OwnBackup מוסיפה 3 מומחי אבטחה מובילים למשרדה בתל אביב

דרוג:

תל אביב, 3 במאי 2021, (BUSINESS WIRE):

OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצוי בענן, מכריזה כי גייסה שלושה מומחי אבטחת מידע, שיצטרפו למשרדה בתל אביב, ישראל. בכירים אלה מוכרים בזכות יכולות אבטחת המידע שלהם, ומביאים עימם מומחיות משמעותית בתחום לצוות של OwnBackup.

תוספת זו תסייע לפיתוח מוצרי אבטחת מידע במודל SaaS. מאחורי המצטרפים החדשים לצוות רקע עשיר באבטחת מידע, כנגזר משירותם הארוך והמהולל ביחידות אבטחת המידע הישראליות הידועות, כדוגמת יחידה 81 ו-8200. לאחר שסיימו את שירותם הצבאי, מילאו תפקידים בכמה מחברות אבטחת המידע המובילות במדינה, שם היוו כוח משמעותי בפיתוח מוצרים מהידועים בעולם.

"אנו נרגשים להכריז על גיוסים אלו. הצוות החדש יחזק את יכולות הגנת המידע בשירותי ה-SaaS שלנו, ויאיץ עוד יותר את התרחבותנו בתחום זה. קיימת דרישה אדירה למומחי אבטחה ברחבי העולם, ואנחנו שמחים על כך שקבוצה מוכשרת כצוות הזה מצטרפת למשרדנו בתל אביב", אומר סם גוטמן, מנכ"ל OwnBackup. "זוהי עדות נוספת למחויבותנו לגייס ולהכשיר את כוח האדם הטוב ביותר בתעשיה שלנו".

OwnBackup השקיעה רבות במחקר ופיתוח, וצופה כי תבצע השקעות נוספות בהמשך, כפי שמעיד סבב הגיוס (Series D) בסך 167.5 מיליון דולר שהובל בידי Insight Partners, Salesforce Ventures ו-Sapphire Ventures, בהשתתפות המשקיעים הקיימים Innovation Endeavors, Vertex Ventures ו-Oryzn Capital. הצטרפות הבכירים לפעילות בתל אביב מאשררת את מחויבותה של OwnBackup לשוק הישראלי והמפתחים המוכשרים שפועלים בו.

מוריה אזולאי הוסיף: "אנו נרגשים להצטרף ל-OwnBackup. נסיוננו והמומחיות שלנו בתחום אבטחת המידע מהווים נדבך נוסף ומשלים לצוות המחקר והפיתוח הפנומנלי בישראל. הגידול המהיר בהיבט העסקי, החזון ארוך הטווח ואיכות כוח האדם שמציעה OwnBackup הן חלק מהסיבות העיקריות שבגינן החלטנו להצטרף".

OwnBackup נוסדה בישראל, ויש לה נוכחות משמעותית בארצות הברית, אירופה והמזרח התיכון. החברה ממשיכה את התרחבותה הגלובלית, וגדלה על מנת לתמוך בצרכי השוק ולקוחותיה. התרחבות זו בשוק הישראלי היא המהלך האחרון בפעילות לגיוס עובדים. הגידול המתמשך ופיתוח העובדים הינם גורמים קריטיים שתרמו להצלחתה של OwnBackup עד כה. מהלך זה מעניק לחברה גישה נרחבת יותר לקהילת אבטחת המידע בישראל ומחוצה לה.

אודות OwnBackup

OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצוי בענן, מספקת גיבוי יומי אוטומטי ומאובטח של מידע משירותי SaaS ו-PaaS, וכלי שחזור מידע מתוחכמים להתאוששות מאסון. OwnBackup מסייעת ליותר מ-3,000 ארגונים ברחבי העולם להגן על מידע קריטי בענן, ולמנוע אובדן ופגיעה במידע הנגרמים עקב טעויות אנוש, פעילות זדונית, תקלות אינטגרציה ויישומים היוצאים משליטה. החברה נוסדה בידי מומחים בעלי ותק בשחזור מידע, הגנה על מידע ואבטחת מידע, והינה ספקית עצמאית של גיבוי ושחזור מידע על גבי פלטפורמת AppExchange של Salesforce. מטה החברה מצוי ב-Englewood Cliffs, ניו ג'רזי, והיא מחזיקה פעילויות מחקר ופיתוח, תמיכה ושירותים נוספים בישראל, אירופה ואסיה. כמה מהארגונים הגדולים ביותר שעובדיהם נעזרים בישומי ה-SaaS בחרו ב-OwnBackup כשותף מועדף. OwnBackup הינו סימן רשום של OwnBackup Inc.. מותגים אחרים המוזכרים לעיל הינם סימנים רשומים של מחזיקיהם הרלוונטיים.

ליצירת קשר:<span lang="HE" style="font-size:18.0pt;mso-ascii-font-family: " times="" new="" roman";mso-ascii-theme-font:major-bidi;mso-hansi-font-family:"times="" roman";="" mso-hansi-theme-font:major-bidi;mso-bidi-font-family:"times="" mso-bidi-theme-font:major-bidi"="">

Joshua Kroon
Joshua.Kroon@allisonpr.com

Allison+Partners for OwnBackup
OwnBackup@allisonpr.com

מקור: OwnBackup

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

המנכ"ל ומייסד משותף של Virgin Hyperloop מדבר בוועדת התחבורה והתשתיות של הקונגרס האמריקני על טכנולוגיות מתפתחות של הסעת המונים בישיבה של ועדת המשנה לרכבות, צינורות וחומרים מסוכנ
אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 Elevēo הודיעה שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית א
Workato את מרכז הנתונים הראשון עבור EMEA בפרנקפורט לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה, במהלך
Zynga רוכשת את Chartboost Zynga Inc, מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטי
JW Player רוכשת את VUALTO JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים ה
Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 Zynga Inc פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון
DERC משתף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בעולם המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה Smiths Medical הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת
InvestorBrandNetwork מציגה צמיחה בשנת 2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה
ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים גדולים במאי 2021 ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים ג
BANDroyalty.com משנה את עולם המוזיקה עם השקת BAND NFT באמצעות BAND NFT מאומתת הבעלות על הפריטים בסדרה הי
Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדי
DigiMax מבצעת השקעה אסטרטגית בסך 5 מיליון דולר ב-Kirobo DigiCrypts Blockchain Solutions Inc, המספקת פתרונו
TII חושף את מעבדות התואמות האלקטרומגנטית הראשונות של העולם הערבי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
השאלות העולות סביב הפוטנציאל של בלוקצ'יין למשתמשים פרטיים ג'וסיפ הייט, GStelecom, G999 ו-GSmedia, או "השאלות
הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמ
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API חברת F5 הודיעה על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים ל
Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check, במענ
LeddarTech מציגה את ה-"Leddar Sight" ה- Leddar™ Sight פותח על מנת לספק את צרכיהם הקפדני
Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)