סרוצ'י נכסים מעניקה הלוואת בנייה של 300 מיליון דולר לפרויקט דירות קונדו יוקרתיות

דרוג:

ניו יורק, 3 באוגוסט 2017, (BUSINESS WIRE):

סרוצ'י נכסים (סרוצ'י) ו-Madison Realty Capital (MRC) הודיעו על הסגירה של הלוואת בנייה בסך 300 מיליון דולר להשלמה של פרויקט גדול של שימוש מעורב ברחוב 50 מזרח מספר 138 בשכונת מידטאון איסט של מנהטן.

MRC, חברה להשקעות בנדלן עם גיבוי מוסדי שמתמקדת בהשקעות במניות ואג"ח נדלן בשוק הביניים, סיפקה את ההלוואה לפרויקט שסרוצ'י בונה בשותפות עם SMI USA (SMI). הפרויקט כולל מגדל של 72 קומות בגובה של 803 רגל עם חזית שתוכננה על ידי פלי קלרק פלי אדריכלים, 124 יחידות מגורים קונדו יוקרתיות, 7,500 רגל רבוע של שטחי קמעונאות במפלס הקרקע ומתחתיו ומבנה חניה עם 25 מקומות.

"היה תענוג להשלים את העסקה עם Madison Realty Capital", אמר לו סרוצ'י, המייסד והנשיא של סרוצ'י נכסים. "החתימה על העסקה הייתה חלקה, יעילה וללא תקלות. אנחנו מצפים להמשך הקשרים שלנו עם MRC ולעסקאות נוספות כשאנו צופים לעתיד".

"MRC הייתה השותפה נותנת ההלוואה האידיאלית לפרויקט בפרופיל גבוה הזה, שהשלימה את צוות הפרויקט המצוין הזה שהרכבנו", הוסיף טום טאו, נשיא SMI.

"העסקה הזאת מדגישה את המעמד של MRC כאחת הספקיות הספורות של פתרונות מימון ממקור אחד לספונסרים כמו סרוצ'י נכסים והשותפים שלה", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל ההשקעות של MRC. "בתקופה שיזמים רבים צריכים לארגן מקורות מימון מרובים כדי שעסקאות יתבצעו, אנחנו מציעים שירות הכל במקום אחד ותהליך יותר יעיל. זאת הצעה משכנעת עבור רבים מלקוחותינו, ולעיתים קרובות החברה שלנו היא שותפה מבוקשת כנותנת הלוואות מהסיבה הזאת".

הבנייה מתקדמת במהירות באתר ומבנה העל מבטון כבר הגיע לקומה ה-40, וסיום הנחת הקורות צפוי בנובמבר השנה. השלמת דירות הקונדו מתוכננת לסוף 2018. פלי קלרק פלי אדריכלים תכננו את חזית הבניין ו-SLCE אדריכלים הם האדריכל הרשום בהיתר הבנייה. AECOM Tishman היא הקבלן הכללי.

סרוצ'י נכסים מתכוונת להציע תמהיל של יחידות עם חדר שינה אחד עד חמישה, שנעות בין 777 רגל רבוע ל-5,388 רגל רבוע, בסך כולל של 200,000 רגל רבוע למכירה. עיצוב הפנים על ידי Champalimaud יהיה אחד האלמנטים של סביבת המותרות היוקרתית הכוללת של הנכס. הבניין יכלול שירותי יוקרה כולל בריכה וספא פנימיים, מרכז כושר ואזורי עבודה משותפים.

אודות Madison Realty Capital (MRC)

MRC היא חברה להשקעות בנדלן מניו יורק שמבצעת השקעות במניות ואג"ח נדלן בשוק הביניים. MRC, שהוקמה ב-2004, השקיעה בערך 6.0 מיליארד דולר בעסקאות במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות.

אודות סרוצ'י החזקות בע"מ

סרוצ'י החזקות בע"מ היא חברת שירותים מלאים ניו יורקית, שמפתחת, רוכשת ומפעילה תיק מגוון של בעיקר נכסי נדלן. סרוצ'י מנצלת את 25+ שנות הניסיון שלה ברכישות, פיתוח והבניה כדי ליצור הזדמנויות ייחודיות שמניבות תשואות גדולות הרגיל. בין הפרויקטים האחרונים של MRC בעיר ניו יורק: רכישת רוב חלקת הקרקע מתחת לבניין ליפסטיק ואתר הפיתוח שנמצא בשדרה החמישית מספר 520. מקצועני הנדלן של החברה מתמחים בתחומים רבים, כולל בנייה, זכאויות, חכירה, שיווק, ניהול ופיננסים.

אנשי קשר

 שאלות מהמדיה, התקשרו עם:

Great Ink Communications, 212-741-2977
Tom Nolan,
tom@greatink.com
Eric Waters, eric.waters@greatink.com

מקור: Madison Realty Capital

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

עסקה שמשנה את המצב בשוק הקמעונאות הפולני EPP שרשומה בבורסה של יוהנסבורג הודיעה היום על הרכי
תערוכת Big 5 Dubai השביעית ברציפות של אופנאייר אופנאייר נרגשת להשתתף בתערוכת Big 5 Dubai זאת השנה
MRC מספקת מימון בנייה של 64 מיליון דולר לפרויקט 200 Kent Avenue Madison Realty Capital הודיעה על הסגירה של הלוואת
דירות יוקרה בתל אביב בואו לפגוש במציאות אחרת של מגורים ונדל"ן - דירות פ
מדיסון נותנת הלוואת בנייה של 297 מיליון דולר לפרויקט ריבר פארק Madison Realty Capital הודיעה על הסגירה של הלוואת
האם כדאי לנהל את תיק ההשקעות שלך בצורה עצמאית? האם יש לכם את הכלים לנהל את כספכם באופן עצמאי? אנו
הדמיית נדלן סיקור מיוחד בנושא הדמיות נדלן כהמחשה יעילה ומרשימה
מרכז הירידים תל אביב יוצא במכרז לשכירת והפעלת מתחם ייחודי במרכז הירידים מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בע"מ יוצא בימים אלה
פרויקט הפיילוט של בטון משופר באמצעות גרפן של זניאטה מתקדם עם לאריספלסט ואוניברסיטת בן גוריון בישראל Zenyatta Ventures Ltd שמחה להודיע שהשלב הבא בבדיק
המלצה על היזם בני נחמיה האיש שפועל למען האחרים בני נחמיה, מדובר באיש שמנהל מבנים, האדם הזה הוא אי
קנדי ווילסון מודיעה על מכירת בניין משרדים של 130,000 רגל רבוע לג'יי. פי. מורגן חברת ההשקעה בנדל"ן הגלובלית קנדי ווילסון הודיעו שב
התחלה או סוף? דיור מוגן בחירה שטובה לך ולהורה שלך השאלה היא כיצד בוחרים דיור מוגן? העניין הוא שבתחום
ARCHIBUS מקימה את קרן EMEA ARCHIBUS ARCHIBUS Inc מודיעה על יוזמה חשובה בשוק עם הקמתה ש
התחדשות עירונית - מדריך מיוחד פרויקטים שונים בתחום ההתחדשות העירונית, כוללים נוש
הסקר הכלכלי הגדול של ישראל יוצא לדרך קבוצת גיל אורלי, מפעילת התוכנית הגדולה בישראל להשג
Transcontinental Realty Investors דורגה בין 150 החברות הציבוריות הגדולות באזור דאלאס Transcontinental Realty Investorsהוכללה לאחרונה בר
האחוזה של פיקאסו נמכרה ליו"ר ספטר ראיו וויתאנייג' האחוזה רחבת הידיים שהייתה ביתו האחרון של פבלו פיקא
רכישת נדלן בשרון סיקור מיוחד בנושא הנוגע בנקודות החשובות ביותר - בנ
א.י פרויקטים - קבלן שיפוצים במרכז הארץ אז מה באמת הדברים החשובים שצריך לחשוב עליהם כאשר מ
'כוכב אלומיניום' פותחת אולם תצוגה חדש חברת 'כוכב' הותיקה למוצרי אלומיניום ממשיכה להתרחב
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)