פוליטיקה, ממשל, דוברות ולוביסטים


קרנות החברה הפתוחה קוראות לשחרור קוואלה שנכלא שלא בצדק

קרנות החברה הפתוחה קוראות לשחרור קוואלה שנכלא שלא בצדק

קרנות החברה הפתוחה מצטרפות היום לאלפי קולות בתוך ומחוץ לטורקיה, וקוראים לממשלת טורקיה לציית לשלטון החוק ולסיים את מאסרו של אוסמן קוואלה, הנדבן ואיש העסקים שמציין היום את שנתו הרביעית מאחורי סורג ובריח.
פדרציית השלום האוניברסליתUPF  מכנסת את צוות החשיבה לעצרת התקווה 2022

פדרציית השלום האוניברסליתUPF מכנסת את צוות החשיבה לעצרת התקווה 2022

מגוון רחב של אתגרים עומדים בדרכה של בניית סדר עולמי יציב ושליו יחסית למאה ה -21. האירועים האחרונים הקשורים לנסיגת ארה"ב מאפגניסטן מדגישים עובדה זו.
קרנות החברה הפתוחה מודיעה על קרן חירום בסך 10 מיליון דולר לאזרחים אפגנים בסכנה

קרנות החברה הפתוחה מודיעה על קרן חירום בסך 10 מיליון דולר לאזרחים אפגנים בסכנה

קרנות החברה הפתוחה הודיעו היום על הקמת קרן חירום של אפגניסטן בסך 10 מיליון דולר לתמיכה באפגנים בסכנה חמורה – כולל פעילי זכויות אדם, זכויות נשים ועיתונאים – על ידי הרחבת הזדמנויות ההגנה המיידיות.
בכירים מארה

בכירים מארה"ב חותמים על מכתב לנשיא ביידן כדי שיוביל את מאמץ ה-G-7 לחסן את רוב אוכלוסיית העולם עד סוף השנה

קבוצה של 34 בכירים מענפי עסקים, ממשל, רפואה ואקדמיה פרסמה היום מכתב פתוח ב"וול סטריט ג'ורנל", בו הפצירה בנשיא ארה"ב ג'וזף ר. ביידן להוביל מאמץ של ה- G-7 להרחיב את החיסונים נגד קוביד-19 לאזורים הנגועים ביותר בעולם.
פלאנה ופלאנה מפרסמות את ההצהרה הבאה: אלכס סאאב קורא תיגר על כתב האישום בבית המשפט בארה

פלאנה ופלאנה מפרסמות את ההצהרה הבאה: אלכס סאאב קורא תיגר על כתב האישום בבית המשפט בארה"ב

הצוות המשפטי של בייקר הוסטטלר, המייצג את מר אלכס סאאב, הגיש את תקציר הפתיחה שלו בבית המשפט לערעורים של ארצות הברית באיזור האחד עשר, וערער על החלטתו של השופט המחוזי במיאמי שסירב לשקול את מעמדו של מר סאאב כדיפלומט החסין מהליכים בארה"ב אלא אם כן ועד שהוא יופיע באופן אישי בארצות הברית.
מרכז הפעולה הבינלאומי מפרסם את ההצהרה הבאה בנושא: קייפ ורדה מתמודדת עם האו

מרכז הפעולה הבינלאומי מפרסם את ההצהרה הבאה בנושא: קייפ ורדה מתמודדת עם האו"ם

בהחלטה על צעדי ביניים מיום 8 ביוני, ועדת זכויות האדם של האו"ם קראה לקייפ ורדה "להימנע מהסגרתו של מר אלכס סאאב לארצות הברית של אמריקה" ו"לנקוט בכל האמצעים הדרושים כדי להבטיח גישה לשירותי בריאות מתאימים [...] על ידי רופאים עצמאיים ומתמחים על פי בחירתו". החלטה זו המורה על צעדי ביניים היא הצעד הדחוף הראשון הנובע מרישום תלונה שהגיש אלכס סאאב בפני ועדת זכויות האדם של האו"ם.
ההתאחדות האוניברסלית לשלום השיקה

ההתאחדות האוניברסלית לשלום השיקה "צוות חשיבה 2022"

ההתאחדות האוניברסלית לשלום השיקה את "צוות חשיבה 2022" במטרה לאחד מחדש את קוריאה הצפונית והדרומית במהלך "עצרת התקווה ה-6" שהתקיימה באופן וירטואלי.
UNAOC - לפעול ביחד - הגישו את מועמדתכם עכשיו

UNAOC - לפעול ביחד - הגישו את מועמדתכם עכשיו

במשך העשור האחרון, UNAOC ברית האומות המאוחדות של התרבויות וקבוצת BMW הזמינו ארגונים מסביב לעולם להגיש את מועמדותם לפרס החדשנות הבין תרבותית.
מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע

מובילים במדע מכל העולם משיקים התחייבות כלל עולמית לבטוח במדע

לקראת ציון יום האור הבינ"ל של השנה ב-16 במאי, ועדת ההיגוי של יום האור הבינ"ל הודיעה על ההשקה של ההתחייבות לבטוח במדע, קמפיין כלל עולמי כדי לקדם תמיכה בתהליך המדעי ולהכיר בתועלת הרבה של המדע לחברה.
קרנות החברה הפתוחה קוראות לשחרורה המיידי של עובדת OSM במיאנמר

קרנות החברה הפתוחה קוראות לשחרורה המיידי של עובדת OSM במיאנמר

קרנות החברה הפתוחה מודאגות מאוד מדיווחים שפיו פה פה תאו, מנהלת הכספים של OSM (החברה הפתוחה מיאנמר) נעצרה במיאנמר. אנו קוראים לשחרורה המיידי. אנחנו חוששים מדיווחים שהרשויות רוצות לחקור ולעצור עובדים אחרים.
EDGE מודיעה על הסכם אסטרטגי עם התעשייה האווירית לישראל

EDGE מודיעה על הסכם אסטרטגי עם התעשייה האווירית לישראל

EDGE הסכימה על מזכר הבנות עם התעשייה האווירית לפתח C-UAS (נגד מערכות טיס בלתי מאוישות) מתקדם שיותאם לשוק של איחוד האמירויות, עם יתרונות בטווח רחב יותר של אזור המזרח התיכון וצפון אפריקה ומעבר לו.
ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי

ממגפה לשלום: להיות שגרירים של שינוי

מה ניתן לעשות לנוכח אתגרים גלובליים כגון מגפת הקורונה, עוני ואי שוויון, מתיחויות בין קבוצות אתניות, החלשות בביטחון העולמי והאטה בכלכלית, וכיצד נוכל להביא לשינוי משמעותי בחיינו?
החברה הפתוחה מראה שהקול של החברה האזרחית חשוב למאמצי השלום בתימן

החברה הפתוחה מראה שהקול של החברה האזרחית חשוב למאמצי השלום בתימן

דוח חדש מדגיש את התפקיד המוביל של החברה האזרחית בתימן בביטוי הברור של הפעולה ההדדית בין שלום וצדק, וגם של התפקיד שענייני צדק ממלאים בתהליך השלום.
דוח דוחק בארה

דוח דוחק בארה"ב להתחייב מחדש למנוע הפצת נשק גרעיני

דוח חדש של כוח משימה בראשות צ'אק הייגל, מלקולם ריפקינד וקווין ראד מציע המלצות ספציפיות ומסגרת שתבטיח שבני הברית של אמריקה ימשיכו לחוש בטוחים מבלי שיצטרכו נשק גרעיני משלהן.
החברה הפתוחה מקבלת את פסיקת בית המשפט האפריקני נגד חוקי נוודות

החברה הפתוחה מקבלת את פסיקת בית המשפט האפריקני נגד חוקי נוודות "שרירותיים"

ב-4 בדצמבר בית משפט יבשתי באפריקה פרסם חוות דעת שהיא ציון דרך על חוקי הנוודות מהתקופה הקולוניאלית, שהפכו לעבירה פעולות כמו שוטטות, התערטלות בציבור וקיבוץ נדבות.
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  הבא עמוד הבא