Mori Building חוגגת את השקתו הרשמית של פרויקט Azabudai Hills

דרוג:

Mori Building חוגגת את השקתו הרשמית של פרויקט Azabudai Hills

 

פרויקט פיתוח והתחדשות עירונית יוצר שכונה חדשה בתוך העיר-שבלב-העיר של טוקיו, מקום שבו אנשים יכולים להתגורר, לעבוד ולבלות, כל זאת במרחק הליכה

דגש משמעותי על קונספט "ירוק ובריאות", עם 24,000 מ"ר של צמחייה ירוקה שופעת
המיקום המרכזי והשירותים המשולבים לתושבים מחזקים את מיצוב התחרותיות של טוקיו ברמה הבינלאומית

טוקיו, 24 בנובמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

‏.Mori Building Co., Ltd, החברה המובילה ביפן לפיתוח נדל"ן, השיקה היום באופן רשמי את Azabudai Hills, קומפלקס לשימוש מעורב ושכונה חדשה בקנה מידה עולמי במרכז טוקיו. פרויקט Azabudai Hills אימץ את קונספט "כפר עירוני מודרני – ירוק ובריאות" ("Modern Urban "Village – Green & Wellness) ומהווה ציון דרך עתיר-טבע עם פונקציות עירוניות משולבות הכוללות מרכז עסקים, דירות, מתקני קמעונאות, תרבות ובריאות, מוסדות חינוך, כולם ברמה הגבוהה ביותר, ומרחב פתוח גדול עם צמחייה ירוקה שופעת שמחבר בין אנשים.

החזון של Mori Building עבור Azabudai Hills כולל את הפיכתו לקהילת "ירוק ובריאות" שתגדיר את הסטנדרט למאה ה-21, ושבה יוכלו אנשים לחיות בהרמוניה עם הטבע. פרויקט Azabudai Hills משתרע על שטח של כ-8 דונם, ומכיל שטח רצפה כולל של כ-861,700 מ"ר, כולל 214,500 מ"ר של משרדים, 24,000 מ"ר ירוקים, 1,400 יחידות מגורים, 122 חדרי מלון וכ-150 חנויות ומסעדות. Mori JP Tower מתנשא לגובה של 330 מטר, מה שהופך אותו לבניין הגבוה ביותר ביפן. "העיר-שבלב-העיר" הזו צפויה לארח כ-20,000 עובדי משרד וכ-3,500 דיירים לאחר סיום האכלוס שלה, והתחזית היא ל-30 מיליון מבקרים בשנה.

"חברת Mori Building מוקדשת ליצירתה ולטיפוחה של חיוניות עירונית בצורת פרויקטים של התחדשות עירונית בקנה מידה גדול," אמר שינגו צוג'י, נשיא ומנכ"ל של Mori Building Co., Ltd. "משנה לשנה אנו ממשיכים לחזות את כיוון התפתחותן של ערים עתידיות במקביל לצמיחת החברה האנושית. בערים חשובות ברחבי העולם התחוללו בשנים האחרונות שינויים עצומים. אנו מאמינים שמה שאנשים רוצים מהחיים בעיר בעתיד הוא גישה לפונקציות ולמתקנים משולבים לצד חיים הרמוניים עם הטבע, יצירת קשרים עם בני אדם אחרים וסיפוק פיזי ונפשי. רצינו ליצור שכונה שתגלם את הערכים האלה בלב טוקיו. פרויקט Azabudai Hills מדגים את החזון שלנו לקונספט "Green & Wellness" עבור החיים העירוניים, וגם את שאיפתנו לתרום למיצוב התחרותי הבינלאומי של טוקיו."

עיצוב שמושפע מ-"Green & Wellness"

פרויקט Azabudai Hills מגלם את החזון של Mori בדבר "Modern Urban Village – Green & Wellness", חלל פתוח ענק ומלא בטבע ירוק שופע שמחבר בין אנשים ומעורר בהם השראה ליצור קהילה חדשה בלב טוקיו.

העיצוב האדריכלי של Azabudai Hills החל במחשבה על זרימה של אנשים ועל נוף רצוף שבליבו שוכנת כיכר ציבורית ירוקה ומרכזית. לאחר מכן הוחלט על מיקומם של רבי קומות באופן שיאפשר להם להתמזג לתוך כל הירוק השופע שמסביב. זו גישה הפוכה לחלוטין לגישה שבה תחילה מציבים את הבניינים.

בנוסף לכך, השימוש ברבי קומות קומפקטיים הקל על יצירת מרחב ירוק עצום באזור. הודות לצירוף של מספר רב של מגרשים קטנים ובנייה של שלושה גורדי שחקים באתר, הצליחה Mori Building ליצור מרחב פתוח ענקי ועתיר צמחייה ירוקה במפלס הקרקע שלו. זה הבסיס לקונספט "העיר הירוקה האנכית" שיישמה Mori Building בפרויקטים האיקוניים שלה במשך השנים, כולל ARK Hills, ‏Roppongi Hills ו-Toranomon Hills.

פרויקט Azabudai Hills מחבר בין האנשים לטבע, זאת הודות ל-320 מיני צמחים שונים שיוצרים שינוי מרענן במרחב הענק מעונה לעונה. בחלל הירוק המשתפל יישתל פרדס בשטח של כ-200 מ"ר שיכיל 11 מינים של עצי פרי, וכך יזכו דיירי המקום העירוניים בהזדמנות נדירה לצפות בקסם התפתחות הטבע.

המרחב העירוני יארח מיצגי אומנות לציבור שיחברו באופן חלק ורצוף בין אומנות לטבע, ויאפשרו לאנשים לדמיין את הקשר שלהם לעולם הטבעי. גלריית Azabudai Hills תהיה לב טיפוח התרבות ב-Azabudai Hills, במסגרת רעיון שלפיו "העיר כולה היא מוזיאון".

צוותי אדריכלים ומעצבים, כולל את Pelli Clarke & Partners ואת Heatherwick Studio, שיתפו פעולה ליצירת ציון דרך שמצד אחד הוא יפני במהותו, זאת על ידי שילוב אלמנטים אסתטיים, טופוגרפיים ועונתיים מקומיים, ומצד שני הוא מציע מסגרת של חיים עירוניים המתמקדים בירוק, בחוסן ובהרמוניה עם הטבע שיש להם יישומים רחבים הרבה יותר.

"ערים הן בין ההמצאות החשובות ביותר של המין האנושי, ופרויקט Azabudai Hills בחר לעצמו כיוון תנועה דרמטית קדימה, אדריכלות משתלבת, טבע וחיי קהילה. בעבודה משותפת ישירות מול מר מינורו מורי ומר שינגו צוג'י יצרנו עיר-בתוך-עיר פעילה, מגוונת והומנית," אמר פרד קלרק, מייסד-משותף ושותף ב-Pelli Clarke & Partners. "תוך חשיבה על אנשים תחילה, ניסו Mori Building וצוות העיצוב לתרום לאומנות ולמדע של בניית העתיד העירוני שלנו. כבוד הוא לנו להיות שותפים לחזון ארוך-השנים שלהם!"

"קיבלנו השראה ליצור אזור שמתחבר לרגשותיהם של בני אדם באופן שונה," סיפר ת'ומס הת'רוויק, מייסד Heatherwick Studio. "בכך ששילבנו מתקנים תרבותיים וחברתיים עם נוף תלת-ממדי יוצא-מהכלל שניתן לחקרו, יכולנו להציע למבקרים ולקהילה המקומית מקום שבו יוכלו להתחבר זה עם זה וליהנות מחללים ציבוריים ירוקים גדולים. מדובר במקום ציבורי ייחודי ומהנה עבור טוקיו, מקום שיישמר בלב מבקריו במשך שנים."

מקום לניהול עסקים ועבור מוסדות גלובליים

פרויקט Azabudai Hills זכה לתמיכה מחברות שותפות שחולקות את החזון של Green & Wellness. בין השותפים היוקרתיים ניתן למצוא את Keio University Center for Preventive Medicine; את בית הספר הבריטי של טוקיו, אחד מבתי הספר הבינלאומיים הגדולים ביותר במרכז טוקיו; Janu Tokyo, האח הקטן של מותג המלונאות הידוע Aman, והמלון היחיד בפרויקט; Aman Residences, Tokyo, המציע סטנדרט חיים חדש לגמרי בכל אחת מ-91 יחידות המגורים בסגנון המותג Aman המציע שירות מלא לאורחיו; Tokyo Venture Capital Hub, המאגד מעל 70 חברות הון סיכון יפניות; כ-150 חנויות, כולל מותגי יוקרה בינלאומיים; Azabudai Hills Market, המטפח תרבות אוכל יפנית אותנטית; וה-MORI Building DIGITAL ART MUSEUM: EPSON teamLab Borderless, ששכן קודם לכן באודאיבה, טוקיו. רבים מהמוסדות המפוארים לעיל כבר נפתחו ב-Azabudai Hills, ומקומות נוספים צפויים להיפתח אחרי דצמבר 2023.

לוח מועדי ההשקה הצפויים

*סוף ינואר 2024 – Azabudai Hills Market

*תחילת פברואר 2024 – MORI Building Digital Art Museum: EPSON teamLab Borderless

*פברואר 2024 – Janu Tokyo

*החל מפברואר 2024 – Garden Plaza (מותגי יוקרה)


35 שנה של יצירה

פרויקט Azabudai Hills החל ב-1989 עם הקמת Council of Redeveloping Cities (מועצת הערים המתחדשות). אתר הפרויקט משתרע על פני אזור צר וארוך על קרקע מורכבת, באזור חרוץ גבעות ועמקים. לפני הפיתוח היה האזור המקוטע מאוכלס בבתי עץ בגדלים שונים שהיו זקוקים לשדרוג תשתיות רציני ולשיפור התפקוד העירוני שלהם.

מאז עובדת .Mori Building Co במשך 35 שנה בשיתוף פעולה עם 300 בעלי בתים ממגוון רקעים במטרה להפוך את Azabudai Hills למציאות. הפרויקט זכה לתמיכה מדהימה מבעלי הבתים ומהדיירים המקומיים. ב-2017 אושרה תוכנית הרובע והבנייה החלה באוגוסט 2019.

"בדצמבר הקרוב אני עומד לחגוג יום הולדת 99, ופרויקט Azabudai Hills החל כשהייתי באמצע שנות ה-60 שלי. נקטנו גישה מתחשבת במטרה לוודא שכולם ישתפו איתנו פעולה בנוגע לתוכנית הפיתוח החדשה. לאחר שההחלטות התקבלו, הפרויקט שעט קדימה כל כך מהר עד שקשה לנו להאמין שהוא כבר על קו הגמר. Mori Building מילאה תפקיד חיוני בהובלת פרויקט ההתחדשות הזה ובהפיכתו למציאות," אמר קניצ'י מגאטני, יו"ר אגודת הפיתוח העירוני של Azabudai Hills.

"אני גר בשכונה זו במשך זמן רב, אבל אף פעם לא ראיתי פרויקט פיתוח כל כך דינמי בלב העיר. אני בטוח שאנשים יידהמו לא רק מגורדי השחקים המרהיבים, אלא גם מהנוף הטבעי הירוק של הפרויקט ומהשירותים העירוניים המרשימים הכוללים שווקים ומסעדות, חנויות, מוזיאונים, מרכז רפואי ובית ספר בינלאומי. אני מאמין מכל הלב שהשכונה המתחדשת הזו היא משהו שטוקיו ויפן יהיו גאות בו במשך עשרות שנים הבאות," אמר מגאטני.

הנעת חדשנות/מערכת אקולוגית של הון סיכון

פרויקט Azabudai Hills הוא ביתו של Tokyo Venture Capital Hub (‏TVCH), מוקד קרנות הון הסיכון הגדול הראשון ביפן. TVCH נועד לעודד סטארט-אפים תוצרת בית, להחליף רעיונות עסקיים בין קרנות סיכון ויזמים, וליצור מערכת אקולוגית שמפיחה רוח חיים מחודשת בכלכלת החדשנות של יפן.

TVCH שוכן בקומות 4 ו-5 של Garden Plaza B, ומציע חלל משרדים ואזור עבודה שיתופית הטובים מסוגם לתמיכה בפיצ'ים, בסמינרים, בסדנאות ובאירועי רישות. במרכז TVCH יתארחו כ-70 קרנות הון סיכון תאגידיות ועצמאיות, כולל Drone Fund, ‏Incubate Fund, ‏Spiral Capital, וכן Japan Venture Capital Association ו-University of Tokyo Edge Capital Partners (‏UTEC).

בנוסף לכך, אנו מעודדים סטארט-אפים, קרנות הון סיכון ותאגידים ב-TVCH להצטרף לשיתופי פעולה במדגרות חדשנות אחרות, למשל ARCH ו-CIC Tokyo, וגם Japan Innovation Campus בעמק הסיליקון, הממוקמים בנכסים אחרים של Mori ביפן ובחו"ל.

מנהיגות בתחום הקיימות

פרויקט Azabudai Hills מוביל בקידום המאמצים בכל העיר להפחית את שיעור הפליטות הפחמניות ולמחזר משאבים. מרגע סיום הבנייה, 100% מהחשמל שיזין את המתחם יגיע ממקורות מתחדשים, וכך הוא יוכל לעמוד ביעדים שנקבעו על ידי Renewable Energy 100% (‏RE100), מיזם סביבתי בינלאומי שאותו מובילה Climate Group הבריטית. טכנולוגיות AI ינוצלו במרכז האנרגיה כדי ליצור אופטימיזציה של ניהול צריכת האנרגיה המעורבת של הפרויקט העצום הזה.

בנוסף לכך, Azabudai Hills ינצל אמצעים שונים ברחבי המתחם כדי להפחית את ההשפעה הסביבתית, כולל שימוש באנרגיה חלופית, שימוש-מחדש במי גשם לצורך השקיה של הצמחייה, ומיחזור פלסטיק אופקי.

פרויקט Azabudai Hills צפוי לזכות בכמה תארים סביבתיים יוקרתיים, כולל ההסמכה הגבוהה ביותר של LEED Neighborhood Development למיזמי פיתוח עם שימוש מעורב, הסמכת BD+C (פיתוח ועיצוב לב/מעטפת הבניין) וכן הסמכת WELL.

באתר הבא ניתן לעיין בפרטים מלאים אודות Azabudai Hills ומתקניו:
https://onl.tw/VYcx5TJ

Mori Building היא חברה חדשנית לפיתוח נדל"ן הממוקמת בטוקיו. החברה מחויבת למיקסום כוחן המגנטי של ערים על ידי יצירה וטיפוח של מרכזים עירוניים בטוחים, ברי-קיימא וקוסמופוליטיים המבוססים על קונספט עיר הגנים האנכית של גורדי שחקים המיועדים לעסקים, לחינוך, לפנאי ולמגורים. הקונספט הזה מיושם ברבים מהפרויקטים פורצי הדרך של החברה, כולל ARK Hills, ‏Roppongi Hills, ו-Toranomon Hills בטוקיו ו-Shanghai World Financial Center. Mori Building מעורב גם בליסינג של נדל"ן, בניהול פרויקטים ובייעוץ. אנא בקרו בכתובת www.mori.co.jp/en

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53861780/en

אנשי קשר

פניות מהמדיה הבינלאומית

Weber Shandwick
Mayuko Harada (יפן)
moribldg@webershandwick.com

Shiwei Yin (מחוץ ליפן)
moribldgnyc@webershandwick.com

 

מקור: .Mori Building Co., Ltd

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769


תגיות של המאמר: Mori Building | Azabudai Hills |

כתבות נוספות בקטגוריה נדל"ן והשקעות

העתיד של נדל"ן היוקרה הוא גלובלי! eXp Luxury מושקת באוסטרליה, ניו זילנד, דרום אפריקה ובריטניה eXp Realty®, "חברת תיווך הנדל"ן שהכי ממוקדת בעולם
Mori Building צפויה לפתוח את פרויקט Azabudai Hills ב-24 בנובמבר 2023 Mori Building Co., Ltd., החברה המובילה ביפן בתחום
פרויקט Riverfront at the Navy Yard (JF8) של EB5 Capital מקבל אישור ראשון ל-I-829 EB5 Capital שמחה להודיע כי קיבלה הודעה משירותי האז
EB5 Capital חוגגת את סגירת האי האצ'ינסון (JF38) EB5 Capital הודיעה היום על סגירת השקעת הון בכורה ב
אודות אור זיו נכסים בע"מ צוות חברת אור זיו נכסים בע”מ מתמחה בתיווך נדל"ן מס
אתר פריים מיאמי בייפרונט (Prime Miami Bayfront ) הוכרז על ידי Urban Core The Urban Core Division, בראשות מיקה מאטינגלי וססי
התחדשות עירונית התחדשות עירונית מתייחס לתהליך של התחדשות ושיפור אז
פינוי בינוי בתל אביב תחום ההתחדשות העירונית בתל אביב - יפו, החל כבר בשנ
משכנתא אחרי פשיטת רגל: זה תהליך של בניית אמון מחוד אם עברתם תהליך של פשיטת רגל לפני מספר שנים ואתם מע
משכנתא לפושטי רגל שקיבלו הפטר מוחלט- מה צריך לדעת בנקים למשכנתאות נוטים להימנע ממתן משכנתא למי שהוכר
תהליך בניית בית חדש הדרך להצלחה בתהליך של בניית בית חדש הוא לקבל את הה
חברת Lennar מתחייבת לבניית שכונה חדשה בעזרת טכנולוגיית הבנייה של חברת Veev חברת Lennar, מחברות הבנייה הגדולות בארצות-הברית, ו
היתרונות שבהוצאת דרכון אירופאי בזמן האחרון אנחנו שומעים על עוד ועוד אנשים שמוציאי
השקעות נדל״ן – בארץ או בחו״ל? היכן כדאי להשקיע בנדלן ומדוע. במאמר מרוכז ציינו בפ
פרויקט טורנומון-אזבודאי ופרויקט אזור גבעות תורנמון בטוקיו אושרו מראש Mori Building Co., Ltd., המפתחת המובילה ביפן של נו
דברים מרכזיים שחשוב לדעת כאשר שוקלים לבצע השקעת נדל״ן בנכס בחו״ל מתכננים להשקיע בחול? רוצים לדעת אופציות, עלויות ומ
איך תוכל להיות מתווך מקצוען בשנת 2021? מעוניין לעשות הסבת מקצוע למקצוע מבוקש, מתגמל ובתקו
מהם היתרונות בהוצאת רישיון קבלן רשום? הרישום בפנקס מביא עמו יתרונות רבים לקבלנים בכל תחו
איך להפוך ליועץ משכנתאות מעוניינים לעשות הסבת מקצוע? על התחום המבוקש שנקרא
מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה? איך בוחרים חברה לניהול נכסים? יש מספר דברים חשובים
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)