Andersen Global מחזקת את הפלטפורמה באפריקה

דרוג:

סן פרנסיסקו, 23 בפברואר 2021, (BUSINESS WIRE):

בעקבות ההתרחבות המהירה שלה באפריקה, אנדרסן גלובל מאחדת עכשיו את החברות החברות שלה באפריקה במסגרת המותג "אנדרסן". כחלק מהשינוי הזה, חמש חברות שיתוף פעולה לשעבר יהפכו לחברות חברות של אנדרסן גלובל, ויחזקו את הפלטפורמה שלה באפריקה. ההודעה מגיעה בעקבות האימוץ של המותג אנדרסן על ידי החברות המייסדות האמריקניות ב-2019 והחברות החברות באירופה, באמריקה הלטינית ובמזרח התיכון ב-2020.

החברות החברות של אנדרסן גלובל בניגריה וקניה -- שפעלו קודם במסגרת המותג "Andersen Tax" ישנו עכשיו למותג המשותף "אנדרסן". חברות שיתוף פעולה לשעבר בדרום אפריקה (Tabacks), טוניסיה (Jelil Bouraoui & Associates) ומאוריציוס ואיי סיישל (ATax Advisors) יאמצו אף הן את המותג אנדרסן. אנדרסן גלובל גם מקדמת ברכה חברות חברות בחוף השנהב (Mondon Conseil) ומוזמביק (Isálcio Mahanjane Advogado & Associados). הפעילות במסגרת מותג משותף מפגינה את היכולת של האזור לספק שירות יעיל בכל העולם עם החברות החברות האחרות של אנדרסן גלובל. באמצעות החברות החברות וחברות שיתוף הפעולה שלה, יש לאנדרסן גלובל עכשיו נוכחות ב-45 מדינות ביבשת, כולל שירותים משפטיים ב-41 מדינות.

"בשנים האחרונות, הפלטפורמה שלנו באפריקה נשארה בעדיפות גבוהה שעולה בקנה אחד עם המחויבות שלנו לשירות לקוחות והספקה של שירותי מיסים ומשפטיים יעילים בכל העולם. כשהכלכלה והשווקים ממשיכים להשתנות ולהיות יותר גלובליים, הצורך של הארגון שלנו בפתרונות מקיפים חוצי גבולות נעשה קריטי. באמצעות פעילות ההתרחבות שלנו והאיחוד של החברות החברות האפריקניות שלנו במסגרת מותג משותף, השגנו את היעד שלנו - להיות הנוכחות המשפטית הכי גדולה ביבשת", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של אנדרסן. "אנחנו נשארים מחויבים להיות אחת מחברות המיסים והמשפטים הכי משמעותיות מבחינת מספר עובדים, כיסוי ג"ג, והכי חשוב - מבחינת איכות".

כדי לחזק עוד את מבנה ההנהלה שלו באזור, המועצה האפריקנית של הארגון בחרה את ג'ליל בוראוי, המנהל הכללי של המשרד של אנדרסן בטוניסיה, לייצג את האזור במועצת המנהלים הגלובלית של אנדרסן גלובל. בנוסף, אולליי אדביי, המנהל הכללי של המשרד של אנדרסן בניגריה, ודריק קאופמן, המנהל הכללי של המשרד של אנדרסן בדרום אפריקה, ישמשו כמנהלים כלליים משותפים של האזור. ג'ליל, אולליי ודריק יעבדו באופן קרוב כדי לנהל את הפרקטיקה באפריקה ולתמוך בפעילות ההתרחבות העתידית של האזור.

השורשים של הפלטפורמה הגלובלית של אנדרסן מקורם ב-2002 כש-23 שותפים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המיסים בלבד WTAS LLC ואחריה הוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) ב-2014. באותה שנה, החברה החברה האמריקנית המייסדת התקדמה ואימצה את המותג Andersen Tax ולאחר מכן חברות חברות באמריקה הלטינית, אירופה ואפריקה. הופעת הבכורה של Andersen Tax ו-Andersen Tax & Legal במזרח התיכון הייתה ב-2017 והאזור התרחב מאז ליותר מ-20 מקומות, 500 אנשי מיסים ומשפטנים וקרוב ל-100 שותפים כיום. 

ההיסטוריה של אנדרסן גלובל התחילה ב-2002 כש-23 שותפים לשעבר של ארתור אנדרסן הקימו את חברת המיסים בלבד WTAS LLC ואחריה הוקמה אנדרסן גלובל (לשעבר WTAS Global) ב-2013. בשנה שלאחר מכן, החברה החברה האמריקנית אימצה את המותג Andersen Tax ולאחר מכן חברות חברות באמריקה הלטינית ואירופה. הופעת הבכורה של Andersen Tax הייתה בניגריה ב-2017 וקניה ב-2018, והאזור התרחב מאז ליותר מ-65 מקומות, יותר מ-1,000 אנשי מיסים ומשפטנים וקרוב ל-200 שותפים כיום. חברות חברות בקנדה וישראל יאמצו אף הן את המותג אנדרסן השנה, ואילו אנדרסן גלובל תמשיך להתמקד באסטרטגיית ההתרחבות שלה בשווקים קריטיים, כולל הקריביים, אמריקה הלטינית, אפריקה והמזרח התיכון. 

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-7,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-254 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global

415-764-2700

מקור: Andersen Global

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה קריירה ועבודה, כספים ופיננסים

ReNew Power תהפוך לציבורית על ידי שילוב עסקי עם RMG ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, ה
פסיפיק גרין ממנה את חוסה לובו כסגן נשיא לפיתוח עסקי Pacific Green Technologies, Inc מודיעה על המינוי ש
אפיזוד סיקס מודיעה על מימון נוסף של 30 מיליון דולר Episode Six, הספקית הגלובלית של תשתיות מודרניות של
ג'טקס מאפשרת לטוס עם טביעת רגל פחמנית מופחתת הלקוחות של ג'טקס יכולים עכשיו לבחור לטוס עם טביעת
היינזברנדז נבחרה כאחת מהחברות הכי אתיות בעולם HanesBrands, משווקת מובילה עם אחריות חברתית של בגד
אביבה שורץ מונתה לנציגת מכירות של ניוז דיירקט בישראל יועצת התקשורת אביבה שורץ, בעלת ניסיון של יותר משנ
הכנס מקוון של JETRO ב-3 במרץ 2021 ארגון הסחר החיצוני של יפן (JETRO) והארגון היפני של
אקספראו רוכשת את Videns IT Services Expereo מודיעה על הרכישה של ספקית פתרונות ה-SD-WAN
אנדרסן גלובל ממשיכה את ההתרחבות במרכז אסיה אנדרסן גלובל מרחיבה את הפלטפורמה שלה במרכז אסיה על
אנדרסן גלובל נכנסת לאיי בהאמה; מרחיבה את הפלטפורמה הקריבית אנדרסן גלובל נכנסת לאיי בהאמה באמצעות הסכם לשיתוף
GreenBox POS מודיעה על רישום בנאסד"ק ועל התמחור של הנפקה לציבור מוגדלת בשווי 43.6 מיליון דולר GreenBox POS, חברת טכנולוגיה פיננסית עולה שמשתמשת
בומברדייה מודיעה על הפירעון המלא של אמצעי האשראי המובטח העדיף בומברדייה הודיעה שהיא התחילה את הפירעון של היתרה ה
Lithium Werks בוחרת את ג'ק פרקובסקי למועצת המנהלים Lithium Werks BV גאה להודיע על הבחירה של ג'ק פרקוב
ספוטיפיי מודיעה על תוספת למועצת המנהלים ספוטיפיי הודיעה שמונה סאטפן תצטרף למועצת המנהלים ש
Centrient Pharmaceuticals רוכשת את Astral SteriTech סנטריינט הודיעה על חתימה על הסכם לרכישת Astral Ste
Bombardier מדווחת על התוצאות הכספיות בכל שנת 2020 חברת בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות בכל שנת 2
אנדרסן גלובל מתרחבת לפקיסטן עם חברת מיסים ועריכת דין אנדרסן גלובל נכנסת לפקיסטן באמצעות הסכם לשיתוף פעו
AST מודיעה על פתיחה של שני משרדי מכירות בחו"ל AST Private Company Solutions מודיעה על שני משרדי
זינגה מפרסמת תוצאות כספיות ברבעון הרביעי של 2020 ובשנה המלאה Zynga Inc פרסמה את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הרבי
Madison Realty Capital משלימה עסקאות ביותר מ-1.5 מיליארד דולר ב-2020 Madison Realty Capita הודיעה כי ביצעה מימון, מתן ה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)