פרודוור הטמיעה מערכת ERP בחברת תהל

דרוג:

פרודוור הטמיעה מערכת ERP של מיקרוסופט בחברת תהל

המערכת הוכרזה מבצעית בראשון לינואר 2014 ומשרתת מאות משתמשים ברחבי העולם. עלות הפרויקט מוערכת במליוני שקלים

פרודוור ישראל, מקבוצת פרודוור העולמית, המתמחה ביישום פתרונות Microsoft Dynamics, סיימה בהצלחה פרויקט להטמעת מערכת Dynamics NAV מבוסס פתרון ורטיקאלי לעולם התשתיות – Prod ‘Construction, בחברת תהל, המנהלת ומבצעת אלפי פרוייקטים בתחום ההנדסה ותשתיות המים בארץ ובעולם. חברת אלטרנטיבה, המתמחה בייעוץ וניהול פרויקטיIT , הובילה את הייעוץ האסטרטגי, תהליך האיפיון, בחירת הספק והטכנולוגיה ואת הניהול המקצועי של הפרויקט.  הפרויקט החל ביוני 2013 ועלה לאויר ב-1/1/14. חבילת התוכנה שהוטמעה כוללת מודולים סטנדרטיים של ERP ובנוסף מודול פרויקטים, מודול בילינג ומודול דיווח שעות מתקדם הפועלים באינטגרציה מושלמת למערכת חילן ולמערכת CRM  ובסביבה רב לאומית, רב חברתית, רב מטבעית ורב שנתית.

הישום כולל ניהול תהליכי פרויקטים וחוזים, החל משלב ההצעה , ההקמה, תהליכי האישור, תקציבים וגרסאות תקציב, ניהול עכבונות וקיזוזי מקדמות, לוחות תקבולים מלקוחות ותשלומים לקבלני משנה על פי התקדמות. בנוסף, כולל הפרויקט הטמעת מערכות לניהול הצעות, משאבים, רכש ומעקב ביצוע לקבלני משנה. המערכת החדשה מסוגלת לייצר המלצות רכש בהתבסס על כתבי כמויות של פרויקט , הפקת בקשות להצעות מחיר מספקים וקבלני משנה בהתבסס על כתבי כמויות ותכנון. בנוסף הוטמע בנוסף מודול פיננסי לטובת ניהול ודיווח המידע החשבונאי, לרבות בנקים, לקוחות, ספקים, נכסים ודיווחים חיצוניים ומערכת בילינג מתקדמת לניהול מקדמות , קיזוז העכבונות , הפקת חשבוניות עסקה ומס וכן תהליכי קבלת כספים עבור פרוייקטים המתנהלים במספר חברות בקבוצת תהל ברחבי העולם.

לדברי נעמה זלדיס, סמנכ"לית הכספים בתהל : "אנו מאמינים כי המערכת החדשה תסייע לנו לנצל טוב יותר את משאבי הארגון ולמקסם את תהליכי העבודה הארגוניים, וכן לשפר את המידע הניהולי בתוך הארגון ובכך לסייע בקבלת החלטות ניהוליות ולשפר את השירות ללקוחותינו".

צביקה וייס, מנהל ה-IT בתהל מוסיף כי: "השקתה של מערכת המידע החדשה , מבטאת את מידת ההשקעה שלנו כקבוצה בחיזוק תשתיות הארגון והתאמתן למציאות העסקית והאירגונית המורכבת בה אנו פועלים כיום.  המערכת החדשה תאפשר מידע אמין, זמין ובזמן אמת כבסיס לתגובה מהירה וקבלת החלטות אפקטיבית ברמת הפרויקטים, החטיבות, חברות הבת והקבוצה."

"פשטות רבת עוצמה. זה העיקרון אשר הנחה אותנו לאורך כל הדרך" מוסר יוסי חיימוב, מנכ"ל פרודוור ישראל. "נתנו למשתמשי תהל מערכת פשוטה לתפעול אשר מפעילה מאחורי הקלעים מנועים רבי עוצמה. היישום בקבוצת תהל הכוללת עשר חברות בארץ ובחו"ל כולל יישום ורטיקל ייחודי שלנו לתחום הפרוייקטים – Prod ‘Construction, המשמש את פרוייקטי התכנון והביצוע בתהל ומתאים לעשרות חברות נוספות בשוק בתחום  הבינוי, התשתיות והנדל"ן ".

לדברי משה שוורץ, מנהל פרויקטים ולקוחות בכיר בחטיבת ה ERP של פרודוור: "אנחנו חיים את הביזנס של תהל וזה סוד ההצלחה של הפרויקט. היישום הפיננסי האינטגרטיבי לעולם הפרוייקטים כולל תהליכים ייחודיים כגון:הכרה בהכנסה על בסיס התקדמות הפרוייקטים ומנגנוני העמסות על הספר הראשי. יכולות הניתוח הגבוהות העושות שימוש במימדים ובכלי BI מובנים ב- NAV 2013 מאפשרים למנהלי הפרוייקטים, הבקרים ואנשי הכספים , לקבל ניתוח כספי ותפעולי  מפורט.

 

אודות תהל

קבוצת תהל היא חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת קרדן אן.וי ומהווה את זרוע הפעילות שלה בתחום תשתיות המים. לתהל שתי חטיבות. תהל פרויקטים - העוסקת במתן שירותי תכנון הנדסי, פיקוח וביצוע פרוייקטים בתחומים שונים הנוגעים לטיפול במים במדינות מתפתחות ותהל נכסים והשקעות  - העוסקת בהשקעה בגופים אשר בבעלותם נכסים מניבים בתחום התשתיות או יוזמת בעצמה פרויקטים בתחום התשתיות כגון מתקני התפלה, מתקני טיפול במים ושפכים, זיכיונות לתפעול רשתות מים עירוניות ועוד.

אודות פרודוור

חברת Prodware הינה כיום אינטגרטור מוביל בטכנולוגיות מיקרוסופט והחברה המובילה בעולם ביישום מערכות ERP ו- CRM ממשפחת מוצרי Dynamics של חברת מיקרוסופט ומאחוריה ניסיון רב של למעלה מ- 1,250 פרויקטים בכל המגזרים, ברחבי העולם. Prodware ישראל היא שותף ה- Dynamics  הגדול בשוק הישראלי ומעסיקה למעלה מ- 150 מומחים בתחום אינטגרציית מערכות IT , CRM, ERP, SharePoint, .NET, תשתיות ואבטחת מידע. Prodware זכתה 10 שנים ברציפות בפרס ה- Inner Circle  היוקרתי של מיקרוסופט, המוענק לאחוזון העליון של שותפי מיקרוסופט Dynamics בעולם, כאות הצטיינות על הישגים מתמשכים. ל Prodware  מעמד ייחודי של GSI ) Global System Integrator) מטעם מיקרוסופט. Prodware ישראל מנוהלת על ידי יוסי חיימוב. בין לקוחות Prodware ישראל: דוראד, ISS ישראל, H&M, הולמס פלייס, פוינטר, גרפיקה בצלאל, ועוד.

לאתר החברה: www.prodware.co.il

לאתר מוצרי CRM: www.crm-appstore.com

 

אודות אלטרנטיבה

אלטרנטיבה הינה חברת ייעוץ לפתרונות עסקיים בעזרת מערכות מידע. החברה נחשבת מהמובילות בתחום הייעוץ בפרויקטי ERP ו-CRM בישראל. החברה, בבעלות מנחם רוזנבלום ודודי אברהמוביץ, פועלת באמצעות  יועצים מנוסים ביותר הפועלים בסביבת הלקוחות. החברה מעורבת בעשרות פרויקטים בקרב ארגונים מסדרי גודל בינוניים וגדולים . לאלטרנטיבה פעילות בישראל ובחו"ל. תחומי הידע של אלטרנטיבה:ייעוץ אסטרטגי בנושאי IT  ERP, CRM, MES, PLMIT Business Alignment. בין לקוחות אלטרנטיבה :קמטק,חיפה כימיכלים,מבקר המדינה,משרד הרווחה,בנק ישראל,תהל,קרביץ ועוד.

 


תגיות של המאמר: פרדוור | תהל |

כתבות נוספות בקטגוריה הייטק וטכנולוגיה

למה חשוב להדגיש נתונים אישיים בפרסום מודעות דרושים? עומדים לפרסם מודעות דרושים הייטק? רוצים לנסח את המ
אמזון מודיעה על 5 פרויקטים סולריים חדשים של חברות שירותים ציבוריים כדי לספק חשמל לפעילות הגלובלית אמזון הודיעה על חמישה פרויקטים חדשים של אנרגיה מתח
ThetaRay משיקה פתרון ייחודי להאצת חקירות פשע פיננסיות כפתרון ללחצי קורונה ThetaRay, ספקית מובילה של ניתוח נתונים מבוססי AI,
יעילות חזקה של תרופה פוטנציאלית נצפתה במודל בעלי חיים של זיהום על ידי נגיף קורונה בבני אדם שמשתמש ב-ACE2 NanoViricides הודיעה שיעילות חזקה נגד זיהום על ידי
Cellebrite בוחרת בשרותי התקשורת השיווקית של Fusion Fusion הודיעה כי נבחרה על ידי Cellebrite, המובילה
איזו חברת השמה בהייטק מתאימה לבכירים? מחפשים משרות בכירות בתחום ההייטק? זקוקים לסיוע? אם
קריפטוס מרחיבה את הפעילות שלה באזור EMEA מתוך רצון לחזק את הנוכחות שלה ולפתח עסקים חדשים בא
עם הפתיחה מחדש של הוותיקן, דלוס חוברת ל-Humanity 2.0 Well Being בתגובה למגיפת נגיף הקורונה, דלוס יצרה שיתוף פעולה
Comm-IT העבירה את המוקד הטלפוני של עיריית תל-אביב למתכונת בית בעקבות הקורונה, Comm-IT העבירה את מוקדי השירות הטל
Comm-IT זוכה לסטטוס AWS SaaS Competency ההסמכה מהווה הכרה בניסיון העמוק של Comm-IT בסיוע ל
כ-91% מארגוני EMEA מפעילים תכניות טרנספורמציה דיגיטלית על פי מחקר חדש של F5 Networks, כלכלת יישומים משגשג
ThetaRay הוכתרה כחברה הטובה ביותר בתחום מניעת הונאות ThetaRay הישראלית קיבלה את פרס FinTech Breakthroug
Infinidat קובעת סטנדרט חדש לאחסון נתונים בסביבות קונטיינרים חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונ
AlertEnterprise משיקה תוכנת בריאות ובטיחות של עובדים ומרחבי עבודה מפני קוביד-19 AlertEnterprise הודיעה על ההשקה של מודולי תוכנה לפ
הלמידה המקוונת באיחוד האמירויות במגיפת קוביד-19 באמצעות שותפות של אנקבוט ומדיהסייט. השותפות נותנת למכללות, אוניברסיטאות ומוסדות מחקר ב
AlertEnterprise עלתה לגמר פרס SAP® Pinnacle לשנת 2020 AlertEnterprise הודיעה ש-SAP הכירה בה כעולה לגמר ש
איטרנה קפיטל ובורדרלס קפיטל משיקות סדנת מיזמים עבור ארגונים שבונים בבלוקצ'יין של אלגורנד סדנת המיזמים איטרנה בורדרלס Eterna Borderless הושק
המכונות לכריית מטבעות קריפטו של BitHull - אופציה לעסק ביתי רווחי BH Miner ו-BH Miners Box, שתי מכונות לכריית מטבעות
איך מומחים צריכים לבדוק מודעות דרושים להייטק? כאשר מדובר במומחים בתחום, בדיקת המשרות צריכה להיות
ג'קדה הוכרזה כמתמודדת ראשית ב-PEAK Matrix® כשארגונים מבקשים להגביר את המעורבות הדיגיטלית של ה
הוסף תגובה 
תגובות  ( תגובות)