סיניברס וטלפוניקה משתפות פעולה כדי להציע שירות מסרונים גלובלי מאובטח חדש

דרוג:

ולנסיה, ספרד, 28 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

בכנס ותערוכה GSMA WAS#10, Syniverse, החברה הכי מחוברת בעולם, הודיעה שהיא מפתחת פתרון גלובלי מאובטח לשליחת מסרונים שמיועד לעזור למותגים לדאוג שמסרונים יהיו ללא סיכוני אבטחה אינהרנטיים שמגיעים כאשר שולחים מסרונים דרך האינטרנט וללא אימות משתמשים הולם.

כדי להגן מפני נקודות חולשה בשליחת מסרונים, סיניברס משתפת פעולה עם טלפוניקה כדי להציע לעסקים פלטפורמת שליחת מסרונים מבוססת ענן גלובלית שפועלת על גבי רשת פרטית עם הצפנה מקצה לקצה של המסרונים עצמם ומסרונים במעבר. הרשת פועלת בנפרד מרשת האינטרנט הציבורית ומשתמשת בסכמות של מיעון פרטי שהופכות אותה לבלתי נראית למי יש לו כוונות זדוניות. מה שנחשב "בטוח מספיק" עבור מסרונים כבר לא מספיק כדי לשמור על בטיחות המידע מפני הטכניקות המתקדמות של נוכלים ופצחנים. זאת הסביבה שחברות כמו Telefónica International באמריקה הלטינית ואירופה פונות לסיניברס כדי שתעזור להן לנהל את התקשורת הסלולרית על ידי אימות הזהות וההסכמה של הלקוחות, ולהעביר באופן בטוח נתוני לקוחות ונתונים עסקיים.

שיעור ההתקפות באמריקה הלטינית, שבה הפתרון של סיניברס יושק תחילה, הוא 8.9 אחוז לפי Lexis Nexis. פעולות תשלום, התחברויות ויצירת חשבונות חדשים מהווים מטרה לבוטים של נוכלים, ועל ידי זיוף כתובות IP, מכשירים וזהויות. באמצעות פתרון גלובלי מאובטח לשליחת מסרונים זה, סיניברס וטלפוניקה יגנו על הלקוחות ומפעילי הסלולר מפני ההתקפות האלה וגם מפני שורה של התקפות סייבר אחרות, כולל דיוג (פישינג), דיוג שמתמקד בבכירים (whaling), מניעת שירות ואירועי אדם באמצע. אמריקה הלטינית היא לא האזור היחיד שמהווה מטרה לגורמים זדוניים. בארה"ב בשנה שעברה 16.7 מיליון אנשים נפגעו מהונאות של השתלטות על חשבונות, לפי Javelin Research. באחד המקרים בנק מוביל הפסיד 15 מיליון דולר בגלל משיכות שמקורן בהונאה בגלל הצפנה גרועה בהעברה, ביישומים ובאבטחה. התוקפים נטלו על ידי הונאה את הזהות של אחד מלקוחות הבנק כדי לגשת לרשת התשלומים לפני שביצעו משיכות מזויפות מסניפים רבים של הבנק.

הצורך בחלופה המאובטחת שסיניברס מציעה לא מוגבל לענף הבנקאות. הפסדים פוטנציאלים משפיעים על כל חברה שמסתמכת על תקשורת דיגיטלית. אפשר לפרוץ למסרונים כדי לגשת למידע פיננסי או תפעולי או אפילו כדי לשלוט ברשתות, מערכות ובסיסי נתונים. בין אם זאת פלטפורמת מסחר אלקטרוני ששולחת מסרון עם סיסמה חד פעמית כדי לאמת לקוחות או גוף ממשלתי שפורס רחפני מעקב, מגוון של תהליכים שמשתמשים בהם בענפים שונים נתונים לסכנה. סיניברס תגן על חווית הלקוח ותקטין באופן דרסטי את הסיכויים העסקיים על ידי הצעת הצפנה בכל שכבות הרשת לאורך כל הדרך באמצעות יישום של החברה אל מפעיל הסלולר עם בידוד סגמנטים בשני אזורים. וגם, התרעה אוטומטית תופעל אם נקודות הקצה של הרשת סוטות מהתנהגות התקשורת המצופה.

זמינות המוצר תתבסס על המספר של מפעילי רשתות סלולריות שמחוברים אל הפתרון הגלובלי המאובטח לשליחת מסרונים, שיגדל כל הזמן. חברות שרוצות לאבטח את התקשורת שלהן יכולות להתקשר עם סיניברס כאן.

ג'ון וויק, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, מוצר גלובלי, סיניברס: "כל מכשיר שיכול לשלוח ולקבל מסרונים על גבי רשת לא מאובטחת נתון לסכנה של התקפת סייבר. כדי למזער את הסיכון, סיניברס וטלפוניקה מובילות באבטחת סביבת המסרונים כדי שמידע רגיש יהיה מוגן בכל שלב של המסע כשמסרון נשלח ממותג, עובר דרך רשת סלולר ומתקבל על ידי מכשיר קצה".

אודות סיניברס

סיניברס היא החברה הכי מחוברת בעולם - אנחנו החלוצים בחידושים שמביאים עסקים רחוק יותר. הרשת הגלובלית המאובטחת שלנו מגיעה למיליארדי אנשים ומכשירים. פלטפורמת המעורבות שלנו מניעה את החוויות המותאמות אישית של העתיד. ומיליוני העסקאות המאובטחות שאנחנו מניעים בכל דקה מחוללות מהפכה באופן שבו מחליפים מוצרים ושירותים. תמיד הובלנו חברות לדמיין מחדש את גבולות האפשר. כיום אנחנו מקיימים הזדמנויות שבכוחן לשנות את העולם.

אודות טלפוניקה פתרונות עסקיים

טלפוניקה פתרונות עסקיים היא ספקית מובילה של מגוון רחב של פתרונות תקשורת משולבים לשוק ה-B2B, ומנהלת באופן גלובלי את עסקי הארגונים (ארגונים גדולים ועסקים קטנים ובינוניים), MNC (חברות רב לאומיות), סיטונאות (חברות תקשורת קווית וסלולרית, ספקי אינטרנט וספקי תוכן) ונדידה בתוך קבוצת טלפוניקה. פתרונות עסקיים מפתחת תיק משולב, חדשני ותחרותי למגזר ה-B2B כולל פתרונות דיגיטליים (ביג דאטה, ענן, האינטרנט של הדברים או אבטחה) ושירותי תקשורת (קול בינ"ל, IP, קיבולת רוחב פס, שירותי לוויינים, ניידות, נייח משולב, סלולר, שירותי מחשוב ופתרונות גלובליים). טלפוניקה פתרונות עסקיים היא ארגון רב תרבותי, שפועל ביותר מ-40 מדינות ועם הגעת שירותים ביותר מ-170 מדינות.

אנשי קשר

Kevin Petschow
Syniverse
+1.813.637.5084
kevin.petschow@syniverse.com

Matt Burrows
The Hoffman Agency (for Syniverse)
+1.408.286.2611
mburrows@hoffman.com

Telefónica
Corporate Communications Department
+34 91 482 3800
prensatelefonica@telefonica.com

 

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

חברת Infinidat מובילה בפתרונות אחסון בקרב ספקי הענן היקף המכירות לחברות בתחום הענן בישראל חצה את רף ה-
Comm-IT מפתחת פתרון ניהול ענני לתחום בריכות השחייה עבור חברת מיטרוניקס הפרויקט התנהל במודל Flexible R&D הייחודי של Comm-I
חברת Pcysys הודיעה על השלמת סבב גיוס שני בהיקף של 10 מיליון דולרים בלקסטון חוזרת לשוק הסייבר הישראלי עם השקעה בפלטפור
ג'קדה מקבלת את פרס שותפת ה-ISV של השנה של הספקית המובילה במרכזי שירות בענן Five9 אחרי שסיפקה בהצלחה פתרונות RPA של שירות לקוחות לקב
GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה Atomics Aeronautical Systems הודיעה שהיא פועלת עם
פעילות מיוחדת בפורום רד האט השנה: Walk the Wall לראשונה: Walk the Wall של מעבדות החדשנות הפתוחה (O
חברת F5 מכריזה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם AWS הסכם שיתוף הפעולה יאפשר לארגונים לקדם חדשנות במהיר
נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה  Encore® Engage ב-FABTECH הדור הבא הזה של טכנולוגיית הבקרים לציפוי אבקה של נ
חברת Comm-IT מגייסת למעלה מ-50 עובדים בעקבות הרחבת פעילותה חברת Comm-IT, המעסיקה כיום כ-400 עובדים, צפויה להג
ThetaRay ממנה את מורן גולדויין לסמנכ"ל משאבי אנוש גולדויין תהיה אחראית על תכנון תהליכי משאבי אנוש, ה
חברת F5 משיקה את תכנית השותפים החדשה Unity+ תכנית Unity+ מרחיבה את ההזדמנויות והתמריצים של השו
נאוטקס מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מחקר קליני החברה מודיעה על תחילת הטיפול בחולה הראשון במסגרת מ
Quickode פיתחה פתרון IoT לבטיחות במקומות עבודה עבור GOARC חברת Quickode מבית Comm-IT השלימה פרויקט לפיתוח פת
זינגה ואלק בולדווין מציגים שיתוף פעולה בחגיגות העשור של Words With Friends Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, מסר פ
רד האט מרחיבה חווית מפתחי Kubernetes הגרסה החדשה מספקת יכולות חדשות לעולם הפיתוח ומצייד
אילו נתונים יכולים להשפיע על גובה שכר בהייטק? בניגוד לתחומים רבים אחרים, בהם השכר הוא די קבוע בי
וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital Hedosophia וירג'ין גלקטיק משלימה את המיזוג עם Social Capital
F5 Networks ממנה את איתי אמויאל למנהל מכירות המגזר הפיננסי בישראל, יוון וקפריסין במסגרת תפקידו יהיה אמויאל אחראי על פיתוח עסקי של ה
P&G רוכשת 100% חשמל מאנרגיה מתחדשת בארה"ב, קנדה ומערב אירופה חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) מודיעה שהגיעה ליעד של
פלוסרב חותמת על הסכמים להספקת ציוד לשני פרויקטים גדולים של התפלת מים באוסמוזה הפוכה Flowserve Corporation הודיעה שחתמה לאחרונה על הסכמ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)