GMAC מקבלת בברכה את אחד ממוסדות מינהל העסקים והכלכלה המובילים של פורטוגל

דרוג:

רסטון, וירג'יניה, 11 במרץ 2020, (GLOBE NEWSWIRE):

 המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון גלובלי של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים, הודיעה היום שאחד מבתי הספר למינהל עסקים המובילים של פורטוגל מצטרף לחברי הארגון. ההצטרפות של בית הספר נובה למינהל עסקים וכלכלה (Nova SBE) מביאה את מספר החברים הכולל של GMAC ל-229 מוסדות.

בתי הספר החברים ב-GMAC עוברים תהליך לפי הזמנה בלבד שאחראית עליו מועצת המנהלים של הארגון. לאחר מכן המועמדים משתתפים בתהליך טיפול מקיף בבקשה שעוסק בהתחייבויות הממושכות לתמוך במשימה של GMAC: לספק כלים ומידע שנחוצים לבתי ספר ולכישרונות לגילוי והערכה הדדיים.

"Nova SBE מחויב לשיפור מתמיד של לימודי ניהול מתאימים ואחראים", אמרה פרופסור ריטה קמפוס קוניה, סגנית דיקן, לימודי קדם ניסיון. "כבית ספר, אנחנו מתוכננים כפלטפורמה פתוחה, כל הזמן מחפשים דיאלוג וחילופי רעיונות ופרקטיקות מיטביות עם עמיתינו. אנחנו מאמינים ש-GMAC הוא מכנס מצוין של בתי ספר למינהל עסקים מכל העולם ואנחנו יכולים לתרום לו באמצעות הניסיון והידע שלנו, וגם להפיק תועלת מהניסיון המשותף של בתי ספר חברים אחרים".

"לימודי מינהל העסקים מתפתחים עם הקצב שכל הזמן משתנה של השוק הגלובלי, ומוסדות כמו בית הספר נובה למינהל עסקים וכלכלה מבינים את החשיבות של החדשנות בתוכן ובאופן של מה שהם מלמדים את מחוללי השינוי של המחר", אמר סנג'יט צ'אופלה, נשיא ומנכ"ל GMAC.

Nova SBE מחשיב את עצמו כקהילה של אזרחי העולם. המוסד, ששותף לחזון הגיוון של GMAC, חותר להישאר בחזית החדשנות ומכין את המנהלים והיזמים של המחר לתרום לעולם יותר פתוח, בר קיימא וכלילתי. הפייננשל טיימז דירג את בית הספר במקום ה-22 בעולם מבחינת התואר השני הבינ"ל בניהול עסקים שלו,  במקום ה-21 בעולם מבחינת התואר השני הבינ"ל בפיננסים ובין 30 בתי הספר למינהל עסקים המובילים באירופה. Nova SBE, שעבר לאחרונה לקמפוס חדש בשכונת קרקוולוס בליסבון, להוט להציע לסטודנטים חוויית למידה מודרנית, אינטראקטיבית ועם שיתוף פעולה. כדי שתישקל חברות שלהם ב-GMAC, בתי ספר משלימים תהליך טיפול בבקשה וחייבים לקיים תהליך קבלה סלקטיבי, להציע תוכנית לתואר מסטר במינהל עסקים, נושאי ניהול או שווה ערך ולתמוך באופן פעיל במשימה של GMAC ולהשתמש בבחינה GMAT או בהערכות אחרות של GMAC כחלק מתהליכי הקבלה וההרשמה שלהם. הם גם משתתפים במימשל של GMAC, כולל הצבעה בבחירות למועצת המנהלים ועניינים אחרים שעשויים להגיע לדיון במועצה.

אודות GMAC

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC) היא ארגון מכוון משימה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. נוסדנו ב-1953, ואנחנו מחויבים ליצירת פתרונות לבתי ספר למינהל עסקים ולמועמדים כדי שיגלו, יעריכו ויתחברו אלה עם אלה טוב יותר. אנחנו פועלים בשם בתי הספר וקהילת לימודי הניהול למוסמכים, וגם מדריכים מועמדים במסעם להשכלה הגבוהה, כדי להבטיח שמגלים את כל הכישרונות.

GMAC מספקת מחקר ברמה עולמית, הזדמנויות להתפתחות אישית והערכה לענף לימודי הניהול למוסמכים, שמיועדים לקדם את האמנות והמדע של הקבלה ללימודים. הבחינה Graduate Management Admission Test™ (GMAT™) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה לבתי ספר למינהל עסקים למוסמכים שנעשה בה השימוש הרחב ביותר, ומכירים בה ביותר מ-7,000 תוכניות ברחבי העולם. הערכות אחרות של GMAC הן  הבחינה NMAT by GMAC™ (NMAT™), לכניסה לתוכניות מינהל עסקים למוסמכים בניגריה, הודו, דרום אפריקה והפיליפינים וה-Executive Assessment (EA), שתומכת בצורכי הקבלה של יותר מ-160 תוכניות ברחבי העולם. פורטל הדגל שלנו למשאבים ומידע ללימודי ניהול למוסמכים, www.mba.com, מקבל 7 מיליון ביקורים ייחודיים בשנה וכולל את כלי ההתאמה Program Finder ואת שירות החיפוש GMASS™, טכנולוגיה מבוססת נתונים שעוזרת לחבר מועמדים ובתי ספר למינהל עסקים. הפלטפורמות האלה הן חלק מ-GMAC Connect, חבילת שירותים שעוזרת לבתי ספר למשוך תלמידים באמצעות פתרונות גיוס שמשלבים בין בינת השוק, הנתונים, ההגעה ונקודות המגע עם המועמדים שלנו. חברות הבת של GMAC כוללות את חברת ההוצאה לאור המקוונת הבריטית BusinessBecause, יעד עתיר תוכן שעוזר לתלמידים לזהות את בתי הספר למינהל עסקים שהכי מתאימים בשלבים הקריטיים של השיקול והבחירה במסעם, ו-MBA Tour, שתומכת בפעילות הגיוס הגלובלית של בתי הספר למינהל עסקים על ידי ארגון אירועים שמתמקדים בלימודי מינהל עסקים ברחבי העולם.

GMAC הוא ארגון גלובלי עם משרדים בסין, הודו, סינגפור, בריטניה ארצות הברית. למידע נוסף על הפעילות שלנו, בקרו בבקשה באתר www.gmac.com.

אודות Nova SBE

Nova SBE הוא בית ספר מוביל בתחומים של כלכלה, פיננסים וניהול באמצעות תוכניות לימודי ההסמכה, תואר שני, דוקטורט, MBA ולימודי בכירים שלו. הוא ברשימת 30 בתי הספר הטובים ביותר באירופה עם כ-3000 סטודנטים מיותר מ-70 מדינות שונות, והתוכניות שלו מוכרות על ידי הפייננשל טיימז. בית הספר חבר ב-CEMS מדצמבר 2007, וחבר בקבוצה המוגבלת של בתי הספר Triple Crown בינ"ל, בהיותו בית הספר הפורטוגלי היחידי שמסווג על ידי Eduniversal בתור "בית ספר למינהל עסקים אוניברסלי" עם חמישה דקלים של Eduniversal. הוא היה בית הספר למינהל עסקים הראשון בפורטוגל שקיבל הסמכה בינ"ל והכרה כלל עולמית בהשכלה הגבוהה. החזון הבינ"ל של Nova SBE מתבטא גם באימוץ של אנגלית כשפת ההוראה העיקרית. הדיקן הנוכחי הוא פרופ' ד"ר דניאל טראסה (Ph.D., אוניברסיטת קולומביה), שהוא גם סטודנט לשעבר בבית הספר (BSc בכלכלה 1985).

איש קשר למדיה:
Geoffrey Basye, Director of Media Relations, GMAC
+1 (703) 668-9799 or gbasye@gmac.com

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה לימודים והשכלה

מ-0 ל100 קמ"ש אמנותי במספר חודשים‎ המרכז הישראלי לאיירברש משיק שני קורסים און ליין במ
מזכ"ל המועצה להשכלה גבוהה בבחריין: פטור לבוגרי RCSI בחריין מבחינות לעסוק ברפואה בבריטניה הוא עדות לאיכות ההשכלה הגבוהה בבחריין המועצה הרפואית הכללית (GMC) בבריטניה אישרה לבוגרי
איך ללמד ילדים שיתוף פעולה איך ללמד ילדים שיתוף פעולה באמצעות משחקי חברה לילד
אוניברסיטת וולונגונג בדובאי תיתן לסטודנטים שמבקשים תארים בינ"ל את The Edge האוניברסיטה של וולונגונג בדובאי באיחוד האמירויות ת
ירין שחף עושה לאיפור בית ספר 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
חשיפה לצפון: "ירין שחף" פותח סניף חדש בחיפה 'ירין שחף', בית הספר המוביל בישראל למקצועות האיפור
דו"ח אקדמי מותח ביקורת על בתי הספר היקרים בעולם בגלל התעלמות מבריונות ד"ר אריק דברביו, פרופסור אמריטוס באוניברסיטת Paris
אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה און ליין אתר שירי מיוזיק מציע שיעורי מוזיקה מקוונים און ליי
מחקר חדש של ווסטרן יוניון מספק תובנות על עתיד ההשכלה The Western Union Company משתפת דוח חדש על "העתיד
לימודי עיצוב פנים - מדריך למתלבט/ת כל מה שרצית לדעת על לימודי עיצוב פנים - אילו כלים
איפה כדאי ללמוד תואר ראשון בספרות? עומדים לעשות שינוי בקריירה או אפילו לפתח את הידיעו
Heriot-Watt University מודיעה על מענקים קהילתיים לכבוד הרמדאן המלגות המיוחדות האלה, שנקראות המענקים הקהילתיים של
טיפים לבחירת מוסד לימוד לעיצוב פנים לימודי עיצוב פנים הוא תחום מבוקש במיוחד וברחבי האר
בית הספר לאריגים ועיצוב של אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מציג פרויקטי עיצוב אופנה של שנת הסיום באמצעות למידה מרחוק הסטודנטים לעיצוב אופנה של אוניברסיטת הריוט-וואט דו
לראשונה בעברית, שני ספרים של החוקרים העולמיים יפים וגלינה שבשאי "טיפוסי גוף – טיפוסי חשיבה" ו-"איך לעזור לילדך להי
GMAC בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC™), ארגון
אוניברסיטת הריוט-וואט מודיעה על מהלך שאפתני לעבור לקמפוס חדש בדובאי האוניברסיטה, שפועלת בדובאי מאז 2005 ולאחרונה זכתה
מרכז מצוינות - שיתוף פעולה בין התעשייה והאקדמיה אוניברסיטת הריוט-וואט דובאי מתכוונת לעבוד באופן קר
משלחת ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרה באוניברסיטת קונקוק כדי לדון בקידום החילופים האקדמיים 22 נציגים ממוסדות להשכלה גבוהה בישראל ביקרו באוניב
לראשונה: כנס חדשנות וטרנדים בהשתתפות 900 מאפרים בתאריך ה-26.7.2019, יתקיים באולם סינמה סיטי גלילות
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)