Signature Stevia של סוויג'ן אושר בקולומביה

דרוג:

 

Signature Stevia של סוויג'ן אושר בקולומביה

 

האישור פותח דלת לפתרונות נוספים להפחתת סוכר במזון ומשקאות

 

בדפורד, מסצ'וסטס, 5 באפריל 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

 

Sweegen הרחיבה את טביעת הרגל של Signature Stevia שלה באמריקה הלטינית לאחר שקולומביה אישרה את הממתיקים מבוססי הסטיביה שלה המיוצרים באמצעות המרה ביולוגית, שיטה המייצרת מרכיבים נקיים ולא GMO. הרבדיוזידים מסוג E ו-I של Sweegen יצטרפו כעת ל-D ו-M שכבר אושרו.

"אמריקה הלטינית היא אחד מהשווקים החשובים ביותר שלנו בעולם", אמר לוקה ג'יאנונה, סגן נשיא בכיר למכירות גלובליות. "הפיתוח המתמשך של מערכת הממתיקים ממשפחת Signature שלנו מדגים את המחויבות שלנו להשקעה בטכנולוגיות חדשות כדי לעזור למותגים להתמודד עם אתגרי הפחתת הסוכר ולהחליף סוכר במזון ומשקאות שטובים יותר עבורכם בקולומביה".

בעקבות העלייה ברמות ההשמנה, קולומביה עוברת שינוי תזונתי. המדינה נתנה עדיפות לבריאות ולרווחתם של ילדים ומשפחות על ידי אימוץ מדיניות לטיפול במגפת ההשמנה. משרד הבריאות של קולומביה מקנה עדיפות להפחתת סוכר על ידי בחינת אמצעים החל במיסי משקאות ממותקים (SSB) ועד תוויות אזהרה חובה בחזית האריזה באמצעות חקיקה ודחיפות מידע לתקשורת הציבורית. המדינה מצטרפת לרשימה ההולכת וגדלה של מדינות אמריקה הלטינית המקנות עדיפות לבריאות, כולל ברזיל, צ'ילה, אורוגוואי, פרו ומקסיקו.

בדרום אמריקה, 52% מהצרכנים אומרים שהם מחפשים למתן את צריכת הסוכר במשקאות קלים, לפי FMCG Gurus 2021. קולומביה מדורגת במקום השלישי באזור בהשקות מוצרים חדשים במשקאות קלים ובמקום הרביעי בשווי המכירות ב-2018, אחרי ברזיל וארגנטינה, כפי שדווח על ידי Innova Market Insights.

"עם הגידול במספר ההשקות של מוצרים חדשים בשנים האחרונות, למותגים יש הזדמנות ברורה ליצור מזון ומשקאות בריאים וחדשניים, תוך החלפת עד 100% סוכר עם מערכת ה-Signature Stevia של Sweegen ועם הממתיקים של החברה", אמר ג'יאנונה.

"ההתפתחות הרגולטורית היא חדשות טובות עבור Sweegen להציג יותר לגליקוזידים של סטיביול המיוצרים על ידי המרה ביולוגית. זה גם נותן ליצרניות מוצרי צריכה ארוזים (CPG) גישה ישירה לממתיקי ה-Signature של Sweegen  מבלי להמתין לרישום מוצר נוסף בקולומביה", אמר האדי עומרני, מנהל בכיר לעניינים טכניים ורגולטוריים.

רבדיוזידים מהדור החדש המיוצרים על ידי המרה ביולוגית מייצרים מולקולות ממתיקים נקיות כמו רבדיוזידים מסוג B, D, E, I, M ו-N שנמצאו במקור בכמויות קטנות בעלה הסטיביה. הם מקנים טעם נקי דמוי סוכר עם פרופיל חושי טוב יותר והם מבוקשים מאוד על ידי יצרני מזון ומשקאות במדינות עם אישורים רגולטוריים.

בעוד קולומביה חווה שיפור בבריאות ובריאות, למותגים יש כעת פחות לחץ לנווט בין פתרונות להפחתת סוכר. Sweegen הוא משאב מומחיות עבור מותגים שרוצים שתף פעולה במזונות ומשקאות חדשים ומלהיבים המהדהדים היטב בקרב הצרכנים. LATAM, הסטודיו לחדשנות של Sweegen, הממוקם במקסיקו סיטי, משרת את כל האזור. זהו אחד ממרכזי יצירה גלובליים רבים בהם נמצאים מפתחי מוצרים החוקרים פתרונות טעם מתוקים, תובנות צרכניות מקומיות ומשתפים פעולה במוצרים חדשים או מנוסחים מחדש עם צוות המזון והיישומים המומחה של Sweegen.

"למותגים יש הזדמנות מצוינת לאמץ פרופיל בריא ולהרחיב את היצע המוצרים שלהם לצרכנים שמתעניינים יותר ויותר במזונות ומשקאות טובים יותר עבורם", אמר סטיבן צ'ן, מנכ"ל Sweegen. "אנחנו מוכנים לעזור למותגים לנווט את העתיד של מזון ומשקאות בריאים".

אודות SweeGen

SweeGen מספקת פתרונות של טעם מתוק ליצרני מזון ומשקאות ברחבי העולם.

יש לנו משימה להפחית את הסוכר והממתיקים המלאכותיים בתזונה הגלובלית שלנו. בשיתוף פעולה עם הלקוחות, אנו יוצרים מוצרים טעימים עם אפס סוכר שהצרכנים אוהבים. עם ממתיקי הסטיביה מהדור הבא הטובים ביותר בתיק שלנו כגון Bestevia® Rebs B, D, E, I, M, N ו- Ultratia™ brazzein, יחד עם הידע המעמיק שלנו במשני טעם וחומרי מרקם, SweeGen מספקת פתרונות מובילים בענף שהלקוחות רוצים והצרכנים מעדיפים. תרגישו טוב. בחרו טוב.

למידע נוסף, צרו קשר באמצעות האימייל info@sweegen.com ובקרו באתר של SweeGen, www.sweegen.com.

הצהרת אזהרה בנוגע להצהרות צופות פני עתיד

הודעה לעיתונות זו מכילה הצהרות צופות פני עתיד, כולל, בין היתר, הצהרות לגבי הסיכויים העתידיים של ממתיק עלה סטיביה Reb M. הצהרות אלה מבוססות על הציפיות הנוכחיות אך כפופות לסיכונים ואי ודאות מסוימים, שרבים מהם קשים לחיזוי והם מעבר לשליטתה של Sweegen, Inc.   סיכונים ואי ודאות רלוונטיים כוללים את אלה המוזכרים בהגשות ההיסטוריות של Sweegen, Inc. עם רשות ניירות ערך. סיכונים ואי-ודאויות אלה עלולים לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות מהותית מאלה המובעות בהצהרות צופות פני עתיד או משתמעות מהן, ולכן יש לשקול אותן בקפידה. Sweegen, Inc אינה מתחייבת לעדכן הצהרות צופות פני עתיד עקב מידע חדש או אירועים או התפתחויות עתידיות.

קובץ מצורף

 

ליצירת קשר:

 

Ana Arakelian,

head of public relations and communications

Sweegen

+1.949.709.0583

ana.arakelian@sweegen.com

 

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

 


תגיות של המאמר: Signature Stevia | Sweegen | סוויג'ן |

כתבות נוספות בקטגוריה אוכל ומסעדות

טנג'וי חנות ללא גלוטן אצלנו בחנות טנג'וי תמצאו מבחר רחב של מוצרים ללא ג
קונג'ן מייצרת שני ממתיקים טבעיים מבוססי חלבון תאומטין בקנה מידה גדול מותגי מזון ומשקאות זוכים לקבל שני כלים נוספים עבור
Sweegen מרחיבה את טביעת הרגל של השימוש בסטיביה במקסיקו הפורטפוליו השלם של Signature Bestevia® מבית Sweege
סוויג'ן מבעירה טריטוריה חדשה בהפחתת סוכר עם התקדמות קדימה בבראזין Sweegen, חלוצת בטכנולוגיות ובחידושים במרכיבי בריאו
סוויג'ן משבחת את המסגרת הטכנולוגית החדשה של  סטיביה על ידי הרשות הבינלאומית לבטיחות במזון מחויבותה של חברת סוויג'ן לבריאות ולשלמות (בריאות ג
 VEGANZONE תצמיח קהילה טבעונית ב-196 מדינות! VEGANZONE, "אפליקציית-על" חיונית למי שמאמץ אורח חי
בישול ואפייה עם שמן זית - אבל איזה הכי מתאים רגע אחד לפני שאתם רוצים לאפות ולטגן עם שמן זית, הנ
רשת מסעדות Dickey's Barbecue Pit מתרחבת למצרים ההתרחבות הבינלאומית של Dickey’s Barbecue Pit ממשיכ
Sweegen מרחיבה את מערך הפחתת הסוכר עם ברזאין ממתיק עצמתי Sweegen מרחיבה את מערך הממתיקים הנרחב שלה בתחילת 2
סוויג'ן מענגת את הצרכנים בסין עם פרמיזציה של שוקולד קונדיטוריה דל קלוריות כששוק השוקולד באסיה-פסיפיק מגוון וטעם הצרכנים נמשך
חברת קונג'ן מרחיבה את השימור הטבעי באמצעות תסיסה במקביל לשגשוג מגמת "המותגים הנקיים" בקטגוריות מוצר
ww ww
רשת מסעדות Dickey's Barbecue Pit מתרחבת לפקיסטן מסעדת הברביקיו Dickey’s Barbecue Pit בלאהור, פקיסט
המוצר בסטיביה רבודיוזיד® M של חברת סוויג'ן אושר באירופה חותמה של חברת סוויג'ן Sweegen באירופה הפך בולט יות
סיפורה של Fooditive כאשר השפעתו של המדע הופכת לתנועה: סיפורה של Foodit
CKE Restaurants פותחת את המסעדה ה-1,000 שלה ברחבי העולם CKE Restaurants Holdings, Inc הכריזה על פתיחתה של
הכירו את Bestevia® מבית SweeGen המעבר של צרכנים רבים ממדינות אסיה לאימוץ אורח חיים
Bestevia® Reb M של סוויג'ן בדרך לאישור הסופי באיחוד האירופי SweeGen הודיעה שממתיק הסטיביה מהדור הבא שלה Bestev
SweeGen מודיעה על המסחור של Bestevia® Reb N SweeGen מאפשרת עולם יותר בריא, יותר נטול אשמה ויות
שבועות, חג הביכורים והיינות הלבנים לרגל חג הגבינות והביכורים שכולם אוהבים, ריכזנו עבו
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)