'Falcon’s Beyond Global' משיקה מיזם פיתוח משולב במלואו עם פארקים, אתרי נופש, מדיה וסחורה מבוססת קניין רוחני

דרוג:

 

 

'Falcon’s Beyond Global' משיקה מיזם פיתוח משולב במלואו עם פארקים, אתרי נופש, מדיה וסחורה מבוססת קניין רוחני

 

Falcon's Beyond Global

סקוט דמראו, יו"ר ההנהלה, פלקונ'ס ביונד וססיל מגפורי, מנכ"ל, פלקונ'ס ביונד

 

המיזם החדש מביא את 'קטמנדו' הקניינית וקניין רוחני של שותפים אחרים לשווקים הגלובליים באמצעות פארקי שעשועים, אתרי נופש, סרטי קולנוע, פרקים בסדרות, מוצרים צרכניים ומעבר

 

מיזם משותף עם רשת המלונות הבינלאומית Meliá  מספק גישה לנדל"ן איכותי במיוחד ונוכחות תפעולית גלובלית ביעדי תיירות מובילים ב-40 מדינות

 

אורלנדו, פלורידה, 7 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

 

עם הצלחה מוכחת בפארקי שעשועים ברחבי אירופה, צוות יצירתי עטור פרסים, טכנולוגיות קנייניות וגישה לשטחי נדל"ן ביעדי תיירות מובילים ברחבי העולם, פלקונ'ס ביונד גלובל (Falcon’s Beyond Global LLC) השיקה מיזם משולב במלואו להנעת בידור חווייתי מונע סיפורים באתרים גלובליים.

 

עד עתה הוכח כי כמעט בלתי אפשרי, עבור מרבית זכיינות הקניין הרוחני, לבצע פריסה מהירה ומקבילה במדיה, מוצרי צריכה, והקשה מכל, באתרי בידור מבוססי נושא.

 

המיזם החדש, המבוסס על שיתוף פעולה עם רשת המלונות הבינלאומית מליה (Meliá Hotels International), יהיה מעצמת הבידור הוורטיקאלית והמשולבת היחידה שתוכל להפעיל קניין רוחני לאורך כל ספקטרום הטרנסמדיה - עם פוטנציאל לשנות את קטגוריית האירוח והבידור ששוויה מוערך ב-440 מיליארד דולר.

מליה, קבוצת מלונות הפנאי המובילה בעולם עם יותר מ-390 נכסים ב-40 מדינות, רבים מהם ביעדי חוף מובחרים, מפתחת במשותף עם פלקונ'ס ביונד שילובים של פארקי שעשועים עם נופש בנכסי דגל במספר יבשות.

 

פלקונ'ס ביונד הפכה לגוף רשמי כשחברת עיצוב ותכנון האטרקציות קבוצת פלקונ'ס קריאייטיב (Falcon’s Creative Group) התאחדה עם חברת הבידור מבוסס הנושאים קבוצת קטמנדו (Katmandu Group).

 

שילוב רב עוצמה זה יצר מייד את המקור המשולב היחיד עבור פעילויות בידוריות מבוססות קניין רוחני באופן סימולטני - מפיתוח הזרמות מדיה ועד רכישות אתרים להקמת פארקי שעשועים; תכנון ראשי עבור פרויקטים פיזיים; עיצוב מלא של אטרקציות ומתקנים ועד ליצירת סחורות מתאימות; וכן תפעול ברמה עולמית של פארקים ואתרי נופש.

 

הרחבה ופיתוח של הקניין הרוחני של קטמנדו

 

המיקוד העיקרי הראשון של פלקונ'ס ביונד יהיה יישום המודל IP ExpanderTM לפיתוח מהיר של הקניין הרוחני המקורי של קטמנדו שנמצא בבעלותה המלאה - שכבר הפך לפופולרי בקרב מיליוני אירופאיים שכבר ביקרו בפארקים ובאתרי הנופש של סול קטמנדו במיורקה, ספרד, ורשימה הולכת וגדלה של קייטנות לילדים תחת המותג של קטמנדו במלונות סול של מליה.

 

הקהל מהדהד את הסיפורים הנצחיים והשזורים זה בזה מהעולם של קטמנדו - עולם בו דמויות מיתיות קמות לתחייה בהרפתקאות פראיות, מעוררות פליאה ודמיון המתנהלות בממלכות סוחפות, עם יצורים מסתוריים כמו היטי, ועם צוות הרפתקנים שמגיעים כל אחד מתרבות אחרת.

 

הקניין הרוחני המוכח של קטמנדו, עם דמויות חדשות, סדרות וידאו בהזרמה, ומוצרי צריכה, יעבור הרחבה פיזית. באמצעות יכולות טכנולוגיות ייחודיות, פלקונ'ס ביונד תבסס את קטמנדו כפארק השעשועים ברמה עולמית הראשון בו כל מתקן ואטרקציה יותאמו לסיפור המרכזי "כמו פרקים באותה אגדה", והם יקושרו באופן דיגיטלי לחוויות האישיות של כל אורח.

 

הפיתוח כבר החל בפארקים נוספים של קטמנדו באדמות שברשות אתרי הנופש של מליה בפונטה קאנה שברפובליקה הדומיניקנית, בטנריף שבספרד, ובעוד אתרי תיירות חשובים.

 

לאפשר את הבלתי אפשרי

 

"פלקונ'ס ביונד גלובל מייצגת את השילוב המוחלט בין פוטנציאל בלתי מוגבל לסיפור סיפורים, היכולת הגמישה והזריזה להתאמות נדל"ן, והתרחבות מלאת דמיון למספר רב של קטגוריות", אמר ססיל ד. מגפורי, מנכ"ל פלקונ'ס ביונד גלובל והמייסד של הקבוצה המקורית פלקונ'ס קריאייטיב. "אנו מפתחים חוויות מכילות, מונעות סיפור שאנו יכולים להביא לשוק במהירות חסרת תקדים, תוך שאנו מסירים את כל האתגרים העצומים שעומדים בפני זכייניות קניין רוחני ומפתחים כאשר הם מנסים בעצמם לבצע זאת".

 

"אנחנו באמת מאפשרים את הבלתי אפשרי", אמר סקוט דמראו, יו"ר ההנהלה של פלקונ'ס ביונד גלובל ומייסד שותף של קבוצת קטמנדו. "באמצעות השותפות שלנו עם מליה, יצרנו ספר מהלכים חדש לבנייה חסכונית של פארקי שעשועים המציעים 'חוויה גדולה, טביעת רגל קטנה', מקהילות נופש על חוף הים ועד מרחבי בילוי מעורבים. פלקונ’ס ביונד גלובל מביאה למשוואה שילוב מלא של טכנולוגית, עיצוב ומומחיות מדיה. יחד, אנו מציעים משהו שפשוט מעולם לא היה נגיש לחברות לפני כן. זהו יתרון עצום למפתחים, קבוצות קניין רוחני מתפתחות ואפילו ענקיות בידור".

 

יצירת פארקים שמציעים "חוויה גדולה, טביעת רגל קטנה"

מלונות מליה וקבוצת קטמנדו הקימו במקור את המיזם המשותף ב-2012 כדי להשיק את הפארק ואתר הנופש הנושאי סול קטמנדו במיורקה, וכדי לספק השלמה לחוויית החופשה על החוף בדמות "בידור עם חדרים". הוכחת הקונספט שלהם זינקה לראש הפורטפוליו של מליה סול, והוא נבחר, מקרב יותר מאה אלף מלונות, כמלון מספר 1 באירופה בהיבט של חדשנות בשירות, וזאת בכנס פרסי האירוח האירופאי. Trivago Global בחר בפארק ואתר הנופש כמלון מספר 1 בספרד לטיולים עם ילדים. TripAdvisor סיפר שפארק קטמנדו הוא אחד משלושת הפארקים המובילים בספרד, שלוש שנים ברציפות, והוא גם זכה בפרס Best of the Best של Travelers ב-2020.

 

פלקונ'ס ביונד תביא כעת את המודל הייחודי והמוכח הזה של פארקי שעשועים הציעים "חוויה גדולה, טביעת רגל קטנה" עבור קטמנדו וזיכיונות קניין רוחני אחרות ברחבי העולם, והיא תמנף את המיזם המשותף עם מליאה, שנוכחותה התפעולית העולמית מאפשרת צמיחה בכל יעד תיירותי ברחבי האמריקות, אירופה, אסיה ומעבר לכך. הזכויות עבור קניין רוחני נוסף וחשוב כבר הובטחו, ופלקונ’ס ביונד נמצאת בדיונים עם אחרים לפריסת ביטויי טרנסמדיה מלאים במהירות שטרם נשמע עליה. החברה עובדת על פרויקטים לתכנון אב ועיצוב בהיקף כולל של למעלה מ-100 מיליארד דולר וזכתה בפרסי עיצוב רבים עבור האטרקציות והחוויות שהיא מעניקה בקנה מידה עולמי.

 

חלופה מהפכנית למגה-פארקים

 

"מגה פארקים נושאיים" מסורתיים דורשים בדרך כלל לפחות 6-8 שנות תכנון, מיליארדים בהשקעות, רכישות נדל"ן קשות, תשתיות תעבורה חדשות, תכנון אורבני, ו-5-7 שנות בנייה. פלקונ'ס ביונד מספקת חילופה מהפכנית.

 

המתקנים והאטרקציות הקנייניים של פלקונ'ס הם ברמה עולמית, מעודכנים, מונעי סיפור והראשונים מסוגם. הטכנולוגיות מוגנות הפטנט הייחודיות שלה מאפשרות לה ליצור חוויות של מגה פארק בפארקים שמציעים "חוויה גדולה, טביעת רגל קטנה" - הממנפים שטחים לא מנוצלים מספיק במתקני נופש קיימים בנקודות החמות של התיירות הצפופה. הפארקים של פלקונ'ס ביונד ניתנים לפריסה בזמן קצר, בחלון של 24-36 חודשים, בעלות מזערית מהעלות של בניית מגה-פארק, כשפלקונ'ס מספקת את המומחיות ואת התפעול השוטף.

 

שינוי אמיתי

 

"מליה מחויבת להביא חוויות יוצאות דופן לאורחים שלנו ברחבי העולם", אמר אנדרה ג'רונדו, מנהל התפעול הראשי של רשת המלונות הבינלאומית מליה. "לפארקים ואתרי נופש תחת הנושא של קטמנדו יהיה חלק חיוני בהתקדמות שלנו, ואנחנו מרגישים שיוזמה זו מציבה אותנו חמש שנים לפני שאר תעשיית האירוח כי היא תספק 'בידור עם חדרים'. כולם במליאה נרגשים לעבוד עם המוחות היצירתיים ומומחי הפיתוח מנוסים בפלקונ'ס ביונד".

 

"מודל ההפעלה חסר התקדים, רב הדמיון והקניין הרוחני שכבר נפרס שמציעה פלקונ'ס ביונד משנה לחלוטין את הפרדיגמה הקיימת של תעשיית הבידור", אמר קן פייר, ממובילי התעשייה ומייסד Epic Story Media, חברת בידור לילדים מונעת יצירה המציעה שירות מלא. "ראינו ממקור ראשון מה פלקונ'ס יוצרת ואנחנו ממש נרגשים לחקור עמה שיתוף פעולה אפי. יש ביקוש גדול למשפחות המחפשות חוויות מרגשות סביב קניין רוחני נהדר".

 

עם המומחיות שלה בהרחבה, רישוי וחוויות סוחפות מבוססות קניין רוחני, יש לפלקונ'ס ביונד גלובל עוצמה חסרת תקדים המאפשרת לה להפוך עולמות מדומיינים למציאות - לעורר פליאה בקרב קהל ואורחים, ולהציע זיכרונות לכל החיים.

 

אודות Falcon’s Beyond Global LLC

 

המטרה של פלקונ'ס ביונד גלובל ממוקם באורלנדו, פלורידה, והיא מציעה מיזם פיתוח בידור חוויתי רב ניסיון משולב במלואו, ברמה הגבוהה ביותר, המתמחה בהרחבת קניין רוחני. החברה מביאה את הקניינן הרוחני שלה ושל שותפות לשווקים גלובליים באמצעות פארקי שעשועים שנמצאים בבעלותה או מנוהלים, כולל אתרי נופש, אטרקציות, טכנולוגיות פטנטיות, סרטים, סדרות, מוצרי צריכה, רישוי ועוד. החברה זכתה בפרסי עיצוב רבים וסיפקה שירותי עיצוב ב-39 מדינות ברחבי העולם. היא מורכבת מארבע חטיבות ליבה: Falcon’s Treehouse (המציעה שירותי תכנון ועיצוב ראשי), Falcon’s Digital Media, Falcon’s Licensing ו-Falcon’s Parks & Resorts. סיפור סיפורים הוא הכוח המנחה מאחורי כל הפרויקטים פלקונ'ס ביונד - שהופכים עולמות מדומיינים למציאות. למידע נוסף www.falconsbeyondglobal.com.

 

אודות Meliá Hotels International

 

רשת המלונות הבינלאומית מליאה (MHI) נוסדה ב-1956 בפאלמה דה מיורקה, ספרד, והיא כוללת כיום יותר מ-390 מלונות פתוחים, או שנמצאים בתהליכי פתיחה, ביותר מ-40 מדינות. הם פועלים תחת המותגים Gran Meliá Hotels & Resorts, Paradisus by Meliá, ME by Meliá, Meliá Hotels & Resorts, INNSiDE by Meliá, Sol by Meliá ו-TRYP by Wyndham. החברה היא מובילה גלובלית בתחום מלונות הנופש, והניסיון שלה באתרי נופש מאפשר לה להפוך למובילה בשוק ההולך וגדל של מלונות אורבניים בהשראת תרבות הפנאי. רשת המלונות הבינלאומית מליאה, פרסום שנתי של S&P Global, מונה את מליאה ברשימת Most Sustainable Hotel Companies in the World (מדליית הכסף), והיא נכללה ברשימת Climate Leaders 2021 האירופאית על ידי Financial Times & Statista. רשת המלונות הבינלאומית מליאה גם חברה ב-IBEX 35 והיא חברת המלונות הספרדית עם המוניטין הארגוני הטוב ביותר, לפי דירוג Merco. למידע נוסף  www.meliahotelsinternational.com

 

ליצירת קשר:

Joel Moore
Praytell Strategy
joel@praytellagency.com

María Umbert
Meliá Hotels International
maria.umbert@melia.com

תמונה המלווה הודעה זו זמינה ב-

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/77a4b0cf-859f-4c92-b5c4-8e95f66ea4f6

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Falcon’s Beyond Global |

כתבות נוספות בקטגוריה תיירות ונופש

Aman Residences ו-Janu Tokyo מדגישים את פרויקט טורנומון-אזבודאי Aman Residences, Tokyo ומותג המלונות החדש Janu Tok
איך אפשר לקבל דרכון פורטוגלי בלי לקבל גם כאב ראש עכשיו יותר מתמיד, אפשר לעבור לגור באירופה ולעבוד ב
סקר אוהדי הכדורגל של Booking לקראת יורו 2020 Booking ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב
תחרות המארחים הטובים ביותר של Booking.com ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור
מדי שנייה מתבצעות שבע פעולות צ'ק אין לבית בכנס הבינלאומי של האגודה לניהול יחידות אירוח ונופש
בוקינג פרסמה את דו"ח התיירות בת-הקיימא לשנת 2019 החברה חושפת את הממצאים העיקריים של דו"ח התיירות בת
חברת Booking.com ממשיכה לקדם גיוון תעסוקתי בראש סדר העדיפויות של שיתוף הפעולה בין Booking.com
פעילות "בייג'ינג המקסימה" בתל אביב - לקידום התיירות לבייג'ינג ב-28 באוקטובר יום הקידום של "בייג'ינג המקסימה" נפת
Booking.com מציעה אירוח באחוזת משפחת אדמס הגרסה המצוירת לסרט של משפחת אדמס שעלה לאקרנים בשבו
נפתחה ההרשמה לפרסי ה-Technology Playmaker לשנת 2020 Booking.com השיקה לאחרונה את ההרשמה לפרסי ה-Techno
8 יעדים עולמיים שכל חובב קפה חייב להכיר עם יותר מ-21 מיליון המלצות של לקוחות, Booking.com
טיולי קונספט למשפחות בישראל טרנד חדש בתחום טיולי הטבע בישראל העלה ביקוש דווקא
חופשה עם חייזרים בוקינג בחנה יותר מ-28 מיליון יחידות אירוח בלמעלה מ
הכינו את הסלפי: הבריכות הכי יפות בעולם ענקית התיירות בוקינג התעמקה בהיצע של מעל 28 מיליון
מהן תצפיות הכוכבים הטובות בעולם? ענקית התיירות Booking.com יצרה רשימה של תצפיות הכו
לישון בתוך אבוקדו: בית האבוקדו הראשון בעולם לכבוד יום האבוקדו הבינלאומי שהתקיים בשבוע שעבר ב-3
 Booking.com: אלו העדפות החופשה של משפחות ישראליות מחקר חדש שביצעה חברת מדגם עבור Booking.com מספק תו
המלצות המאחר מסייעות לחמוק ממלכודות תיירים ישנו מגוון רחבה של מקומות אירוח בעולם, כאשר אלו הפ
בוקינג: 3 מיליארד הזמנות אורחים - מתוכם 750 מיליון במקומות אירוח אלטרניטיביים ענקית התיירות, Booking.com, הודיעה כי יותר מ-3 מיל
טסים באינסטגרם: מה הם הרגלי הנופש של דור ה-Z חברת Booking.com ערכה מחקר גלובלי בקרב כמעט 22,000
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)