סייפ-טי מודיעה על התוצאות הכספיות לשנת 2018

דרוג:

הרצליה, 26 מרץ, 2019  

סייפ-טי גרופ בע"מ (נאסד"ק, תל-אביב: SFET), ספקית של פתרונות software-defined access לסביבות ענן היברידי, מודיעה היום על תוצאותיה הכספיות לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר, 2018.

סייפ-טי מדווחת על התקדמות והישגים מתמשכים בשנת 2018. הכנסות החברה לשנת 2018 הסתכמו ב-1,466,000 דולר, עלייה של 34% לעומת ההכנסות בסך 1,096,000 דולר בשנת 2017. כמו כן, דיווחה החברה על הזמנות מלקוחות (Non-IFRS) בסך של 1,830,000 דולר (מתוכם הזמנות מותנות בסך 423,000 דולר, נכון למועד הודעה זו), עלייה של כ-11% בהשוואה ל-1,651,000 דולר בשנת 2017 (אשר לא כללו הזמנות מותנות).

צבר ההזמנות שעדיין לא חויבו (Non-IFRS) ליום 31 בדצמבר, 2018 עמד על 982,000 דולר, לעומת צבר הזמנות של 565,000 דולר ביום 31 בדצמבר, 2017. סכומים אלו כוללים הזמנות מותנות. החברה דיווחה על הכנסות בסך 463,000 דולר ברבעון האחרון של שנת 2018, המהווים עלייה של 23% לעומת 377,000 דולר בתקופה המקבילה אשתקד. החברה סיימה את שנת 2018 עם יתרת מזומנים בסך 3,717,000 דולר. בתאריך 29 בינואר, 2019, הודיעה סייפ-טי על חתימת מזכר הבנות לרכישה של חברה ישראלית בתחום פתרונות Business Proxy Network. תוצאות כספיות בלתי-מבוקרות לשנת 2018 שהועברו לסייפ-טי ע"י החברה כוללות הכנסות בסך כ-2,200,000 דולר. השלמת הרכישה כפופה, בין היתר, לחתימה על הסכמים מחייבים ולקבלת אישור בעלי המניות.

"בשנת 2018, התמקדנו בצמיחה אורגנית ואנאורגנית של החברה באמצעות השקת מוצרים חדשים, אינטגרציה עם שותפים חדשים ופיתוח טכנולוגיות חדשות," אמר שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי. "החברה ממשיכה למנף את ניסיונה ואת הידע הנרחב שלה, ומצפה להטביע את חותמה באמצעות קידום חדשנות ובניית יסודות למינוף עסקי החברה לטווח הרחוק".

אירועים אחרונים

·   סייפ-טי זכתה להכרה כאחת משבע ספקיות SDP נבחרות ע"י גרטנר: סייפ-טי נכללה בדוח האחרון של גרטנר בנושא Software-Defined Perimeters: "Fact or Fiction: Are Software-Defined Perimeters Really the Next-Generation VPNs". סייפ-טי היא החברה הישראלית היחידה שצוינה כספקית נבחרת.

·    סייפ-טי מינתה את חן כץ ליו"ר הדירקטוריון: למר כץ ניסיון רחב בעבודה עם חברות טכנולוגיות צומחות, ותחומי מומחיותו כוללים כספים, ניהול וטכנולוגיה. הוא כיהן כמנכ"ל טכנופלס ונצ'רס בע"מ, חברת השקעות ישראלית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב (סימול: TNPV) מאז 2006. כיום, הוא מכהן כיו"ר הדירקטוריון בשתי חברות מכשור רפואי ישראליות, ניקאסט בע"מ וחברת הבת שלה, ננומדיק טכנולוגיות בע"מ, ומשמש כדירקטור בקומפיולאב, ב-RapiDx ובעמינח.


[1] ע"פ מדיניות ההכרה בהכנסות של החברה, פרק הזמן שבין קבלת ההזמנה ובין ההכרה החלקית בהכנסה הוא בין רבעון אחד לארבעה רבעונים. בנוסף, שירותי האחזקה שמספקת החברה לרוב לקוחותיה מוכרים באופן יחסי לאורך תקופת ההתקשרות, עד 5 שנים.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה אינטרנט ותקשורת

הסרטים הכי טובים שזמינים עכשיו לצפייה בטלוויזיה מעוניינים לצפות בסרט אך מבלי לצאת מהבית? ריכזנו עב
פרסום בגוגל: מהם השלבים הקריטיים מה הם השלבים החשובים ביותר שחשוב לעשותם לפני שמתחי
הסדרות הכי טובות של 2019 שנת 2019 תכף מגיעה לסיומה, והגיע הזמן להודות בסדרו
פיתוח סטארט אפ חדש בתחום ההייטק והמחשוב המדריך המלא לפיתוח סטרטאפ לשנת 2019. בחירת רעיון,
פרסום בגוגל אדוורדס - טיפים ליצירת מודעה שממגנטת לידים איך אפשר לייצר יתרונות על הפני המפרסמים האחרים במע
ננו דיימנשן: הכנסות של למעלה מ-5 מיליון דולר חברת ננו דיימנשן, חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד
אלגומייזר מכניסה את פעילות ViewBix לבורסה בארה"ב חברת אלגומייזר מודיעה כי חתמה על הסכם החלפת מניות
קול הגליל העליון זכה בפרס בוועידת ישראל לחקלאות רדיו קול הגליל העליו יקבל בוועידת ישראל לחקלאות, ה
ננו דיימנשן ממשיכה בהתרחבות בארה"ב ננו דיימנשן ממשיכה בהתרחבות בארה"ב - מצרפת מפיץ חד
ננו דיימנשן ומפיץ החברה HDC השלימו מכירה חברת ננו דיימנשן, חברה מובילה בתחום הדפסת תלת מימד
עיצוב כרטיס ביקור דיגיטלי בהתאם לאופי העסק
הדרך להצלחה דיגיטלית בעולם האינטרנט רשת האינטרנט כיום היא הלב והמרכז של זירת המסחר השו
ההשקעה של ג'מלטו מאיצה את הפיתוח של פתרון הזיהוי הביומטרי החדש של קוגנט Gemalto investment speeds development of new Cogen
הממשלות במזרח התיכון וצפון אפריקה צריכות לתמוך ברפורמות מס כדי להגביר את הקישוריות הסלולרית GSMA הודיע ששבע מדינות באזור המזרח התיכון וצפון אפ
קניתם מתי שנוח לכם?! מעכשיו ולשבוע המשלוח חינם! בדקתם, חקרתם והחלטתם להזמין אחת או יותר מ-80 העסקא
איזה דברים כדאי לבדוק לפני שבוחרים חברת שיווק באינטרנט? בשנים האחרונות עולם השיווק עבר תמורות רבות, הבאות
טכנאי אינטרקום לשיפוץ מערכת ישנה סיקור מיוחד בנושא מערכות אינטרקום לבנייני מגורים מ
העיתון NEWS - בשורה אקטואלית חדשה ברשת אתר "העיתון ניוז" הושק בראשית שנת 2017 כמגזין רשת
אמזון פריים וידאו זמינה מהיום ביותר מ-200 מדינות ברחבי העולם - כולל ישראל לקוחות ברחבי העולם יכולים ליהנות מהיום מסדרות מקור
סקירת שנת 2016 של יאהו יאהו (YHOO) פרסמה היום את דוח סקירת שנת 2016 שלה.
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)