SAFR® מכריזה כי קיבלה בפעם השלישית מענק במסגרת תוכנית SBIR

דרוג:

סיאטל, 26 באפריל 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

SAFR® מבית RealNetworks (NASDAQ:RNWK), פלטפורמה לזיהוי פנים ואנליטיקה ויזואלית, המתמחה בישום טכנולוגיות ראיה ממוחשבת לפתרון בעיות "בעולם האמיתי", הודיעה כי קיבלה בפעם השלישית מענק במסגרת תוכנית החדשנות לעסקים קטנים (SBIR). המענק יאפשר ל-SAFR להמשיך לשפר את פלטפורמת הראיה הממוחשבת שלה, כך שתתמוך בפתרונות המיועדים לשימוש בעולמות ההגנה המרחבית, ופעילות חילוץ והצלה המתבצעת בשטחי ארה"ב.

במסגרת הפעילות המוגדרת בהסכם בין הצדדים, SAFR תתאים את הפלטפורמה שלה כך שתוכל לפעול על תשתית Jetson AGX Xavier של NVIDIA, המיועדת לשימוש בכלי רכב בלתי מאויישים (כרב"מ). שילוב יכולות האנליטיקה מבוססות-הבינה המלאכותית של SAFR ברכיבים רובוטיים המיועדים לפעילות אוטונומית ואוטונומית-בחלקה, מהווה מכפיל כח משמעותי ותספק שכבת בטחון נוספת לכוחות הבטחון ושירותי ההצלה הצבאיים והאזרחיים.

"במסגרת תפקידי ככלבן צבאי בחיל האוויר, עשינו שימוש בכלבים במגוון מצבים לצרכי איתור והתרעה. האפשרות להשתמש בכרב"מים בעת פעילותם של צוותי הכלבנים ככח עזר נוסף, וכתחליף להם בעת מנוחה, מרחיבה את יכולותינו ומאפשרת לנו לפעול ללא הפסקה", אמר סמל טכני דאסטין קיין, מש"ק הממונה על שירותי השיטור, פלוגת אבטחה 366 שבבסיס חיל האוויר מאונטיין הום, איידהו.

SAFR ממוקדת בהפחתת הסיכון שמולו מתמודדים כוחות הבטחון במהלך ביצוע תפקידם, באמצעות שדרוג הכרב"מים כך שיוכלו לבצע סיורים במתחם ולנטר סביבות בהן עלול להתפתח איום. פלטפורמת הכרב"מ תזהה מצב בו גורמים לא מאושרים נמצאים באיזורים מוגבלי גישה. הפתרון של SAFR יורחב כך שיוכל לפעול על גבי הכרב"מים, ולהפיק בסיום הסיור דו"חות המכילים מידע מבוסס-מיקום. זיהוי התרחשות אירועים המוגדרים כ"קריטיים" יגרום כמובן ליצירת התראה בזמן אמת, על פי הדרישות המבצעיות. במצבים המגלמים סיכון רב במסגרת משימות חילוץ והצלה, כדוגמת חיפוש ניצולים בבנין שקרס בעקבות רעידת אדמה, הרכב הרובוטי יוכל לאתר בני אדם באמצעות יכולות זיהוי הגוף של SAFR, לעדכן בזמן אמת על הגילוי, ובאמצעות גישה למידע אודות נתיבי ההגעה והחזרה מאותו מיקום יוכל להאיץ את זמן החילוץ – ובכך להקטין משמעותית את הסיכון בו ימצאו המחלצים. כיום, לא מצוייד אף כרב"מ אחר ביכולות הזיהוי המתקדמות והאנליטיקה הללו, המותאמות לשימוש במצבים המערבים פעילות של כוחות הבטחון וההצלה.

SAFR יכולה לבצע את כל משימותיה על בסיס המשאבים המצויים בכרב"מ, כך שניתן להפיק דו"חות לאחר סיור גם באיזורים בהם אין גישה לרשת תקשורת. כאשר קיים חיבור לרשת, כרב"מ המצוייד במערכת של SAFR מסוגל להעביר בזמן אמיתי מידע רציף מהשטח בעת שהוא נאסף, או במקבצים של מידע באם החיבור לרשת אינו יציב ומאפשר שידור ללא הפסקה.

"עבורנו זו הזדמנות מדהימה להדגים כיצד בינה מלאכותית מהווה מכפיל כח, ויכולה להפחית את הסיכון בעבודתם של כוחות הבטחון וכוחות ההצלה", אמר אריק הס, מנהל מוצר בכיר ב-SAFR. "פלטפורמת הכרב"מ המצויידת בבינה המלאכותית של SAFR, מדגימה כיצד יראה העתיד בו משתלבות ראיה ממוחשבת ורכיבים בעלי יכולת תפעולית יעודית, לטובת מגוון שימושים של מערכות רובוטיות".

אודות SAFR

 SAFR from RealNetworkהיא פלטפורמת ראיית מחשב עתירת ביצועים. עם זיהוי פנים מהיר, מדויק ובלי נטאי ותכונות בינה מלאכותית מבוססות פנים ואנשים אחרות, SAFR משתמשת בכוח של הבינה המלאכותית כדי לחזק את הביטחון והנוחות עבור הלקוחות שלנו ברחבי העולם. SAFR, שמתמחה בגישה מאובטחת ללא מגע, מעקב וידאו בזמן אמת ואישור זהויות דיגיטליות, ממוטבת לפעול למעשה בכל מצלמה או מכשיר עם מצלמה. התקינו כפתרון עצמאי, משולבת עם מערכות ניהול וידאו מובילות או ישירות במכשיר שלכם שפועל בקצה כדי לקבל יותר מודעות למצב ותובנות לשיפור היעילות המבצעית. המטה של SAFR נמצא בסיאטל, וושינגטון, ארה"ב, עם משרדים ברחבי העולם.

© 2021 RealNetworks ו-SAFR הם שמות מסחר רשומים של RealNetworks, Inc., כל שאר שמות המסחר, שמות של חברות ומוצרים אמיתיים המוזכרים בזאת הם הרכוש של בעליהם בהתאמה.

 למידע נוסף:

federalinquiries@realnetworks.com

Veronique Froment
SAFR
603-537-9248
veronique@highrezpr.com
תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

המנכ"ל ומייסד משותף של Virgin Hyperloop מדבר בוועדת התחבורה והתשתיות של הקונגרס האמריקני על טכנולוגיות מתפתחות של הסעת המונים בישיבה של ועדת המשנה לרכבות, צינורות וחומרים מסוכנ
אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 Elevēo הודיעה שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית א
Workato את מרכז הנתונים הראשון עבור EMEA בפרנקפורט לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה, במהלך
Zynga רוכשת את Chartboost Zynga Inc, מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטי
JW Player רוכשת את VUALTO JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים ה
Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 Zynga Inc פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון
DERC משתף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בעולם המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה Smiths Medical הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת
InvestorBrandNetwork מציגה צמיחה בשנת 2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה
ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים גדולים במאי 2021 ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים ג
BANDroyalty.com משנה את עולם המוזיקה עם השקת BAND NFT באמצעות BAND NFT מאומתת הבעלות על הפריטים בסדרה הי
Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדי
DigiMax מבצעת השקעה אסטרטגית בסך 5 מיליון דולר ב-Kirobo DigiCrypts Blockchain Solutions Inc, המספקת פתרונו
OwnBackup מוסיפה 3 מומחי אבטחה מובילים למשרדה בתל אביב OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצ
TII חושף את מעבדות התואמות האלקטרומגנטית הראשונות של העולם הערבי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
השאלות העולות סביב הפוטנציאל של בלוקצ'יין למשתמשים פרטיים ג'וסיפ הייט, GStelecom, G999 ו-GSmedia, או "השאלות
הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמ
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API חברת F5 הודיעה על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים ל
Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check, במענ
LeddarTech מציגה את ה-"Leddar Sight" ה- Leddar™ Sight פותח על מנת לספק את צרכיהם הקפדני
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)