רד האט מחזקת את הענן ההיברידי

דרוג:

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על הזמינות של Red Hat Enterprise Linux 7.5, הגרסה העדכנית ביותר של פלטפורמת לינוקס ארגונית המובילה בעולם. הגרסה החדשה מספקת אבטחה משופרת ובקרות עמידה ברגולציה, כלים להפחתת עלויות אחסון, שימושיות משופרת, כמו גם אינטגרציה רבה יותר עם תשתיות Microsoft Windows, הן באתרי לקוחות והן בענן Microsoft Azure.

כאשר מערכי IT ארגוניים מתרחבים ומקיפים מגוון סביבות, מחומרה באתר ועד עננים פרטיים וציבוריים, ארגונים מחפשים לעתים קרובות דרכים לשלב השקעות קיימות בתשתיות ויישומים עם טכנולוגיות דיגיטליות חדשות.  Red Hat Enterprise Linux 7.5יכולה לסייע לארגונים לענות לאתגר זה על ידי הפחתת מורכבות תשתית ועלויות הכרוכות בכך, תוך הקלה על ניהול סביבות IT היברידיות.

אבטחת ענן היברידי ועמידה ברגולציה  משופרות

סביבות IT היברידיות מספקות לארגונים יכולות משמעותיות חדשות, אך עלולות גם להציג אתגרי אבטחה ייחודיים. זאת מאחר שצוותי IT חייבים עתה להתמודד עם אתגרי אבטחה ברחבי אפשרויות פריסה. כדי לענות טוב יותר לצרכי האבטחה המגוונים של מחשוב היברידי, Red Hat Enterprise Linux 7.5 מספקת בקרות תוכנות אבטחה משופרות, כדי למנוע סיכונים תוך השלמת ביצוען של פעילויות IT ללא צורך בהפסקתן.

רכיב מרכזי של בקרות אלה הנו אוטומציית אבטחה דרך אינטגרציה של OpenSCAP עם Red Hat Ansible Automation. הדבר תוכנן לאפשר את היצירה של Ansible Playbooks ישירות מסריקות OpenSCAP אשר יכולות לשמש להטמעה מהירה ועקבית של תיקוני אבטחה ברחבי סביבתIT  היברידית. ניתן עתה לאבטח טוב יותר נתונים רגישים ברחבי סביבות שונות עם שיפורים בהצפנת Network-Bound Disk התומכת בפענוח אוטומטי של קבצי נתונים גדולים.

ביצועי יעילות אחסון משופרים

ארגונים מחפשים להרחיב ניצול השקעות IT קיימות גם לתמיכה בהטמעות ענן היברידי והפחתת עלויות תקורה. לכן, לעתים קרובות הופכת אופטימיזציית אחסון לחלק חשוב של האסטרטגיה.

Red Hat Enterprise Linux 7.5 יכולה לעזור באמצעות אופטימייזר נתונים וירטואלי (VDO), שתוכנן להפחית עלויות אחסון נתונים בענן ובאתרי לקוחות עד ב- 83 אחוז (לפי מחקר פנימי של רד האט). VDO מפחית כפילויות נתונים ומגדיל נפח אחסון אפקטיבי דרך ביטול כפילויות (de-duplication) ודחיסה של נתונים לפני הגעתם לדיסק.

פשטות ניהול

Red Hat Enterprise Linux 7.5 יכולה לסייע בהפחתת עקומת הלמידה הכוללת של מנהלי מערכות לינוקס חדשים, מאתרי תקלות, ומפתחים. הדבר נעשה דרך עשיית משימות מורכבות כמו ניהול מערכת, לקלות יותר דרך שיפורים בעמדת מנהל המערכת. שיפורים אלה, באמצעות ממשק אינטרנט פשוט, תוכננו למנוע רבות מהמורכבויות הכרוכות בניהול מערכות מבוססות לינוקס, כולל הקמת רשת ואחסון.

בנוסף, מוצעת ב- Red Hat Enterprise Linux 7.5 תפקודיות חדשה ואינטגרציה עם תשתיות מבוססות Windows, כולל ניהול ותקשורת משופרים עם הטמעות Windows Server, העברות נתונים מאובטחות יותר עם Microsoft Azure, ושיפורי ביצועים עבור ארכיטקטורות Microsoft Active Directory מורכבות. כללית זה יכול לספק מעבר חלק יותר עבור ארגונים הרוצים לגשר את הסקלאביליות והגמישות של הטמעות Red Hat Enterprise Linux 7.5 עם השקעות IT מבוססות Windows קיימות.

קונטיינרי לינוקס מוכנים לייצור

מאחר שאפליקציות קונטיינרים ותשתיות מבוססות-קונטיינר מהוות לעתים קרובות רכיב בסיסי עבור אסטרטגיות טרנספורמציה דיגיטלית רבות, Red Hat Enterprise Linux 7.5 נותנת ביטוי להובלת רד האט בעשיית טכנולוגיות מבוססות קונטיינר למוכנות לייצור. בגרסה החדשה שופרה אבטחת קונטיינרים, תוך הוספת תצורת אבטחה פרואקטיבית ועמידה ברגולציה בשלב ההקמה, לצד בקרות אבטחה פרטנית וגישה לשכבת Host.

Red Hat Enterprise Linux 7.5 גם מוסיפה תמיכה מלאה עבור Buildah – כלי עזר בקוד פתוח שנועד לעזור למפתחים ליצור ולשנות אימג'ים של קונטיינרי לינוקס בלי הרצת קונטיינר מלאה או תכנית שרצה ברקע (Daemon). זה מאפשר לצוותי IT לבנות ולפרוס מהר יותר יישומי קונטיינר בלי צורך להריץ מנוע קונטיינר מלא, מה שמקטין את שטח התקיפה ומבטל את צורך להריץ מנוע קונטיינר במערכת שאינה מיועדת לעשות כך בייצור.

זמינות ברחבי מגוון ארכיטקטורות

על מנת לתמוך עוד יותר במבחר ארכיטקטורות מחשוב העומדות לרשות הלקוחות, Red Hat Enterprise Linux 7.5 זמינה בו-זמנית ברחבי כל הארכיטקטורות הנתמכות, כולל x86, IBM Power, IBM z Systems, ו- 64-bit Arm. מהדורה זו גם מוסיפה תמיכה עבור וירטואליזציית KVM עם Host יחיד וסביבת זמן ריצה בפורמט OCI  (Open Container Initiative) ו- Image base ל- IBM z Systems.

דניז דומאס, סגנית נשיא להנדסת פלטפורמות ברד האט, אמרה: "העתיד של IT ארגוני אינו חייב להיות אך ורק במרכז הנתונים או בענן הציבורי, אלא כשילוב של פיזור ברחבי ארבע תצורות IT: פיזית, וירטואלית, ענן פרטי, וענן ציבורי. Red Hat Enterprise Linux משמשת כגשר גמיש ומוצק ברחבי מערכות אלה, והגרסה החדשה של פלטפורמת לינוקס המובילה בעולם מספקת יכולות רבות עוד יותר, החל מאבטחה בהיקפים גדולים עד ליעילות אחסון מוגברת, כדי לקדם את הענן ההיברידי בארגונים".

אודות רד האט

רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תווכה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של IT. למידע נוסף www.redhat.com.


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

סיקלור מרחיבה את היצע מוצרי האבטחה ממוקדי הנתונים סיקלור מודיעה על ההשקה של סיווג הנתונים של סיקלור,
סיקלור משפרת את ניהול הזכויות באמצעות חוויית משתמש יעילה בדוא"ל ושילוב מורחב עם טכנולוגיות הטובות מסוגן סיקלור, הספקית של פתרון ניהול הזכויות ללא סוכן הרא
Wind River זכתה בפרס פלטפורמת ה-IoT של השנה ווינד ריבר (Wind River), מובילה עולמית בפיתוח תוכנ
F5 משיקה WAF מתקדם לאבטחת יישומים בעולם ה- Multi-Cloud F5 Networks משיקה פתרון Advanced Web Application F
OwnBackup סוגרת סבב מימון של 15.5 מיליון דולר כדי לקדם הגנה על נתונים בענן OwnBackup, חדשנית בגיבוי ושחזור נתונים, הודיעה על
ניוסטאר מודיעה על NetProtect ניוסטאר, ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן א
קמינריו מפחיתה עלויות אחסון ענן קמינריו פרסמה תוצאות מחקר חדש שבוצע על ידי חברת En
Valinor משיקה שירות הטמעה לתקנות GDPR והגנת פרטיות Valinor מספקת ליווי מקצועי להטמעת התקנות בארגון, ה
ADVA ואמרטוס מדגימות אוטומציה של ניהול מחזור החיים של שירותים באמצעות ארכיטקטורת MEF 3.0 ADVA הודיעה על הדגמה משותפת עם אמרטוס שמגלה איך ספ
F5 Labs: עליה בהתקפות DDoS ב- EMEA נתונים מ- F5 Labs מדווחים על עליה של 64% בהתקפות ו
ווינד ריבר תירכש על ידי TPG ווינד ריבר (Wind River)– מובילה עולמית בפיתוח תוכ
דיים מגי סמית ושחקנים אחרים מסרטי הארי פוטר מצטרפים ל-Harry Potter: Hogwarts Mystery של Jam City מי: Jam City, אולפן משחקים לסלולר מלוס אנג'לס, בשי
איזה טכנולוגיות משבשות זוכות לתשומת לב והשקעות ממנכ"לים, עכשיו? YPO, ארגון המנהיגות הראשון בחשיבותו בעולם של מנכ"ל
Lakshya Internet משנה את הקמעונאות B2B שלה באמצעות Fiorano iPaaS Fiorano Software הודיעה ש-Lakshya התקינה את Fioran
VHO מחזקת את המחויבות לחזון 2030 Virgin Hyperloop One מחזקת את המחויבות לחזון 2030
קמינריו הוכתרה כפתרון הענן הטוב ביותר קמינריו (Kaminario), חברת תוכנת אחסון ענן מובילה,
תוצאות רד האט לרבעון ולשנת הכספים 2018 רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות
חברת Stratasys הטמיעה פתרונות F5 להגנה על שירותי ענן AWS וסביבות Multi-cloud חברתStratasys, יצרנית מדפסות תלת-ממד, בחרה בפתרונו
INFINIDAT מכריזה על קווי פתרונות חדשים לענן הציבורי ולהגנה על מידע החברה מכריזה על פתרונות אחסון חדשים ללמידה עמוקה,
היעדים המובילים למטיילים בגיל הזהב לפי Booking.com חברת Booking.com, המובילה העולמית בכל הקשור לחיבור
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)