סייפ-טי מודיעה על התוצאות הכספיות לשנת 2018

דרוג:

הרצליה, 26 מרץ, 2019  

סייפ-טי גרופ בע"מ (נאסד"ק, תל-אביב: SFET), ספקית של פתרונות software-defined access לסביבות ענן היברידי, מודיעה היום על תוצאותיה הכספיות לשנה שהסתיימה ביום 31 בדצמבר, 2018.

סייפ-טי מדווחת על התקדמות והישגים מתמשכים בשנת 2018. הכנסות החברה לשנת 2018 הסתכמו ב-1,466,000 דולר, עלייה של 34% לעומת ההכנסות בסך 1,096,000 דולר בשנת 2017. כמו כן, דיווחה החברה על הזמנות מלקוחות (Non-IFRS) בסך של 1,830,000 דולר (מתוכם הזמנות מותנות בסך 423,000 דולר, נכון למועד הודעה זו), עלייה של כ-11% בהשוואה ל-1,651,000 דולר בשנת 2017 (אשר לא כללו הזמנות מותנות).

צבר ההזמנות שעדיין לא חויבו (Non-IFRS) ליום 31 בדצמבר, 2018 עמד על 982,000 דולר, לעומת צבר הזמנות של 565,000 דולר ביום 31 בדצמבר, 2017. סכומים אלו כוללים הזמנות מותנות. החברה דיווחה על הכנסות בסך 463,000 דולר ברבעון האחרון של שנת 2018, המהווים עלייה של 23% לעומת 377,000 דולר בתקופה המקבילה אשתקד. החברה סיימה את שנת 2018 עם יתרת מזומנים בסך 3,717,000 דולר. בתאריך 29 בינואר, 2019, הודיעה סייפ-טי על חתימת מזכר הבנות לרכישה של חברה ישראלית בתחום פתרונות Business Proxy Network. תוצאות כספיות בלתי-מבוקרות לשנת 2018 שהועברו לסייפ-טי ע"י החברה כוללות הכנסות בסך כ-2,200,000 דולר. השלמת הרכישה כפופה, בין היתר, לחתימה על הסכמים מחייבים ולקבלת אישור בעלי המניות.

"בשנת 2018, התמקדנו בצמיחה אורגנית ואנאורגנית של החברה באמצעות השקת מוצרים חדשים, אינטגרציה עם שותפים חדשים ופיתוח טכנולוגיות חדשות," אמר שחר דניאל, מנכ"ל סייפ-טי. "החברה ממשיכה למנף את ניסיונה ואת הידע הנרחב שלה, ומצפה להטביע את חותמה באמצעות קידום חדשנות ובניית יסודות למינוף עסקי החברה לטווח הרחוק".

אירועים אחרונים

·   סייפ-טי זכתה להכרה כאחת משבע ספקיות SDP נבחרות ע"י גרטנר: סייפ-טי נכללה בדוח האחרון של גרטנר בנושא Software-Defined Perimeters: "Fact or Fiction: Are Software-Defined Perimeters Really the Next-Generation VPNs". סייפ-טי היא החברה הישראלית היחידה שצוינה כספקית נבחרת.

·    סייפ-טי מינתה את חן כץ ליו"ר הדירקטוריון: למר כץ ניסיון רחב בעבודה עם חברות טכנולוגיות צומחות, ותחומי מומחיותו כוללים כספים, ניהול וטכנולוגיה. הוא כיהן כמנכ"ל טכנופלס ונצ'רס בע"מ, חברת השקעות ישראלית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב (סימול: TNPV) מאז 2006. כיום, הוא מכהן כיו"ר הדירקטוריון בשתי חברות מכשור רפואי ישראליות, ניקאסט בע"מ וחברת הבת שלה, ננומדיק טכנולוגיות בע"מ, ומשמש כדירקטור בקומפיולאב, ב-RapiDx ובעמינח.


[1] ע"פ מדיניות ההכרה בהכנסות של החברה, פרק הזמן שבין קבלת ההזמנה ובין ההכרה החלקית בהכנסה הוא בין רבעון אחד לארבעה רבעונים. בנוסף, שירותי האחזקה שמספקת החברה לרוב לקוחותיה מוכרים באופן יחסי לאורך תקופת ההתקשרות, עד 5 שנים.

לטיפים וסרטוני העשרה מוזיקליים נוספים היכנסו לShiri Music: https://shirimusic.com
תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה אינטרנט ותקשורת

Veza, פלטפורמת אבטחת המידע שנבנתה על בסיס כוח ההרשאה, מכריזה על Blackstone כלקוחה ומשקיעה אסטרטגית בסדרה C Veza, פלטפורמת אבטחת המידע הבנויה על כוח ההרשאה, ה
Bancor 3, פתרון נזילות ה-DeFi המוחלט, מושק עם השותפות Polygon, Synthetix, Brave, Flexa, Yearn,  Nexus Mutualויותר מ-30 ארגונים אוטונומיים מבוזרים Bancor (BNT), ממציאת ה-DeFi ומאגרי הנזילות, הכריזה
כל מה שצריך לדעת לפני בניית אתרים איך לבנות אתר נכון? האם זה קל לבנות אתר אינטרנט? כ
קידום אתרים על ידי חברה מקצועית איך לעשות קידום אתרים נכון גוגל? וועוד כל הטיפים ב
חשיבות מוצרי פרסום אין להקטין בחשיבות ערך הפרסום , דבר שבעלי עסקים לא
בסטק חנות המחשבים המובילה בארץ בסטק חנות המחשבים המובילה בארץ, מטענים למחשבים ניי
Data Science Group משיקה פתרון AI מתקדם לסינון תוכן פוגעני חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפית
בניית חנות וירטואלית - דברים שחשוב לקחת בחשבון החלטתם שזה הזמן לבנות חנות וירטואלית לעסק שלכם, נש
הפריחה של חנויות מקוונות ברשת האינטרנט מגפת הקורונה העניקה, כורח הנסיבות והמגבלות שנכנסו
InvestorBrandNetwork מסכמת את ציוני הדרך של 2020 ומתארת יוזמות ב-2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית
מצאתם תמונות מלפני 50 שנה? כך תוכלו לחדש אותן יש לכם תמונה ישנה בארון? רוצים לשמור עליה ועל הערך
מקבץ שאלות ותשובות בנושא וורדפרס יש לכם שאלות על המערכת שכבשה את עולם פיתוח אתרים ב
טיפים למערכת וורדפרס בעלי אתר וורדפרס? מאוד יכול להיות. כיום, כמחצית מה
איך לפרסם צימרים בצפון? בעלי צימרים שרוצים לקדם את הצימר שלהם? המאמר הבא ה
איך מזהים מקדם אתרים מקצועי? החלטתם שאתם רוצים להגדיל את הנראות של האתר בתוצאות
איך לבחור בית דפוס? לבחירה נכונה של בית דפוס יש השפעה גדולה על הצלחת ה
הדפסת UV – טכנולוגיית ההדפסה החדשנית בואו לקרוא על הדפסת UV. ההדפסה ששינתה את חוקי המשח
קידום אתרים או שיווק במדיה חברתית? בואו לקרוא את המדריך הארוך והמקיף ביותר שאי פעם תק
הסרטים הכי טובים שזמינים עכשיו לצפייה בטלוויזיה מעוניינים לצפות בסרט אך מבלי לצאת מהבית? ריכזנו עב
פרסום בגוגל: מהם השלבים הקריטיים מה הם השלבים החשובים ביותר שחשוב לעשותם לפני שמתחי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)