Perimeter 81 משיקה את ה-Device Posture Check

דרוג:

תל אביב, 28 באפריל 2021, (BUSINESS WIRE):

Perimeter 81, ספקית מובילה של שירותי גישה מאובטחת לרשת הארגונית - Secure Access Service Edge (SASE)  - ו"רשת כשירות" (Network as a Service), השיקה היום את Device Posture Check (DPC). המוצר החדש מיועד לאבטחת סביבת עבודה מרחוק, העשויה להתבצע באמצעות מכשירים בבעלות העובדים ולא הארגון, והוא מיישם זאת באמצעות אכיפת כללים מתאימים שיאפשרו גישה מאובטחת. השקת DPC מתווספת להיצע הגדל והולך של מוצרי ה-SASE מבית Perimeter 81, כדוגמת יכולת Network Traffic Control Firewall as a Service שנוספה לאחרונה.

ה-DPC מאפשר לארגונים לוודא כי רק מכשירים הפועלים בהתאם להגדרות האבטחה הארגוניות שהוגדרו מראש יכולים להתחבר לרשת הארגונית. המוצר מספק כלי תיעוד ודיווח מלאים של הרכיבים ואפיונם, וכך יכולים צוותי ה-IT לנהל באופן מיטבי את שלל המכשירים בארגון, ואת הגבלות הגישה שלהם לרשת, באופן המאפשר לעובדים שימוש במשאבי הארגון הרלוונטיים להם בקלות, אך אינו פוגע באבטחת הרשת עצמה. יכולות ניהול ורישום מלאי המכשירים ותכונותיהם מעניק לצוותי ה-IT יכולות נראות (visibility) גבוהות לרוחב כל חלקי הארגון, והמידע הזמין להם כולל למשל את מספרו הסידורי של המכשיר, מערכת ההפעלה, זהות המשתמש בו, הגדרת מידת אבטחתו הנוכחית ועוד.

"אנו מובילים את הארגונים לעידן חדש של אבטחת מידע, באמצעות אבטחת המשאבים והעובדים שלהם, ללא חשיבות לסוג המכשיר בו הם עושים שימוש על מנת להתחבר לרשת", מציין עמית ברקת, מייסד-שותף ומנכ"ל Perimeter 81. "כיום חשוב יותר מאי פעם להציע הגנה טובה יותר על נקודות הקצה, וה-DPC הוא הכלי המושלם על מנת להבטיח כי מכשירים שבאמצעותם קיימת גישה לרשתות ומשאבים רגישים יהיו מאומתים ומוגנים".

ארגונים שיעשו שימוש ב-DPC מבית Perimeter 81 יוכלו למנוע בקלות חדירות לארגון המתבססות על שימוש במכשיר של עובד שהגיע לידיים זדוניות, וזאת באמצעות הגבלת הגישה למשאבי הארגון רק למכשירים מאומתים. על מנת לאפשר גישה נוחה ולא מסורבלת לרשת מצד המשתמשים המורשים, מחלקות ה-IT יכולות אפילו לייצר הגדרות אבטחה שונות על פי עובד מסויים או על פי קבוצת עובדים בעלי מאפיינים מסויימים, כך שמשאבים או רשתות המכילים מידע רגיש במיוחד יקבלו שכבה נוספת של הגנה, בעוד משאבים ורשתות שאינם דורשים רמת הגנה שכזו יהיו נגישים יותר.

"הלקוחות שלנו נדרשים לתמוך בהיקף גדל והולך של כח עבודה המצוי מחוץ לארגון, אך במקביל לוודא כי הרשת הארגונית ממשיכה להיות עמידה ומוגנת מפני נסיונות חדירה או פגיעה בזדון", מוסיף ברקת. "ה-DPC שלנו מעניק להם שליטה גדולה יותר ולכן רמת אבטחה גבוהה יותר בעת שהם מתאימים את עצמם לסגנון פעילות זה". 

אודות פרימטר 81

Perimeter 81 - פרימטר 81 היא ספקית מובילה של גישה מאובטחת לשירותי קצה (SASE) שלקחה את טכנולוגיות אבטחת הרשת המיושנות, מורכבות ומבוססות על חומרה והפכה אותן לפתרון תוכנה אחד מאוחד, מדרגי וקל לשימוש -- ופישטה את הגישה המאובטחת עבור כוח העבודה המודרני והמבוזר. המטה של פרימטר 81, שהוקמה על ידי שני יוצאי יחידת מודיעין עילית של צה"ל ויזמים סדרתיים, המנכ"ל עמית ברקת ומנהל התהליך הראשי שגיא גידלי, נמצא בתל אביב, הלב של אומת ההזנקים, ויש לה משרדים בניו יורק וקליפורניה. הלקוחות של פרימטר 81 נעים מעסקים קטנים ועד לחברות Fortune 500 במגוון של מגזרים, והשותפים שלנו הם בין המשלבים, ספקי השירותים המנוהלים והמשווקים בערוצים הכי חשובים בעולם. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.perimeter81.com או עקבו אחרינו: LinkedIn.

אנשי קשר

איש קשר למדיה:

Matt McLoughlin
Gregory FCA on behalf of Perimeter 81
Matt@GregoryFCA.com
610-228-2123

מקור: Perimeter 81

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

המנכ"ל ומייסד משותף של Virgin Hyperloop מדבר בוועדת התחבורה והתשתיות של הקונגרס האמריקני על טכנולוגיות מתפתחות של הסעת המונים בישיבה של ועדת המשנה לרכבות, צינורות וחומרים מסוכנ
אלוואו מקבלת הכרה בדוח ריבוע הקסם של גרטנר לשנת 2021 Elevēo הודיעה שחברת המחקר והייעוץ הגלובלית א
Workato את מרכז הנתונים הראשון עבור EMEA בפרנקפורט לאור עליה של 289% בשימוש הנתונים בפלטפורמה, במהלך
Zynga רוכשת את Chartboost Zynga Inc, מובילה עולמית בתעשיית הבידור האינטראקטי
JW Player רוכשת את VUALTO JW Player, פלטפורמת תוכנת הווידאו ותובנות נתונים ה
Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021 Zynga Inc פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון
DERC משתף פעולה עם אוניברסיטאות מובילות בעולם המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
Smiths Medical ו-Ivenix משתפות פעולה Smiths Medical הודיעה על שיתוף פעולה בלעדי עם חברת
InvestorBrandNetwork מציגה צמיחה בשנת 2021 InvestorBrandNetwork, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה
ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים גדולים במאי 2021 ההובלה הטכנולוגית של לידרטק מוצגת בשלושה אירועים ג
BANDroyalty.com משנה את עולם המוזיקה עם השקת BAND NFT באמצעות BAND NFT מאומתת הבעלות על הפריטים בסדרה הי
Commit מבצעת פרויקט העברת דטה סנטר ביינות ביתן חברת Commit, חברת שירותי טכנולוגיה עולמית עם משרדי
DigiMax מבצעת השקעה אסטרטגית בסך 5 מיליון דולר ב-Kirobo DigiCrypts Blockchain Solutions Inc, המספקת פתרונו
OwnBackup מוסיפה 3 מומחי אבטחה מובילים למשרדה בתל אביב OwnBackup, הספקית המובילה של שירותי הגנה למידע המצ
TII חושף את מעבדות התואמות האלקטרומגנטית הראשונות של העולם הערבי המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימוש
השאלות העולות סביב הפוטנציאל של בלוקצ'יין למשתמשים פרטיים ג'וסיפ הייט, GStelecom, G999 ו-GSmedia, או "השאלות
הנשק הסודי של גרופון היא פלטפורמת ניהול הנתונים של Talend גרופון העולמית בחרה לנהל את הנתונים שלה עם פלטפורמ
F5 משדרגת את הפורטפוליו על מנת לאבטח יישומים וממשקי API חברת F5 הודיעה על הוספתם של שני מוצרי SaaS חדשים ל
LeddarTech מציגה את ה-"Leddar Sight" ה- Leddar™ Sight פותח על מנת לספק את צרכיהם הקפדני
Quickode מבית Commit בנתה רשת חברתית להחלפת כישורים עבור החברה למתנ"סים הארצית Quickode מבית Commit , חברת שירותי טכנולוגיה עולמי
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)