מייביניר מספקת פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5

דרוג:

ריצ'רדסון, טקסס, 23 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

מייביניר, ספקית תוכנת הרשתות מקצה לקצה המקורית בענן היחידה בענף, הודיעה היום על פונקציית מישור המשתמש (UPF) ליבתית של G5 עתירת ביצועים שמואצת על ידי NVIDIA Mellanox ConnectX-6 Dx SmartNICs. ה-UPF ממלאת תפקיד מפתח ברשת ה-G5 כדי לממש את החזון הטרנספורמטיבי של השהיה קצרה וקצב העברה גבוה.

ה-UPF של מייביניר מאפשרת שינוי משתלם של רשת ל-G5 ומספקת סט שלם של פונקציות מישור המשתמש ליבתיות עצמאיות ל-G5 ותמיכה בצומת קומבו, שמספקת שילוב ייחודי של עתירות ביצועים ויכולת לתמוך במנויי 2G, G3, G4 ו-G5 בפונקציה אחת של רשת עם מישורי משתמש משולבים. ה-UPF של מייביניר נותנת ערך ייחודי באמצעות תכנון מקורי לענן, ארכיטקטורה מבוססת מכולות, עיבוד מנות מאוד ממוטב עם יכולות העברת עומס בחומרה ניתנות להגדרה ותמיכה מובנית עם זמינות גבוהה. בנוסף לעמידה בדרישות של ביצועים מאוד עתירים ושטח חומרה קטן, ה-UPF של מייביניר גם מאפשרת אוטומציה של ההתקנה וקלות תחזוקה תפעולית באמצעות מערכת ניהול מרכזית, ובכך מפחיתה את עלות הבעלות הכוללת. 

מייביניר פיתחה פתרון UPF מאוד ממוטב, באמצעות טכניקות מיטוב של תוכנה וגם חומרה, והפגינה ביצועים של עד 524 Gbps באמצעות 16 ליבות מעבד FP, תוך הפחתת שטח השרתים הכולל ב-50% באמצעות שימוש בהעברת עומסי UPF על ידי NVIDIA SmartNIC. NVIDIA ConnectX-6 Dx מאיץ את ה-UPF של מייביניר באמצעות איזון עומסים דינמי, עיבוד מנות יעיל והעברה קדימה חכמה כדי שהאודיו, וידיאו וזרמי הנתונים של אלפי לקוחות יישארו מתואמים ויזרמו באופן חלק ברמות איכות השירות המחויבות.

"המסר החשוב כאן הוא שבאותו קצב העברה (לפני העברת עומסים) הפחתנו את השטח הפיזי ב-50% כשהעברנו את הפונקציונליות ל-SmartNIC", אמר אשוק קוניטה, סגן נשיא ביצועי ומנהל כללי, מחשוב מנות, מייביניר. "אנחנו מאוד שמחים לשתף פעולה עם אנבידיה כדי להביא לשוק UPF עתירת ביצועים ומשתלמת לשימושם של מפעילים גדולים וקטנים ברחבי העולם".

"העברה קדימה של מנות ב-UPF היא קריטית להשגת חיתוך הרשת (network slicing) הגמיש ויכולות המיתוג עם השהיה קצרה של רשתות G5", אמר אמיט קריג, סגן נשיא בכיר למוצרי תוכנה ומתאמי רשת באנבידיה. "מייביניר מנצלת את האצת החומרה של SmartNICs ו-DPUs שלנו כדי לספק ביצועי UPF מהמעלה הראשונה, תוך שחרור מחזורי מעבד להפעלת יישומים יוצרי הכנסות אחרים".

אודות מייביניר:

Mavenir מייביניר היא הספקית היחידה בענף של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקורית בענן ושילוב של פתרונות/ מערכות, שמתמקדת בהאצת השינוי של רשתות תוכנה עבור ספקי שירותי תקשורת (CSPs). מייביניר מציעה תיק מוצרים מקצה לקצה מקיף בכל שכבה של ערימת התשתית של הרשת. משכבות היישומים/ שירותים של G5 ועד לליבת המנות ו-RAN, מייביניר מובילה בפתרונות רשת מפותחים מקוריים בענן שמאפשרים למשתמשי הקצה חוויות חדשניות ומאובטחות. תוך שימוש בחידושים ב-IMS (VoLTE, VoWiFi, העברת הודעות מתקדמת (RCS)), רשתות פרטיות וגם vEPC, 5G Core ו-OpenRAN vRAN, מייביניר מאיצה את שינוי הרשתות עבור יותר מ-250 לקוחות CSP ביותר מ-140 מדינות, שמשרתים יותר מ-50% מהמנויים בעולם.

מייביניר מאמצת ארכיטקטורות טכנולוגיה ומודלים עסקיים חדשניים ומשבשים שמגבירים את הזריזות, הגמישות והמהירות. עם פתרונות שמניעים את התפתחות ה-NFV כדי להשיג נתונים כלכליים בקנה מידה של האינטרנט, מייביניר מציעה פתרונות שעוזרים ל-CSPs להפחית עלויות, ליצור הכנסות ולהגן על הכנסות. 

אנשי קשר

Maryvonne Tubb
Mavenir PR

NA-Loren Guertin
MatterNow

EMEA-Kevin Taylor
GlobalResultsPR

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

43% ממנהלי המחשוב מדווחים על אובדן הכנסות בגלל פתרונות גישה מרחוק מיושנים זה אחד הממצאים בדוח 2020 State of Network Security
Brightcove חושפת מותג חדש ונועז חברת ברייטקוב הודיעה על עיצוב מחדש מוחלט של המותג
סנטיריטי זוכה להכרה על פלטפורמת AIOps Centerity Systems, פלטפורמת ה-AIOps המובילה עם ני
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית Ideematec Inc, הספקית הגלובלית המובילה של מערכות ע
"Pinch to Move! Three-dimensional Vision in Air" בפעולה האירוע מציג סגנון חדש של לימוד מרחוק, שיעור מבוסס
Sphera משיקה תוכנה פורצת דרך לניהול בטיחות תהליכים וסיכונים תפעוליים ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים
האם חברות השמה להייטק דורשות תשלום ממחפשי העבודה? מחפשים עבודה בהייטק? עובדים כבר אבל מחפשים את ההזד
פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 חברת Prevailion, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על
בלגיה מעניקה לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 JLTV (רכב טקטי קל משותף) Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation,
Virtustream מכריזה על  xStreamCare Services™ Virtustream הכריזה על xStreamCare Services לאבטחה
מסג'בירד מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי שווי של 3 מיליארד דולר MessageBird מגייסת 200 מיליון דולר בסבב שלישי, לפי
ג'קדה זוכה להכרה שנה שנייה ברציפות כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® עם התמקדות חדה כתער בהספקת פתרונות אוטומציה של מרכ
טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי Triller יוכלו להזרי
הושלמה ההתקנה של הגג הסולרי החזק ביותר בעולם PVH אירופה, המטה הגלובלי של טומי הילפיגר והמשרדים
TA Associates משלימה השקעת צמיחה משמעותית ב-Priority Software TA Associates הודיעה שהשלימה השקעת צמיחה גדולה ב-P
PTR Robots מציגה את הרובוט המרים הנייד הראשון בעולם שגם מעביר וגם משקם חולים הרובוט של PTR Robots, שפותח במשותף עם אנשי מקצוע מ
מייביניר רוכשת את ip.access כדי להרחיב את תיק האלחוט OpenRAN Mavenir, ספקית מובילה של תוכנת רשתות מקצה לקצה מקו
Advanced Energy מציגה פלטפורמת פירומטריה חדשה חדשנית לניטור ייצור Advanced Energy הודיעה על התחלת ההפצה של פלטפורמת
CompleteView 20/20 של סליינט סיסטמס מקבלת אישור של SIRA אחרי שעברה בדיקות וניסויים קפדניים, סליינט סיסטמס
PDI מתחילה להפיץ פתרון לוגיסטיקה מבוסס ענן בינ"ל לשרשרת האספקה של הדלק תוכנת הלוגיסטיקה ההוליסטית של החברה תוכננה במיוחד
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)