמחור ביטוחים באמצעות שימוש במדעי הנתונים ומחשוב, יחד עם העברת סיכונים. פרקטיקה גלובלית ייעודית של כמה מומחים לתמחור ביטוחים מפתחים פתרונות של מוצרים ותמחור: כל הלקוחות של Munich Re יכולים להתחבר אליהם דרך קשרי ביטוח המשנה. Akur8 תחזק את יכולות התמחור שלהם, ותביא יותר ערך ותחכום בתמחור ללקוחות שלהם, עם כלי תמחור שמשתמש בבינה מלאכותית באופן שקוף. צוותים של Munich Re ישתמשו ב-Akur8 בשביל הצעת המחיר של הביטוח מקצה לקצה.

"Akur8 מאוד נרגשת לגבי שיתוף הפעולה הזה עם Munich Re, שהיא אחת השחקניות הכי מפורסמות בכל העולם בתחום של ייעוץ ביטוח - שלא לדבר על פעילות ביטוחי המשנה והביטוחים הראשוניים שלה. שיתוף הפעולה הזה הוא גם הדגמה של הרלבנטיות והאטרקטיביות של הפתרון של Akur8 עבור סוגים רבים של שחקנים כמו מבטחים ראשוניים, מבטחי משנה, ספקי פתרונות וחברות ייעוץ", אמר סמואל פלמניי, מנכ"ל Akur8.

"שיתוף הפעולה האסטרטגי שלנו עם Munich Re הוא צעד אסטרטגי משמעותי בהתפתחות שלנו, שיוצר דריסת רגל גלובלית. המומחיות והחוזקות המשולבות שלנו יאפשרו לשתי החברות שלנו להביא ערך מוסף רב", אומר ברון דה לינר, מנהל המכירות של Akur8.

"Akur8 הוא פתרון מרשים למידול של סיכונים וביקושים, שמהווה זינוק אמיתי קדימה מבחינת התחכום של התמחור בענף הביטוח. אנחנו בטוחים שהפתרון של Akur8 יאפשר לנו להביא ערך מוסף ללקוחות שלנו בפרויקטי הייעוץ השונים שלנו, בעיקר על ידי כך שפרקטיקת הייעוץ הגדולה שלנו תוכל לעבוד בשיתוף פעולה בסביבות עבודה ייעודיות של הלקוחות, ולשפר את יכולת החיזוי של המודלים כדי שבסופו של דבר ישפרו משמעותית את שיעור הנזקים", אומר יואכים מאתה, המנהל הגלובלי של הייעוץ גלובלי ב-Munich Re

"החוזקות של Akur8, שמתרכזות בהסחרה של יכולת החיזוי, מאפשרות את מה שאנו מכנים "הגל השלישי" של תמחור ביטוח: בזמן שהוא שומר על שליטה מלאה על התהליך, רוב הזמן של המומחה בתחום מוקדש להבנת הבעיה ויישום הפתרון הנכון, ולא במשימות מידול מייגעות שחוזרות על עצמן. למרות שהם חברת הזנק, המקצועיות, הרקורד וההיענות של הצוות של Akur8 לאורך כל התהליך היו גורמים מכריעים בבחירה שלנו - שבוצעה אחרי תהליך בחירה מעמיק שבו הצעת הערך והחוזקות של כל שחקן נבדקו ביסודיות", אומר מסימו קבדיני, מנהל הייעוץ האקטוארי וניתוח נתונים ב-Munich Re.

אודות Munich Re

Munich Re היא אחת הספקיות המובילות בעולם של ביטוחי משנה, ביטוחים ראשוניים, ופתרונות לסיכונים שקשורים לביטוח. הקבוצה כוללת את המגזרים העסקיים ביטוחי משנה ו-ERGO, וגם את חברת ניהול הנכסים MEAG. Munich Re פעילה בכל העולם ופועלת בכל התחומים של עסקי הביטוח. מאז הקמתה ב-1880, Munich Re מפורסמת במומחיות ללא מתחרים שלה שקשורה לסיכונים, ובמעמד הפיננסי האיתן שלה. היא מציעה ללקוחות הגנה פיננסית כשהם ניצבים בפני רמות יוצאות דופן של נזק - מרעידת האדמה בסן פרנסיסקו ב-1906 ועד לעונת הטייפונים באוקיינוס השקט ב-2019. ל-Munich Re יש חוזק בולט בחדשנות , שמאפשר לה גם לספק כיסוי לסיכונים יוצאי דופן כמו שיגורי טילים, אנרגיה מתחדשת או התקפות סייבר. החברה ממלאת תפקיד מפתח בקידום השינוי הדיגיטלי של ענף הביטוח, וזה הרחיב עוד את היכולת שלה להעריך סיכונים ואת מגוון השירותים שהיא מציעה. בזכות הפתרונות בהתאמה אישית שלה והקירבה רבה ללקוחות שלה Munich Re היא אחת משותפי הסיכונים הכי מבוקשים בעולם של עסקים, מוסדות ואנשים פרטיים.

אודות Akur8

Akur8 מחוללת מהפיכה בתמחור ביטוחים עם בינה מלאכותית שקופה. Akur8 פיתחה פתרון תמחור ביטוחים מבוסס בינה מלאכותית ייחודי שהופך את המידול לאוטומטי עבור חברות ביטוח תוך שמירה על שקיפות מלאה ושליטה על המודלים שנוצרים, כפי שדורשות התקנות בכל העולם. Akur8 היא הפתרון היחידי בשוק שמשלב בין העולמות של למידת מכונה ואקטואריה - ומאפשר ללקוחות מיטוב מחירים מבוסס ערך לכל החיים.

אנשי קשר

For Munich Re
Dr. Massimo Cavadini (mcavadini@munichre.com, Global Head of Actuarial Consulting & Data Analytics)
Dr. Davide Burlon (dburlon@munichre.com, Global Akur8 Product Owner)

For Akur8
Felix d’Alançon (felix.dalancon@akur8-tech.com, Global Partnerships)

 

מקור: Akur8

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

Bombardier מדווחת על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 החברה דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של
בומברדייה מודיעה על הבחירה של מועצת המנהלים בומברדייה מודיעה שכל המועמדים בהודעה של ההנהלה על
הובר חותמת על הסכם לרכישת החלק הנותר במיזם המשותף מגניפין ב-4 במאי J.M. Huber Corporation חתמה על הסכם סופי
אנדרסן גלובל מרחיבה את דריסת הרגל באירופה עם חברת ייעוץ במונקו אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות שלה במערב אירופה דרך
Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון דולר לתיק של 3 פרויקטים רב משפחתיים Madison Realty Capital נותנת הלוואה של 395 מיליון
iGrafx מודיעה על מינויו של אנדרו מקפרלנד לתפקיד המנכ"ל iGrafx, מובילה עולמית בטרנספורמציה דיגיטלית של עסק
Zoom תפרסם תוצאות כספיות של הרבעון הראשון של שנת הכספים 2022 Zoom Video Communications, Inc., ספקית מובילה של ת
Zenas BioPharma מודיעה על מינוי שני בכירים Zenas BioPharma (זינאס), חברת ביופארמה הפועלת מסין
GSB Group מעלה ספקות באשר למאגרי הזהב של Karatbars ומטבע V999 להלן הודעתה של GSB, המתייחסת ל-Osint Group - שאינה
הפקת חשבוניות ממוחשבות לעסק בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בעלי עסקים אש
בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות ברבעון הראשון ב-6 במאי 2021 בומברדייה תדווח על התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון הר
JobDiva מאפשרת גיוס יעיל באמצעות חיבור לפלטפורמת המשרות של Facebook השילוב בין המידע אודות משרות פנויות המופיעות ב-Job
Blackstone מתחילה לפעול בישראל; יפעת אורון תנהל את המשרד המקומי Blackstone הודיעה על כניסה לפעילות ישירה בשוק הישר
כיצד ניתן לבדוק בצורה חכמה האם כדאי לפתוח עסק בתחום מסוים בישראל? אז יש לכם רעיון למוצר, איך יודעים אם הוא יצליח ויש
גרין הייג'יניקס מודיעה על מכתב כוונות לרכישה של .Bohemian Beverage Co Green Hygienics Holdings Inc, חברה שמתמקדת בגידול
רשת תחנות תחזוקת הקו הכלל עולמית של בומברדייה מתרחבת לאתר העשירי בומברדייה שמחה להודיע על הפתיחה של תחנת תחזוקת קו
Milliken & Company מפרסמת את דוח הקיימות התאגידית השנתי השלישי היצרנית הגלובלית Milliken & Company פרסמה את דוח ה
אנטרה מכריזה כי רון מיירון, מומחה בריאות עולמי, מצטרף לדירקטוריון Entera Bio Ltd, מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולו
WeWork מודיעה על הסכם זכיינות עם קבוצת אמפא עבור WeWork ישראל WeWork, הספקית המובילה של חללי עבודה גמישים, הודיע
קורקרד יוצרת שותפות עם Al Ansari Exchange עדכון עסקי של CoreCard®: קורקרד יוצרת שותפות עם Al
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)