Virtustream מכריזה על xStreamCare Services™

דרוג:

מקלין, וירג'יניה, 9 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

 Virtustream, חברת ענן ארגוני ועסק של דל טכנולוגיות, הכריזה היום על xStreamCare Services  לאבטחה וציות, שמפגיש ניהול וניטור אבטחה מתקדמים, שירותי ייעוץ עם מומחים ואת פלטפורמת האמון החדשנית שלה - פלטפורמת ניהול אבטחה וציות מאוחדת.

פתרונות האבטחה האחרונים של Virtustream מספקים ראות בזמן קרוב לאמת על התראות אבטחה, ניסיונות חדירה, נקודות תורפה פתוחות, ניתוחים של יומני רישום, ניהול מדיניות וזכאויות בפלטפורמות הענן הארגוני וענן שירותי הבריאות של Virtustream, ומאפשרים לארגונים להשיג מצב אבטחה יותר פעיל כדי להגן על נכסי, יישומי ונתוני המחשבים של העסק שלהם.

"קביעת אמות המידה של המצוינות חשובה לצוות שלנו בבנג'מין מור. לא רק בהיצע המוצרים והצבעים שלנו, אלא גם באבטחת המחשבים", אומר סייד היידר, מנהל אבטחת המחשבים, בנג'מין מור. "בגלל המומחיות העמוקה של Virtustream בענן והמיקוד בהבנת הצרכים של העסק שלנו היא התאמה מצוינת עבורנו. ועל ידי שימוש בפלטפורמת האמון החדשה ושירותי האבטחה המקיפים של Virtustream - עם ראות ברורה הכל במקום אחד - אנחנו יכולים לטפל ביעילות בכל בעיה או סכנה שעשויה להתעורר".

עבור רוב הלקוחות, התקנת שירותי אבטחה היא תהליך ידני, שבדרך כלל מנוהל דרך מספר פלטפורמות. זה יכול להיות עתיר זמן, מורכב ויקר. בלי אמצעי לשילוב נתוני אבטחה, ארגונים מתקשים לזהות את סיכוני האבטחה והציות והסיכונים העסקיים שלהם באופן כולל. למעשה, במחקר מהזמן האחרון של 1Ponemon Institute נמצא ש-56% מהעסקים אומרים שפריצות לנתונים קורות בגלל היעדר ראות על הפעילות של תוכניות האבטחה שלהם.

"הגישה הכוללת שלנו לאבטחה מבוססת על יותר מעשור של מומחיות במשימות קריטיות בענן. עם מוצרי האבטחה החדשים שלנו, אתם יכולים לבטל את הצורך לנהל באופן פנימי את המספר הגדל של מורכבויות, התקפות סייבר ודרישות רגולציה", אומר פריטש פרק, מנהל אמון ואבטחה ראשי של Virtustream. "xStreamCare Services לאבטחה וציות שלנו מאפשר ללקוחות שלנו להשיג מצב אבטחה יותר פעיל וחזק עם ראות מאוחדת בזמן כמעט אמת, שמאפשרת להם לקבוע סדרי עדיפויות במהירות ולקבל החלטות אבטחה יותר מושכלות ומדויקות".

מבט מאוחד מאפשר תובנות משופרות וזמני תגובה מהירים יותר

פלטפורמת האמון של Virtustream מבצעת צירוף ואוטומציה של נתוני אבטחה לתוך דשבורד מאוחד. המבט המפושט והמקיף של הפלטפורמה מבטל את הצורך לצרף ולעבד ידנית יומני רישום ממספר כלים ושירותים על ידי הצגת מבט נקי בזמן כמעט אמת של מצב האבטחה, הציות והסיכון של הארגון בעומסי עבודה מרובים. פלטפורמת האמון של Virtustream מבוססת על עשרות שנות הניסיון של החברה באבטחת נתונים ויישומים קריטיים בענן. את הפתרון החדש מבדלות עוד ממוצרים אחרים בענף תכונות מתקדמות, שהן:

דשבורד התראות: מציג התראות אבטחה עם דרגות רגישות שמקורן באמצעי בקרה שהתקינה Virtustream עם יכולת לבצע הסתעפות, לסנן ולייצא נתונים.

דשבורד נקודות תורפה: מציג הגנה פעילה באמצעות מודעות לנקודות תורפה פתוחות יחד עם החומרה והגיל שלהן. משתמשים מורשים יכולים להגדיר ולנהל מדיניות של גיול ותיקון.

ניתוח יומני רישום: מאפשר שאילתות אד-הוק מול יומני רישום מיצרפיים של האבטחה ומערכת ההפעלה.

ניהול מדיניות: תמיכה במדיניות שמגדיר הלקוח לניהול נקודות תורפה באבטחה.

דיווחי ציות: מאפשר הורדה לפי דרישה של דוחות זמינים כמו Type 2 SOC 2 + HITRUST עם Cloud Security Alliance (CSA) Cloud Controls Matrix ו-Type 2 Attestation (AT-C 105 and AT-C 205) HIPAA/HITECH.

דשבורד ניהול נכסים: מקטלג את כל הנכסים בענן יחד עם הסטטוס של שירותי האבטחה.

פלטפורמת האמון זמינה היום בענן הארגוני של Virtustream ובענן שירותי הבריאות של Virtustream.

שירותי אבטחה לצורכי המחשבים של כל עסק

השילוב של תכונות אבטחה חזקות עם ראות שאפשר לפעול לפיה עוזר לחסום התקפות באופן פעיל לפני שיוכלו לחדור לסביבה מאובטחת. השימוש בשירותי אבטחה עבור יישומים קריטיים שנמצאים בענן יכול גם להגדיל את הפריון של צוות פעולות האבטחה הפנימי. על ידי העברת הניהול, אנשי המחשוב הפנימיים יכולים להפחית את הנטל היומי של ניהול פעולות האבטחה. הצוותים הפנימיים יכולים גם לנצל גישה לפי דרישה למומחי אבטחת סייבר מוסמכים ושירותי ייעוץ כדי לתת מענה למגוון פערי מיומנויות פנימיים פוטנציאליים. חבילת יסודות האבטחה כוללת אנטי-וירוס/ אנטי נוזקה, מערכת זיהוי חדירות (IDS) במארח, חומת אש במארח, ניטור תקינות קבצים במארח, ניהול יומני רישום וסריקת נקודות תורפה. חבילת האבטחה לשירותי בריאות כוללת את כל השירותים מחבילת היסוד וגם הצפנה של נתונים במנוחה וזיהוי חדירות לרשת. והחבילה המשופרת כוללת את כל השירותים האלה יחד עם העברת יומני רישום, מבקר מדיניות חומת האש של הרשת, הצפנה של נתונים במנוחה, סריקות להקשחת מערכת ההפעלה ושירותי סריקת וירוסים של SAP.

למידע נוסף על Virtustream Enterprise Cloud, Virtustream Healthcare Cloud, Trust Center ו-xStreamCare Services for Security and Compliance.

אודות Virtustream

Virtustream LLC, עסק של דל טכנולוגיות, היא חברת הענן הארגוני שארגונים בכל העולם סומכים עליה בהעברת והפעלת היישומים הקריטיים שלהם בענן. עבור ארגונים, ספקי שירותים, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים המומחיות xStreamCare Services™ של Virtustream יחד עם פלטפורמת הניהול Virtustream xStream® והתשתית כשירות (IaaS) עונים על דרישות האבטחה, ציות, ביצועים, יעילות ובילינג מבוסס צריכה של יישומי ייצור מורכבים בענן -- פרטי, ציבורי או היברידי.

Virtustream הוא שם מסחר של Virtustream LLC. שמות מסחר אחרים עשויים להיות שמות מסחר של בעליהם בהתאמה.

1) “The Cybersecurity Illusion: The Emperor Has No Clothes,” by Ponemon Institute, published in July 2019, cited here on Nov. 6, 2019.

אנשי קשר

לשאלות מהעיתונות:

Frank E. Smith
Head of Global Communications, Virtustream
Frank.E.Smith@Virtustream.com

מקור: Virtustream

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

IRTC מקבלת הנחיה לאומית חיובית בפיילוט הראשון מסוגו של רפואה דיגיטלית iRhythm Technologies הודיעה שהיא הטכנולוגיה הראשונ
זינגה ומכווננת המכוניות ליברטי ווק משיקות תחרות עיצוב Zynga Inc מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי, הודיע
The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפים פעולה The Open Group ואיגוד הטלקומוניקציה הבינלאומי משתפ
SNOMED CT תומך במועצת הבריאות המחוזית של קנטרברי SNOMED International פרסמה סדרה של סרטים שמראה את
מכונה לחיתוך בלייזר 10kW+ קבעה שיא מכירות של 260 סטים מוצרי 10kW+ של בודור לייזר הפכו לנציגים של פרודוקט
Aker BP וקוגנייט יוזמות התקנת רובוטיקה בים Cognite משתפת פעולה עם חברת החיפוש וההפקה המבוססת
וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen Intern
מספר התקפות הפישינג עלה ב-220% בשיא משבר הקורונה מגפת הקורונה ממשיכה לעודד את מאמצי הפישינג (דיוג -
HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של
Intelex רוכשת את ספקית האוטומציה של ציות ehsAI הניהול של EHSQ נעשה עכשיו חכם יותר: ehsAI משתמשת ב
ייצור הסוללות של ליתיום ורקז ממשיך לגדול למרות ש-2020 הביאה הרבה אתגרים, Lithium Werks ממשי
Servion Global Solutions וג'קדה מאחדות כוחות Jacada, Inc הודיעה על השותפה האסטרטגית החדשה שלה,
Walgreens ממציאה מחדש את תכנית נאמנות הלקוחות וולגרינז ממציאה מחדש את תוכנית נאמנות הלקוחות שמתר
Comm-IT זוכה בסטטוס שותפת AWS MSP Partner חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים ו
ArkX Laboratories חותמת על הסכם מכירות עם Redtree Solutions ArkX Laboratories, ספקית טכנולוגיות מתקדמות של לכי
GreyOrange יוצרת שותפות עם Gold Bond GreyOrange, ספקית תוכנה גלובלית שמשתמשת בבינה מלאכ
Cirium Sky: פתרון ענן חדש מספק מבט של 360 מעלות ללא מתחרים על התעופה פתרון ענן מנוהל חדש הושק ומספק את המבט של 360 מעלו
ניוסקייל פאוור מודיעה על גידול של 25% נוספים בתפוקת NPM על סמך ניתוחים חדשים, הודיעה החברה כי NuScale Powe
ספוטיפיי מודיעה על רכישה אסטרטגית של Megaphone Spotify Technology הודיעה כי התקשרה בהסכם סופי לרכ
ג'נוסיטי ואייג'נטיפיי מודיעות על שיתוף פעולה אסטרטגי החברות Genosity ו-Igentif מודיעות על שיתוף פעולה א
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)