Zynga מכריזה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2021

דרוג:

סן פרנסיסקו, 5 במאי 2021, (BUSINESS WIRE):

Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ, 2021, באמצעות הצבת הדיווח של הנהלת החברה באשר לביצועים הכספיים של הרבעון הראשון של 2021 באתר קשרי המשקיעים של החברה. הדיווח מצורף בהמשך, וניתן גם לצפות בו באתר החברה http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results

"התחלנו את שנת 2021 בצורה נהדרת עם ביצועי שיא ברבעון הראשון, תודות לביצועים יוצאי דופן של השירותים החיים שלנו, משחקים חדשים ופורטפוליו ה-hyper-casual שלנו", אמר פרנק גיביו, מנכ"ל זינגה. "היום הודענו על כוונתנו לרכוש את Chartboost, פלטפורמה מובילה לפרסום ומוניטיזציה. בעקבות רכישה זו נשלב את פורטפוליו המשחקים באיכות גבוהה של זינגה והמידע הנאסף מהשחקנים, עם פלטפורמת הפרסום והמוניטיזציה המוכחת של צ'ארטבוסט, וכך יתאפשר לנו לעלות שלב באופן בו אנו מגדילים את הקהל שלנו, ויעצים באופן משמעותי את היתרון התחרותי שלנו בעולם הניידים".

עיקרי הצמיחה ברבעון הראשון:

הכנסות והזמנות שיא ברבעון, בזכות פורטפוליו השירותים החיים שלנו

 • ברבעון זה הצגנו את ההכנסות וההזמנות הגבוהים בהיסטוריה של זינגה, בזכות ההכנסות וההזמנות הגבוהים בכל הזמנים מפורטפוליו ה-Social Slots שלנו, ובנוסף הכנסות רבעוניות גבוהות מהמשחקים Empires & Puzzles, Words With Friends, CSR2 ופורטפוליו משחקי הקלפים שלנו. גם Harry Potter: Puzzles & Spells המשיך לבנות מומנטום ותרם משמעותית לצמיחה בשירותים החיים שלנו.
 • מספר שיא של ממוצע משתמשים פעילים יומיים במכשירים ניידים (DAU), 38 מיליון, המהווה גידול של 85% משנה לשנה, וממוצע משתמשים פעילים חודשיים (MAU) בסך 164 מיליון, עליה של 139% משנה לשנה, וזאת בעיקר בזכות הוספת Toon Blast, Toy Blast ופורטפוליו ה-hyper-casual של Rollic.

Puzzle Combat, שהושק לאחרונה, והשקות נוספות המתוכננות ל-2021 ומעבר לה

·  באפריל השקנו את Puzzle Combat ברחבי העולם, ומידת המעורבות של השחקנים ברחבי העולם מקנה לנו בטחון ביכולתנו לצרף עוד ועוד שחקנים למשחק ברבעונים הקרובים.

·  אנו מתכננים להשיק את Farmville 3 ואת Star Wars:Hunters ברחבי העולם במהלך 2021.

ממשיכים להציג הצלחה בתחום ה-Hyper-Casual, בזכות התברגות של של משחקי Rollic בראשות טבלאות ההורדה

·  רוליק, אחת מחברות ה-Hyper-Casual בעלות הצמיחה המהירה ביותר בעולם, הציגה את הרבעון הטוב ביותר אי פעם מבחינת הכנסות והזמנות, לאחר שהשיקה את High Heels ואת Blob Runner 3D, שהגיעו למקומות הראשון והשני, בהתאמה, ברשימת המשחקים החינמיים המורדים ביותר בחנות האפליקציות בארה"ב.

·   רוליק מצליחה לגייס גם קהלים חדשים לרשת של זינגה, באמצעות יצירת משחקים כיפיים המתאימים לכל הקהלים, הממשיכים לשמור על פופולאריות ומובילים את הרשתות החברתיות כולל טיקטוק.

פיתוח משחקים חוצי-פלטפורמות ממשיך עם ההכרזה על Star Wars: Hunters ורכישת Echtra

·   הכרזנו על המשחק הראשון שיפותח לפלטפורמות מרובות, Star Wars: Hunters, משחק קרב בזירה שיוצע בחינם והמפותח בשיתוף Lucasfilm Games, שיהיה זמין למכשירים ניידים ולקונסולת נינטנדו סוויץ' בהמשך השנה.

·   רכשנו את Echtra Games, צוות פיתוח מוכשר בעל נסיון רב וכלים לפיתוח משחקים חוצי-פלטפורמות, במטרה לפתח משחק חדש המשלב אקשן ומשחק תפקידים.

שיא בהכנסות והזמנות בינלאומיות, עם תרומה עיקרית מאסיה

·  ברבעון הראשון הצגנו שיא בהכנסות והזמנות, שנגזר בעיקר מ-Toon Blast, Empires & Puzzles, משחקי ה-Hyper-casual של רוליק, Toy Blast ו-Harry Potter: Puzzles & Spells.

·  אסיה ממשיכה להיות מנוע עיקרי לצמיחה הבינלאומית שלנו, ואנו רואים תוצאות חיוביות ראשונות מצד High Heels! ו-Blob Runner 3D, שהגיעו למקום הראשון בטבלת ההורדות של משחקים חינמיים בחנות האפליקציות בסין.

רכישה משמעותית של חברת Ad Tech מאיצה את ישום אסטרטגיית פלטפורמת הפרסום של זינגה

 • היום הכרזנו על חתימת הסכם לרכישת Chartboost, פלטפורמה מובילה לפרסום ומוניטיזציה במכשירים ניידים, עם קהל גלובלי ענק של יותר מ-700 משתמשים בחודש, ורשת עניפה של שותפי פרסום והוצאה לאור.
 • הוספת יכולות ה-Ad Tech וההתרחבות של צ'ארטבוסט, כשהן משולבות עם היצע המשחקים באיכות גבוהה שלנו ומידע הנאסף מהמשתמשים, ישפר משמעותית את היתרונות התחרותיים של זינגה בענף המכשירים הניידים.
 • זינגה תרכוש את צ'ארטבוסט תמורת כ-250 מיליון דולר במזומן, בכפוף להתאמות הנהוגות במקרים שכאלו עד למועד השלמת העסקה. לאחר מועד זה ברבעון השלישי של 2021, צ'ארטבוסט צפויה לתרום באופן מיידי לזינגה, ובמקביל לפתוח עבורה הזדמנויות צמיחה ורווחיות נוספות ב-2022 ומעבר לה.

הנהלת זינגה תקיים שיחת ועידה ב-2 בצהרים איזור זמן פסיפיק (5 אחר הצהרים איזור זמן מזרחי) היום, במטרה לדון בתוצאות החברה. ניתן לשאול שאלות במהלך השיחה, וזינגה תשיב על מספר רב של שאלות ככל שתוכל. שיחת הוועידה ניתנת להאזנה באתר http://investor.zynga.com – הקלטה של השיחה תהיה זמינה באתר זה לאחר השיחה – או באמצעות חיוג למספרים הבאים:

 • מספר גישה מקומי (ארה"ב) ללא עלות – (800) 537-0745
 • מספר גישה בינלאומי – (253) 237-1142
 • מספר האירוע – 7974907

אודות זינגה

זינגה היא מובילה גלובלית בבידור אינטראקטיבי עם משימה לחבר את העולם באמצעות משחקים. עד היום, יותר ממיליארד אנשים שיחקו בזיכיונות של זינגה כולל CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!TM, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ ו-Zynga Poker™. המשחקים של זינגה זמינים ביותר מ-150 מדינות ואפשר לשחק בהם בפלטפורמות חברתיות ומכשירים ניידים בכל העולם. מטה החברה, שהוקמה ב-2007, נמצא בסן פרנסיסקו עם אתרים בארה"ב, קנדה, בריטניה, אירלנד, הודו, טורקיה ופינלנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.zynga.com או תעקבו אחרי זינגה בטוויטר, אינסטגרם, פייסבוק או הבלוג של זינגה.

הצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו כוללת הצהרות צופות פני עתיד כפי שהן מוגדרות ב- Private Securities Litigation Reform Act משנת 1995, ובכלל זה הצהרות המתייחסות אל, בין השאר: הרכישה המתוכננת של צ'ארטבוסט בע"מ. ("צ'ארטבוסט"); יכולתנו להגשים את היתרונות הטמונים ברכישת צ'ארטבוסט, ובכלל זה הרחבת הקהל הגלובלי ועסקי הפרסום שלנו, ובכך ליצור את הדור הבא של פלטפורמת הפרסום במכשירים ניידים המושלמת; הציפיות שלנו לגבי ההשקה העתידית של משחקים חדשים בפיתוח; הציפיות שלנו לגבי התרחבות בינלאומית ואימוץ המשחקים שלנו; והיעדים העסקיים וההזדמנויות שלנו לצמיחה עתידית. הצהרות צופות פני עתיד כוללות לעתים קרובות מילים כדוגמת "צפוי", "מתוכנן", "מתכוון", "יבצע", "צופה", "מאמין", מכוון ל", "מצפה", והצהרות בזמן עתיד הינן בדרך כלל צופות פני עתיד. הצהרות צופות פני עתיד אלו אינן מבטיחות ביצועים עתידיים, ומשקפות את הצפי של ההנהלה בעת הנוכחית. השגת התוצאה או הגעה להצלחה במשימה הכלולה בהצהרות צופות פני עתיד אלו מערבת סיכונים משמעותיים, חוסר ודאות והנחות יסוד, והתוצאות שלנו בפועל עשויות להיות שונות באופן מהותי מאלו הצפויות או נרמזות. אין להסתמך ללא צורך על הצהרות צופות פני עתיד אלו, שהינן מבוססות על מידע הזמין לנו במועד הנקוב. איננו מתחייבים לעדכן הצהרות אלו. למידע נוסף אודות סיכונים אלו, אי הוודאות והנחות היסוד, כמו גם גורמים נוספים שעלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מתוארים או יתוארו בפירוט נרחב יותר במסמכים שיוגשו לרשות ניירות ערך (SEC), ושעותקים מהם ניתן לקבל באמצעות ביקור באתר קשרי המשקיעים שלנו: http://investor.zynga.com או אתר רשות ניירות ערך www.sec.gov.

אנשי קשר

Investor Relations:
Rebecca Lau
Investors@zynga.com

Media Relations:
Sarah Ross
Sarah@zynga.com

מקור:  Zynga

תגיות של המאמר: 

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

אלבייט ברנדס מרחיבה את הנוכחות שלה בישראל ושכרה CTO מקומי אלבייט ברנדס (Elevate Brands), מובילה ברכישה ותפעו
הכירו את Oclean X Pro Elite מברשת השיניים החכמה אוקלין (Oclean) השיקה לאחרונה את Oclean X Pro Elit
אוניברסיטת בר אילן בוחרת בפתרונות הגישה המאובטחת של F5 אוניברסיטת בר אילן בוחרת בפתרונות ניהול גישה של F5
RSA Security LLC מציגה את אאוטסיר RSA מציגה את אאוטסיר, חברה עצמאית חדשה המבוססת על
אינקורטה משתפת פעולה עם MDSap עם צפי לצמיחה שנתית של יותר מ-100% במזרח התיכון, ש
קלאודבדס מציעה פתרון תשלומים חדש קלאודבדס (Cloudbeds), פלטפורמת ניהול בתי האירוח הצ
Sophi.io זוכה בשני פרסי המדיה הגלובליים של INMA Sophi.io הוכרזה לזוכה בפרסי ה-Global Media Awards
אוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה בחרה ב-Canonical Canonical הודיעה כי היא עובדת עם אוניברסיטת המלך ע
מחקר Nyxoah BETTER SLEEP מגיע לנקודות הקצה העיקריות שלו  Nyxoah SA, חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח
NEC Payments משתפת פעולה עם Netcetera לאבטחת תשלומים החברה מבחריין נזקקה לפתרון ACS 3DS 2.0, המילה האחר
now.gg משיקה ענן נייד ומקרבת את הגיימינג למיליארד בני אדם נוספים הפלטפורמה כשירות של now.gg PaaS, המבוססת על מערכת
IDE טכנולוגיות מים משיקה את מתקן הטיהור הראשון BWRO בישראל IDE טכנולוגיות מים, מובילה עולמית בפתרונות לטיהור
מיצובישי פאוור איירו מספקת פרויקט חשמל חיוני למקסיקו עוגןמיצובישי פאוור איירו מספקת פרויקט חשמל חיוני ל
BAND Royalty משנה את מפת ה-NFT BAND Royalty הודיעה כי מאמר מטעמה התפרסם ב- Networ
Digimax Global משיקה אתCryptohawk.Ai חברת DigiMax Global Inc, חברה המספקת פתרונות טכנול
ST, RAMSEM פותחת מעבדת מיון ראשונה באפריקה Sexing Technologies® (ST) מובילה עולמית חדשנית בתח
Taconic Biosciencesמשיקה את פתרון TruIMPORT™ Taconic Biosciences הכריזה על שיפור משמעותי לברית
קנת' קול וזינגה בשיתוף פעולה ראשון מסוגו לכבוד חודש הגאווה השחקנים במשחק הנייד הפופולארי יוכלו לצעוד לאורך מס
Sea Electric מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית Sea Electric מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם ה
המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים משיקה רשמית אתר סיני לבחינות GMAT המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC), ארגון
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)