Guardian External Workforce זמינה לרכישה במרכז היישומים של SAP®

דרוג:

פרמונט, קליפורניה, 15 בספטמבר 2020 (BUSINESS WIRE) :

AlertEnterprise הודיעה היום ש-Guardian External Workforce שלה זמינה עכשיו לרכישה מקוונת ב-SAP® App Center, זירת המסחר הדיגיטלי למוצרים של שותפי SAP. Guardian External Workforce הופכת את האבטחה, הבטיחות והפרטיות לחלק אינטגרלי מהמסע מהקליטה ועד העזיבה של העובד החיצוני. הפלטפורמה משתמשת בשילוב עם SAP Fieldglass Contingent Workforce Management כדי לבצע אוטומציה וייעול של הזהות הפיזית והגישה למרחב העבודה ומספקת ראות של 360 מעלות וניהול גישת עובדים משולב.

"בתקופה זאת של שינויים ללא תקדים, העובדים המודרניים חווים שינויים עצומים כשארגונים צריכים יותר ויותר את הגמישות להציב עובדים חיצוניים בכל מקום", אמר ג'סביר גיל, מנכ"ל AlertEnterprise. "Guardian External Workforce עוזרת לעסקים לאכוף את האבטחה, הבטיחות והפרטיות אצל העובדים החיצוניים שלהם מבלי לסכן את החוויה והיצרניות".

עובדים חיצוניים עם גישה פיזית לאזורים מאוד מאובטחים ורגישים יכולים להוות סיכון גדול לארגון וגם לציות לאבטחה והבטיחות עם הם לא משולבים באופן מלא בתוך אסטרטגיית PIAM (ניהול זהות וגישה פיזיות). הפלטפורמה מבוססת הענן Guardian External Workforce מאחדת את תהליך מחזור החיים של הזהות של העובד החיצוני בכל הארגון, וסותמת פערי אבטחה. חברות יכולות לנהל ולעקוב אחרי פרופילים של עובדים חיצוניים פרטניים במספר מערכות בקרת גישה פיזית (PACS) ואתרים, ולבצע אוטומציה של הגישה הפיזית של משימות הקליטה, העברות, שינוי תפקידים, הכשרה ואימות אישורים ועזיבה. בנוסף, מודולים זמינים של פיקוח ובינת גישה של בטיחות ובריאות של קוביד-19 עוזרים לעובדים החיצוניים להיכנס שוב באופן בטוח למקומות פיזיים, באמצעות כלים של אימות עצמי, אנליטיקה משופרת ותכונות של מעקב אחרי מגעים כדי למזער סיכונים.

במרכז היישומים של SAP, עסקים יכולים לגלות בערך 1,600 פתרונות חדשניים של שותפים שמשתלבים עם פתרונות של SAP ומרחיבים אותם. הלקוחות יכולים למצוא שם את היישומים של השותפים שעברו אימות של SAP שהם צריכים כדי להגדיל את העסק שלהם. ועל כל רכישה שמתבצעת במרכז היישומים של SAP, SAP נוטעת עץ. תמצאו, תנסו ותקנו פתרונות של שותפי SAP באופן דיגיטלי באתר www.sapappcenter.com.

AlertEnterprise היא שותפה בתוכנית PartnerEdge® של SAP. ככזאת, היא יכולה ליצור, לשווק ולמכור יישומי תוכנה בנוסף לפלטפורמות טכנולוגיות מובילות שוק של SAP. תוכנית PartnerEdge של SAP נותנת את הכלים המאפשרים, היתרונות והתמיכה כדי לאפשר יצירת יישומים משבשים באיכות גבוהה שמתמקדים בצרכים עסקיים ספציפיים -- במהירות ובאופן משתלם. התוכנית מאפשרת גישה לכל הטכנולוגיות הרלבנטיות של SAP במסגרת אחת פשוטה בחוזה גלובלי אחד.

אודות AlertEnterprise

אצל AlertEnterprise זהות ואמון דיגיטליים נמצאים במרכזו של כל דבר שאנו עושים. המשימה שלנו היא להפגיש אנשים, תהליכים, נתונים וטכנולוגיות באופן ייחודי כדי לעזור לארגונים להגן על מה שהכי חשוב. אנחנו קוראים לזה התכנסות האבטחה. ואנחנו מפתחים פתרונות משני מצב של התכנסות האבטחה שמספקים פיקוח על זהויות, ניהול גישה, בינת אבטחה ואימות ציות בסביבות המחשוב, משאבי האנוש, הסייבר והאבטחה הפיזית של הארגון. למידע נוסף על AlertEnterprise, בקרו בבקשה באתר https://alertenterprise.com.

כל מידע בהודעה זאת שאינו עובדות היסטוריות הוא מידע צופה פני עתיד כמוגדר ב-Private Securities Litigation Reform Act של 1995. כל מידע צופה פני עתיד נתון לסיכונים ואי ודאויות שונים המתוארים בדוחות ש-SAP מגישה לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), כולל הדוח השנתי האחרון על גבי טופס 20-F, שיכולים לגרום לכך שהתוצאות בפועל יהיו שונות באופן מהותי מהציפיות. SAP מזהירה את הקוראים לא לבטוח בביטחון מופרז במידע צופה פני עתיד זה, ש-SAP לא נוטלת שום התחייבות לעדכן ושנכון רק לתאריך שלו.

SAP ומוצרים ושירותים אחרים של SAP שמוזכרים כאן וגם הסמלילים וסימני המסחר של כל אחד מהם הם סימני מסחר או סימני מסחר רשומים של SAP SE בגרמניה ובמדינות אחרות. בקרו בבקשה באתר https://www.sap.com/copyright למידע נוסף על סימני מסחר והודעות נוספים. כל השמות האחרים של מוצרים ושירותים המוזכרים כאן הם סימני מסחר של החברות שלהם.

אנשי קשר

למידע נוסף, עיתונות בלבד:
Willem Ryan, Vice President Marketing and Communications, AlertEnterprise, willem.ryan@alertenterprise.com

מקור: AlertEnterprise Inc.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית - הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברו
בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב
תרופה פוטנציאלית חדשה תקודם לניסויים קליניים לטיפול בקוביד-19 NanoViricides, מובילה גלובלית בפיתוח של טיפולים מא
מספר התקפות ה-DDoS גדל ב-151% במחצית הראשונה של שנת 2020 Neustar, Inc פרסמה את דו"ח איומי הסייבר והטרנדים ה
Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב-Peer39 חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ThreatConnect רוכשת את חלוצת כימות סיכוני סייבר Nehemiah Security ThreatConnect, Inc.®, הספקית של פתרונות פעילות האב
קפיצת ענק לרובוטי חיטוי בכל העולם UVD Robots היצרנית המובילה בעולם של רובוטי חיטוי,
ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת על פי דוח מצב שירותי היישומים לשנת 2020, 60% מהארג
DiaSorin ו-MeMed הישראלית חתמו על שיתוף פעולה אסטרטגי יצרנית המכשור הרפואי הבינלאומית DiaSorin דיאסורין
נער עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בהודו נער מצ'נאי עבר השתלת כבד מתורם חי הראשונה מסוגה בה
אדני מדורגת כבעלת ייצור החשמל הסולרי הגדולה ביותר בעולם הדירוג האחרון של חברות סולריות גלובליות על ידי מרק
תעשיות מסוכנות מוכנות לזינוק ענק לסיכון דינמי ועם הדמיה ספרה, Sphera, הספקית הגלובלית המובילה של תוכנה, נת
ArrowSphere נבחרה על ידי טלנור כפלטפורמת תיווך עננים אסטרטגית מרובת רמות ספקית הטכנולוגיה הגלובלית Arrow Electronics, Inc ה
גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של  F5 חברת גילת טלקום בחרה בתשתית ניהול התעבורה של F5 ומ
ניוסקייל פאוור עושה היסטוריה עם הכור המודולרי הקטן הראשון NuScale Power הודיעה שהוועדה להסדרת פעילות הגרעין
DCG נכנסת לכריית ביטקוין באמצעות החברה הבת האחרונה: פאונדרי Digital Currency Group, חברה בינלאומית שבונה, קונה
פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים באמצעות שירות חדש זה, שמנוהל באופן מלא, לקוחות יכו
למה גם למומחים כדאי לעבוד עם חברות השמה בהייטק? בהייטק יש פלח מסוים של עובדים, עובדים מומחים. מדוב
מיצובישי מקבלת רישיון לפטנטים של טכנולוגיה היברידית מפייס פייס, חלוצה בטכנולוגיות של רכב חשמלי היברידי, הודי
אולסקריפטס והמרכז הרפואי שיבא משיקים שותפות Allscripts והמרכז הרפואי שיבא בישראל יצרו שותפות כ
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)