אדני מדורגת כבעלת ייצור החשמל הסולרי הגדולה ביותר בעולם

דרוג:

דאלאס, 1 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

תמצית עורך:

  • מרקום קפיטל מדרג את קבוצת אדני כבעלת נכסי ייצור החשמל הסולריים הגלובלית מספר אחת
  • התיק של אדני הוא 12.32 GWac, יותר מהקיבולת המותקנת בארצות הברית ב-2019
  • יכולת ייצור החשמל מאנרגיה מתחדשת של אדני תסלק יותר מ-1.4 מיליארד טון של דו-תחמוצת הפחמן
  • Adani Green Energy הקימה את הפרויקט הסולרי הראשון שלה רק ב-2015 ויש לה תיק רוח וסולרי משולב של 14.62 GWac
  • מבחינת קיבולת בבנייה ושהוענקה, מרקום קפיטל גם נותנת ל-Adani Green מקום גבוה עם פרויקטים של 10.1 GW

הדירוג האחרון של חברות סולריות גלובליות על ידי מרקום קפיטל מדרג את קבוצת אדני כבעלת נכסי ייצור החשמל הסולריים הגלובלית מספר אחת מבחינת פרויקטים סולריים פועלים. תיק האנרגיה המתחדשת של אדני עולה על הקיבולת הכוללת שהותקנה על ידי כל התעשייה הסולרית של ארצות הברית ב-2019 ויסלק יותר מ-1.4 מיליארד טון של דו-תחמוצת הפחמן במשך החיים של הנכסים שלה. החברה היא אחת מהשחקניות הסולריות המשולבות באופן הכי מלא בעולם, היא מייצרת תאים ומודולים סולריים, מבצעת פיתוח, בנייה, ויצירת מבנים פיננסיים של פרויקטים, ומפעילה את הנכסים שלה באמצעות פלטפורמת ניהול הנכסים הפנימית החזקה שלה. לפי הדירוג, אדני גדולה בכ-70 אחוז מחברת ייצור החשמל הסולרי הגלובלית הבאה.

Adani Green Energy Limited (AGELהקימה את הפרויקט הסולרי הראשון שלה ב-2015 וכבר ב-2017 החברה השלימה רק שני פרויקטים סולריים. החברה הפכה לציבורית (NSE: ADANIGREEN) ב-2018 והאיצה את הנוכחות שלה כדי להגיע לציון הדרך הנוכחי של היותה השחקנית הסולרית הגדולה ביותר בעולם בפרק זמן קצר של רק חמש שנים, ויש לה מטרה מוצהרת להגיע ל-25 GWac של חשמל מאנרגיה מתחדשת עד 2025.

בתגובה לדירוג הזה, מר גאוטם אדני, יו"ר קבוצת אדני, אמר: "השגת הדירוג הזה היא תוצאה ישירה של המחויבות שלנו ליצור את התשתית שנחוצה לעתיד שמופעל בחשמל נקי. אנחנו שמחים להיות מדורגים כשחקנית הסולרית הגדולה ביותר בעולם, אבל מכירים בכך שנשאר לנו עוד הרבה לעשות כשהעולם משתנה לסביבת אנרגיה שהיא יותר ויותר נטולת פחמן. אנחנו צופים שבעשר השנים הבאות כמה מודלים עסקיים קיימים יושפעו בגלל השיבוש שנגרם על ידי המפגש של העלויות הצונחות של האנרגיה המתחדשת עם היכולת של הטכנולוגיה לשנות את הגודל של תעשיות.

"אנחנו צופים שפלטפורמת האנרגיה המתחדשת שלנו תיצור אפשרויות חדשות לעסק הליבה שלנו ותוכל לטפל בכמה מהבעיות הכי עיקשות שאיתן האנושות התמודדה, כולל אנרגיה מבוזרת נשיגה, הזמינות של מים נקיים מחולקים, מימן ירוק כדלק חלופי ומיקרו חקלאות, בין היתר. בניית שותפויות עם חברות תעשייה גדולות, ספקי מרכזי נתונים ושחקנים גלובליים באנרגיה משולבת שרוצים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלהם תמשיך אף היא להאיץ עוד את הצמיחה שלנו. AGEL הוקמה רק לפני חמש שנים, הסיפור שלנו רק מתחיל".

AGEL גם השיגה מקום גבוה בדירוג הגלובלי מבחינת קיבולת בבנייה ושהוענקה עם פרויקטים של 10.1 GW, שעושים אותה למובילה האולטימטיבית בביצוע פרויקטי אנרגיה מתחדשת בקנה מידה ענק. הודו דוחפת להזמנת עוד שותפים עסקיים גלובליים להשקיע בה, וטביעת הרגל הגדלה של האנרגיה המתחדשת עוזרת לחברות למלא בו זמנית שני יעדים חיוניים: להיכנס לאחד משוקי הצריכה שצומחים במהירות הרבה ביותר והשגת מטרות הקיימות שלהן. קבוצת אדני מיצבה את עצמה במפגש הזה כדי לעזור לשותפים שלה להשיג את שני היעדים האלה.

אודות קבוצת אדני

קבוצת אדני היא קונגלומרט תעשייתי משולב שפועל בכל העולם עם שש חברות שנסחרות בבורסה עם הכנסות כוללות של 15 מיליארד דולר ושווי שוק של בערך 30 מיליארד דולר. היא יצרה תיקי תשתיות תחבורה ושירותים ציבוריים ברמה העליונה עם נוכחות בכל הודו. המטה של קבוצת אדני נמצא באחמדאבאד, במדינת גוג'רט, הודו. במשך השנים קבוצת אדני מיצבה את עצמה כמובילת השוק בעסקי תיקי הלוגיסטיקה התחבורתית ושירותי אנרגיה ציבוריים שלה ומתמקדת בפיתוח תשתיות בקנה מידה גדול בהודו עם פרקטיקות הפעלה וניהול שעומדות באמות מידה בינ"ל. עם ארבעה עסקים בדרגת השקעה היא המנפיקה היחידה בדרגת השקעה בתחום התשתיות בהודו. אדני חבה את ההצלחה והמעמד המוביל שלה לפילוסופיית הליבה שלה "בניית אומה" על ידי "צמיחה וטוּב" - עיקרון מנחה לצמיחה בת קיימא. אדני מחויבת להגדיל את טביעת הרגל שלה מבחינת מימשל חברתי סביבתי על ידי התאמת העסק שלה עם דגש על הגנת האקלים והגדלת השיחור החברתי באמצעות תוכנית האחריות החברתית התאגידית שלה על בסיס העקרונות של קיימות, גיוון וערכים משותפים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.adani.com.

אודות Adani Green Energy Limited

Adani Green Energy Limited (AGEL; NSE: ADANIGREEN), חלק מקבוצת אדני המגוונת, היא החברה הסולרית הגדולה ביותר בעולם עם פארקים סולריים פועלים, בבנייה ושהוענקו שמסתכמים ב-12+ GWp. החברה מפתחת, בונה, בעלים ומפעילה פרויקטי חוות סולריות ורוח שמחוברים לרשת החשמל בקנה מידה של חברות שירותים ציבוריים. החשמל המיוצר מסופק לצדדים נגדיים ברמת השקעה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.adanigreenenergy.com. 

אנשי קשר

ארצות הברית
Daniel Dus
Mobile: +1 (917) 808-6377
daniel.dus@adani.com

אוסטרליה וסינגפור
Kate Campbell
Tel: +61 438 031 780
ausmedia@adani.com.au

הודו
Roy Paul
Tel: +91 7925556628
roy.paul@adani.com
media@adani.com

מקור:  Adani Green Energy Limited

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

ברייטקוב, המובילה הגלובלית ומגדירת התעשייה בווידאו, חושפת מותג חדש ונועז Brightcove Inc. (NASDAQ: BCOV) המובילה הגלובלית בו
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית Ideematec Inc, הספקית הגלובלית המובילה של מערכות ע
"Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס
Sphera משיקה תוכנה פורצת דרך לניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים
האם חברות השמה להייטק דורשות תשלום ממחפשי העבודה? מחפשים עבודה בהייטק? עובדים כבר אבל מחפשים את ההזד
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 חברת Prevailion, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על
בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף) Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation,
Virtustream מכריזה על  xStreamCare Services™ Virtustream הכריזה על xStreamCare Services לאבטחה
מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר MessageBird מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי
ג'קדה זוכה להכרה שנה שנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכ
טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי Triller יוכלו להזרי
הושלמה ההתקנה של הגג הסולרי החזק ביותר בעולם PVH אירופה, המטה הגלובלי של טומי הילפיגר והמשרדים
TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software TA Associates הודיעה שהשלימה השקעת צמיחה גדולה ב-P
PTR Robots מציגה את הרובוט המרים הנייד הראשון בעולם שגם מעביר וגם משקם חולים הרובוט של PTR Robots, שפותח במשותף עם אנשי מקצוע מ
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקו
Advanced Energy מציגה פלטפורמת פירומטריה חדשה חדשנית לניטור ייצור Advanced Energy הודיעה על התחלת ההפצה של פלטפורמת
CompleteView 20/20 של סליינט סיסטמס מקבלת אישור של SIRA אחרי שעברה בדיקות וניסויים קפדניים, סליינט סיסטמס
PDI מתחילה להפיץ פתרון לוגיסטיקה מבוסס ענן בינ"ל לשרשרת האספקה של הדלק תוכנת הלוגיסטיקה ההוליסטית של החברה תוכננה במיוחד
מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 מייביניר הודיעה על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליב
Advanced Energy מציגה ספקי כוח חדשניים ללא מאוורר סדרת ספקי הכוח החדשה CS1000 ללא מאוורר מונעת את הר
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)