כשהבנק מסרב לאשר משכנתא ואתה צריך הלוואה

דרוג:

לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

למה הבנקים מסרבים למשכנתא?

האמת היא שהרבה מאוד סיבות יכולות להביא לסירוב משכנתא, כאשר הסיבה העיקרית היא בעיות עבר או הווה פיננסיות מול הבנקים. הן מול הבנק שבו מבקשים את המשכנתא. המצב היום הוא שבניגוד להרבה שנים בעבר, כל בעיה פיננסית שהייתה או ישנה - יכולה לחסום את הזכאות למשכנתא. דוגמה: נניח שבסוף שנת 2018 חזרו לכם כמה צ'קים, האם זה נורא? בהחלט לא. אבל זה לחלוטין יכול לחסום אתכם מקבלת משכנתא. המערכות של הבנקים היום קוראות את כל הנתונים ויודעות לשלוף מידע אחורה. בדיוק במקרים האלו אני נכנס לתמונה כדי להשיג משכנתא למרות הסירוב הראשוני של הבנקים.

מי אני:

כפי שאמרתי, שמי מרטין בוקסדורף והעבודה שלי היא להשיג משכנתאות במקרים של סירוב משכנתא בבנק. כלומר, אם הלכתם לבנק אחד או שניים והם סירבו לאשר לכם משכנתא, אני נכנס לתמונה, כאשר העבודה שלי היא לקחת מכם את הניירת הנדרשת ולהשיג לכם משכנתא בבנקים אחרים. אני לא קוסם ולא עושה משהו אסור. מה שכן יש לי, זה הרבה מאוד שנים של הכרת המערכת, קשרים בבנקים ובעיקר הידע הנדרש כדי לדעת לאן לפנות על מנת להגביר את הסיכויים לקבל אישור לבקשת המשכנתא. דוגמה: נניח שהבעיה שלכם היא העובדה שחזרו 6 צ'קים בשנת 2018 – אז נניח שבנק א לא מאשר בקשות משכנתא כאלו, אבל אני יכול לדעת שבנק ג יכול כן לאשר בקשת משכנתא כזו. אני אדע במקרה כזה, לפנות לאדם המתאים בבנק המתאים כדי שהוא יאשר את המשכנתא שלנו.

מה עושים במקרים של סירוב משכנתא?

הדבר הראשון שאנחנו רוצים לעשות זה לעצור לרגע ולחשוב איך עושים את הדברים מכאן? הטעות הגדולה ביותר היא להמשיך לרוץ לבנקים אחרים ולהמשיך להגיש בקשות. העניין הוא שכל בנק שבו מגישים בקשה ונדחים, זה למעשה בנק שרוף. כלומר אם היגשתם בקשה ונדחיתם, לא תוכלו להגיש בבנק הזה שוב. במצב הזה רצוי מאוד לאגור סבלנות ולחשוב איך ממשיכים מכאן? העצה הכי טובה היא להיעזר במומחה למשכנתאות של מסורבים, כדי שידע איך לפתור את הבעיה. אבל גם אם אתם נחושים שלא לשלם על עזרה, לכל הפחות להתייעץ עם מישהו שמבין במשכנתאות.

מה הדברים שיכולים לעזור?

כאשר סוחבים גיבנת של בעיות פיננסיות מהעבר, אנחנו רוצים לפחות להציג דברים אחרים שהם חיוביים. הדברים החיוביים יכולים לעזור לאזן את התמונה. לכל בנק יהיה קשה לסרב ללקוחות שהם טובים, יציבים, עם הכנסות גבוהות. כלומר אנחנו רוצים להדגיש את הדברים הטובים, שהם יכולים להיות: עבר נקי לחלוטין חוץ מאותה הבעיה שמהווה בעיה כרגע, כלומר אנחנו רוצים להדגיש שנניח בעשר השנים האחרונות לא היו מעולם בעיות חוץ מאותה בעיה. דבר נוסף הוא שאנחנו רוצים להראות הכנסות גבוהות ויציבות, לכל הפחות הכנסות שהן מעל לממוצע מבחינת גובה ההכנסות ויציבות ההכנסות. למשל: להראות לבנקים שאנחנו עובדים באותה עבודה או מנהלים את אותו העסק במשך תקופה של כמה שנים לפחות.

היציבות התעסוקתית והעבר הנקי הם הגורמים שיכולים לעזור לי לשכנע את הבנקים שהדבר לא מסכן אותם מבחינה פיננסית, היות והלקוחות יציבים ומרוויחים מספיק כדי לשלם את המשכנתא.

מרטין בוקסדורף 050-8116397 או Maratbok@gmail.com


תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה? איך בוחרים חברה לניהול נכסים? יש מספר דברים חשובים
כדי שלא תלכו לאיבוד בחו"ל: ייעוץ מס לפני רילוקיישן עומדים לפני רילוקיישן? את המאמר הבא אתם חייבים לקר
מהו חוק איסור הלבנת הון? על התקנות החדשות בחוק להלבנת הון, למי פונים ומה חש
משכנתה לסגירת הלוואה – לאחר שהבנק סירב לאשר! המצב הכי קשה שיכול להיות' זה מצב שבו צריכים לקחת מ
לקחת משכנתא שנתיים אחרי פשיטת רגל - האם כדאי ואפשרי? מרטין בוקסדורף מתמחה בהשגת משכנתאות לאנשים שעברו פ
מומחה לעבודה עם מסורבי משכנתא בבנקים - מרטין בוקסדו הבנקים מסרבים לתת לכם משכנתא? זה בדיוק הזמן להכניס
ניהול נכסים כפתרון לסכסוך בין אחים מריבות משפחתיות, חיכוכים ויחסים גרועים בין בני משפ
לקחת משכנתה אחרי פשיטת רגל רוצה לקחת משכנתא אחרי פשיטת רגל? אתה חייב לקרוא את
המלצה חמה על מרטין בוקסדורף יועץ למסורבים אני רוצה היום ברשותכם לחרוג ממנהגי ולהגיד משהו טוב
מרטין בוקסדורף - יועץ משכנתאות מומחה למסורבי משכנתא הבנק סירב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים לוותר על האפשר
מרטין בוקסדורף - יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתה הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא
למה כדאי לרכוש בית בהרצליה פיתוח? איכות חיים בעולם המערבי של ימנו נמדדת בפרמטרים רבי
מדריך: איך תזהו הזדמנויות בשוק הנדל"ן? מדי פעם אנשים פונים אלי ומבקשים ממני למצוא להם נכס
התקדמות בפרויקט Mercer Crossing בפרמרז בראנץ' Transcontinental Realty Investors, Inc ו-Southern
חוזים תמא 38: מה צריך לדעת? כאשר אתם עומדים לפני פרויקט תמא 38 בבניין שלכם, יש
4 הטעויות שאתם עושים עם למידה עצמאית על נדל"ן אין באמת תחליף ללמידה המתבצעת במסגרת קורס מקצועי –
Cushman & Wakefield תרכוש את החברה הקשורה האירית שלה מ-Sherry FitzGerald Group חברת שירותי הנדלן הגלובלית Cushman & Wakefield הוד
millionairemansion.co.uk מציעה בית אחוזה בריטי בהגרלה הגלובלית הראשונה לזכייה בבית מותרות millionairemansion.co.uk פותחת את ההגרלה שלה לזכיי
שוק הנדל"ן בעצירה - מהי ההשקעה הבטוחה בשבילך? ניסיון העבר הוכיח שזהב נחשב להשקעה בטוחה לטווח האר
Madison Realty Capital מספקת מימון של 167.5 מיליון דולר MRC סגרה עסקה של הלוואת משכנתא ראשונה בסך 167.5 מי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)