טייגרגרף ממשיכה להניע את המומנטום של שוק ניתוח גרפים ובינה מלאכותית

דרוג:

 

רדווד סיטי, קליפורניה, 21 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

TigerGraph, הספקית של פלטפורמת ניתוח הגרפים המובילה, הודיעה היום כי החברה ממשיכה להאיץ את קבלת היישום והשימוש בניתוח הגרפים על ענן עם תמיכה נרחבת יותר, לכל ספקי הענן. ענן טייגרגרף נגיש באמצעות Amazon AWS, Microsoft Azure, ועכשיו, GCP.

החברה גם הודיעה על מחברים עבור Snowflake ו-Tableau, כלומר, המשתמשים יכולים להשיג גישה לניתוח קשרים ישירות מממשק מסד הנתונים של Snowflake ו-Tableau; תובנות יקרות ערך לגבי נתונים הם רק במרחק של לחיצות ספורות בלבד. טייגרגרף יצאה עם ההודעות ושיתפה בפרטים בנוגע לקהילת המפתחים העולמית המתרחבת ועוד, בכנס גרפים + בינה מלאכותית 2021, Graph + AI Summit 2021 - הכנס הפתוח היחידי בתעשייה המוקדש לניתוחים מואצים, לבינה מלאכותית וללמידת מכונה באמצעות אלגוריתמים של גרפים.

"הגדלת הבינה המלאכותית תיצור ערך עסקי של 3 טריליון דולרים בשנת 2021 , כאשר הגרף מוכר כיכולת בסיסית בארגונים של היום", אמר ד"ר יו שו, מייסד ומנכ"ל טייגרגרף. "עסקים התקשו להפיק תועלת מבינה מלאכותית מכיוון שהיא דורשת מודעות הקשרית והבנה של הנתונים דרך ישויות מרובות. הטכנולוגיות של גרף יכולות לתת מענה לשאלות העסקיות הקריטיות הללו תוך דקות, כשלמערכות ניהול נתונים אחרות זה נמשך שבועות. החזון שלנו מעבר לאירוח גרפים + בינה מלאכותית הוא לאחד את המערכת האקולוגית, ואנחנו רואים יותר מהמשתתפים הללו השנה. העובדה היא שיש גידול של 200% בנרשמים לכנס גרפים + בינה מלאכותית – רק שישה חודשים לאחר הכנס הראשון העולמי של גרפים + בינה מלאכותית – מדברת בעד עצמה על התיאבון ההולך וגובר לגרפים בין החברות המביטות קדימה".

פונקציונליות מורחבת של מוצר

טייגרגרף הרחיבה את הפונקציונליות של המוצר שלה בעזרת תמיכה חדשה של ענן טייגרגרף עבור עומסי עבודה של פלטפורמת הענן של גוגל. רק חודשיים לאחר ההודעה על סבב גיוס שלישי בגובה 105 מיליון דולרים, סבב הגיוס הגדול ביותר עד כה במסגרת שוק מסדי הנתונים של הגרפים וניתוחים, ענן טייגרגרף הוא כעת database-as-a-service של גרפים היחיד שמופץ וזמין בכל שלוש פלטפורמות הענן הראשיות – AWS, Azure, ו-GCP.

ארכיטקטורת הגרפים המקורית שהופצה ע"י טייגרגרף סייעה לארגונים לדרג במהירות ולנתח היבטים שונים של נתונים לעצב מודלים חדשים ולעורר תובנות חדשות. משתמשי ענן טייגרגרף יכולים:

·    להשתמש בענן טייגרגרף בחינם תוך שימוש במופעים בחינם

·    לשמר את ההשקעה שלהם בפלטפורמת גרפים שנועדה להתרחב בזמן שהעסק שלהם צומח

·    לבחור את פלטפורמת הענן המועדפת עליהם לעומסי עבודה של גרפים (אין נעילת ספק)

·    לרכוש נקודות זיכוי של ענן טייגרגרף עבור הנחות נוספות ולשלם תוך שימוש בכסף ששולם מראש או תוך התחייבות לבזבז על GCP

·    לחבר את פלפורמת הטייגרגרף שלהם לשירותי נתונים ולאפליקציות אחרות, כולל Kafka, Spark, Snowflake, Tableau, SageMaker, ושירותי מפתחים כולל Python (PyTigerGraph)

·    לבנות ניתוחים או אפליקציות למידת מכונה עם ספריית מקרי שימוש של התעשייה שלנו המונה למעלה מ-20 ערכות למתחילים עם סכמה בנויה מראש, סט נתונים לדוגמא ושאילתות לגבי כל מקרי השימוש העיקריים, כולל: זיהוי הונאות, איסור הלבנת הון, זיהוי ישויות, לקוח 360, המלצות, גרף ידע, אבטחת סייבר, ניתוח רשתות, זיהוי משפיעים ואחרים

בזמן שעומסי עבודה שקשורים לעסקאות ואנליטיים עוברים לענן, טייגרגרף נבחרה להיות מסד הנתונים לגרפים על מנת להתחבר, לנתח וללמוד תובנות חדשות מנתונים. ההשקה של המחברים החדשים של החברה עבור Snowflake ו-Tableau (Salesforce) גרמה לאינטגרציה של טייגרגרף עם שירותי נתונים עולים ויורדים ע"י חברות להיות קלה יותר. יכולות המחבר כוללות: 

·   מחבר Snowflake של טייגרגרף, אשר מפשט ומזרז את מעבר הנתונים ממחסן הנתונים של Snowflake לטייגרגרף

·    דרייברים מיועדים עבור Tableau ו-Power BI של מיקרוסופט מספקים למשתמשים יכולת עשירה לניתוחים ללא קוד וממשק משתמש גרפי ויזואלי

·    מחברי מסדי נתונים JDBC ו-ODBC מספקים את הבסיס למגוון רב של אינטגרציות 

קהילת מפתחים עולמית מורחבת 

בנוסף להרחבת יכולות המוצר שלה, טייגרגרף מקשיבה לקהילת המפתחים שלה באמצעות השקת תמיכה ושירותים חדשים. קהילת המפתחים של טייגרגרף היא רשת עולמית למפתחים המטפחת סביבה שיתופית, תומכת, כשבמרכזה המפתח. מפתחים מוזמנים להצטרף למערכת האקולוגית הווירטואלית הממוקמת באתר של טייגרגרף (community.tigergraph.com) בו הם יכולים לשתף מידע, לשאול שאלות ולשתף פעולה עם מפתחים אחרים בכל הרמות. בזמן שחברות טכנולוגיה אחרות נשענות על המשתמשים שלהם שישתפו במידע לגבי תקלות בקהילות שלהם, טייגרגרף מעורבת באופן פעיל עם צוות המוצר שלה כדי לענות על שאלות באופן אינטראקטיבי. מאמץ מתמשך זה מובל ע"י מנהל קשרי מפתחים ואיש קשר לצוות המוצר של טייגרגרף, ג'ון הרקה. 

טייגרגרף מאפשרת למפתחים שלה לעבוד בסביבת עבודה שמדמה עבודה בצוות במקום להתמודד לבד עם תקלות ללא משאבים. מפתחים יכולים לשתף בקורסים שהם יצרו, כניסות להאקתון, על בלוגים שהם כותבים ולשאול שאלות כלליות לגבי השימוש בטייגרגרף. הרקה מריץ סשן יומי על פלטפורמת ההפצה הדיגיטלית Discord כאשר המפתחים שואלים שאלות ספונטניות, דנים בפתרונות חכמים או פשוט מנהלים צ'ט. למעשה, חברות ומוצרים אחרים שיכפלו את קהילת Discord  של טייגרגרף עקב הצלחתה במשיכה ובשמירה על קהילת מפתחים חיה ואקטיבית. 

במידה ותרצו לטבול בפעילויות המערכת האקולוגית החדשות ביותר של טייגרגרף, הצטרפו לצוות קשרי מפתחים בקהילת Discord  (מפתח) של טייגרגרף בימי ראשון ב-08:15 בבוקר (CST – בישראל: 16:15) כדי להקשיב או להיות אקטיבי במאמצים העכשוויים של מקור פתוח, כולל: 

·    tgcloud-jupyter – הרחבה של JupyterLab המאפשרת למדעני נתונים להתחבר עם שירותי טייגרגרף, תוך שהם נשארים בסביבת מדע הנתונים שלהם

·    TG-RASA-Pipeline – כלי להעברת נתונים המחבר את טייגרגרף ל-RASA (פלטפורמת צ'טבוט) המאפשר למשתמשי RASA לקבל ידע המסופק מגרפים ע"י למידת מכונה

·    pyTigerGraph – מחבר Python לטייגרגרף המאפשר למשתמשים לשלב את טייגרגרף לתוך תזרימי העבודה של הנתונים המדעיים שלהם או לשירותי תפעול

·    TigerFlow – כלי תזמור להעברת נתונים על בסיס זרימה (נמוך עד היעדר קוד) המאפשר למשתמשים לגרור ולשחרר צמתים ברשת על-גבי קנבס המאפשר להם להקים בזריזות תזרים נתונים הזורם לתוך הטייגרגרף 

השתתפות באירוע של קהילת המפתחים המורחבת 

החוזקה של קהילת טייגרגרף היא התצוגה המלאה בכנס גרפים + בינה מלאכותית 2021, אשר כללה למעלה מ-40 סשנים, סדנאות לייב ודוברים מהחברות JPMorgan Chase, NewDay, פינטרסט, יגואר לאנד רובר ועוד. הכנס הווירטואלי, שמתקיים באפריל 21-23, מציג עקרונות מרכזיים, נואמים, חקר מקרים של לקוחות מוחשיים, כמו גם סדנאות מעשיות עבור מומחי נתונים, ניתוחים ובינה מלאכותית. 

מרתון התכנות באפליקציית הרשת של כנס גרפים + בינה מלאכותית של טייגרגרף משך אליו 200 מפתחים מלמעלה מ-30 מדינות. משתמשים השתמשו באחת מהערכות למתחילים של ענן 20+ של טייגרגרף כדי לעצב פתרונות חדשניים לאפליקציות רשת בנוסף לענן הטייגרגרף. טייגרגרף חברה לשותפים מובילים בתעשייה Streamlit (פתרונות ממשקי מסדי נתונים UI עבור מדעני נתונים), Graphistry (מוצר להחזיית גרפים) ו-Galvanize (חברה להדרכת למידה). הזוכות, שתיהן נשים, תצגנה את הפרויקטים שלהן בכנס גרפים + בינה מלאכותית: לינגסיו ג'יאנג וקי צ'ן יצרו את הדרך הקצרה ביותר ואת המרכזיות של גרף בהתבסס על "Airport Dataset: למידה על גרפים וניתוח רשת לשדות תעופה מסביב לעולם". המפתחים המשתתפים במרתון התכנות באפליקציית הרשת של טייגרגרף נשארו מעורבים פעילים עם קהילת המפתחים של טייגרגרף גם לאחר שהוכרזו תוצאות התחרות. 

ספר חדש "ניתוח מבוסס ע"י גרפים ולמידת מכונה עם טייגרגרף" 

טייגרגרף גם מכריזה על מהדורה מוקדמת של גרסת הספר של או'ריילי: "ניתוח מבוסס ע"י גרפים ולמידת מכונה עם טייגרגרף" - Graph-Powered Analytics and Machine Learning with TigerGraph 

מדריך מעשי זה מציג מדעני נתונים, מהנדסי נתונים, ארכיטקטים ואנליסטים עסקיים בנוגע לאיך ניתן להתחיל עם מסד נתונים גרפי תוך שימוש בטייגרגרף. 

הגרסה במהדורה המוקדמת כוללת פרקים רבים עם תרגילים מעשיים שילמדו את הקוראים איך לשלב למידת מכונה עם גרפים. הקוראים יכולים להריץ את התרגילים על ענן הטייגרגרף בחלק החינמי כמו גם כלים חינמיים אחרים. הקוראים גם יקבלו פרקים נוספים במהלך 2021. 

לגישה לגרסת הספר במהדורה מוקדמת, בקרו ב: https://info.tigergraph.com/oreilly-book 

למידע נוסף על הכנס גרפים + בינה מלאכותית ולמטרות וליעדים, בקרו ב: https://www.tigergraph.com/graphaisummit/#day1 

לרישום ולהבטחת המקום שלכם: https://www.tigergraph.com/graphaisummit/

 

אודות טייגרגרף 

טייגרגרף TigerGraph היא פלטפורמה לניתוחים מתקדמים ולמידת מכונה על נתונים מחוברים. הטכנולוגיה המוכחת של טייגרגרף, המבוססת על מסד הנתונים הגרפי המקורי המבוזר הראשון והיחיד בתעשייה, תומכת ביישומים מתקדמים של ניתוחים ולמידת מכונה כמו זיהוי הונאות, איסור הלבנת הון, זיהוי ישויות, לקוח 360, המלצות, גרף ידע, אבטחת סייבר, שרשרת אספקה, האינטרנט של הדברים וניתוח רשתות. המטה של החברה נמצא ברדווד סיטי, קליפורניה. 

קשרי מדיה

Cathy Wright
Offleash PR for TigerGraph
cathy@offleashpr.com 
650-678-1905

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

המנכ"ל ומייסד משותף של Virgin Hyperloop מדבר בוועדת התחבורה והתשתיות של הקונגרס האמריקני על טכנולוגיות מתפתחות של הסעת המונים בישיבה של ועדת המשנה לרכבות, צינורות וחומרים מסוכנ
אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 Elevēo הודיעה שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית א
Workato את מרכז הנתונים הראשון עבור EMEA בפרנקפורט לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה, במהלך
Zynga רוכשת את Chartboost Zynga Inc, מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטי
JW Player רוכשת את VUALTO JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים ה
Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 Zynga Inc פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון
DERC משתף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בעולם המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה Smiths Medical הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת
InvestorBrandNetwork מציגה צמיחה בשנת 2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה
ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים גדולים במאי 2021 ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים ג
BANDroyalty.com משנה את עולם המוזיקה עם השקת BAND NFT באמצעות BAND NFT מאומתת הבעלות על הפריטים בסדרה הי
Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדי
DigiMax מבצעת השקעה אסטרטגית בסך 5 מיליון דולר ב-Kirobo DigiCrypts Blockchain Solutions Inc, המספקת פתרונו
OwnBackup מוסיפה 3 מומחי אבטחה מובילים למשרדה בתל אביב OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצ
TII חושף את מעבדות התואמות האלקטרומגנטית הראשונות של העולם הערבי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
השאלות העולות סביב הפוטנציאל של בלוקצ'יין למשתמשים פרטיים ג'וסיפ הייט, GStelecom, G999 ו-GSmedia, או "השאלות
הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמ
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API חברת F5 הודיעה על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים ל
Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check, במענ
LeddarTech מציגה את ה-"Leddar Sight" ה- Leddar™ Sight פותח על מנת לספק את צרכיהם הקפדני
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)