הגולשים הבכירים בישראל המריאו לאליפות אירופה

דרוג:

שחר צוברי, נמרוד משיח ומעיין דוידוביץ המריאו לאליפות אירופה בגלשני RSX שתיערך בתורכיה

הגולשים הבכירים של ישראל שחר צוברי, נמרוד משיח ומעיין דוידוביץ המריאו הבוקר לתורכיה, לקראת אליפות אירופה בגלשני RSX שתיערך בין התאריכים ה-30.6 ל-5.7.
 
אליפות אירופה מהווה אבן דרך לבדיקת התוכנית המקצועית לקראת ריו 2016, כאשר נקודות הביקורת הנוספות השנה יהיו בתחרות הקדם אולימפית בריו ובאליפות העולם בסנטנדר.
 
המשלחת הישראלית לאליפות אירופה כוללת את שחר צוברי, אלוף ישראל בגלשני RSX ומדליסט הארד מאולימפיאדת בייג'ינג, מדליסט הארד באליפות העולם 2008 ואלוף אירופה בשנים 2009 ו-2010, את נמרוד משיח, מהגולשים הבולטים ביותר בשנים האחרונות, שזכה השנה (2014) במדליית כסף בתחרות גביע העולם בארה"ב ואשתקד זכה במדליית זהב באליפות דרום אמריקה שנערכה בברזיל ובמקום השישי באליפות העולם שהתקיימה גם היא בברזיל, סגן אלוף העולם לשנת 2009 ובעל מדליות ארד באליפויות העולם בשנים 2010‏ ו-2011‏, ואת מעיין דוידוביץ, אלופת ישראל וסגנית אלופת אירופה לשנת 2012 ובעלת מדליית ארד מאליפות העולם 2013.
 
במקביל לאליפות הבוגרים, נערכת גם אליפות אירופה לנוער ואליפות ה-U-21. בקטגורית עד גיל 21 יתחרו אמיר גלילי בגברים ובנשים עדי כהן יפה ונוגה גלר.
 
באליפות אירופה לנוער תיוצג ישראל על ידי נבחרת גדולה של גולשים וגולשות צעירים ומבטיחים, ביניהם הדר הלר, שתנסה להגן על תוארה משנה שעברה, ויעל פז, בעל מדליית הארד משנה שעברה.
 
גילי אמיר, יו"ר איגוד השייט, מסר כי: "אנו מאחלים הצלחה לנבחרות ישראל ומדגישים כי מדובר בתחרות ראשונה העונה במסגרת תחרויות המטרה שלנו לקראת המשחקים האולימפיים בריו. סביב כל ספורטאי ברמות אלו עובדת מערכת תומכת גדולה, תוך התמקדות במיצוי הפוטנציאל ההישגי לצד תכנון להישג מיטבי במשחקים האולימפיים.
כמובן שהגולשים הבכירים הם בעלי יכולת מוכחת למדליה בכל תחרות גדולה והמשימה של כל אחד ואחת מהם היא לראות את דגל ישראל מונף ולשמוע את התקווה בחלוקת הפרסים של כל אחת מתחרויות המטרה בעונה זו".
 
שחר צוברי: "אליפות אירופה תהיה התחרות השנייה שלי העונה אחרי גביע העולם בהייר ואני מגיע אליה כדי לעשות את הכי טוב ,אבל זו עדיין לא תחרות המטרה. אני בא לאליפות אירופה לתת את הכל ולעשות הכי טוב שאפשר ולנסות לעמוד על הפודיום".
 
צוברי הוסיף ואמר כי: "אליפות אירופה זו תחרות מאד חשובה, אבל היא יריית הפתיחה לקראת ההכנות לאליפות העולם, שזו התחרות המרכזית. לאחר אליפות אירופה יהיה לי זמן להתרכז במה שחשוב באמת - להגיע בשיא הכושר לקראת אליפות העולם".
 
נמרוד משיח: "מבחינתי, הגעתי לחלק היותר מעניין של העונה. אחרי תחרות הכנה ותחרויות ביקורת שהיו עד כה, סוף סוף אנו מגיעים למאני טיים ולחלק היותר מעניין. יש לי המון ציפיות מעצמי ושאיפות ל-3 החודשים הקרובים מאליפות אירופה, מהתחרות הקדם אולימפית ומאליפות העולם. זו בעצם תחילתה של תקופה. זו ההתחלה של שיא העונה ואני מאד מצפה ומאד מתכונן כמיטב יכולתי. אני מקווה שהדברים ילכו בדרך שאני חותר ושואף".
 
מעיין דוידוביץ: "אני עדיין לא בשיא הכושר, אבל תמיד אפשר להפתיע. המטרה שלי לסיים בשמינייה הראשונה באליפות אירופה ואם אסיים בחמישייה הראשונה אהיה ממש מרוצה. אני מכוונת יותר לאליפות העולם בספטמבר".
 
אלי צוקרמן, המנהל המקצועי של איגוד השייט: "הגולשים הבכירים שלנו מזדהים לחלוטין עם הכמיהה הבלתי מתפשרת למדליית זהב אולימפית ומשקיעים את כל כולם למען מטרה זו. אנו, באיגוד השייט, עושים הכל כדי לאפשר להם התמודדות מיטבית עם הלחצים הנפשיים והפיזיים שדרך זו מכתיבה. אנו, בעזרת היחידה לספורט הישגי והוועד האולימפי, מספקים להם תמיכה מקצועית, פיזית ונפשית בדרך שהם בחרו למצוינות בלתי מתפשרת".
 
גילי אמיר, יו"ר איגוד השייט, סיכם: "איגוד השייט פועל במרץ רב, תוך הפניית משאבים גדולים לקידום נבחרות העתודה והנוער האולימפיות וכדי לעזור לספורטאים הצעירים והמוכשרים לבצע את הקפיצה למים של "הגדולים", תוך הכוונה מקצועית עם תיאום ציפיות, הכנה פיזית ונפשית מתאימה לכל ספורטאי וספורטאית. ענף השייט והגלישה ידוע כענף עם כמות המשתנים הגדולה ביותר שספורטאי צריך לנתח בזמן אמת ולהגיב בצורה מידית, לכן, למאמנים ולכל המערכת המקצועית יש עבודה רבה בלימוד הספורטאים להתמודד מיטבית עם מצבים שונים והקטנת הגורמים המשתנים למינימום ההכרחי".
 
לאתר האיגוד: www.sailing.org.il

ב
תמונות של עמית שיסל: שחר צוברי, נמרוד משיח, מעיין דוידוביץ

כתבות נוספות בקטגוריה לימודים והשכלה

איך ללמד ילדים שיתוף פעולה איך ללמד ילדים שיתוף פעולה באמצעות משחקי חברה לילד
אוניברסיטת וולונגונג בדובאי תיתן לסטודנטים שמבקשים תארים בינ"ל את The Edge האוניברסיטה של וולונגונג בדובאי באיחוד האמירויות ת
ירין שחף עושה לאיפור בית ספר 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
חשיפה לצפון: "ירין שחף" פותח סניף חדש בחיפה 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
דו"ח אקדמי מותח ביקורת על בתי הספר היקרים בעולם בגלל התעלמות מבריונות ד"ר אריק דברביו, פרופסור אמריטוס באוניברסיטת Paris
אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה און ליין אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה מקוונים און ליי
מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על עתיד ההשכלה The Western Union Company משתפת דוח חדש על "העתיד
לימודי עיצוב פנים - מדריך למתלבט/ת כל מה שרצית לדעת על לימודי עיצוב פנים - אילו כלים
איפה כדאי ללמוד תואר ראשון בספרות? עומדים לעשות שינוי בקריירה או אפילו לפתח את הידיעו
Heriot-Watt University מודיעה על מענקים קהילתיים לכבוד הרמדאן המלגות המיוחדות האלה, שנקראות המענקים הקהילתיים של
טיפים לבחירת מוסד לימוד לעיצוב פנים לימודי עיצוב פנים הוא תחום מבוקש במיוחד וברחבי האר
בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק הסטודנטים לעיצוב אופנה של אוניברסיטת הריוט-וואט דו
GMAC מקבלת בברכה את אחד ממוסדות מינהל העסקים והכלכלה המובילים של פורטוגל המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון
לראשונה בעברית, שני ספרים של החוקרים העולמיים יפים וגלינה שבשאי "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" ו-"איך לעזור לילדך להי
GMAC בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון
אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי האוניברסיטה, שפועלת בדובאי מאז 2005 ולאחרונה זכתה
מרכז מצוינות - שיתוף פעולה בין התעשייה והאקדמיה אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מתכוונת לעבוד באופן קר
משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים 22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניב
לראשונה: כנס חדשנות וטרנדים בהשתתפות 900 מאפרים בתאריך ה-26.7.2019, יתקיים באולם סינמה סיטי גלילות
גולדבוקס, הפתרון המושלם להורים לקראת שנת הלימודים הורים יקרים, הכירו את "גולדבוקס" האתר בו תוכלו למצ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)