MRC נותנת הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר לפרויקט ב-Hell’s Kitchen

דרוג:

ניו יורק, 25 באפריל 2018, (GLOBE NEWSWIRE):

Madison Realty Capital (MRC) נתנה הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר למפתחים המשותפים Sumaida + Khurana ו-LENY למגדל קונדו חדש שנמצא ברחוב 56 מערב מס. 611 בשכונת Hell’s Kitchen במנהטן. הכסף הוא חלק מחבילת מימון בנייה של 155 מיליון דולר עבור הפרויקט שנותנות MRC וקרן השקעות שמנוהלת על ידי Apollo Global Management.

ברחוב 56 מערב מס. 611, שנמצא בשכונה המתפתחת ב-Hudson West, יהיו 35 קומות שיכללו 163,329 רגל רבוע ו-83 יחידות מגורים, מחדר שינה אחד ועד לפנטהאוזים רחבי ידיים. בקונדו יהיה גם שטח חיצוני גדול, כולל גן גג מעוצב ומרפסת שמש, וגם הרבה מרפסות פרטיות עבור הדיירים. לדיירים תהיה גם גישה למרכז כושר חדיש, חדר משחקים לילדים ושטח בידור לאירוח אירועים פרטיים.

"אנחנו שמחים למלא תפקיד חשוב במתן הפתרון הפיננסי לפרויקט המאוד מתוקשר הזה במנהטן", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל כללי של MRC. "אנחנו ממשיכים להצליח במתן מענה לצרכים של לווים בכל שלבי הפרויקט, מקדם פיתוח דרך הבנייה ועד המכירה או ההתייצבות. במקרה הזה, המממן השקיע הון עצמי רב בפרויקט, ואנחנו מעורבים בבסיס אטרקטיבי בפרויקט במקום טוב עם צוות מנוסה מאחוריו".

את הבניין מתכנן האדריכל זוכה פרס פריצקר אלברו סיזה והוא הכניסה הראשונה שלו לשוק האמריקני, ציון דרך חשוב עבור האדריכל הפורטוגלי הנודע. סיזה הוא אחד מהאדריכלים הכי מפורסמים ועטורי פרסים בעולם, שתכננן מבנים אייקוניים כמו בית התה בואה נובה ו-Piscinas de Marés בפורטוגל וגם פרויקטים שהוזמנו בזמן האחרון בסין, קוריאה הדרומית, ספרד, ארגנטינה, ברזיל והולנד. האדריכלים זוכי פרס IA מייקל גבליני וקימברלי שפרד ישתפו פעולה עם סיזה בתכנון הפנימי של רחוב 56 מערב מס. 611, ו-SLCE Architects הם האדריכל הרשום בהיתר הבנייה.

לצוות של פרויקט רחוב 56 מערב מס. 611 יש ניסיון קודם רב בפרויקטי מגורים מהיסוד. Sumaida + Khurana היא חברת פיתוח ניו יורקית שמתמקדת בפיתוח בניינים סמינליים ברחבי העיר ושוכרת את האדריכלים הכי עכשוויים ומפורסמים לתכנן אותם. אחד הפרויקטים הבולטים של החברה, רחוב אליזבט 152, מתקרב במהירות לסיומו והוא הבניין הראשון בניו יורק של האדריכל המומחה היפני טדאו אנדו.

החברה הניו יורקית LENY אחראית לפיתוח של פרויקטי מגורים של מיליוני רגל רבוע ברחבי העולם. החברה מתמחה בהבאה לשוק של בנייני קונדו יוקרתיים במקומות פרימיום ומרכזת כעת את פעילותה בעיר ניו יורק. רחוב 56 מערב מס. 611 הוא אחד מארבעה פרויקטים שהחברה מפתחת, כולל רחוב 29 מערב מספר 534 ותיק ברי בוויליאמסבורג והיא גם אחד משותפי ההון העצמי בשדרה החמישית מספר 277. LENY מפתחת במצורף יותר מחצי מיליון רגל רבוע בעיר ניו יורק.

אדי צ'וג מ-Maverick Capital Partners ארגן את המימון בעסקה. המכירות ברחוב 56 מערב מס. 611 מתוכננות להתחיל באביב 2019 ואת פעילות השיווק יובילו לנרד סטיינברג, דברה להצ'נס וג'סטין דאדמו ב-Compass.

אודות Madison Realty Capital (MRC)

MRC היא חברה להשקעות בנדלן מניו יורק שמבצעת השקעות במניות ואג"ח נדלן בשוק הביניים. MRC, שהוקמה ב-2004, השקיעה בערך 7 מיליארד דולר בעסקאות במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות.

לשאלות של המדיה, התקשרו עם:
Great Ink Communications: (212) 741-2977
Tom Nolan –  tom@greatink.com
Eric Waters – eric.waters@greatink.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

מדריך: איך תזהו הזדמנויות בשוק הנדל"ן? מדי פעם אנשים פונים אלי ומבקשים ממני למצוא להם נכס
התקדמות בפרויקט Mercer Crossing בפרמרז בראנץ' Transcontinental Realty Investors, Inc ו-Southern
חוזים תמא 38: מה צריך לדעת? כאשר אתם עומדים לפני פרויקט תמא 38 בבניין שלכם, יש
4 הטעויות שאתם עושים עם למידה עצמאית על נדל"ן אין באמת תחליף ללמידה המתבצעת במסגרת קורס מקצועי –
Cushman & Wakefield תרכוש את החברה הקשורה האירית שלה מ-Sherry FitzGerald Group חברת שירותי הנדלן הגלובלית Cushman & Wakefield הוד
millionairemansion.co.uk מציעה בית אחוזה בריטי בהגרלה הגלובלית הראשונה לזכייה בבית מותרות millionairemansion.co.uk פותחת את ההגרלה שלה לזכיי
שוק הנדל"ן בעצירה - מהי ההשקעה הבטוחה בשבילך? ניסיון העבר הוכיח שזהב נחשב להשקעה בטוחה לטווח האר
Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר MRC סגרה עסקה של הלוואת משכנתא ראשונה בסך 167.5 מי
JDS מבטיחה מימון בנייה של 137 מיליון דולר עבור הקונדו במיאמי ביץ' Monad Terrace JDS Development Group מבטיחה מימון בנייה של 137 מי
פטנט אמריקני חדש על צמנט מוקשה באמצעות CO2 של סולידיה טכנולוגיות משרד הפטנטים וסימני המסחר של ארצות הברית העניק פטנ
רכישת דירות חדשות ב-PRESALE מעוניינים לרכוש דירות יוקרה באזור השרון, סמוכות לה
עסקה שמשנה את המצב בשוק הקמעונאות הפולני EPP שרשומה בבורסה של יוהנסבורג הודיעה היום על הרכי
תערוכת Big 5 Dubai השביעית ברציפות של אופנאייר אופנאייר נרגשת להשתתף בתערוכת Big 5 Dubai זאת השנה
MRC מספקת מימון בנייה של 64 מיליון דולר לפרויקט 200 Kent Avenue Madison Realty Capital הודיעה על הסגירה של הלוואת
דירות יוקרה בתל אביב בואו לפגוש במציאות אחרת של מגורים ונדל"ן - דירות פ
מדיסון נותנת הלוואת בנייה של 297 מיליון דולר לפרויקט ריבר פארק Madison Realty Capital הודיעה על הסגירה של הלוואת
האם כדאי לנהל את תיק ההשקעות שלך בצורה עצמאית? האם יש לכם את הכלים לנהל את כספכם באופן עצמאי? אנו
סרוצ'י נכסים מעניקה הלוואת בנייה של 300 מיליון דולר לפרויקט דירות קונדו יוקרתיות Madison Realty Capital הודיעו על הסגירה של הלוואת
הדמיית נדלן סיקור מיוחד בנושא הדמיות נדלן כהמחשה יעילה ומרשימה
מרכז הירידים תל אביב יוצא במכרז לשכירת והפעלת מתחם ייחודי במרכז הירידים מרכז הירידים והקונגרסים בישראל בע"מ יוצא בימים אלה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)