מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על עתיד ההשכלה

דרוג:

דנוור, 1 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

The Western Union Company (NYSE: WU), מובילה בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות, משתפת היום דוח חדש על "העתיד של ההשכלה הבינ"ל", בשותפות עם The Future Laboratory. נייר העמדה מדגיש חמישה פרופילים חדשים של סטודנטים שיתפתחו מהשינוי ביחס וההתנהגות של הצעירים של היום. מחושבים היברידיים לבוגרים יותר ירוקים, הדוח החדש הזה חוזה איך מוסדות אקדמיים צריכים להסתגל כדי לעמוד בציפיות האלה.

הממצאים מגיעים כשאוניברסיטאות ומכללות בכל עולם מתפתחות כדי להתמודד עם קוביד-19, ממעבר לאינטרנט ועד לדחיית מועדי הסמסטרים. מוסדות יכולים להשתמש בדוח כדי להבטיח שהמדיניות החדשה שהם מנהיגים עולה בקנה אחד עם הצרכים והעדיפויות של הסטודנטים הבינ"ל.

"אנחנו רואים תגובה נהדרת ממוסדות אקדמיים לקוביד-19. רבים מהשינויים שהם מנהיגים בגלל המגיפה מאיצים מגמות שיועילו למוסדות ולסטודנטים שלהם בטווח הארוך. על ידי המעבר לכיתות וירטואליות, לדוגמה, אנחנו רואים עלייה בלמידה על-לאומית, וזה מגדיל את הנגישות והגמישות של הקורסים המוצעים", אמר אנדרו סמריל, מנהל התשלומים הגלובליים בווסטרן יוניון.

"שינויים כאלה יעזרו למוסדות למשוך סטודנטים בינ"ל בעתיד", אמר סמריל. "כידוע לנו, הם יותר ויותר רוצים שאוניברסיטאות ומכללות ישקיעו בטכנולוגיות חדשות כדי לחולל מודרניזציה בחוויית הסטודנט. כשותפה אמינה שמדריכה אוניברסיטאות כשהן מתפתחות כדי לענות על הציפיות של הסטודנטים העתידיים, ערכנו את המחקר הזה כדי לעזור להן לצלוח את האתגרים האלה".

"האוניברסיטאות שמעורבות באופן פעיל בפרופילים של הסטודנטים הבינ"ל העתידיים האלה יעוררו חדשנות מלהיבה במגזר וייצרו צמיחה בת קיימא כדי להכין את סביבת ההשכלה הגבוהה לעתיד", הוסיף סמריל.

המגמות המתפתחות האלה מספקות ערכת כלים לאוניברסיטאות כדי למשוך סטודנטים בינ"ל עתידיים ולשגשג באמת בעשור הבא. כשההשכלה עוברת לידה מחדש רדיקלית כדי שתתאים לסטודנט הבינ"ל העתידי, הכימוס והשילוב של האלמנטים הכי טובים, שנותנים את ההשראה הרבה ביותר והכי שימושיים של המהפכה הדיגיטלית הבאה יהיו קריטיים כדי לשמור על תרבות קמפוסים עם מעורבות והשכלה חברתית רגשית.

Western Union Business Solutions היא ספקית של תשלומים אמינים שהעבירה יותר מ-14 מיליארד דולר בשם ספקי השכלה. שמונה מעשר מהאוניברסיטאות הראשונות בדירוג העולמיi חוסכות זמן וכסף באמצעות הפתרונות שלנו כדי שהסטודנטים הבינ"ל שלהם ישלמו את שכר הלימוד שלהם ב-200 מדינות ו-130 מטבעות.

The Future Laboratory  היא אחת מחברות ייעוץ העתיד הכי מפורסמות בעולם. היא מספקת תמהיל ייחודי של תחזית מגמות, תבונות צרכנים, צפייה מראש, אסטרטגיית מותגים וחידושים, כי לתת לארגונים השראה ולהכין אותם לעתיד.

אודות ווסטרן יוניון

חברת ווסטרן יוניון (NYSE: WU) היא מובילה גלובלית בתנועת כספים ותשלומים בין מדינות ובין מטבעות. הפלטפורמה הרב ערוצית שלנו מחברת את העולמות הדיגיטלי והפיזי ומאפשרת לצרכנים ועסקים לשלוח ולקבל כסף ולבצע תשלומים במהירות, בקלות ובאופן אמין. נכון ל-31 במרץ 2020, הרשת שלנו כללה יותר מ-550,000 סניפי סוכנים המציעים את שירותים במותגים שלנו ביותר מ-200 מדינות וטריטוריות, עם יכולת לשלוח כסף למיליארדי חשבונות. בנוסף, westernunion.com, הערוץ שלנו עם הצמיחה הכי מהירה ב-2019, זמין ביותר מ-75 מדינות, פלוס טריטוריות נוספות, כדי להעביר כספים ברחבי העולם. באמצעות טווח ההגעה הגלובלי שלנו, ווסטרן יוניון מעבירה כספים ומחברת טוב יותר בני משפחה, חברים ועסקים כדי לאפשר כלילה פיננסית ולתמוך בצמיחה כלכלית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.westernunion.com.

אנשי קשר

Cristina Hoole
Western Union
Mobile: +44-(0)7766 070978
Cristina.Hoole@wu.com

מקור: The Western Union Company

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה לימודים והשכלה

מ-0 ל100 קמ"ש אמנותי במספר חודשים‎ המרכז הישראלי לאיירברש משיק שני קורסים און ליין במ
מזכ"ל המועצה להשכלה גבוהה בבחריין: פטור לבוגרי RCSI בחריין מבחינות לעסוק ברפואה בבריטניה הוא עדות לאיכות ההשכלה הגבוהה בבחריין המועצה הרפואית הכללית (GMC) בבריטניה אישרה לבוגרי
איך ללמד ילדים שיתוף פעולה איך ללמד ילדים שיתוף פעולה באמצעות משחקי חברה לילד
אוניברסיטת וולונגונג בדובאי תיתן לסטודנטים שמבקשים תארים בינ"ל את The Edge האוניברסיטה של וולונגונג בדובאי באיחוד האמירויות ת
ירין שחף עושה לאיפור בית ספר 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
חשיפה לצפון: "ירין שחף" פותח סניף חדש בחיפה 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
דו"ח אקדמי מותח ביקורת על בתי הספר היקרים בעולם בגלל התעלמות מבריונות ד"ר אריק דברביו, פרופסור אמריטוס באוניברסיטת Paris
אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה און ליין אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה מקוונים און ליי
לימודי עיצוב פנים - מדריך למתלבט/ת כל מה שרצית לדעת על לימודי עיצוב פנים - אילו כלים
איפה כדאי ללמוד תואר ראשון בספרות? עומדים לעשות שינוי בקריירה או אפילו לפתח את הידיעו
Heriot-Watt University מודיעה על מענקים קהילתיים לכבוד הרמדאן המלגות המיוחדות האלה, שנקראות המענקים הקהילתיים של
טיפים לבחירת מוסד לימוד לעיצוב פנים לימודי עיצוב פנים הוא תחום מבוקש במיוחד וברחבי האר
בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק הסטודנטים לעיצוב אופנה של אוניברסיטת הריוט-וואט דו
GMAC מקבלת בברכה את אחד ממוסדות מינהל העסקים והכלכלה המובילים של פורטוגל המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון
לראשונה בעברית, שני ספרים של החוקרים העולמיים יפים וגלינה שבשאי "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" ו-"איך לעזור לילדך להי
GMAC בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון
אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי האוניברסיטה, שפועלת בדובאי מאז 2005 ולאחרונה זכתה
מרכז מצוינות - שיתוף פעולה בין התעשייה והאקדמיה אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מתכוונת לעבוד באופן קר
משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים 22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניב
לראשונה: כנס חדשנות וטרנדים בהשתתפות 900 מאפרים בתאריך ה-26.7.2019, יתקיים באולם סינמה סיטי גלילות
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)