למה כדאי לרכוש בית בהרצליה פיתוח?

נדל"ן והשקעות :  |   | 4/1/2019
דרוג:

איכות חיים בעולם המערבי של ימנו נמדדת בפרמטרים רבים שאחד הבולטים בהם הוא כמובן מקום המגורים. ביתנו הפרטי הוא "מבצר" לכל דבר ומהווה למעשה את המקום האינטימי והאישי ביותר של כל אחד מאיתנו כאשר לעיצוב הפנימי שלו יש חשיבות גדולה מאוד אבל גם לסביבה החיצונית בה הוא ממוקם.
 
שני האלמנטים הללו קובעים רבות ואם להוסיף על כך את אזור המגורים, את הקרבה למקומות עבודה מוערכים, את השירותים ציבוריים והמוניציפאליים האיכותיים, את מקומות הבילוי החשובים ועוד הרי שהתמונה די ברורה. בהרצליה פיתוח יש את כל אלו ויותר - בנוסף, היא סמוכה לים, בעלת אוכלוסייה מהחתך הסוציו אקונומי הגבוה ביותר בישראל, יש בה פרטיות רבה וכל אלו אך מוסיפים לקסם ולאטרקטיביות שלה. אם לפרוט את כל האלמנטים הללו לפרטים קטנים הרי שהיא ממוקמת במרכז הארץ ומהווה חלק מגוש דן שתל אביב במרכזו. עם זאת, היא מרוחקת מהעיר הגדולה והשכונות הממלאות אותה שקטות נעימות, רובן אינן נמצאות על צירי כביש ראשיים כך ששקט רב מאפיין אותן לאורך כל היום והשנה.

העיר הרצליה ממוקמת ליד תל אביב והערים המרכזיות אשר בגוש דן, אבל, במידה רבה גם מחוץ אליהם. כך, הנגישות לכל המוקדים החשובים בהם הינה בטווח נסיעה של דקות ספורות עד חצי שעה. ניתן לעשות זאת באמצעות הרכב, אבל גם בתחבורה ציבורית דוגמת מוניות, רכבת ועוד.
 

שפע ושקט להורים ולילדים

בהרצליה פיתוח ניתן למצוא בתים בודדים גדולים עם שטח רחב ידיים. לבתים בודדים ודו משפחתיים יש יתרון רב בזכות הגינה המהווה חלק בלתי נפרד ואשר ניתן לעצבה היטב וליהנות ממנה לאורך מרבית ימות השנה. יש בתים הממוקמים ממש בקרבה לחוף הים ובקיץ ניתן לחוש בריזה נעימה מהים. בכל סגנון דירה שתבחרו, בית בהרצליה פיתוח יאפשר לכם ליהנות מרמת המחייה הגבוהה ביותר שניתן בישראל.

היות ובאזור זה ישנה אוכלוסייה מחתך סוציו אקונומי דומה ניתן למצוא חברים רבים החולקים אותם תחביבים ולבצע יחד פעילויות חברה שונות כמו אירוח לבר-בי-קיו ואירועים משותפים אחרים. ניתן לחבור יחד וללכת לפעילויות תרבות וספורט, להצגות ולפעילויות נוספות אשר מאורגנות על ידי הרשות המוניציפאלית והמיועדת לתושבים. בנוסף המעמד הגבוה, יחסית, של התושבים מאפשר קבלת שירותים מעולים לילדים ולמבוגרים כאחד. כך, מסגרות החינוך וביניהם בתי הספר, גני הילדים, הפעוטונים ועוד תהיינה איכותיות. השירותים יכללו, כמובן,  חינוך משלים בשעות שלאחר הלימודים. החיכוך עם ילדים בעלי רקע משותף תורם לכך שהם יסתובבו בחברה טובה וירכשו חברים אשר נמצאים עימם ב-"אותו ראש". הימצאות הילדים במסגרת ובחברה טובים מורידה דאגות רבות מההורים ותורמת לשקט נפשי.

הרצליה פיתוח נחשבת לשכונה ותיקה על כל היתרונות יש בה. משום כך, קיים כמובן קושי יחסי למצוא בה בתים ודירות במחירים זמינים. עם זאת, בית בישראל רוכשים לטווח ארוך ולעיתים לכל החיים, ומומלץ מאוד למי שמעוניין לגור בשכונה מעולה זאת לעשות מאמץ, להתאזר בסבלנות ולמצוא את הבית המתאים לו ולמשפחתו.
תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

לקחת משכנתא שנתיים אחרי פשיטת רגל - האם כדאי ואפשרי? מרטין בוקסדורף מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פ
מומחה לעבודה עם מסורבי משכנתא בבנקים - מרטין בוקסדו הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס
ניהול נכסים כפתרון לסכסוך בין אחים מריבות משפחתיות, חיכוכים ויחסים גרועים בין בני משפ
לקחת משכנתה אחרי פשיטת רגל רוצה לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל? אתה חייב לקרוא את
המלצה חמה על מרטין בוקסדורף יועץ למסורבים אני רוצה היום ברשותכם לחרוג ממנהגי ולהגיד משהו טוב
מרטין בוקסדורף - יועץ משכנתאות מומחה למסורבי משכנתא הבנק סירב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים לוותר על האפשר
מרטין בוקסדורף - יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתה הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא
מדריך: איך תזהו הזדמנויות בשוק הנדל"ן? מדי פעם אנשים פונים אלי ומבקשים ממני למצוא להם נכס
התקדמות בפרויקט Mercer Crossing בפרמרז בראנץ' Transcontinental Realty Investors, Inc ו-Southern
חוזים תמא 38: מה צריך לדעת? כאשר אתם עומדים לפני פרויקט תמא 38 בבניין שלכם, יש
4 הטעויות שאתם עושים עם למידה עצמאית על נדל"ן אין באמת תחליף ללמידה המתבצעת במסגרת קורס מקצועי –
Cushman & Wakefield תרכוש את החברה הקשורה האירית שלה מ-Sherry FitzGerald Group חברת שירותי הנדלן הגלובלית Cushman & Wakefield הוד
millionairemansion.co.uk מציעה בית אחוזה בריטי בהגרלה הגלובלית הראשונה לזכייה בבית מותרות millionairemansion.co.uk פותחת את ההגרלה שלה לזכיי
שוק הנדל"ן בעצירה - מהי ההשקעה הבטוחה בשבילך? ניסיון העבר הוכיח שזהב נחשב להשקעה בטוחה לטווח האר
Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר MRC סגרה עסקה של הלוואת משכנתא ראשונה בסך 167.5 מי
MRC נותנת הלוואת ביניים של 35 מיליון דולר לפרויקט ב-Hell’s Kitchen Madison Realty Capital נתנה הלוואת ביניים של 35 מי
JDS מבטיחה מימון בנייה של 137 מיליון דולר עבור הקונדו במיאמי ביץ' Monad Terrace JDS Development Group מבטיחה מימון בנייה של 137 מי
פטנט אמריקני חדש על צמנט מוקשה באמצעות CO2 של סולידיה טכנולוגיות משרד הפטנטים וסימני המסחר של ארצות הברית העניק פטנ
רכישת דירות חדשות ב-PRESALE מעוניינים לרכוש דירות יוקרה באזור השרון, סמוכות לה
עסקה שמשנה את המצב בשוק הקמעונאות הפולני EPP שרשומה בבורסה של יוהנסבורג הודיעה היום על הרכי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)