אולסקריפטס והמרכז הרפואי שיבא משיקים שותפות

דרוג:

שיקאגו, 19 באוגוסט 2020, (BUSINESS WIRE) :

Allscripts (NASDAQ: MDRX) והמרכז הרפואי שיבא בישראל יצרו שותפות כדי להאיץ את הקצב של טכנולוגיות בינה מלאכותית ולשפר את הטיפול בחולים באמצעות מרכז החדשנות ARC של בית החולים. ARC, ראשי תיבות (באנגלית) של להאיץ, לתכנן מחדש ולשתף פעולה, הוא זרוע החדשנות של המרכז הרפואי שיבא שיש לו חזון לשנות את הטיפול הרפואי עד 2030.

המרכז הרפואי שיבא, שמשתמש כיום בפתרון dbMotion™ של אולסקריפטס לעבודה הדדית חלקה ויצירת הרמוניה בנתוני החולים, יארח שטח מעבדה כדי לקדם פרויקטים של חדשנות. בית החולים עם 2,000 מיטות, שצוין על ידי ניוזוויק כאחד מעשרת בתי החולים המובילים בעולם, הוא הגדול ביותר בישראל, עם מתקנים בחזית הקידמה שנמצאים בקמפוס מקיף שכולל הכל עם מגוון מלא של חטיבות והתמחויות רפואיות. מרכז החדשנות ARC מכניס טכנולוגיות חדשות לבית החולים ולמערכות הטיפול הרפואי בקהילה כדי לשפר עוד את הטיפול בחולים. הוא מאפשר זרימה ושילוב של נתונים בין חדשנים, מדענים, סטארטאפיסטים, מפתחים ברמה גבוהה, חברות גדולות וקטנות, משקיעים והאקדמיה והכל תחת גג אחד. הארגון מתמקד בטכנולוגיות של בריאות דיגיטלית, כולל רפואה מדויקת, ביג דאטה וניתוח מנבא, רפואה מרחוק ורפואת מובייל. יש שישה מסלולים רפואיים, כשבראש כל אחד מהם עומד רופא בכיר של שיבא: רפואה מרחוק, רפואה מדויקת, חדשנות דיגיטלית שמתמקדת בביג דאטה ובינה מלאכותית, מציאות רבודה ומדומה, שיקום וחדשנות בניתוחים.

כחלק מהיוזמה המשותפת הזאת, המערכת הפתוחה של אולסקריפטס תהיה נגישה בשטח עבור חוקרים ומפתחים, ו-ARC ישמש כפלטפורמה לשיתוף פעולה עם אולסקריפטס. בנוסף, הסגל הקליני וסגל המחקר של המרכז הרפואי שיבא וסטארטאפים ישראלים יסייעו על ידי התמקדות בטכנולוגיות מידע רפואי. ARC ואולסקריפטס יחפשו באופן פעיל רעיונות ויוזמות כדי לחזק את הפיתוח של פתרונות רפואה מרחוק ומובייל חדשים, כולל תיק רפואי אלקטרוני עתידי שיכלול מידע רפואי על אשפוז ביתי.

"השותפות שלנו עם אולסקריפטס תיתן דחיפה משמעותית לסטארטאפים וקלינאים כשהם בונים יכולות חדשות לתוך הפתרונות של אולסקריפטס באמצעות הפלטפורמות הפתוחות הייחודיות שלה. עם הצורך בשינויים מהירים בימים אלה, אנחנו צריכים מובילה כמו אולסקריפטס שהיא זריזה וגמישה, פתוחה ומחוברת לצרכים של חולים, קלינאים וממשלות", אמר ד"ר אייל צימליכמן, MD, MSc (MHCM), סגן המנהל הכללי, מנהל רפואי ראשי ומנהל חדשנות ראשי במרכז הרפואי שיבא.

"המרכז הרפואי שיבא הוא מופת במתן טיפול רפואי מוצלח. אולסקריפטס גאה לקדם אפילו יותר את השותפות שלנו באמצעות היוזמה ARC", אמר פול מ. בלק, מנהל העסקים הראשי של אולסקריפטס. "יצירת סביבה שמעודדת שיתוף פעולה בין כמה מהמוחות הכי מבריקים בטכנולוגיות המידע הרפואי מעידה על המחויבות שלנו לחדש כל הזמן, לנצל את המחויבות בת 13 השנים שלנו לפלטפורמה פתוחה והדעה רבת השנים שלנו לכלול את המוחות הטובים ביותר כדי לקדם לענות באופן הטוב ביותר על הצרכים של ספקים וחולים ברחבי העולם".

אודות אולסקריפטס

Allscripts אולסקריפטס (NASDAQ: MDRX) היא מובילה בפתרונות טכנולוגיות מידע רפואי שמקדמים תוצאות קליניות, פיננסיות ותפעוליות. הפתרונות החדשניים שלנו  מחברים אנשים, מקומות ונתונים בקהילה מחוברת פתוחה של בריאות™. חיבוריות מעצימה מטפלים וצרכנים לקבל יותר החלטות מושכלות, ולתת טיפול טוב יותר לאוכלוסיות בריאות יותר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתרים www.allscripts.com, Twitter, YouTube, ו-It Takes A Community: The Allscripts Blog.

© 2020 Allscripts Healthcare, LLC ו/או החברות המסונפות שלה. כל הזכויות שמורות. אולסקריפטס, הלוגו של אולסקריפטס והסימנים האחרים של אולסקריפטס הם סימני מסחר של Allscripts Healthcare, LLC ו/או החברות המסונפות שלה. כל המוצרים האחרים הם סימני מסחר של בעליהם בהתאמה, כל הזכויות שמורות. ההתייחסות למוצרים אלה אין בה כוונה לרמוז על סינוף עם Allscripts Healthcare, LLC ו/או החברות המסונפות שלה או מתן חסות על ידיהן.

אנשי קשר

משקיעים:
Stephen Shulstein
312-386-6735
Stephen.Shulstein@allscripts.com


מדיה:
Concetta Rasiarmos
312-447-2466
concetta.rasiarmos@allscripts.com


המרכז הרפואי שיבא, קשרי מדיה בינ"ל:
Steve Walz
972-52-233-0430
Steve.Walz@sheba.health.gov.il

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

43% ממנהלי המחשוב מדווחים על אובדן הכנסות בגלל פתרונות גישה מרחוק מיושנים זה אחד הממצאים בדוח 2020 State of Network Security
Brightcove חושפת מותג חדש ונועז חברת ברייטקוב הודיעה על עיצוב מחדש מוחלט של המותג
סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps Centerity Systems, פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ני
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית Ideematec Inc, הספקית הגלובלית המובילה של מערכות ע
"Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס
Sphera משיקה תוכנה פורצת דרך לניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים
האם חברות השמה להייטק דורשות תשלום ממחפשי העבודה? מחפשים עבודה בהייטק? עובדים כבר אבל מחפשים את ההזד
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 חברת Prevailion, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על
בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף) Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation,
Virtustream מכריזה על  xStreamCare Services™ Virtustream הכריזה על xStreamCare Services לאבטחה
מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר MessageBird מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי
ג'קדה זוכה להכרה שנה שנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכ
טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי Triller יוכלו להזרי
הושלמה ההתקנה של הגג הסולרי החזק ביותר בעולם PVH אירופה, המטה הגלובלי של טומי הילפיגר והמשרדים
TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software TA Associates הודיעה שהשלימה השקעת צמיחה גדולה ב-P
PTR Robots מציגה את הרובוט המרים הנייד הראשון בעולם שגם מעביר וגם משקם חולים הרובוט של PTR Robots, שפותח במשותף עם אנשי מקצוע מ
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקו
Advanced Energy מציגה פלטפורמת פירומטריה חדשה חדשנית לניטור ייצור Advanced Energy הודיעה על התחלת ההפצה של פלטפורמת
CompleteView 20/20 של סליינט סיסטמס מקבלת אישור של SIRA אחרי שעברה בדיקות וניסויים קפדניים, סליינט סיסטמס
PDI מתחילה להפיץ פתרון לוגיסטיקה מבוסס ענן בינ"ל לשרשרת האספקה של הדלק תוכנת הלוגיסטיקה ההוליסטית של החברה תוכננה במיוחד
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)