Veza, פלטפורמת אבטחת המידע שנבנתה על בסיס כוח ההרשאה, מכריזה על Blackstone כלקוחה ומשקיעה אסטרטגית בסדרה C

דרוג:

 

Veza, פלטפורמת אבטחת המידע שנבנתה על בסיס כוח ההרשאה, מכריזה על Blackstone כלקוחה ומשקיעה אסטרטגית בסדרה C

 

Blackstone, מנהלת הנכסים האלטרנטיביים הגדולה בעולם, בחרה ב-Veza לנהל את אבטחת המידע עבור הארגון הגלובלי שלה בסביבת ענן היברידי מורכבת

 

 

פאלו אלטו, קליפורניה, 22 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

 

Veza, פלטפורמת אבטחת המידע הבנויה על כוח ההרשאה, הודיעה על השקעה בסבב גיוס סדרה C שלה מ-Blackstone Innovations Investments, וזאת לצד השתתפות של משקיעים קודמים. עד היום גייסה Veza סך של 110 מיליון דולר ממשקיעים בשורה הראשונה כולל Accel, Bain Capital, Ballistic Ventures, GV, Norwest Venture Partners, True Ventures ואחרים. Blackstone גם בחרה ב-Veza כדי להתקין אבטחת הנתונים וניהול גישה מודרניים.

Veza מעצימה ארגונים להתמודד עם אתגר אבטחת הסייבר הגדול ביותר של ימינו: מי יכול וצריך לנקוט פעולה, ואיזו פעולה, על אילו נתונים. ככל שהעולם עובר יותר ויותר לעבוד מקוונת, ההתנהגות המשתנה שלנו מניעה מהפך לעבר שימוש במערכות נתונים, אפליקציות, מחשוב ותשתיות מרובות עננים. השינוי הזה יוצר רשת מורכבת ומבוזרת של זהויות אנושיות, חשבונות, אפליקציות, שירותים ונקודות גישה המשתנים ללא הרף לצד רגישות לפגיעויות. כדי להתמודד עם זה, Veza נוקטת בגישה מקיפה לשילוב יחדיו של נתוני הרשאות ממערכות שונות, ומעניקה ללקוחות מקור אחד של אמת לניהול גישה ובקרות לנתונים.

"הצורך בתוכנית אבטחת סייבר ברמה עולמית המגנה על המותג, המוניטין, המשקיעים והקניין הרוחני שלנו נמצא בחשיבות עליונה עבור החברה שלנו, ואנחנו ממשיכים לשלב פתרונות טכנולוגיים חדשניים", אומר אדם פלטשר, מנהל אבטחה ראשי ב-Blackstone. "הצוות שלנו תמיד מחפש דרכים לפתח תצוגת גישה מקיפה יותר של בכל אפליקציות ותשתיות הענן שלנו כדי לאפשר לנו לחדש את בקרות הגישה של החברה. אנו נרגשים לשתף פעולה עם Veza כדי לעזור לנו להשיג זאת".

"Blackstone Innovations Investments מחויבת להשקעה בחברות טכנולוגיה מתקדמות שלהן לדעתנו תהיה השפעה משמעותית על Blackstone, חברות הפורטפוליו שלנו והתעשייה הרחבה יותר. אנו מצפים לעבודה עם Veza ועם צוות ההנהלה המרשים שלה שהחברה נכנסת לשלב הבא של הצמיחה", אומר סטיבי פטרלי, העומד בראש Blackstone Innovations Investments.

"מוסדות במגוון תעשיות רואים ב- Blackstoneדוגמה לפריסה יוצאת דופן של טכנולוגיה ומומחיות באבטחת סייבר", אומר טארון ת'אקור, מנכ"ל ומייסד שותף של Veza. "Veza הפיקה תועלת עד מאוד מהמשוב על המוצר ומתובנות השוק של Blackstone. אנו נרגשים לעבוד עם צוות האבטחה של Blackstone כדי לקדם עוד יותר את אבטחת הנתונים עבור הסביבה ההיברידית ומרובת העננים שלהם".

השקעה נוספת ב-Veza מגיעה מיזמים בולטים כולל דהיראג' פנדיי, מייסד שותף ומנכ"ל, DevRev ומנכ"ל לשעבר, Nutanix, ולארס דלגארד, מייסד Luv Ventures, מייסד ומנכ"ל לשעבר, SuccessFactors.

 

"הרשאה היא מקור האמת בכל הנוגע להבנה למי יש גישה למה", אומר דירהאג' פנדי, מייסד שותף ומנכ"ל DevRev. "הבנת הרשאות בקנה מידה גדול היא אחת הבעיות הקשות ביותר לטיפול ואני נרגש לראות את צוות Veza מביא עידן חדש של זיהוי המושרש בהרשאה. Veza מגדירה הרשאה כסטנדרט להגנה על נתונים מפני תוכנות כופר וצורות אחרות של הפרת מידע".

"יזמים יגידו לכם שבניית חברה היא אחת החוויות הקשות, אך מתגמלות, עם פוטנציאל אמיתי להשפיע", אומר לארס דלגורד, מייסד Luv Ventures, וכן מייסד ומנכ"ל לשעבר של SuccessFactors. "כאשר אני מעריך חברה כלשהי, אני מחפש פריצת דרך טכנולוגית עמוקה שמובילה להזדמנות מסיבית בשוק, הרכב העסקאות והמשיכה של החברה, וכן את התשוקה בקרב המייסדים. אני מאוד נרגש לשתף פעולה עם טארון ו-Veza במשימה לבנות חברה בולטת שתחולל מהפכה בתעשיית אבטחת המידע בעשרות השנים הבאות".

אודות Veza

Veza היא פלטפורמת אבטחת מידע הבנויה על כוח ההרשאה. הפלטפורמה שלנו נבנתה במיוחד עבור סביבות היברידיות מרובות עננים כדי לעזור לכם להשתמש ולשתף את המידע  שלכם בבטחה. Veza מאפשרת להבין, לנהל ולשלוט בקלות במי שיכול וצריך לבצע איזו פעולה על אילו נתונים. אנו מארגנים מטא נתונים של הרשאות בין ספקי זהות, מערכות נתונים, ספקי שירותי ענן ואפליקציות - והכל כדי להתמודד עם אתגרי אבטחת המידע הקשים ביותר של העידן המודרני. החברה, שנוסדה בשנת 2020, ממומנת על ידי משקיעים מהשורה הראשונה כולל Accel, Bain Capital, Ballistic Ventures, Blackstone, GV, Norwest Venture Partners ו-True Ventures.

למידע נוסף, אנא בקרו אותנו בכתובת veza.com. ארגונים רבים מרשימת Fortune 500, Fortune 1000  וארגונים קטנים יותר משתמשים בפלטפורמת אבטחת הנתונים שלנו להגנה מפני תוכנות כופר, למודרניזציה של הפיקוח על הגישה עבור נתונים ואפליקציות קריטיים, ולהטמעת אבטחת נתונים עבור Snowflake ופתרונות אחרים. עקבו אחרי Veza בלינקדאין או בטוויטר @vezainc.

אודות Blackstone

Blackstone היא מנהלת הנכסים האלטרנטיביים הגדולה בעולם. אנו שואפים ליצור השפעה כלכלית חיובית וערך לטווח ארוך עבור המשקיעים שלנו, החברות בהן אנו משקיעים והקהילות שבהן אנו עובדים. אנו עושים זאת על ידי שימוש באנשים יוצאי דופן ובהון גמיש כדי לעזור לחברות לפתור בעיות. 915 מיליארד דולר בנכסים המנוהלים שלנו כוללים כלי השקעה המתמקדים בהון פרטי, נדל"ן, חוב ציבורי והון, תשתיות, מדעי החיים, הון צמיחה, הזדמנויות, אשראי ללא דירוג השקעה, נכסים ריאליים וקרנות משניות, הכל על בסיס גלובלי.

מידע נוסף זמין בכתובת www.blackstone.com. עקבו אחר  @blackstoneבלינקדאין, בטוויטר ובאינסטגרם.

למידע נוסף על Veza:

Get started with Veza Free Trial
Veza for Snowflake Access Governance
Modernize Privileged Access for Data
Explore Veza’s Open Authorization API (OAA) for SaaS applications (GitHub, and more)

ליצירת קשר

Media Contacts
Teju Shyamsundar
tshyamsundar@veza.com

 

מקור: Veza

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Veza | Blackstone |

כתבות נוספות בקטגוריה אינטרנט ותקשורת

Bancor 3, פתרון נזילות ה-DeFi המוחלט, מושק עם השותפות Polygon, Synthetix, Brave, Flexa, Yearn,  Nexus Mutualויותר מ-30 ארגונים אוטונומיים מבוזרים Bancor (BNT), ממציאת ה-DeFi ומאגרי הנזילות, הכריזה
כל מה שצריך לדעת לפני בניית אתרים איך לבנות אתר נכון? האם זה קל לבנות אתר אינטרנט? כ
קידום אתרים על ידי חברה מקצועית איך לעשות קידום אתרים נכון גוגל? וועוד כל הטיפים ב
חשיבות מוצרי פרסום אין להקטין בחשיבות ערך הפרסום , דבר שבעלי עסקים לא
בסטק חנות המחשבים המובילה בארץ בסטק חנות המחשבים המובילה בארץ, מטענים למחשבים ניי
Data Science Group משיקה פתרון AI מתקדם לסינון תוכן פוגעני חברת Data Science Group (DSG), מובילה גלובלית בפית
בניית חנות וירטואלית - דברים שחשוב לקחת בחשבון החלטתם שזה הזמן לבנות חנות וירטואלית לעסק שלכם, נש
הפריחה של חנויות מקוונות ברשת האינטרנט מגפת הקורונה העניקה, כורח הנסיבות והמגבלות שנכנסו
InvestorBrandNetwork מסכמת את ציוני הדרך של 2020 ומתארת יוזמות ב-2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית
מצאתם תמונות מלפני 50 שנה? כך תוכלו לחדש אותן יש לכם תמונה ישנה בארון? רוצים לשמור עליה ועל הערך
מקבץ שאלות ותשובות בנושא וורדפרס יש לכם שאלות על המערכת שכבשה את עולם פיתוח אתרים ב
טיפים למערכת וורדפרס בעלי אתר וורדפרס? מאוד יכול להיות. כיום, כמחצית מה
איך לפרסם צימרים בצפון? בעלי צימרים שרוצים לקדם את הצימר שלהם? המאמר הבא ה
איך מזהים מקדם אתרים מקצועי? החלטתם שאתם רוצים להגדיל את הנראות של האתר בתוצאות
איך לבחור בית דפוס? לבחירה נכונה של בית דפוס יש השפעה גדולה על הצלחת ה
הדפסת UV – טכנולוגיית ההדפסה החדשנית בואו לקרוא על הדפסת UV. ההדפסה ששינתה את חוקי המשח
קידום אתרים או שיווק במדיה חברתית? בואו לקרוא את המדריך הארוך והמקיף ביותר שאי פעם תק
הסרטים הכי טובים שזמינים עכשיו לצפייה בטלוויזיה מעוניינים לצפות בסרט אך מבלי לצאת מהבית? ריכזנו עב
פרסום בגוגל: מהם השלבים הקריטיים מה הם השלבים החשובים ביותר שחשוב לעשותם לפני שמתחי
הסדרות הכי טובות של 2019 שנת 2019 תכף מגיעה לסיומה, והגיע הזמן להודות בסדרו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)