פורסייט תקבל השקעה בסך מיליון דולר מחברת RH

רכב ותחבורה :  | ShiriMusic | 30/1/2019
דרוג:

 נס ציונה, ישראל, 30 בינואר 2019

חברת פורסייט אוטונומס הולדינגס בע"מ, המתמחה בתחום מערכות ראייה ממוחשבות לרכב, שמניותיה נסחרות בבורסות נאסד"ק ותל אביב (סימול: FRSX), הודיעה היום כי חתמה על הסכם לשירותי פיתוח, על מזכר הבנות מחייב (MOU) להזמנת שירותי ייצור וייעוץ הנדסי, וכן על הסכם השקעה עם RH אלקטרוניקה בע"מ. 

על פי ההסכמים הנ"ל,
RH אלקטרוניקה, חברת קבלנות משנה מובילה בייצור והרכבה של מערכות אלקטרוניות, תשקיע בפורסייט, ובמקביל פורסייט תשכור את שירותיה של RH לצורך פרוייקט רב-שלבי לפיתוח פתרונות FPGA ו-ASIC מבוססי שבבים עבור QuadSight™, מערכת הראייה הממוחשבת של פורסייט.
 על פי הסכם ההשקעה, RH תרכוש כ-1% מהון המניות המונפק והנפרע של פורסייט, בתמורה כוללת של 1,000,000 דולר במחיר של כ-4.08 דולר לכל ADS (המשקף מחיר של 3.00 ש"ח למניה רגילה) המהווה פרמיה של כ-133% על מחיר המניה בנאסד"ק ובבורסה בתל אביב, נכון ליום 28 בינואר 2019. השלמת הסכם ההשקעה כפופה לתנאי סגירה מקובלים, וצפויה להתממש בתחילת חודש פברואר 2019.

"מדובר בעסקה חשובה עבור פורסייט אשר תאפשר לנו להשיג את היעדים הטכנולוגיים שלנו, ולהרחיב את הפיתוח. אנו שואפים לשלב את הטכנולוגיה שלנו ברכבים אוטונומיים-למחצה ואוטונומיים ואני מאמין כי הסכמים אלה הינם צעד משמעותי בדרך להשגת מטרה זו," אמר חיים סיבוני, מנכ"ל פורסייט. "בנוסף, השקעתה של RH בפורסייט בפרמיה מעל מחיר השוק מהווה הבעת אמון משמעותית בחברה ובטכנולוגיה שלה ואנו רואים ב-RH שותפה מלאה לחזון של פורסייט".

"שיתוף הפעולה עם פורסייט הינו  בעל חשיבות אסטרטגית עבורנו," אמר יעקב רוזנברג, יו"ר מועצת המנהלים של RH. "אנו מצפים כי שיתוף הפעולה שלנו עם פורסייט יתרום לצמיחתה של RH, והשקעה זו בחברה תהיה דריסת הרגל הראשונית שלנו בתעשיית הרכב."

על פי הסכם שירותי הפיתוח, פורסייט תשכור את שירותיה של RH, בעיקר באמצעות קבלן מאושר שלה, E.G.M Ton-Son Ltd., לצורך תכנון, פיתוח וייצור אבי טיפוס לפתרון FPGA מבוסס שבב, המבוסס על תוכנת עיבוד התמונה הייחודית של פורסייט עבור QuadSight™, מערכת הראייה הממוחשבת בעלת ארבע מצלמות. פלטפורמת ה-FPGA-board מציעה יתרונות משמעותיים בביצועים ובעלות עבור ייצור המוני לטווח ארוך בהשוואה לחלופות אחרות הקיימות בשוק, כמו לוחות CPU. על פי ההסכם, RH תספק הוכחת היתכנות לפלטפורמת FPGA עד לסוף שנת 2019. התמורה הבסיסית שתשולם ל-RH (בעיקר ל-Ton-Son) על פי הסכם שירותי הפיתוח תסתכם בכ-1.25 מיליון דולר (בלי להתחשב בשינויים עתידיים אפשריים בדרישותיה של פורסייט, אשר יחויבו לפי שעה). התמורה תשולם במספר תשלומים, בכפוף להשגת אבני דרך שנקבעו מראש.

פורסייט שכרה גם את שירותי הייצור של RH, תחת מזכר הבנות מחייב נפרד. מזכר ההבנות זה מכסה את היחסים בין הצדדים עבור ייצור דוגמאות של יחידות מערכת QuadSight™, אם יידרש על ידי פורסייט. המניות הרגילות שיונפקו ל-RH יחסמו לתקופה של שישה חודשים על פי דיני ניירות ערך בישראל. ניירות הערך המונפקים לא נרשמו על פי Securities Act of 1933, כפי שתוקן, ולא יהיה ניתן למכור אותן בארה"ב בהיעדר רישום או פטור תקף מדרישות הרישום.

לטיפים וסרטוני העשרה מוזיקליים נוספים היכנסו לShiri Music: https://shirimusic.com
תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה רכב ותחבורה

JETEX נבחרה להיות המפעילה הרשמית של תערוכת התעופה דובאי 2021 Jetex ג'טקס, מובילה עולמית עטורת פרסים בתעופה, זו
NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות אסטרטגית החברות NielsenIQ ו-J.D. Power חתמו על הסכם התקשרות
כמה יעלה לנו להחליף מצבר?
Hatch LTK מציינת 100 שנים לקיומה HatchLTK, מעצמה עולמית בהנדסת תחבורה עם מומחיות מי
קבוצת מילה בוחרת את Leddar Pixell של לידרטק לשאטל האוטונומי MILLA POD LeddarTech®, מובילה גלובלית בטכנולוגיות חישה של מע
קורקינט חשמלי – דווקא עכשיו בימי קורונה! בימים בהם פחות מומלץ לנסוע בתחבורה ציבורית, כיצד ה
אלקטרה תשיק את הרכב החשמלי הראשון שלה EV Electra Limited מבקשת להציג ביצועים, מחיר וסגנו
זינגה מציינת יום הולדת 110 לבוגאטי עם סדרה של אירועי CSR Racing 2 מיוחדים סדרת האירועים, לציון יום הולדת 110 לבוגאטי, תיתן ל
יוטונג, מצטיינת ב-Busworld בלגיה, מובילה את המגמה החדשה באוטובוסים עם רעיון העיצוב החדשני וגם העיצוב החזותי המעודן וי
אקסון מוביל משיקה את היצע המוצרים Mobil EV™ עבור רכב חשמלי מונע מצבר אקסון מוביל ExxonMobil הודיעה על ההשקה הגלובלית של
אקסונמוביל ופורשה מרחיבות את השותפות הטכנולוגית בספורט המוטורי לפורמולה E אקסונמוביל ExxonMobil מרחיבה את השותפות העסקית והט
תרמיל ההייפרלופ פורץ הדרך יוצא לדרכים ברחבי אמריקה VHO השיקה מסע חשיפה הראשון מסוגו בארה"ב כדי להביא
פורסייט זכתה בזהב בפרסי אדיסון לשנת 2019 חברת פורסייט הודיעה כי QuadSight, מערכת הראייה הממ
פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים פורסייט קיבלה אישור רישום ממשרד הפטנטים וסימני המס
סוני ודוקומו ינסו רכב קונספט ללא נהג באמצעות ניסוי של רשת G5 בגואם חברת סוני ו-NTT DOCOMO, INC. הודיעו שינסו ביחד את
איי-נט מובייל השלימה בהצלחה ניסוי נוסף מערכת ה-V2X למניעת תאונות דרכים המבוססת תקשורת סלו
פורסייט משלימה מכירה נוספת של אבטיפוס לQuadSight™ פורסייט אוטונומס הולדינגס הודיעה על מכירה נוספת של
אין כבר מה לעשות עם הרכב הישן? שלחו לפירוק! נתקעם עם רכב ישן? למה להשאיר אותו עומד ולהסתכן בקנ
פורסייט הגיעה לגמר בפרס אדיסון היוקרתי לשנת 2019 החברה הודיעה כי מערכת הראייה הממוחשבת שלה QuadSigh
בומברדייה משיקה מטוס חדשני חדש עם 50 מושבים בומברדייה מטוסים מסחריים שמחה להשיק רשמית את המטוס
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)